Rapid ir sena un lepna vēsture. Mūsu stingrā tradīciju ievērošana un spēja darīt lietas pēc savas pārliecības - uzticama kvalitāte, kas atvieglo mūsu lietotāju dzīvi, piedāvājot produktus, kas atbilst nepārtraukti mainīgajām vajadzībām un prasībām. Kopš dibināšanas - 1936. gadā - mēs esam balstījuši savu uzņēmuma konceptu zviedru inženierzinātnē. Mūsu uzņēmējdarbības mantojumu raksturo spēja ātri reaģēt uz izmaiņām tirgū un prasme pielāgoties un piedāvāt atbilstošus risinājums tirgus pieprasījumam.
Mēs nepārtraukti attīstām un izstrādājam jaunus risinājumus, sekojot izmaiņām patērētāju pieprasījumā. Mēs bieži meklējam un rodam pilnīgi jaunas idejas un veidus kā pielāgot esošos produktus jauniem apstākļiem.

Izvēloties Rapid, Tu izvēlies uzticamu ekspertu ar pārbaudītiem risinājumiem, kas īpaši pielāgoti lietotājam. Lai izpildītu doto solījumu un nodrošinātu kvalitāti dienu no dienas mēs uzraugām un kontrolējam visu piegādes ķēdi, sākot no idejas līdz gatavam produktam. Šo procesu veidošanas un attīstīšana balstās uz zviedru mantojuma pamatīgajiem pamatiem, efektīviem un vienkāršiem risinājumiem un plašo produktu klāstu.