Uzņēmumam MILWAUKEE® lieljauda nav vienkārši sauklis. Tas ir solījums nodrošināt profesionāliem lietotājiem vislabākos instrumentus.
MILWAUKEE® inženieri nekonstruē vienkārši instrumentus. Viņi izstrādā instrumentus, kas paveic darbu labāk, ātrāk, uzticamāk un drošāk.

Esam apņēmušies radīt darba vietu, kas ir pilnībā aprīkota ar akumulatora instrumentiem, pateicoties mūsu vienai otru papildinošajām M12™ un M18™ sistēmām.
Milwaukee M18™ akumulatora sistēma nodrošina vairāk nekā 290+ veiktspējas virzītus risinājumus augstas noslodzes pielietojumiem.
Mūsu M12™ akumulatoru sistēma nodrošina vairāk nekā 115+ unikālus īpaši kompaktus risinājumus, kas aizstāj neefektīvus rokas instrumentus.
Apmeklējiet Milwaukee ONE-KEY™ — pirmo instrumentu un aprīkojuma digitālo platformu.

MILWAUKEE® turpina ar aizrautību kalpot savu instrumentu lietotājiem. Viņi ir iemesls, kāpēc mēs darām savu darbu.
Mūs, uzņēmumu MILWAUKEE®, sajūsmina iespēja mainīt spēles noteikumus mūsu apkalpotajām nozarēm. Tāpēc mūsu darba vietas risinājumu komandas un produktu pārvaldības komandas pavada katru dienu sarunās ar instrumentu lietotājiem. Cieši sadarbojoties ar mūsu instrumentu lietotājiem, mēs spējam labāk izprast, ar ko tie nodarbojas, kas tiem nepieciešams un kā mēs varam tiem palīdzēt atvieglot un paātrināt darbu, kā arī padarīt to produktīvāku.