KS TOOLS Werkzeuge - Maschinen GmbH ir viens no vadošajiem starptautiskajiem instrumentu un darbnīcu aprīkojuma piegādātājiem. 1992. gadā dibināts uzņēmums, kura galvenā mītne atrodas Hesenas pilsētā Hausenštammā, šobrīd visā pasaulē nodarbina vairāk nekā 350 darbiniekus un deviņus meitas uzņēmumus.

KS TOOLS izceļas ar augstu produktu kvalitāti, pastāvīgām inovācijām, pievilcīgu cenas un snieguma attiecību, kā arī spēju pielāgoties.

Produktu klāsts , mūsdienīgie risinājumi un viedās tehnoloģijas spēj apmierināt pat ļoti prasīgus lietotājus. Mēs izvirzām augstas prasības produktu kvalitātei. Jaunākie ražošanas procesi un nepārtraukta instrumentu kontrole garantē augstu funkcionālo drošības līmeni un izstrādājumu ilgmūžību.

Ar vadības sistēmas sertifikātu DIN ISO 9001, KS TOOLS vēl vairāk uzsver uzņēmuma nerimstošo tiekšanos pēc pakalpojumu uzlabošanu.

Uzņēmums savu darbību sāka 1992. gadā ar aptuveni 30 instrumentiem piedāvājumu klāstā. Gadsimtu mijā tas jau sasniedza 5000. Tagad centrālajā noliktavā atrodas vairāk nekā 32 000 izstrādājumu veidi - āmuri un kalti, uzgriežņu atslēgu komplekti, instrumenti automašīnām un komunālajiem transportlīdzekļiem, apkures santehnika un gaisa kondicionēšana, kas paredzēti galvenokārt ražošanai. Turklāt tiek piedāvāts darbnīcu aprīkojums, uzglabāšanas sistēmas un problēmu risināšanas koncepcijas, kas aptver visu profesionālo jomu.

Klienti tradicionāli uztur ciešas attiecības ar KS TOOLS un tirgo savus augstākās kvalitātes produktus vairāk nekā 135 valstīs.