Brennenstuhl® nozīmē kvalitāti un inovācijas.
Šis apgalvojums ir bijis mūsu ģimenes uzņēmuma pamatprincips jaunu produktu izstrādē vairāk nekā 60 gadus. Ikgadu pārdot miljoniem preču, mūsu pienākums turēt latiņu augstu attiecībā uz instrumentu dizainu un veiktspēju. Kvalitāte un drošība - starptautiskā līmenī - ir mūsu galvenais uzdevums.
Mūsu daudzpusīgais paplašinājumu klāsts produktiem ir unikāls ar to dažādību, dizainu un veiktspēju. Sākot ar vienkāršo trīskāršo kontaktligzdas strāvas padevi līdz pat sarežģītām augsto tehnoloģiju sloksnēm ar pārsprieguma aizsargiem, automātisko darbību un citām viedajām funkcijām, mēs spējam izpildīt ļoti dažādas prasības.
Mūsu kabeļu ruļļu produktu klāsts sniedz īsto risinājumu jebkuram pielietojumam - gan mājās, gan smagas slodzes profesionālai lietošanai.
Apgaismojuma jomā mēs paļaujamies uz LED tehnoloģiju aizraujošajām iespējām. Mūsu LED starmešu programma atspoguļo nozares dinamisko attīstību, attīstot jaunus pievilcīgus risinājumus dizaina, energoefektivitātes un izturības ziņā.
Saules un LED tehnoloģijas lieliski papildina viena otru. Tādēļ mēs to izmantojam saules LED prožektoru diodēs un mūs "plug-and-play" solārajos komplektos.