JAUNUMS!
Pievienojies!
Open MenuProduktu katalogs0Open CartOpen Search
search
Iestatījumi
Vietne (valsts)
Piegādes valsts
valoda
0
Jūsu pirkumu grozs ir tukšsPievienojiet grozam produktus vai
dodieties uz sākumlapu
Bezmaksas piegāde
interneta veikala pasūtījumiem no 49€
Ienākt
Kļūt par klientu
searchMeklēt
search
Šajā sadaļā uzzini jaunumus un saņem vērtīgus padomus par tehnikas lietošanu un uzturēšanu labā darba kārtībā!

Uzveic baktērijas un vīrusus ar karstumu

05.11 2020 13:40

SILDĪTĀJI

Citi preventīvie un dezinfekcijas risinājumi iedarbojas uz gaisu vai virsmām, kas ir tiešā saskarē ar izmantoto tīrīšanas līdzekli. Tomēr agresīvākām infekcijām, kuru gadījumā ir nepieciešama dokumentēta dezinfekcijas iedarbība, mēs, ja tas ir iespējams, iesakām izmantot karstumu. 
Karstums jau izsenis ir zināms kā lielisks patogēnu iznīcināšanas līdzeklis. Zinātnieki ir pierādījuši, ka paaugstināta temperatūra iznīcina lielu daļu baktēriju un vīrusu, kā arī insektu. Atsaucoties uz Ķīnas Slimību kontroles un profilakses centra Vīrusu slimību kontroles un profilakses institūta pētījumu,  koronavīrusu deaktivē temperatūra, kas pārsniedz 56°C*. 
 

Biodzesētāji

Smidzinātāji (SPRAY GUN SF) – specifiskas ķimikālijas un dezinfekcijas līdzekļi ātri nogalina baktērijas un deaktivē vīrusus uz virsmām. Viens no efektīvākajiem veidiem, kā izplatīt šos līdzekļus pēc iespējas plašākā reģionā, ir tos sajaukt ar ūdeni un tad izsmidzināt ar rokas smidzinātāju vai dezinfekcijas tuneli, radot migliņu. Šādi varēsiet ātri dezinficēt lielu skaitu cilvēku, palešu, transportu un lielas virsmas. Smidzinātāji ir ideāli piemēroti lietošanai lielās telpās un ārā. 

Master sildītāju piedāvājumu skati šeit 

SMIDZINĀTĀJI (SPRAY GUN SF)

Specifiskas ķimikālijas un dezinfekcijas līdzekļi ātri nogalina baktērijas un deaktivē vīrusus uz virsmām. Viens no efektīvākajiem veidiem, kā izplatīt šos līdzekļus pēc iespējas plašākā reģionā, ir tos sajaukt ar ūdeni un tad izsmidzināt ar rokas smidzinātāju vai dezinfekcijas tuneli, radot migliņu. Šādi varēsiet ātri dezinficēt lielu skaitu cilvēku, palešu, transportu un lielas virsmas. Smidzinātāji ir ideāli piemēroti lietošanai lielās telpās un ārā.

 

DŪMAKA UN MIGLA – Ozons ir vēl viens spēcīgs dezinfektants, ko var radīt lokāli nepieciešamajā vietā, izmantojot ozona ģeneratoru. Līdzīgi kā ķimikālijas, arī ozona maisījumu var izsmidzināt uz cilvēkiem, paletēm, transporta līdzekļiem vai plašām virsmām preventīvo pasākumu nodrošināšanai vai ar nolūku atbrīvoties no zināmas infekcijas. Tīrs ozons, kas izkliedēts gaisā, ir spēcīgs dezinfektants, tomēr tas ir arī kaitīgs cilvēkiem, ja tiek ieelpots, turklāt tas veicina korozijas veidošanos. Galvenā priekšrocība ir tāda, ka ozonu var radīt lokāli – nav nepieciešama piegāde, loģistika vai noliktava. Ozons ir ideāls risinājums cilvēku, iekārtu, aprīkojuma un transporta apstrādāšanai. To var izmantot, piemēram, izklaides parkos, kuģos, publiskās vietās, tirdzniecības centros, slimnīcās un citās sabiedriskās vietās.

Dezinfektants ARK 3 SAN

GAISA ATTĪRĪTĀJI

To lietošana ir lielisks risinājums tīru iekštelpu nodrošināšanai. Turklāt tie palīdz atbrīvoties no smakām, putekļiem, alergēniem utt. Ir arī pierādīts, ka to izmantošana palīdz cīnīties pret baktērijām un vīrusiem , kas izplatās gaisā. Lai to nodrošinātu, Master gaisa attīrītāji izmanto ļoti efektīvus HEPA 14 filtrus, kas atbrīvo gaisu no 99,995% tajā esošo daļiņu (0,3 mikroni un vairāk). Gaisa attīrītāji ir ideāls risinājums slēgtu telpu attīrīšanai.

Gaisa attīrītāji

BIODZESĒTĀJI 

Biodzesētāji ar tvaiku, kas aprīkoti ar UV lampām, var attīrīt gaisu un samazināt infekciju risku. Būdami aprīkoti ar filtriem, tie var samazināt putekļu un netīrumu klātbūtni telpās. UV gaisma izcili attīra ūdeni, deaktivējot un iznīcinot pilnīgi visus tajā esošos vīrusus un baktērijas. 

*SHU-MING DUAN, Xin-sheng Zhao, RUI-FU WEN, JING-JING HUANG, GUO-HUA PI, SU-XIANG ZHANG, JUN HAN, SHENG-LI BI, LI RUAN, XIAO-PING DONG, SARS RESEARCH TEAM. Stability of SARS Coronavirus in Human Specimens and Environment and Its Sensitivity to Heating and UV Irradiation[J]. Biomedical and Environmental Sciences, 2003, 16(3): 246-255. 

Jaunumi

visi Jaunumi
 
 
Stokker ir vadošais augstas kvalitātes instrumentu un tehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu uzņēmums Baltijā.
 
  • Klientu atbalsta serviss Pi-Pk 8.00-17.00
 
 
 
 
 
 
Piesakies jaunumu saņemšanai e-pastā un uzzini pirmais par īpašajiem piedāvājumiem. Ikmēneša ziņas, ieteikumi un atgādinājumi tavā e-pastā
 
 
Vai Jūs zinājāt, ka 92 no 100 Stokker klientiem mūs ieteiktu saviem draugiem vai kolēģiem?
Ära vajuta
Ienākt
E-pasts
SmartID
Facebook/Google
Mainīt vai atjaunot paroli?

Ienākt ar SmartID
  • Ja esat Stokker klients, bet e-veikalu izmantojat pirmo reizi
  • izveidojat paroli , lai ienāktu sistēmā.

Vēl neesi Stokker klients? Ieskaties šeit un reģistrējies →Kļūsti par klientu .