JAUNUMS!
Pievienojies!
Open MenuProduktu katalogs0Open CartOpen Search
search
E-veikals: 25 484 474 P.-P. 8:00-20:00Veikals: 25 747 464Serviss: 27 354 354
Iestatījumi
Vietne (valsts)
Piegādes valsts
valoda
0
Jūsu pirkumu grozs ir tukšsPievienojiet grozam produktus vai
dodieties uz sākumlapu
Bezmaksas piegāde
interneta veikala pasūtījumiem no 49€
Ienākt
Kļūt par klientu
searchMeklēt
search
Šajā sadaļā uzzini jaunumus un saņem vērtīgus padomus par tehnikas lietošanu un uzturēšanu labā darba kārtībā!

Stokker uzstāda pirmo smartSTOKK industriālās tirdzniecības iekārtu metālapstrādes uzņēmumā Severstal Distribution

26.11 2018 15:12

Tirdzniecības iekārtas pēdējo desmit gadu laikā ir ievērojami attīstījušās – tās ir aprīkotas ar augsta līmeņa tehnoloģijām un vairs neasociējas tikai ar šokolādes batoniņu vai bezalkoholisko dzērienu tirdzniecību. Stokker jau kopš uzņēmuma pirmsākumiem piedāvā saviem klientiem jaunus un inovatīvus risinājumus, kas uzlabo to ikdienas darbu un biznesa rezultātus. Ejot līdzi laikam, savā produktu klāstā esam ieviesuši inovatīvu produktu – industriālās tirdzniecības iekārtas smartSTOKK, kas nodrošina dažādu preču, piemēram, nelielu instrumentu, abrazīvu, individuālās aizsardzības līdzekļu, ražošanas izejmateriālu utt. saņemšanu tur, kur klientam tas ir nepieciešams.

Šī gada septembrī metālapstrādes uzņēmuma Severstal Distribution ražotnē tika uzstādīta pirmā smartSTOKK industriālā tirdzniecības iekārta – modelis ProStock, kas darbojas pēc karuseļa principa, un šobrīd notiek sarunas par papildu iekārtu uzstādīšanu, kas tiks izvietotas dažādās rūpnīcas vietās.

Severstal Distribution līdz ar iekārtas uzstādīšanu turpmāk samazinās izmaksas, kas saistītas ar preču sagādes procesu. Turklāt arī visi nepieciešamie ražošanas izejmateriāli būs pieejami jebkurā diennakts laikā, jebkurā nedēļas dienā, jo atkarībā no pasūtījumu apjoma rūpnīca mēdz strādāt arī naktsmaiņās. Preces, kas tiek uzglabātas šajā iekārtā, galvenokārt ir individuālās aizsardzības līdzekļi – darba cimdi, ausu aizbāžņi, respiratori, aizsargbrilles –, kā arī griezējripas metālam.

Visbiežāk šādas iekārtas tiek lietotas augsta patēriņa precēm, kurām ir nepieciešama stingra uzskaite un pieejamība 24/7, 365 dienas gadā. Tāpat arī atsevišķi iekārtu modeļi tiek izmantoti, lai kontrolētu darba procesā pielietoto instrumentu izmantošanas kārtību.  Piemēram, lietotājs pirms darba uzsākšanas nepieciešamo instrumentu izņem no iekārtas, bet maiņas beigās novieto to atpakaļ. Iekārta šajā gadījumā kontrolē instrumenta atrašanās vietu, tā stāvokli un identificē konkrēto darbinieku, kurš to izmantojis. Pie augsta riska darbiem ir svarīgi, lai visi instrumenti maiņas beigās tiktu novietoti atpakaļ, jo, piemēram, aviācijas industrijā ir stingri aizliegts aizmirst kādu no instrumentiem iekārtā vai dzinējā, jo tas var radīt ļoti smagas sekas.

Severstal Distribution ir apmierināti ar smartSTOKK iekārtas darbu un kopējo sadarbību ar Stokker. Turpmāk darbiniekiem vienmēr pa rokai būs visas nepieciešamās preces, lai nodrošinātu nepārtrauktu ražošanas procesu. Iekārta atrodas tuvu ražošanas vietai, kas nozīmē, ka darbiniekam nav jāpatērē laiks, lai regulāri dotos uz noliktavu un papildinātu krājumus. Kā zināms, noliktavas parasti atrodas kaut kur rūpnīcas teritorijas vienā daļā, savukārt ražošanas process norisinās citur. Laiks ir nauda, un uzņēmums ir aprēķinājis – katru darba dienu uz katru darbinieku tiek ietaupītas vismaz 20 minūtes laika, kas iepriekš tika patērētas “pastaigājoties” pa rūpnīcas teritoriju. 

Industriālās tirdzniecības iekārtas smartSTOKK ilgtermiņā uzņēmumiem samazina inventāra un izejvielu izmaksas līdz pat 30% jau pirmajā gadā. Tāpat rodas ietaupījums uz preču sagādes izmaksām, rūpnīcas darbinieku laika patēriņu un tehnoloģisko darbu procesu kontroli, jo ražošanas vadītājs pēc saņemtajām atskaitēm var viegli kontrolēt izejmateriālu patēriņu. 
Turklāt instrumentu, izejmateriālu un individuālo aizsardzības līdzekļu izsniegšanai darba vietā ir arī vairākas priekšrocības - uzlabojas darba produktivitāte, programmatūra saglabā visas izsniegšanas reizes, sniedzot statistiku un samazinot nepieciešamību pēc manuālas uzskaites, tas ir regulējams un ērti pieejams glabāšanas risinājums, automātiska uzpildīšana ietaupa laiku un nodrošina to, ka krājums vienmēr ir pietiekams, un mazāks atlikumu daudzums samazina netiešo materiālu cenu. 

 

Vairāk informācijas par šīm iekārtām vari uzzināt ŠEIT.

Jaunumi

visi Jaunumi
 
 
Stokker ir vadošais augstas kvalitātes instrumentu un tehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu uzņēmums Baltijā.
 
  • Klientu atbalsta serviss Pi-Pk 8.00-17.00
 
 
 
 
Piesakies jaunumu saņemšanai e-pastā un uzzini pirmais par īpašajiem piedāvājumiem. Ikmēneša ziņas, ieteikumi un atgādinājumi tavā e-pastā
 
 
Vai Jūs zinājāt, ka 92 no 100 Stokker klientiem mūs ieteiktu saviem draugiem vai kolēģiem?
Ära vajuta
Ienākt
E-pasts
SmartID
Facebook/Google
Mainīt vai atjaunot paroli?

Ienākt ar SmartID
  • Ja esat Stokker klients, bet e-veikalu izmantojat pirmo reizi
  • izveidojat paroli vai ienāciet sistēmā.

Vēl neesi Stokker klients? Uzzini vairāk. vai reģistrēties →Kļūsti par klientu .