JAUNUMS!
Pievienojies!
Open MenuProduktu katalogs0Open CartOpen Search
search
E-veikals: 25 484 474 P.-P. 8:00-20:00Veikals: 25 747 464Serviss: 27 354 354
Iestatījumi
Vietne (valsts)
Piegādes valsts
valoda
0
Jūsu pirkumu grozs ir tukšsPievienojiet grozam produktus vai
dodieties uz sākumlapu
Bezmaksas piegāde
interneta veikala pasūtījumiem no 49€
Ienākt
Kļūt par klientu
searchMeklēt
search
Šajā sadaļā uzzini jaunumus un saņem vērtīgus padomus par tehnikas lietošanu un uzturēšanu labā darba kārtībā!

Paziņojums par SIA "ARČERS AUTO" publiski izplatīto maldinošo informāciju par uzņēmuma piedāvāto produkciju un pakalpojumiem

11.07 2018 13:41

Vēlamies uzsvērt, ka “STOKKER” vienmēr augstu vērtē savus sadarbības partnerus. Tādēļ, ņemot vērā uzņēmuma SIA “ARČERS AUTO” pēdējā laikā veiktās klientu piesaistes aktivitātes, vēlamies Jūs informēt par publiski izplatīto maldinošo informāciju, kas saistīta ar minētā uzņēmuma piedāvāto produkciju un pakalpojumiem. 

SIA “ARČERS AUTO” mārketinga komunikācijā potenciālajiem klientiem tiek piedāvāta Nīderlandes smērvielu zīmola “77” produkcija, minot, ka tā ir ražota rūpnīcā, kurā ražo “STOKKER” pārstāvētā “VALVOLINE” zīmola produkciju, kas ekspertu vidū ir atzīta par vienu no kvalitatīvākajām un uzticamākajām pasaulē. Vēlamies vērst Jūsu uzmanību, ka “VALVOLINE” zīmols nekādā veidā nav saistīts ar zīmolu “77” un šīs produkcijas savstarpēji nesaista ne ražošanas aspekti, ne funkcionalitātes un kvalitātes kritēriji. Brīdinām, ka SIA “ARČERS AUTO” solītā smērvielu kvalitāte var neatbilst reālajai situācijai un var radīt Jums papildus izmaksas, jo nav skaidra šīs produkcijas patiesā izcelsme. 
“STOKKER” ir uzņēmums ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi un vairāk nekā 42 800 korporatīvo un privāto klientu portfeli. Mēs esam vienīgais uzņēmums Latvijā, kas sevi var dēvēt par oficiālu un sertificētu “VALVOLINE” rūpnīcā ražotās produkcijas izplatītāju, garantējot gadu gaitā pārbaudīto “VALVOLINE” kvalitāti. 
Kā atbildīgs uzņēmums un Jūsu sadarbības partneris, mēs aicinām kritiski izvērtēt jebkura uzņēmuma piedāvātos pakalpojumus un produktu kvalitāti, izvēloties tikai pārbaudītas un drošas biznesa sadarbības.

ŠEIT pievienota vēstules kopija no uzņēmuma “VALVOLINE” reģionālā biznesa vadītāja Skandināvijas un Baltijas reģionā Pola Borka apliecina, ka “STOKKER” ir vienīgais oficiālais un sertificētais “VALVOLINE” rūpnīcā ražotās produkcijas izplatītājs Latvijā. 


SIA “STOKKER” vārdā,

Ingus Ceplenieks
Valvoline produktu vadītājs Latvijā

Jaunumi

visi Jaunumi
 
 
Stokker ir vadošais augstas kvalitātes instrumentu un tehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu uzņēmums Baltijā.
 
  • Klientu atbalsta serviss Pi-Pk 8.00-17.00
 
 
 
 
Piesakies jaunumu saņemšanai e-pastā un uzzini pirmais par īpašajiem piedāvājumiem. Ikmēneša ziņas, ieteikumi un atgādinājumi tavā e-pastā
 
 
Vai Jūs zinājāt, ka 92 no 100 Stokker klientiem mūs ieteiktu saviem draugiem vai kolēģiem?
Ära vajuta
Ienākt
E-pasts
SmartID
Facebook/Google
Mainīt vai atjaunot paroli?

Ienākt ar SmartID
  • Ja esat Stokker klients, bet e-veikalu izmantojat pirmo reizi
  • izveidojat paroli vai ienāciet sistēmā.

Vēl neesi Stokker klients? Uzzini vairāk. vai reģistrēties →Kļūsti par klientu .