JAUNUMS!
Pievienojies!
Open MenuProduktu katalogs0Open CartOpen Search
search
Iestatījumi
Vietne (valsts)
Piegādes valsts
valoda
0
Jūsu pirkumu grozs ir tukšsPievienojiet grozam produktus vai
dodieties uz sākumlapu
Bezmaksas piegāde
interneta veikala pasūtījumiem no 49€
Mans Stokker
Kļūt par klientu
searchMeklēt
search
Šajā sadaļā uzzini jaunumus un saņem vērtīgus padomus par tehnikas lietošanu un uzturēšanu labā darba kārtībā!

Metabo LiHD akumulatoru tehnoloģija ‒ nopietna konkurence tradicionālajiem vadu instrumentiem

05.10 2018 16:16

Reizēm saka – inovācijas akumulatoru tehnoloģiju jomā attiecas tikai uz autorūpniecību, taču tā nav taisnība. Patiesībā citu akumulatoru iekārtu ražošanā notiek pat vēl būtiskākas pārmaiņas. Īsumā var teikt, ka Metabo LiHD akumulatoru tehnoloģija ir Metabo ierīču nākotne, jo šo akumulatoru kalpošanas ilgums, izturība un darbība krietni pārspēj citus konkurentus. Mazāk jālādē, bet strādā ilgāk! Tāpēc ir vietā apgalvojums, ka LiHD akumulatoru ierīces ir tradicionālo vadu instrumentu lielākie konkurenti. Pilnīgi iespējams, pēc pāris gadiem tās būs krietni izplatītākas nekā vadu ierīces.

Kā īpašs bonuss jāmin visām LiHD tehnoloģiju ierīcēm spēkā esošā 36 mēnešu All-in Service programma, kuras ietvaros visus ar remontu un nolietoto detaļu maiņu saistītos izdevumus sedz Metabo.

Būtība (gandrīz) vienkārša

Nozīmīga LiHD tehnoloģiju iezīme ir Metabo mājaslapā norādītās augstsprieguma strāvas ķēdes, īpašie vara akumulatoru savienojumi un lielāki kontakti. Vienkāršāk sakot, LiHD akumulatoru tehnoloģija ir būtisks pavērsiena punkts šajā jomā ‒ gan akumulatoru ietilpības, gan drošības, gan kalpošanas ilguma ziņā, kas nākotnē nodrošinās efektīvāku uzlādēšanu un ilgāku lietošanu.

Līdz ar gudrāku materiālu lietošanu gudrāki kļūst arī akumulatori, jo tajos ievietotās mikroshēmas regulē un optimizē gan uzlādes procesu, gan lietošanu, kā rezultātā akumulatori kalpo ilgāk, darbojas vienmērīgāk un instruments ir tik izturīgs, ka var droši konkurēt ar citiem. Uzlādējamo akumulatoru dzesēšana ir kā ķirsis uz LiHD tortes, kas nodrošina zemāku akumulatora temperatūru lādēšanas laikā, tādējādi vēl jo vairāk optimizējot uzlādes procesu.

Septiņi iemesli, kāpēc tūlīt iegādāties Metabo ierīci

  • Metabo akumulatoru augstā kvalitāte.  Attīstot LiHD tehnoloģiju, Metabo ir paveicis īstu burvju triku, palielinot akumulatora ietilpību, tai pašā laikā samazinot tā izmēru un svaru.
  • Metabo akumulatoru darba cikls ir ilgāks un darbs – jaudīgāks. Salīdzinot ar tuvākajiem konkurentiem ‒ tradicionālajiem Li-ion akumulatoriem ‒, Metabo LiHD akumulatori darbojas divas reizes ilgāk. Metabo akumulatori ir arī vairāk nekā divas reizes jaudīgāki.
  • Metabo akumulatori der visām Metabo akumulatoru ierīcēm. Metabo 18 V sprieguma akumulators ir savietojams ar visām Metabo iekārtām un lādētājiem, kas iegādāti pēc 2009. gada. Turklāt akumulatori ar CAS (Cordless Alliance System) marķējumu der arī arvien lielākam skaitam citu ražotāju instrumentu.
  • Vairāk akumulatoru instrumentu. Pateicoties minētajai jaunajai akumulatoru tehnoloģijai, tos tagad var izmantot arī ar tādām ierīcēm, ar kurām iepriekš šādas iespējas nebija (piem., lielām leņķa slīpmašīnām, disku griezējiem u. c.).
  • Teicama veiktspēja. 35 minūtes ilgs darbs ar perforatoru maksimālas jaudas režīmā, 100 skrūvju ar Ø 8 x 450 mm garumu ieskrūvēšana, T vieda sijas rievas izveide trīs minūtēs ‒ izklausās neticami, ka akumulatora ierīce var būt tik jaudīga, bet tāda tā tiešām ir.
  • Metabo akumulatoru ilgā kalpošana. Attīstot LiHD tehnoloģiju, Metabo ir izdevies paildzināt akumulatoru kalpošanas laiku. Garantējot savu ražojumu augsto kvalitāti un uzticamību, Metabo piedāvā bez maksas nomainīt savus akumulatorus un akumulatoru ierīču nolietotās detaļas (skat. nākamo punktu).
  • Visaptverošais pakalpojums Metabo All-in Service. LiHD Partner uzņēmumi (Baltijas valstīs tas ir Stokker) piedāvā 36 mēnešu programmu, kuras ietvaros 36 mēnešus pēc Metabo ierīces iegādes bez maksas tiek nomainīti akumulatori un ierīču nolietotās detaļas. 36 mēnešus nomaiņas gadījumā nekas nav jāmaksā ne par akumulatoriem, ne par nolietotajām detaļām. Nekādu āķu! Tas nozīmē, ka, iegādājoties Metabo akumulatora ierīci, varat no saviem izdevumiem izsvītrot divas pozīcijas ‒ akumulatoru un nolietoto detaļu iegādi.

Tie, kuri jau ir izvēlējušies Metabo, apstiprina – nav vajadzīgs ilgs laiks, lai sajustu Metabo akumulatoru ierīču priekšrocības. Pietiek ar vienu darba dienu.
Izmēģināsim?

Jaunumi

visi Jaunumi
 
 
Stokker ir vadošais augstas kvalitātes instrumentu un tehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu uzņēmums Baltijā.
 
  • Klientu atbalsta serviss Pi-Pk 8.00-17.00
 
 
 
 
 
 
Piesakies jaunumu saņemšanai e-pastā un uzzini pirmais par īpašajiem piedāvājumiem. Ikmēneša ziņas, ieteikumi un atgādinājumi tavā e-pastā
 
 
Vai Jūs zinājāt, ka 92 no 100 Stokker klientiem mūs ieteiktu saviem draugiem vai kolēģiem?
Ära vajuta
Mans Stokker
E-pasts
SmartID
Facebook/Google
Mainīt vai atjaunot paroli?

Pieslēgties ar SmartID

Ja lietojat Smart-ID "Basic" kontu, jūs nevarēsiet veikt reģistrāciju. Nepieciešams izveidot pilno Smart-ID kontu, izmantojot e-ID karti vai bankas filiālē.

  • Ja esat Stokker klients, bet e-veikalu izmantojat pirmo reizi
  • izveidojat paroli , lai ienāktu sistēmā.

Vēl neesi Stokker klients? Ieskaties šeit un reģistrējies →Kļūsti par klientu .
Stokker tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apmeklējumu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lai atteiktos no sīkdatnēm, mainiet savas ierīces interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēsiet saglabātās sīkdatnes.
Stokker privātuma politika
OK