JAUNUMS!
Pievienojies!
Open MenuProduktu katalogsOpen CartOpen Search
search
E-veikals: (+371) 25 484 474Veikals: 25 747 464Serviss: 27 354 354
Iestatījumi
Vietne (valsts)
Piegādes valsts
valoda
OutletFinansējumsPakalpojumiE-veikalsKontakti
Jūsu pirkumu grozs ir tukšsPievienojiet grozam produktus vai
dodieties uz sākumlapu
Bezmaksas piegāde
interneta veikala pasūtījumiem no 49€
Mans Stokker
Ienākt/reģistrēties
searchMeklēt
search
Šajā sadaļā uzzini jaunumus un saņem vērtīgus padomus par tehnikas lietošanu un uzturēšanu labā darba kārtībā!

Kubota investēs 55 miljonus eiro jaunā traktortehnikas izstrādes centrā Eiropā

01.08 2018 10:50

Paplašinot savu darbību Eiropā, traktortehnikas ražotājs Kubota Corporation ir paziņojis, ka ieguldīs 55 miljonus eiro jaunā izpētes un attīstības centrā Eiropā. Jaunais centrs tiks būvēts Krepī-Anvaluā (Crépy-en-Valois), Francijā, un pilnā apmērā sāks darboties 2020. gadā. 

Kubota Corporation turpina paplašināt savu darbību Eiropā, veicot lielas investīcijas, un tagad līdzekļi tiks veltīti jaunajam izpētes un attīstības centram, kas kļūs par inženierijas kompetenču centru lauksaimniecības tehnikas tirgiem, kā arī par bāzi Kubota izpētes aktivitātēm traktortehnikas jomā Eiropas reģionā. 

Izveidojot šajā nozarē vienu no Eiropā labākajiem izpētes un attīstības centriem un nodrošinot to ar novatorisku inženierijas un testēšanas aprīkojumu, Kubota izstrādās vismodernākās tehnoloģijas saviem jaunajiem modeļiem. Tās atbildīs Eiropas lauksaimnieku īpašajām prasībām, tajā pašā laikā saglabājot Kubota galvenās raksturojošās iezīmes – uzticamību, vieglu lietošanu un zemus ekspluatācijas izdevumus. 

Kubota arī paredz palielināt produktu izstrādes intensitāti, cenšoties tos pielāgot katra konkrētā tirgus specifikai. Jaunajam centram šajā procesā būs liela loma – Kubota turpmāk īpaši pievērsīsies tādas lauksaimniecības tehnikas izstrādei, kas nodrošina maksimāli efektīvu ražas novākšanu specifiskās vietās un nevainojami atbilst dažādiem apstrādājamo lauku apstākļiem un darba procesiem. 

Kubota, kas pārstāvēta apmēram 100 valstīs, mērķtiecīgi paplašina savu darbību arī citviet, un investīcijas jaunajā centrā šo izaugsmi paātrinās. Kopš Kubota Holding Europe B.V. darbības sākuma 2017. gadā uzņēmums ir pastiprinājis savu korporatīvo identitāti Eiropā, tā darbiniekiem sinhronizējot visus procesus un procedūras. Šādi uzņēmums nodrošina konsekvenci visu struktūrvienību darbībā un līdz ar to arī labākos pakalpojumus un produktus saviem izplatītājiem un klientiem.

2017. gadā Kubota traktoru pārdošanas apjomi Eiropā palielinājās, un uzņēmuma produkti šajā reģionā saņēma vairākas prestižas godalgas un apbalvojumus, tostarp tehnisko inovāciju balvu FIMA TECHNICAL NOVELTY par Agri Robo autonomo traktoru un TRACTOR DE ESPAÑA balvu kategorijā “Specializētais traktors” par modeli M5101 Narrow Advance Cab.

Par Kubota Corporation
Kubota Corporation ir viens no lielākajiem lauksaimniecības, augsnes apstrādes, siena ieguves un celtniecības tehnikas, kā arī industriālo dzinēju ražotājiem kopš 1890. gada. Kubota galvenais birojs ir Osakā, Japānā, bet uzņēmuma biroji ir izvietoti vairāk nekā 110 valstīs Ziemeļamerikā, Eiropā un Āzijā. Pagājušajā gadā Kubota ieņēmumi pārsniedza 16 miljardus dolāru. Lai gan Kubota galvenā produktu līnija ir lauksaimniecības tehnika, tā ražo arī plašu klāstu citu produktu, piemēram, ūdens attīrīšanas sistēmas un aprīkojumu apūdeņošanai, cauruļvadus, jumtu materiālus un liela izmēra pazemes sistēmu vārstus. 

Mūsu misija
Mūsu misiju raksturo sauklis “For Earth, For Life”, kas apliecina uzņēmuma apņemšanos saglabāt un saudzēt mūsu planētas vidi, tajā pašā laikā atbalstot pārtikas rūpniecību un rūpējoties par ūdens pieejamību. Tas ir īpaši svarīgi, palielinoties iedzīvotāju skaitam pasaulē. Šī misija tiek īstenota katru reizi, kad Kubota traktors apstrādā zemi, kur vēlāk tiks iegūta dzīvības uzturēšanai tik nozīmīgā raža, vai kad strādā celtniecības tehnika, nodrošinot ūdens apgādi un pajumti. Vairāk informācijas par uzņēmumu Kubota skatiet tīmekļa vietnē www.kubota-global.net vai www.kubota-eu.com.

Jaunumi

visi Jaunumi
 
 
Stokker ir vadošais augstas kvalitātes instrumentu un tehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu uzņēmums Baltijā.
 
 
 
 
Piesakies jaunumu saņemšanai e-pastā un uzzini pirmais par īpašajiem piedāvājumiem. Ikmēneša ziņas, ieteikumi un atgādinājumi tavā e-pastā
 
 
Vai Jūs zinājāt, ka 92 no 100 Stokker klientiem mūs ieteiktu saviem draugiem vai kolēģiem?
Ära vajuta
Mans Stokker
E-pasts
SmartID
Facebook/Google
Izveidot vai atjaunot paroli?

login-with-smartid*
Vēl neesi Stokker klients? Uzzini vairāk.Reģistrējies StokkerPRO.