JAUNUMS!
Pievienojies!
Open MenuProduktu katalogsOpen CartOpen Search
search
E-veikals: (+371) 25 484 474Veikals: 25 747 464Serviss: 27 354 354
Iestatījumi
Vietne (valsts)
Piegādes valsts
valoda
Jūsu pirkumu grozs ir tukšsPievienojiet grozam produktus vai
dodieties uz sākumlapu
Bezmaksas piegāde
interneta veikala pasūtījumiem no 49€
Mans Stokker
Ienākt/reģistrēties
searchMeklēt
search
Šajā sadaļā uzzini jaunumus un saņem vērtīgus padomus par tehnikas lietošanu un uzturēšanu labā darba kārtībā!

Konnichiwa, Echo!*

11.09 2018 17:17

Konnichiwa, Echo!*

Izvēlies profesionālus instrumentus!

STOKKER preču klāstā šobrīd ir vairāk nekā septiņi simti dažādu Echo produktu ‒ sākot no motorzāģiem un trimmeriem, līdz pat lapu pūtējiem un dažādiem aksesuāriem. Minētie instrumenti ietilpst Echo profesionālo produktu līnijā, tādēļ vari nešaubīties, ka tie nepievils, arī veicot nopietnākus darbus. Šis solījums attiecas gan uz ierīcēm ar iekšdedzes motoru, gan uz tām, kas darbojas ar jaunajiem 50 V litija akumulatoriem. Pēdējo gadu laikā akumulatora ierīču klāsts ir ievērojami paplašinājies. Līdzīgi kā auto ražošanas nozarē, arī darbarīku pasaulē akumulatoru tehnoloģijas attīstās lieliem soļiem.

Visticamāk, ka viens no šādas tendences cēloņiem ir ar fosilās degvielas sadegšanu saistīto tēmu aktualizēšanās. Turklāt, uzlabojoties akumulatoru tehnoloģijām, ar degvielu darbināmām ierīcēm ir radusies nopietna konkurence. Piemēram, akumulatora zāģis nekādā ziņā vairs neatpaliek no sava konkurenta, kam ir iekšdedzes dzinējs, ‒ akumulatora zāģa ķēde griežas ar ātrumu 21 m/s un tā sliedes maksimālais izmērs var būt 40 cm.

Turklāt, ņemot vērā arī akumulatora ierīču izmantošanas vienkāršību (nevajag gatavot un liet degvielas maisījumu, izpaliek ar to saistītais nosmērēšanās vai kaitējuma risks), ērtība (vienkārši pārliec akumulatoru no lādētāja ierīcē un vari sākt darbu), ergonomika (parasti ierīces ir vieglākas, darbojas klusāk, un tās var izmantot pat telpās, kur nav kārtīgas ventilācijas) un dabai draudzīgākas (šis aspekts iegūst aizvien būtiskāku nozīmi), nav vajadzīga dziļa analīze, lai saprastu, kādēļ akumulatoru ierīču popularitāte tā pieaug. Nevajadzētu aizmirst, ka, attīstot akumulatoru tehnoloģijas, japāņi kopumā orientējas uz universālajiem akumulatoriem, kas piemēroti visām Echo ierīcēm, un šis noteikti ir liels papildu bonuss.

Pie negatīvajām īpašībām parasti tiek minēts akumulatora ierīču īsais darba cikls ‒ akumulators būs ātrāk tukšs nekā degvielas bāka. Šis aspekts, protams, ir atkarīgs arī no darba intensitātes. Taču, piemēram, ar 4 Ah akumulatoru aprīkots Echo motorzāģis, izmantojot to ar maksimālo jaudu, darbojas 30 minūtes ‒ tas kā reiz ir piemērots brīdis nelielai atpūtai un akumulatora uzlādēšanai. Ja minētais laiks tomēr šķiet nepietiekams, tad šādiem gadījumiem Echo ir izstrādājis arī back-pack ‒ 16 Ah uz muguras pārnēsājamu akumulatoru, kas nevainojami un bez pārtraukuma darbosies 4,5 stundas.

Kam pietiek pacietības...

Ja profesionālai lietošanai paredzētie instrumenti rada divējādas izjūtas un to iegāde nešķiet visprātīgākais ieguldījums, tad pēc pašreizējiem plāniem 2019. gada pavasarī STOKKER saviem klientiem sāks piedāvāt arī mājsaimniecībām paredzētu darbarīku līniju. Būtībā tas nozīmē, ka STOKKER veikalos parādīsies alternatīvs risinājums līdz šim pārdotajiem profesionālajiem darbarīkiem.

Mājsaimniecību vajadzībām paredzēto ierīču klāstā būs atrodams arī ar akumulatoru strādājošs zāles pļāvējs, kas sagādās prieku visiem mazdārziņu un privātmāju kaimiņiem ‒ sestdienas rītu emocionālās debates par zāles pļāvēja radīto troksni, visticamāk, ir pazīstamas ikvienam. Echo ierīču nedaudz zemākā cena un līdzīgās darba īpašības un jauda uz visiem laikiem mainīs vietējo meistaru izvēles principus. Laiks rādīs.
 

*japāņu valodā „Sveiks, Echo!”

Jaunumi

visi Jaunumi
 
 
Stokker ir vadošais augstas kvalitātes instrumentu un tehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu uzņēmums Baltijā.
 
 
 
 
Piesakies jaunumu saņemšanai e-pastā un uzzini pirmais par īpašajiem piedāvājumiem. Ikmēneša ziņas, ieteikumi un atgādinājumi tavā e-pastā
 
 
Vai Jūs zinājāt, ka 92 no 100 Stokker klientiem mūs ieteiktu saviem draugiem vai kolēģiem?
Ära vajuta
Mans Stokker
E-pasts
SmartID
Facebook/Google
Izveidot vai atjaunot paroli?

login-with-smartid*
Vēl neesi Stokker klients? Uzzini vairāk.Reģistrējies StokkerPRO.