JAUNUMS!
Pievienojies!
Uzmanību! Klientu apkalpošanas kārtība Stokker centros no 21.10.2021 LASI ŠEIT >
Open MenuProduktu katalogsOpen CartOpen Search
search
E-veikals: (+371) 25 484 474Veikals: 25 747 464Serviss: 27 354 354
Iestatījumi
Vietne (valsts)
Piegādes valsts
valoda
0
Jūsu pirkumu grozs ir tukšsPievienojiet grozam produktus vai
dodieties uz sākumlapu
Bezmaksas piegāde
interneta veikala pasūtījumiem no 49€
Ienākt
Kļūt par klientu
searchMeklēt
search
Šajā sadaļā uzzini jaunumus un saņem vērtīgus padomus par tehnikas lietošanu un uzturēšanu labā darba kārtībā!

Kas ir Metabo Full Service pakalpojums?

11.05 2018 10:12

Katrs profesionālis agri vai vēlu mēdz nonākt situācijā, kad kāda akumulatora instrumenta detaļa ir jāmaina vai jāremontē. No šī gada 1. maija Metabo akumulatora instrumentiem, kas ir iegādāti pie oficiālā Metabo LiHD partnera, remonts ir pilnīgi bez maksas.

Varētu šķist, ka šī ir kārtējā vilinošā reklāmas kampaņa, kurā zem “kliedzošā” reklāmas saukļa sīkā tekstā ir aprakstīta reālā situācija.

Taču šoreiz piedāvājums ir patiešām izdevīgs, jo tagad, pērkot jebkuru Metabo akumulatora instrumentu Stokker (vai pie kāda cita Metabo LiHD Partner izplatītāja) un reģistrējot to internetā www.metabo-service.com/et/login, ar instrumentu saistītās problēmas, kas būs radušās 36 mēnešu laikā pēc tā iegādes, tiks atrisinātas pilnīgi bez maksas jeb, citiem vārdiem, – instrumenta pārdevējs trīs gadus no savas kabatas maksās par iegādātā instrumenta remontu. Galvenais, lai instruments nebūtu pilnībā sadalījies pa detaļām vai atradies slapjumā, ticis apliets ar kādu šķidrumu. Turklāt instrumenta akumulators vai lādētājs nav jāreģistrē atsevišķi, bet noteikumi attieksies arī uz tiem.

Tēlaini izsakoties, tas nozīmē: ja pie LiHD partnera iegādātais Metabo akumulatora instruments 36 mēnešu laikā kļūst būtiski vai pilnībā nelietojams, šī problēma tiks atrisināta. Bez maksas! Kaut vai vairākas reizes. Vai, ja iepriekš minētajā laikā akumulatora urbja patrona sabojājas, tā tiks apmainīta pret jaunu. Arī bez maksas! Vai iedomāsimies, ka pārkarst dzinējs. Notiek tieši tas pats – saņemiet bezmaksas remontu! Un tie ir tikai daži izplatītāko problēmu piemēri.

Turklāt nav nozīmes, vai remonta iemesls ir dabīgais nolietojums vai aktīva darbarīka lietošana. Šī pakalpojuma mērķis ir rūpēties, lai 36 mēnešu laikā pēc akumulatora instrumenta iegādes tā īpašnieks varētu kontrolēt savus tēriņus vai pareizāk, jums nebūtu papildu tēriņu!

Svarīgi - šis nav garantijas papildpakalpojums, kad līdzās ražotāja piedāvātajai gada garantijai var iegādāties pārdevēja gada vai divu gadu garantiju. Un tā nav arī apdrošināšana, kad par tikko iegādāto instrumentu jāmaksā ikmēneša maksājums, lai problēmu gadījumā saņemtu atpakaļ ilgi maksāto naudu.

Šis ir unikāls pakalpojums "ALL-IN service", kas darbojas Baltijas valstīs un tā vienīgais mērķis ir ar mūsu instrumentiem patiesi apmierināts klients.

Lai tiktu nodrošināta pakalpojuma augstā kvalitāte, jāņem vērā, ka atbilstoši pakalpojuma "ALL-IN service" jeb "viss iekļauts vienā cenā" noteikumiem, ar akumulatora instrumentu, kuram ir nepieciešams remonts vai maiņa, ir jāvēršas pie kāda no oficiālajiem LiHD partneriem Baltijā.

Kopš Stokker var nodrošināt šādu pakalpojumu, kādēļ vispār turpmāk iegādāties cita ražotāja akumulatora instrumentus?

Ko tur daudz domāt, apsvērt vai rēķināt, kad tiek piedāvāts pakalpojums, kurā 36 mēnešus remonti (neatkarīgi no tā, vai tie jāveic dabīgā nolietojuma vai defekta dēļ) tiek apmaksāti, nepamirkšķinot ne aci? Galvenais, ka ierīce ir iegādāta pie LiHD partnera un reģistrēta interneta vietnē.

Cik akumulatoru vienai ierīcei sabojājas trīs gados? Bet piecām ierīcēm? Cik tas kopā Jums izmaksātu?

Jaunumi

visi Jaunumi
 
 
Stokker ir vadošais augstas kvalitātes instrumentu un tehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu uzņēmums Baltijā.
 
 
 
 
Piesakies jaunumu saņemšanai e-pastā un uzzini pirmais par īpašajiem piedāvājumiem. Ikmēneša ziņas, ieteikumi un atgādinājumi tavā e-pastā
 
 
Vai Jūs zinājāt, ka 92 no 100 Stokker klientiem mūs ieteiktu saviem draugiem vai kolēģiem?
Ära vajuta
Ienākt
E-pasts
SmartID
Facebook/Google
Izveidot vai atjaunot paroli?

login-with-smartid*
  • Ja esat Stokker klients un e-veikalu izmantojat pirmo reizi
  • pasūtiet paroli vai piesakieties.

Vēl neesi Stokker klients? Uzzini vairāk. vai reģistrēties →Kļūsti par klientu.
Svar%C4%ABgi