JAUNUMS!
Pievienojies!
Informējam, ka Melnās piektdienas izpārdošanas laikā veikto pasūtījumu apstrāde tiks uzsākta 29.11.2021.!
Open MenuProduktu katalogs0Open CartOpen Search
search
E-veikals: 25 484 474 P.-P. 8:00-20:00Veikals: 25 747 464Serviss: 27 354 354
Iestatījumi
Vietne (valsts)
Piegādes valsts
valoda
0
Jūsu pirkumu grozs ir tukšsPievienojiet grozam produktus vai
dodieties uz sākumlapu
Bezmaksas piegāde
interneta veikala pasūtījumiem no 49€
Ienākt
Kļūt par klientu
searchMeklēt
search
Šajā sadaļā uzzini jaunumus un saņem vērtīgus padomus par tehnikas lietošanu un uzturēšanu labā darba kārtībā!

Jaunā VALVOLINE PRO sērija

05.11 2015 11:40

Jaunā VALVOLINE PRO sērija

Iepazīsties ar jauno Valvoline PRO sēriju – augstākās kvalitātes smērvielas, kas izstrādātas atbilstoši OEM prasībām. Valvoline PRO produkti ir izstrādāti atbilstoši jaunākajām specifikācijām, nodrošinot maksimālu aizsardzību visām vieglajām automašīnām.

Vieglajām automašīnām un automašīnām, kurām nepieciešamas OEM oficiāli apstiprinātās transmisiju smērvielas, Valvoline piedāvā unikālo PRO sēriju. Produktiem ar PRO marku ir jaunākās paaudzes piedevas, kas atbilst OEM prasībām, padarot šīs smērvielas īpaši ieteicamas transportlīdzekļiem, kuriem vēl nav beidzies garantijas laiks.

Arī vieglajām automašīnām un kravas automašīnām, kurām beidzies garantijas laiks, nepieciešama augstas kvalitātes un veiktspējas transmisijas eļļa. Šim mērķim Valvoline piedāvā universālās smērvielas, kas ir piemērotas lietošanai dažādos transportlīdzekļos. Tādā veidā servisu īpašnieki var samazināt izmaksas, kas rodas, iegādājoties neskaitāmu veidu smērvielas. Lai nodrošinātu atbilstošu aizsardzību gan vieglajām automašīnām, gan kravas automašīnām, Valvoline izmanto diferencēšanas tehnoloģiju, kas nodrošina izcilu veiktspēju abu veidu transportlīdzekļos.

Valvoline ATF Pro 236.15 - augstas kvalitātes sintētiskā automātiskās transmisijas eļļa ir speciāli izstrādāta, lai uzlabotu jaunās paaudzes Mercedes-Benz 7-G Tronic Plus (NAG II +) automātiskās pārnesumkārbas darba efektivitāti. Valvoline ATF Pro 236.15 nodrošina maksimālu aizsardzību un automātiskās pārnesumkārbas eļļošanu plašā temperatūras diapazonā. Produkta zemais viskozitātes līmenis ļauj bez aizķeršanās plūst cauri, uzlabojot 7-G Tronic Plus pārslēgšanas funkciju.

Valvoline ATF PRO - augstas veiktspējas automātiskās transmisijas eļļas, kas ir radītas moderno vieglo automašīnu automātiskajām transmisijām. Visiem Valvoline ATF PRO produktiem ir OEM apstiprinājums, kā arī tiem ir pievienotas jaunākās paaudzes piedevas. Valvoline ATF PRO produkti nodrošina izcilu siltumnoturību lielā temperatūras diapazonā, kā arī nodrošina lielisku aizsardzību pret nodilumu un koroziju.

PRO sērija arī kravas automašīnām

Katra transportlīdzekļa dīkstāves minūte maksā naudu - Valvoline produkti nodrošina mobilitāti un garantiju. Izvēlies Valvoline PRO, lai nodrošinātu maksimālu kravas automašīnu veiktspēju!

Valvoline ATF PRO ECO eļļa ir piemērota mūsdienīgajām un tehnoloģiski sarežģītajām kravas automašīnām ar automātisko transmisiju. Tās pamatā ir izmantotas sintētiskās sastāvdaļas, berzi mazinošās piedevas, speciālas pretnodiluma piedevas, viskozitātes modifikatori un citas piedevas, kas nodrošina lielisku pārslodzes aizsardzību un plūstamību zemā temperatūrā, samazina nodilumu un nodrošina stabilitāti. Valvoline ATF PRO ECO ir speciāla eļļa, kas piemērota lietošanai jaunajās ZF EcoLife transmisijās, un tā pārsniedz ZF Ecomat transmisiju prasības.

Kravas automašīnas arvien biežāk tiek aprīkotas ar automātiskajām transmisijām. Valvoline piedāvā automātisko transmisiju eļļu ar OEM apstiprinājumu, kas nodrošinās gan maksimālu veiktspēju, gan aizsardzību. Valvoline ATF PRO eļļa ir speciāli izstrādāta atbilstoši mūsdienīgo un tradicionālo kravas automašīnu un autobusu transmisiju vajadzībām. Eļļai tiek pievienotas jaunākās paaudzes piedevas, kas būtiski uzlabo termisko stabilitāti plašā temperatūras diapazonā, un nodrošina lielisku aizsardzību pret nodilumu un koroziju.

Vieglāk pārslēdzami ātrumi zemā temperatūrā, lieliska aizsardzība pret nodilumu un koroziju ar Valvoline PRO transmisijas eļļu. Atbilst visu mūsdienīgo un tradicionālo kravas automašīnu, autobusu un citu smago transportlīdzekļu pārnesumkārbu un transmisiju prasībām. Eļļa ir ieguvusi pilnu OEM apstiprinājumu, un tā ir izgatavota, izmantojot pašas jaunākās tehnoloģijas. Šīs sērijas transmisijas eļļas nodrošina izcilu termālo stabilitāti plašā temperatūras diapazonā.

Lai nodrošinātu vienmērīgu ass darbību dažādos apstākļos un temperatūrās, iesakām izmantot Valvoline PRO ass eļļu. Tā ir speciāli izstrādāta mūsdienīgo kravas automašīnu un autobusu asīm, kā arī tai ir piešķirts pilns OEM apstiprinājums. Produkta pamatā ir izmantotas augstākās kvalitātes sastāvdaļas un piedevas, kas nodrošina izcilu ass darbību, kā arī pasargā no nodiluma un korozijas.

Valvoline Total Drive Line PRO eļļa ir piemērota visai transmisijas sistēmai. Tas ir augstākās kvalitātes produkts, kam piešķirts OEM apstiprinājums un kas izstrādāts izmantojot jaunākās tehnoloģijas, tādā veidā nodrošinot izcilu aizsardzību pret nodilumu un koroziju. Izcila termiskā stabilitāte plašā temperatūras diapazonā, kas nodrošina vieglāku ātruma pārslēgšanu zemā temperatūrā.

Valvoline - pareizā izvēle vienmēr!

Mūsdienās transmisiju darbība notiek krietni augstākā līmenī nekā agrāk. Tām nepieciešamas augstas kvalitātes un sarežģīta sastāva smērvielas. Ir pieaudzis arī transmisijas veidu skaits. Tāpat ir pieaudzis arī smērvielu skaits, kas ir padarījis transmisijas smērvielu pasauli vēl plašāku un sarežģītāku. Agrāk tradicionālajās transmisijās varēja izmantot tikai konkrētas smērvielas, bet transmisijas eļļu varēja izmantot gan vieglajās automašīnās, gan kravas automašīnās. Jauno, mūsdienīgo vieglo automašīnu un kravas automašīnu transmisiju darbībai jābūt īpaši precīzai, tāpēc tām nepieciešami rūpīgi izstrādāti produkti. Valvoline piedāvā plašu transmisijas smērvielu izvēli. Šīs smērvielas ir speciāli radītas, lai atbilstu un pat pārsniegtu tradicionālo un moderno transmisiju prasības gan vieglajās automašīnās, gan kravas automašīnās. Piemēram, Valvoline ATF universālā eļļa ir izstrādāta atbilstoši vairumam mūsdienīgo automātisko transmisiju. Jaunā formula nodrošina vienmērīgu un pareizu transmisijas darbību, kā arī uzlabo tās veiktspēju. Valvoline ATF pagarina transmisijas kalpošanas laiku.

Izgatavota no augstākās kvalitātes izejvielām un bagātināta ar jaunākās paaudzes eļļas piedevām, Valvoline ass eļļa nodrošina lielisku transmisijas veiktspēju un aizsardzību. Tā veicina vienmērīgu ass darbību dažādās darba temperatūrās, nodrošinot arī aizsardzību pret nodilumu un koroziju.

Kravas automašīnu un autobusu transmisijām ir nepieciešamas dažādas eļļas. Valvoline transmisijas eļļa lielai slodzei atbilst gandrīz visu manuālo transmisiju prasībām. To var izmantot arī transmisijās, kur iesaka lietot API GL-4 smērvielas. Valvoline transmisijas eļļu lielai slodzei izmanto sistēmās, kur apgrūtināta to iedarbināšana zemā temperatūrā, kā arī manuālajās sistēmās.

Valvoline ass eļļa lielai slodzei nodrošina vienmērīgu ass darbību dažādos apstākļos un temperatūrās. Produkts ir speciāli izstrādāts, lai nodrošinātu izcilu transmisijas darbību, kā arī aizsardzību pret nodilumu un koroziju.

 

Jaunumi

visi Jaunumi
 
 
Stokker ir vadošais augstas kvalitātes instrumentu un tehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu uzņēmums Baltijā.
 
  • Klientu atbalsta serviss Pi-Pk 8.00-17.00
 
 
 
 
Piesakies jaunumu saņemšanai e-pastā un uzzini pirmais par īpašajiem piedāvājumiem. Ikmēneša ziņas, ieteikumi un atgādinājumi tavā e-pastā
 
 
Vai Jūs zinājāt, ka 92 no 100 Stokker klientiem mūs ieteiktu saviem draugiem vai kolēģiem?
Ära vajuta
Ienākt
E-pasts
SmartID
Facebook/Google
Mainīt vai atjaunot paroli?

Ienākt ar SmartID
  • Ja esat Stokker klients, bet e-veikalu izmantojat pirmo reizi
  • izveidojat paroli vai ienāciet sistēmā.

Vēl neesi Stokker klients? Uzzini vairāk. vai reģistrēties →Kļūsti par klientu .