JAUNUMS!
Pievienojies!
Open MenuProduktu katalogs0Open CartOpen Search
search
Iestatījumi
Vietne (valsts)
Piegādes valsts
valoda
0
Jūsu pirkumu grozs ir tukšsPievienojiet grozam produktus vai
dodieties uz sākumlapu
Bezmaksas piegāde
interneta veikala pasūtījumiem no 49€
Ienākt
Kļūt par klientu
searchMeklēt
search
Šajā sadaļā uzzini jaunumus un saņem vērtīgus padomus par tehnikas lietošanu un uzturēšanu labā darba kārtībā!

Izvēlies dārza tehniku gatavu darbam!

02.05 2018 15:44

Kā jau tas mēdz gadīties, arī šogad mūs pavisam negaidīti ir pārsteidzis strauji izaugušais zāliens un tikpat negaidīti ir jāuzsāk arī pļaušana ‒ tagad un tūlīt, taču kā un ar ko?

Mūsdienās veikt izvēli ir pavisam vienkārši. Bieži vien, lai iegādātos jaunu pļaušanas tehniku, pat var iztikt bez tās izmēģināšanas. Pietiek ar izpētes veikšanu interneta forumos, jāizvēlas īstais veikals un pēc pāris peles klikšķiem darījums ir noticis. Ērti, vai ne? Viena vai divas dienas pacietības un klāt būs tava gaidītā iekārta. Saskaņotajā laikā tavā mājas pagalmā iebrauks kurjers un ar pacēlāju no piegādes transporta izcels un pret parakstu izsniegs tavu jauno mauriņa traktoru. 

Sajūta lieliska, taču kaut kas tomēr nav līdz galam kārtībā! Traktors ir rūpīgi iesaiņots, lai pasargātu to no bojājumiem, kas varētu rasties transportēšanas laikā. Nav problēmu, rokas taču tev ir īstajā vietā ‒ tu pats to izsaiņosi. Tā kā mājās tev visticamāk,ka nav naglu vilcējs, pirmajā eiforijā tu izvēlēsies nelielu cirvi un garāžā pieejamo vislielāko skrūvgriezi. Pēc stundas tavs jaunais pļāvējs beidzot būs atbrīvots no ierobežojošā iesaiņojuma. Šādi darbojoties, protams, ka tu būsi salauzis skrūvgriezi un nobrāzis pirkstu kauliņus, taču, cerams, ka vismaz kokmateriāls tev noderēs kamīna kurināšanai ziemā. 

Nu sākas īstais process. Traktora dzeltenās krāsas pārklājums mirdz saules gaismā. Un tu esi pārliecināts, ka šis būs izcilākais traktors tavā kaimiņu apkārtnē. Vēl tikai jāpieliek sēdeklis un stūre, un tad tu beidzot varēsi to arī iedarbināt. Bet, pie velna, kāpēc stūres piestiprināšanai nepieciešama cauruļveida uzgriežņatslēga? Nu, pirksti, protams, sniedzas arī līdz stūres rata centram, ja tikai kāds vēl varētu skrūvi aizskrūvēt. Svarīgi taču, lai stūre grieztos, un nav nozīmes tam, ka stūre kratīšanās dēļ var izjukt.

Darīts, tagad starteris. Klusums. Lai arī lietošanas instrukcijas ir paredzētas muļķiem, šobrīd nākas atzīt savu sakāvi un jāsāk meklēt tehniskie norādījumi. Pēc neilgas rakšanās atkritumu tvertnē kopā ar citu iesaiņojuma materiālu tu atrodi arī instrukciju. Ahā, akumulators ir jāpiepilda ar skābi un jāpievieno elektrotīklam. Ar vieglām bijušā bārmeņa roku kustībām tu ielej skābes pudeles saturu akumulatorā. Nedaudz izšļakstās arī garām ‒ mazliet uz džinsiem (vecos tā arī neuzvilku) un mazliet nolīst arī zālienā. Zāliena dzeltēšanā tagad nāksies vainot kaimiņa suni.

Tad nu beidzot traktora salikšanu varētu uzskatīt par pabeigtu. Tā kā tagad ar instrukciju tu jau esi rūpīgi iepazinies, tu zini, ko dari. Apsēdies vadītāja vietā, nospied bremžu pedāli, atver vārstu un nospied startera pogu. Starteris cerīgi veic motora apgriezienu, taču nekas nenotiek. Tā nu gan ir motora iedarbināšana! Ko tagad darīt? Varbūt jāpārbauda eļļas līmenis? Šķiet, par laimi, tas ir normas robežās. Un tajā brīdī tu pamani gaišo tvertni zem motora pārsega. Šķiet, veiksmīgākai darba sākšanai vajadzētu piepildīt tvertni ar degvielu...

Un te tevi pēkšni pamodina tālruņa zvans, šķiet, ka tas viss ir bijis tikai neveiksmīgs sapnis. Zvana kurjers un paziņo, ka tavs jaunais Stokker iegādātais mauriņa pļaušanas traktors tūlīt tūlīt būs tavā pagalmā. Sirdij mazliet ietrīsoties, tu dodies uz pagalmu un, aizturējis elpu, noraugies transportlīdzekļa aizmugures durvju pacelšanā. No kabīnes dziļuma pagalmā ieripo un pret parakstu tev tiek nodots tavs pirmais mauriņa traktors! Sakomplektēts, pārbaudīts, ar uzstādītu pļaušanas mehānismu, eļļu un degvielu bākā un bezmaksas piegādi līdz pagalmam. Tu vari to iedarbināt uzreiz. Tā nu esmu gatavs pirmajai pļaušanas reizei. Un Tu?

Izvēlies dārza tehniku gatavu darbam - Stokker!

Jaunumi

visi Jaunumi
 
 
Stokker ir vadošais augstas kvalitātes instrumentu un tehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu uzņēmums Baltijā.
 
  • Klientu atbalsta serviss Pi-Pk 8.00-17.00
 
 
 
 
 
 
Piesakies jaunumu saņemšanai e-pastā un uzzini pirmais par īpašajiem piedāvājumiem. Ikmēneša ziņas, ieteikumi un atgādinājumi tavā e-pastā
 
 
Vai Jūs zinājāt, ka 92 no 100 Stokker klientiem mūs ieteiktu saviem draugiem vai kolēģiem?
Ära vajuta
Ienākt
E-pasts
SmartID
Facebook/Google
Mainīt vai atjaunot paroli?

Ienākt ar SmartID
  • Ja esat Stokker klients, bet e-veikalu izmantojat pirmo reizi
  • izveidojat paroli , lai ienāktu sistēmā.

Vēl neesi Stokker klients? Ieskaties šeit un reģistrējies →Kļūsti par klientu .