JAUNUMS!
Pievienojies!
Open MenuProduktu katalogs0Open CartOpen Search
search
Iestatījumi
Vietne (valsts)
Piegādes valsts
valoda
0
Jūsu pirkumu grozs ir tukšsPievienojiet grozam produktus vai
dodieties uz sākumlapu
Bezmaksas piegāde
interneta veikala pasūtījumiem uz pakomātiem no 49€
Mans Stokker
Kļūt par klientu
searchMeklēt
search
Šajā sadaļā uzzini jaunumus un saņem vērtīgus padomus par tehnikas lietošanu un uzturēšanu labā darba kārtībā!

Piemērota augstspiediena mazgātāja izvēle

22.05 2018 11:41

Pēc būtības dažādu lieluma tehniku, piem. piekabi vai traktoru, var nomazgāt arī ar pavisam nelielu augstspiediena mazgātāju. Taču tādā gadījumā jau laikus jāsagatavo naudasmaks, jo, šādi rīkojoties, mazgātāja lietošanas mūžs var būtiski saīsināties. Respektīvi katram darbam ir jāizvēlas atbilstoša ierīce un darba paņēmieni.

Savos ieteikumos vienmēr esam uzsvēruši, ka no sākuma būtu jānoskaidro veicamā darba būtība. Augstspiediena mazgātāji nav izņēmums, jo arī šajā gadījumā ļoti liela nozīme ir tam, kur, ko un kā mazgāt.

Labāks būs 3. vai 7. sērijas Karcher augstspiediena mazgātājs?

Vācu kvalitātei ir laba atpazīstamība arī pie mums, jo vienalga, vai runājam par automobiļiem vai šajā gadījumā par Kärcher augstspiediena mazgātājiem, vācu kvalitāte ir pāri visam. No neatbilstoša pielietojuma nav pasargāta neviena iekārta, un var gadīties, ka arī pašai dārgākajai tehnikai gandrīz uzreiz pēc iegādes var būt nepieciešams remonts. Stokker piedāvātais Kärcher augstspiediena mazgātāju plašais klāsts pēc pielietojuma veida iedalās divās daļās: mazgātāji mājas apstākļiem un profesionālie mazgātāji. Kā var nojaust, pirmajā gadījumā tās ir galvenokārt mājas apstākļiem paredzētas ierīces, kas ikdienā tiek plaši lietotas. Savukārt Kärcher profesionālā sērija (HD un HDS) ir paredzēta speciālistiem, uzņēmumiem ar profesionālu ievirzi.

Mazgātāji mājas apstākļiem iedalās sērijās pēc to jaudas un lietojuma veida. Piemēram, 2. vai 3. sērijas ierīces ir lieliski piemērotas dārza mēbeļu tīrīšanai, bet lielākie jeb 7. sērijas augstspiediena mazgātāji lieliski tiks galā ar universālu akmens celiņu vai ēku fasāžu mazgāšanu.
Nav noslēpums, ka ar jaudīgāku ierīci (parasti) var nomazgāt arī priekšmetus, kam ir piemērotas mazāk jaudīgas ierīces, bet tādā gadījumā jābūt uzmanīgiem, lai pārāk stiprs ūdens spiediens nesabojātu priekšmeta virsmu. Vājāka ierīce savukārt nespēj konkurēt ar jaudīgāku.

Atsevišķa tēma ir augstspiediena mazgātāju uzgaļi. Nesāksim tos visus šeit uzskaitīt, taču piebildīsim vienīgi to, ka, jo precīzāk ir zināmas klienta mazgāšanas vajadzības (ir zināms, ko plānots mazgāt), jo labāku risinājumu Stokker pārstāvis var piedāvāt. Kaut vai tikai Kärcher sortimentā ir simtiem dažādu papildpiederumu.

Pareizs lietojums

Viena no ierastākajām problēmām, kas Stokker servisa komandai ir jārisina, ir pārslogots un pārdedzis dzinējs. Lai gan tikko nopirkts mazāk jaudīgs mazgātājs spēj strādāt bez apstājas un tādā veidā atstāj iespaidu, ka tas ir tā ierastais darba temps, ne vienmēr pārslodze liek sevi manīt uzreiz un var atklāties tikai pēc vairākiem mēnešiem.

Ņemot to vērā, nevajadzētu aizmirst, ka ierīces lietošanas instrukcija nav pievienota tikai tāpat vien un tās neizlasīšana nenāks par labu nevienam. Piemēram, vai zinājāt, ka daudzos gadījumos mazāk jaudīgu augstspiediena mazgātāju nedrīkst darbināt ilgāk nekā 30 minūtes bez apstājas?

Ļoti būtiska ir arī lietotā ūdens kvalitāte, jo ir situācijas, kad augstspiediena mazgātāja sūknis aizsērē pēc pāris lietošanas reizēm. Tas kļūst aktuālāk, ja atrodaties tālāk no centralizēta ūdensapgādes tīkla. Daudzi augstspiediena mazgātāji spēj nepieciešamo ūdeni iesūkt no spaiņa vai, piemēram, upes.

Lai nepieļautu problēmu rašanos, Stokker servisa mehāniķi iesaka izmantot ūdens filtru, kas būtiski mazina aizsērēšanas risku. Turklāt centrālā ūdensapgādes tīkla ūdens izmantošana neietekmē filtru negatīvi.

Augstspiediena mazgātājs pēc lietošanas nav atsevišķi jāmazgā. Tomēr ieteicams pēc darba veikšanas no elektrības un ūdensapgādes tīkla atvienotai ierīcei pāris reizes nospiest slēdzi, tādā veidā atbrīvojot ierīcē uzkrāto spiedienu.

Ziemas periodā augstspiediena mazgātājs jāglabā siltā un sausā vietā. Pirms novietošanas ziemas uzglabāšanai ieteicams vismaz 15 sekundes darbināt dzinēju bez ūdens. Tādā veidā no sistēmas tiks izvadīts ūdens. Ja mazgātājs tiek uzglabāts aukstā telpā, kur temperatūra noslīd zem nulles, mazgātāja sūknī ir jāielej antifrīzs. Kā to izdarīt, skaties video ŠEIT.

Jaunumi

visi Jaunumi
 
 
Stokker ir vadošais augstas kvalitātes instrumentu un tehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu uzņēmums Baltijā.
 
  • Klientu atbalsta serviss Pi-Pk 8.00-17.00
 
 
 
 
Piesakies jaunumu saņemšanai e-pastā un uzzini pirmais par īpašajiem piedāvājumiem. Ikmēneša ziņas, ieteikumi un atgādinājumi tavā e-pastā
 
 
Vai Jūs zinājāt, ka 92 no 100 Stokker klientiem mūs ieteiktu saviem draugiem vai kolēģiem?
Ära vajuta
Mans Stokker
E-pasts
SmartID
Facebook/Google
Mainīt vai atjaunot paroli?

Pieslēgties ar SmartID

Ja lietojat Smart-ID "Basic" kontu, reģistrācija StokkerPRO Bonuss programmai nebūs iespējama. Nepieciešams izveidot pilno Smart-ID kontu, izmantojot e-ID karti vai bankas filiālē, lai veiktu personas identitātes apliecināšanu.

  • Ja esat Stokker klients, bet e-veikalu izmantojat pirmo reizi
  • izveidojat paroli , lai ienāktu sistēmā.

Vēl neesi Stokker klients? Ieskaties šeit un reģistrējies →Reģistrējies StokkerPRO un pelni ar pirkumiem.
SIA Stokker, izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums pielāgotu informāciju par precēm un pakalpojumiem, kā arī uzlabotu mūsu pakalpojumus un tīmekļa vietnes darbību. Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, nospiediet "Piekrītu". Ja vēlaties pārvaldīt savu izvēli, lūdzu, nospiediet “Pārvaldīt iestatījumus”. Ja vēlaties atteikties no sīkdatnēm, lūdzu, nospiediet “Nepiekrītu”.
Pārvaldīt iestatījumus
Nepiekrītu
Piekrītu