JAUNUMS!
Pievienojies!
Open MenuProduktu katalogsOpen CartOpen Search
search
E-veikals: (+371) 25 484 474Veikals: 25 747 464Serviss: 27 354 354
Iestatījumi
Vietne (valsts)
Piegādes valsts
valoda
Jūsu pirkumu grozs ir tukšsPievienojiet grozam produktus vai
dodieties uz sākumlapu
Bezmaksas piegāde
interneta veikala pasūtījumiem no 49€
Mans Stokker
Ienākt/reģistrēties
searchMeklēt
search
Šajā sadaļā uzzini jaunumus un saņem vērtīgus padomus par tehnikas lietošanu un uzturēšanu labā darba kārtībā!

Grābeklim ir alternatīva, izvēlies lapu pūtēju

21.09 2018 16:52

Pēdējos gados arī Latvijā teritoriju sakopšanai tiek izmantoti lapu pūtēji. Ar to palīdzību lapas piemājas pagalmos, parku teritorijās vai pie sabiedriskajām ēkām var savākt daudz ātrāk un vienkāršāk. Stokker ekspertu novērojumi liecina, ka ierīces kļūst arvien populārākas arī mājsaimniecībās – pārdoto lapu pūtēju skaits ar katru gadu strauji aug.
Privātmāju saimnieki, kuri iegādājušies lapu pūtējus, kā galvenās to priekšrocības min iespēju viegli un ātri uzkopt plašas teritorijas, kā arī grūti aizsniedzamas un šauras vietas, kur ar grābekli nevar piekļūt. 
Ir pieejami gan elektriskie un ar akumulatoru darbināmi, gan ar benzīnu darbināmi lapu pūtēji. Ierīces, kas darbināmas elektroniski vai ar akumulatoru, svara ziņā ir vieglākas. Tās var pārnēsāt rokās, ērti manevrēt un vienkārši iedarbināt. Taču, izvēloties kādu no šiem modeļiem, lietotājam jāņem vērā, ka ne vienmēr elektrības vads sniegsies pietiekamā garumā un arī akumulatoru nāksies gana bieži uzlādēt. Šāda veida lapu pūtēji ir vairāk piemēroti nelielām privātmāju teritorijām.  
Lielām platībām un profesionālai uzkopšanai piemērotākas ir uz muguras pārnēsājamas ierīces, kas darbināmas ar benzīnu. Šādiem lapu pūtējiem ir lielāka jauda, spēcīgāka gaisa plūsma un ilgāks darbības laiks. Turklāt tie ir arī ļoti ergonomiski un ērti. Būtiskākie kritēriji, pēc kuriem speciālisti iesaka izvēlēties lapu pūtējus, ir jauda, gaisa caurplūde un gaisa plūsmas ātrums. Jo lielāka gaisa caurplūde un tās ātrums, jo darbu varēs paveikt ātrāk. 
Ir pieejami arī modeļi, kuros iestrādāta iesūkšanas un smalcināšanas funkcija. Līdz ar to lapas var ne tikai pūst, bet arī savākt speciālā maisā. Tas būs noderīgi tiem, kuri dārzā veido komposta kaudzes – savāktās lapas var ērti aiznest un izbērt paredzētajā vietā. Turklāt sasmalcinātas lapas ātrāk sadalīsies. 
Lapu pūtēju var izmantot arī ziemā, lai notīrītu sniegu no automašīnas, iebraucamā ceļa, gājēju celiņa, utml. Ar vienkāršākiem modeļiem varēs notīrīt tikko uzkritušu, vieglu sniegu, taču jaudīgāki modeļi tiks galā arī ar slapju sniegu. Lapu pūtēju var izmantot arī citiem darbiem, piemēram, pēc mazgāšanas nožāvēt automašīnu. 
Lapu pūtējs PB-2520, ECHO

Lapu pūtējs PB-2520, ECHO

248.99 €
Pieejams tagad: 1
Lapu pūtējs PB-265ESLT, ECHO

Lapu pūtējs PB-265ESLT, ECHO

preces nav pieejamas noliktavā
Lapu pūtējs PB-580, ECHO

Lapu pūtējs PB-580, ECHO

529 €
Jautāt par piegādes laiku
Lapu pūtējs PB-770 X-Series, ECHO

Lapu pūtējs PB-770 X-Series, ECHO

preces nav pieejamas noliktavā
Lapu smalcinātājs ES-250ES, ECHO

Lapu smalcinātājs ES-250ES, ECHO

preces nav pieejamas noliktavā

Jaunumi

visi Jaunumi
 
 
Stokker ir vadošais augstas kvalitātes instrumentu un tehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu uzņēmums Baltijā.
 
 
 
 
Piesakies jaunumu saņemšanai e-pastā un uzzini pirmais par īpašajiem piedāvājumiem. Ikmēneša ziņas, ieteikumi un atgādinājumi tavā e-pastā
 
 
Vai Jūs zinājāt, ka 92 no 100 Stokker klientiem mūs ieteiktu saviem draugiem vai kolēģiem?
Ära vajuta
Mans Stokker
E-pasts
SmartID
Facebook/Google
Izveidot vai atjaunot paroli?

login-with-smartid*
Vēl neesi Stokker klients? Uzzini vairāk.Reģistrējies StokkerPRO.