JAUNUMS!
Pievienojies!
Open MenuProduktu katalogs0Open CartOpen Search
search
Iestatījumi
Vietne (valsts)
Piegādes valsts
valoda
0
Jūsu pirkumu grozs ir tukšsPievienojiet grozam produktus vai
dodieties uz sākumlapu
Bezmaksas piegāde
interneta veikala pasūtījumiem no 49€
Ienākt
Kļūt par klientu
searchMeklēt
search
Šajā sadaļā uzzini jaunumus un saņem vērtīgus padomus par tehnikas lietošanu un uzturēšanu labā darba kārtībā!

Akumulatora urbjmašīna, triecienurbjmašīna/skrūvgriezis vai pneimatiskā triecienatslēga. Kam dot priekšroku?

20.05 2021 14:36

Strādājot ar akumulatora urbjmašīnu, jauda tiek sadalīta vienmērīgi visā darbības posmā, savukārt trieciena instrumentu gadījumā jauda tiek maksimāli koncentrēta konkrētā brīdī.

Par to, kā šīs zināšanas pārvērst praktiskākā priekšrocībā, raksta turpinājumā.

Akumulatora urbjmašīna

Bezvadu urbjmašīna, kā uz to norāda nosaukums, ir paredzēts urbšanai.  Tās darbības principi un uzbūve garantē stabilu un vienmērīgu jaudu ilgākā laika posmā. Instrumenta papildu priekšrocība – to var izmantot arī kā skrūvgriezi. Ja veic remontdarbus hobija līmenī vai kā profesionālis ikdienā strādā būvlaukumā, lielāko daļu akumulatora urbjmašīnu vari izmantot arī kā skrūvgriežus. Un nav svarīgi, vai tās ir 10 cm vai 100 cm garas skrūves, labs instruments ar nopietnu akumulatoru savu darbu paveiks godam. Tomēr, ja skrūvēšanas apjomi pieaug, bet skrūvju izmērs ir neliels, mēs iesakām apsvērt alternatīvus risinājumus.

Metabo akumulatoru instrumenti

Triecienurbjmašīna/skrūvgriezis vai pneimatiskā triecienatslēga

Ja esi jauneklis ar spēcīgām rokām un locītavām, tad turpmākā informācija tev nebūs tik ļoti svarīga, bet, ja esi cilvēks, kurš skrūvējot vēlas savu spēku izmantot lietderīgi, nevis traumēt plaukstas locītavu, vai, ja tev ir jāveic krietns apjoms skrūvēšanas darbu, mēs iesakām nomainīt akumulatora urbjmašīnu pret akumulatora skrūvgriezi. Bezvadu urbjmašīna ļoti labi veic skrūvgrieža funkciju, bet jāņem vērā, kas tas notiek daļēji uz lietotāja spēka rēķina.

Savukārt triecienskrūvgrieža darbības princips paredz darbu ar lielu daudzumu skrūvju (piemēram, būvējot terases, liekot rīģipša plāksnes vai darbojoties kokapstrādes darbnīcās) ar iespējami mazāku lietotāja spēka patēriņu un laika resursu taupīšanu. Šis ir ļoti labs darba instruments, ja tev ir jāstrādā ar lielu daudzumu maza un vidēja lieluma skrūvju.

Arvien populārākas kļūst tā dēvētās Multi Monti/Tapcon betona skrūves. Šīs skrūves ir būtiski atvieglojušas celtniecības darbus, jo tās tiek skrūvētas betonā ar triecienskrūvgriezi; ar bezvada urbjmašīnu šis darbs nav paveicams.

Metabo urbis Stokker

Triecienskrūvgriezis ir krietni efektīvāks arī darbā ar pašurbjošām skrūvēm, ja tās jāieskrūvē metāla plāksnēs. Metabo akumulatora skrūvgriežiem ir unikāla automātiskā transmisija APS jeb Automatic Power Shift. Lai izurbtos cauri materiālam, sākumā instruments darbojas ar lielāku ātrumu, bet, kad skrūve ir jau tikusi cauri materiālam, skrūvgriezis automātiski samazina griezes momentu un ātrumu, lai skrūvi neiegrieztu vairāk nekā nepieciešams un to nesabojātu.

Līdzīgi kā skrūvgriezis, arī pneimatiskā triecienatslēga būs efektīva, ja skrūvēšanas darbu apjoms ir liels. Jo vairāk skrūvju un lielāks skrūvēšanas darbu apjoms, jo noderīgāka būs triecienatslēga, kas lietotājam palīdz ietaupīt gan spēku, gan veselību, gan arī laiku.

Metabo skrūvgriezis

Neaizmirsti par FULL SERVICE!

Ir vērts atcerēties – pat tad, ja Metabo akumulatora instruments tiek sabojāts nepareizas vai nevērīgas lietošanas dēļ, instrumentiem, kas iegādāti Stokker centros, ir spēkā Metabo Full Service garantija.

Metabo Full Service ir īpaša 36 mēnešu programma, kuras laikā ražotājs aizstāj akumulatora instrumentu akumulatoru un akumulatora instrumentu daļas bez maksas.

36 mēnešus 0 EUR par akumulatoru un 0 EUR par rezerves daļām! Veseli 36 mēneši bez bēdām un izdevumiem!

Jaunumi

visi Jaunumi
 
 
Stokker ir vadošais augstas kvalitātes instrumentu un tehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu uzņēmums Baltijā.
 
  • Klientu atbalsta serviss Pi-Pk 8.00-17.00
 
 
 
 
 
 
Piesakies jaunumu saņemšanai e-pastā un uzzini pirmais par īpašajiem piedāvājumiem. Ikmēneša ziņas, ieteikumi un atgādinājumi tavā e-pastā
 
 
Vai Jūs zinājāt, ka 92 no 100 Stokker klientiem mūs ieteiktu saviem draugiem vai kolēģiem?
Ära vajuta
Ienākt
E-pasts
SmartID
Facebook/Google
Mainīt vai atjaunot paroli?

Ienākt ar SmartID
  • Ja esat Stokker klients, bet e-veikalu izmantojat pirmo reizi
  • izveidojat paroli , lai ienāktu sistēmā.

Vēl neesi Stokker klients? Ieskaties šeit un reģistrējies →Kļūsti par klientu .