JAUNUMS!
Pievienojies!
Open MenuProduktu katalogsOpen CartOpen Search
search
(+371) 25 484 474
Latviešu
Valsts
Piegādes valsts
Valoda
1OUTLETAkcijasStokker Finance nomaksaKontakti
Jūsu pirkumu grozs ir tukšsPievienojiet grozam produktus vai
dodieties uz sākumlapu
Bezmaksas piegāde
interneta veikala pasūtījumiem no 150€
Mans Stokker
searchMeklēt
1.JCB BHL 4CX

Universālā pašgājējmašīna 4CX, JCB 4CX&JCB , B

 • Pilnīgi jauns Stage IIIB/Tier 4i EcoMAX dzinējs
 • Klasē labākā ekskavatora darbība – vairāk materiāla pārvietots ik stundu
 • Trīs stūrēšanas režīmi, tostarp četru riteņu stūrēšana un sāniska stūrēšana
 • Trīs stūrēšanas režīmi, tostarp četru riteņu stūrēšana un pasaulē efektīvākā ekskavatora iekrāvēja veiktspēja
 • Par 6% vairāk griezes salīdzinājumā ar iepriekšējiem modeļiem

Nosūtīt pieprasījumu
×

Nosūtīt pieprasījumu

 • Tehniskā specifikācija
  • Nominālā jauda: 81 kW
  • Tehnikas svars: 8585 kg
  • Braukšanas ātrums: 38,1 km/h
  • Rakšanas dziļums: 5,53 m
  • Celšanas augstums: 3,18 m
  Attēliem ir ilustratīva nozīme.
  + Parādīt vairāk
 • http://www.jcb.com/
  Visi produkti
 • JCB 4CX ar četru riteņu stūrēšanu ir mūsu lielākais ekskavators iekrāvējs, kura jaunākā versija ir mūsu 60 gadu pieredzes rezultāts, kas pārsteidz ar iespaidīgu jaudu, komfortu, drošību un efektivitāti. Pateicoties mūsu godalgotajam EcoMAX dzinējam, kas atbilst Stage IV/Tier 4f standartam un neiekļauj cieto daļiņu filtru vai selektīvo katalītisko reducēšanu, kompaktie izmēri nodrošina nepārspējamu redzamību un vadāmību. 4CX Eco ir arī liels klīrenss un četri vienāda izmēra riteņi, kas ļauj pārvarēt jebkuru segumu atšķirībā no citiem ekskavatoriem iekrāvējiem.
 • 16767
   • DROŠA IZVĒLE
   • KVALITATĪVA DARBAVIETA
   • MAZĀK APKOPJU, VAIRĀK PAVEIKTU
   • PIEDZIŅAS SISTĒMA BEZ KOMPROMI
   • SPĒKS BEZ KOMPROMISIEM
   • Iekļūšana JCB 4CX Eco ir vienkārša un droša – operatoram ir pieejami lieli rokturi, platas durvis un režģu pakāpieni, kas nepieļauj netīrumu uzkrāšanos. Mūsu unikālās iebūvētās ekskavatora lāpstas uzlikas novērš virsmas bojājumus, ko varētu radīt 4CX, un ļauj izvairīties no dārgiem remontdarbiem. Bremžu pastiprinātājs nodrošina efektīvu un drošu apstāšanos ar minimālu pieskaršanos pedālim. Jauni aizmugurējo gaismu aizsargi 4CX nodrošina papildu aizsardzību. Varat rūpīgi sekot līdzi 4CX Eco ar JCB LiveLink telemātikas sistēmu. Tā aizsargā jūsu uzņēmumu pret neatļautu mašīnu lietošanu un zādzībām. JCB traktoriem iekrāvējiem vienmēr ir bijusi klasē labākā bremzēšana, bet 4CX šī funkcija ir vēl vairāk uzlabota. Izstrādātas uz automobiļu bremžu bāzes, mūsu jaudīgās bremzes nodrošina proporcionālu bremzēšanas spēku visā pedāļa gājiena diapazonā, tas sniedz teicamu kontroli un minimālu piepūli.
   • JCB 4CX konstrukcijas dēļ darba vide ir ērta un tas nozīmē produktīvākas darbadienas. Pateicoties gumijas stiprinājumiem, kabīne ir efektīvi izolēta no trokšņiem un vibrācijām. JCB 4CX Eco kabīne ir iekārtota līdzīgi automobiļu nozarē pieņemtajiem standartiem, kas nodrošina pazīstamu funkcionalitāti. Apsildāma pneimatiskās balstiekārtas sēdvieta, apsildāms vējstikls un karsto dzērienu automāts ir tikai dažas no funkcijām, ko piedāvā šis modelis. Ergonomiskas, pie sēdvietas nostiprinātas vadības ierīces nodrošina ērtu vadību, lielisku komfortu un teicamu manevrēšanu. 4CX vieglas gaitas sistēma (SRS), mazinot triecienus pārvietošanās laikā, uzlabo komfortu un mazina materiālu zudumus. Rakšanas atiestates funkcija nodrošina iespēju ātri atiestatīt lāpstu rakšanas pozīcijā. Bremzēm ir zemāka viskozā pretestība braukšanas un kraušanas darbu laikā, tas uzlabo degvielas ekonomiju par 1%. Izvēles rokas darbarīku elektriskais kontūrs nozīmē, ka 4CX varat izmantot kā jaudas avotu rokas darbarīkiem, piemēram, urbjiem, pneimatiskajiem āmuriem, griezējiem un pat ūdens sūkņiem. JCB 4CX ekskavators iekrāvējs ir klusa darbavieta gan iekšpusē, gan ārpusē. 4CX Eco iekļauj LCD paneli ar detalizētu informāciju par mašīnas darba stundām, servisa informāciju, degvielas līmeni un sistēmas brīdinājumiem. Tonētie logi, kas nodrošina 360° skatu, uzlabo komfortu, produktivitāti un drošību. Pateicoties novatoriskas konstrukcijas viengabala aizmugurējā loga konstrukcijai, JCB 4CX operatori var tieši pārskatīt tranšeju rakšanas darbu laikā. Lai 4CX Eco operatori justos maksimāli ērti, ir pieejama tradicionālā manuālās vadības sistēma, kas sniedz trīs vadības režīmus – JCB X, SAE+ un ISO+. Kabīnē ir pieejama arī vēsā glabātava.
   • Uzlabots dzinējs un degvielas filtrs novērš dzinēja nodilšanu un paildzina EcoMAX dzinēja kalpošanas laiku. JCB 4CX ikdienas pārbaudes zem motora pārsega ir pagātne – visas pārbaudes tiek veiktas automātiski, to nodrošina CANBUS elektroniskā dzinēja vadības sistēma. Lai darbs ar ekskavatoru būtu vēl efektīvāks, JCB jaunais daudzfunkcionālais instrumentu panelis var nodrošināt informāciju par 4CX strāvas un degvielas patēriņu, kā arī servisa un būtiskajām kļūmēm. LiveLink telemātika nodrošina precīzu informāciju par 4CX tehnisko stāvokli. Sistēma var nodrošināt arī ilgāku darbspējas laiku, nodrošinot mašīnas tehniskās apkopes visprecīzākajos brīžos. 4CX jaudīgās bremzes izmanto esošo hidraulisko padevi, mazinot apkopes izmaksas un ikdienas pārbaužu skaitu. Liela 150 litru kompozīta degvielas tvertne ir pilnībā aizsargāta pret rūsu, tas nozīmē arī degvielas sistēmas aizsardzību. Papildu tvertne ir lielākā tirgū pieejamā tvertne, tas nodrošina ilgāku laiku starp uzpildēm un uzlabo dienas produktivitāti.
   • JCB konturētais un pārbaudītais jaunais 4CX dzinējs EcoMAX ir radīts teicamam darbam ar JCB asīm un pārnesumkārbām. T4i saderīgais EcoMAX dzinējs sasniedz maksimālo jaudu un griezes momentu jau pie 1200 apgr./min., nodrošinot labu reakciju un zemu transmisijas un hidraulikas degvielas patēriņu. Tā kā EcoMAX var pielāgot zemākas kvalitātes degvielām, ekskavatorus iekrāvējus var izmantot dažādās teritorijās, tas uzlabo tālākpārdošanas vērtību. JCB 4CX dzinēji ir pārbaudīti un izmēģināti praksē. Kopš 2004. gada esam izgatavojuši vairāk nekā 200 000 DIESELMAX dzinēju. Jaunākajiem EcoMAX dzinējiem ir veiktas 110 000 stundu pārbaudes 70 dažādās mašīnās vissarežģītākajos darbos un vidēs. Teicamai darba jaudai, produktivitātei un pārvietošanās efektivitātei JCB 4CX EcoMAX dzinējs nodrošina 81 kW (109 ZS) jaudu un 516 Nm griezes momentu. JCB unikālā TorqueLock sistēma ir standarta aprīkojums visiem 81 kW (109 ZS) Powershift 4CX modeļiem. Kombinācijā ar mūsu izvēles sešu ātrumu Autoshift transmisiju mašīna nodrošina par 25% zemāku degvielas patēriņu un 10% ātrāku pārvietošanās laiku. Pateicoties izvēles ierobežotas izslīdes diferenciālim, JCB 4CX ir raksturīga teicama saķere un veiktspēja, kā arī mazāks riepu nodilums. 4CX JCB ekskavatoram iekrāvējam ir EcoRoad tehnoloģija, kas nodrošina augstāku efektivitāti un produktivitāti, pārvietojoties pa lielceļiem. Degvielas patēriņš ir zemāks, vienlaikus palielinot mašīnas un darba ātrumu par 10%. JCB 4CX ir trīs stūrēšanas režīmi un liela 1,3 m³ kausa ietilpība teicamai produktivitātei. Mūsu sešu ātrumu automātiskā transmisija ar pārnesuma pazemināšanas slēdzi, kas ir nostiprināts pie grīdas, nodrošina teicamu 4CX vilkmi.
   • IZTURĪBA BEZ KOMPROMISIEM! JCB 4CX Eco asis un transmisija ir konstruētas 12 000 stundu kalpošanas laikam. Liela svara asis ir piemērotas īpaši spēcīgiem triecieniem. Tikai aizmugurējās ass statiskā slodze ir 25 000 kg, bet dinamiskā slodze ? 12 500 kg. 4CX strēlē ir izmantoti vienmērīgai slodzes sadalei piemēroti materiāli. Karsējot metālu 16 stundas temperatūrā, kas ir augstāka par 650?C, metāls ir vienmērīgi uzkarsēts un, šādi apstrādāts, divreiz paildzina strēles kalpošanas laiku. 4CX Eco ražošanas sākotnējās pārbaudēs tika veikti 100 000 kraušanas cikli, 500 000 rakšanas cikli, 360 000 pārnesumu pārslēgšanas cikli, plašas konstrukcijas noturības pret triecieniem pārbaudes, kā arī tūkstošiem stundu darba slodzes pārbaudes. 4CX tika veiktas arī plašas EMC (elektromagnētiskās saderības) pārbaudes. Tas sniedz pārliecību, ka mobilo tālruņu un rāciju signāli nekādā veidā neietekmēs mašīnas darbību. Katram JCB 4CX uz ražošanas līnijas ir veiktas apmēram 600 pārbaudes. Mūsu ražošanas materiāli ir pārbaudīti pie maksimālām slodzēm – ekstrēmām temperatūrām, ķimikālijām, sāļiem, eļļām un apgaismojuma. Šādi mēs esam pārliecināti, ka tie uzticami kalpos pat visskarbākajās vidēs. Papildu stingrībai un šļūteņu aizsargāšanai pret bojājumiem 3CX Eco ir plakana plāksne, kas ir uzmetināta uz U veida saspiednes. Tas piešķir konstrukcijai izturību gan sāniski, gan gareniski. 4CX robotizēti metinātā viengabala šasija nodrošina maksimālu izturību, saglabājot minimālu svaru. Hidrauliskās šļūtenes ir piemērotas darbam līdz -40°C un maksimālai aizsardzībai visi JCB 4CX materiāli ir pārbaudīti ekstrēmās temperatūrās, tostarp reakcijās ar ķimikālijām, sāļiem, eļļām un saules gaismu.

Rezerves daļas

Aizdedzes atslēga JCB, TVH Parts

Aizdedzes atslēga JCB, TVH Parts

Pieejams 5+
6.61 €
StokkerPRO cena 6.28 €
Aizmugurējā kausa pirksts BHL, JCB

Aizmugurējā kausa pirksts BHL, JCB

Pieejams 5+
108.5 €
StokkerPRO cena 103.08 €
Gumijas pēda stabiliz. BHL, JCB

Gumijas pēda stabiliz. BHL, JCB

Pieejams 5+
200.9 €
StokkerPRO cena 190.85 €
Smēres nipelis taisnais, JCB

Smēres nipelis taisnais, JCB

Pieejams 5+
2 €
StokkerPRO cena 1.90 €
Blīvgredzens, JCB

Blīvgredzens, JCB

Pieejams 5+
3.4 €
StokkerPRO cena 3.23 €
Blīve ERG, JCB

Blīve ERG, JCB

Pieejams 1
9 €
StokkerPRO cena 8.55 €
Tilta blīvslēgs, JCB

Tilta blīvslēgs, JCB

Pieejams 5+
32.9 €
StokkerPRO cena 31.25 €
Bremžu kontrplate, JCB

Bremžu kontrplate, JCB

Pieejams 5+
32.4 €
StokkerPRO cena 30.78 €
Bremžu frikcijas disks, JCB

Bremžu frikcijas disks, JCB

Pieejams 5+
32.4 €
StokkerPRO cena 30.78 €
Blīvslēgs, JCB

Blīvslēgs, JCB

Pieejams 5+
22.3 €
StokkerPRO cena 21.19 €
Aizslēgs kausam mazais, JCB

Aizslēgs kausam mazais, JCB

Pieejams 5+
5.7 €
StokkerPRO cena 5.41 €
Uzgrieznis M30x2, JCB

Uzgrieznis M30x2, JCB

Pieejams 5+
11.7 €
StokkerPRO cena 11.12 €
Strēles augšējā bukse BHL, JCB

Strēles augšējā bukse BHL, JCB

Pieejams 5+
35.4 €
StokkerPRO cena 33.63 €
Kardāna skrūve, zvaigznīte, JCB

Kardāna skrūve, zvaigznīte, JCB

Pieejams 5+
13.81 €
StokkerPRO cena 13.12 €
Ligzda priekš bākuguns, JCB

Ligzda priekš bākuguns, JCB

Pieejams 4
55.2 €
StokkerPRO cena 52.44 €
Gāzes trose ar rokturi 3CX, JCB

Gāzes trose ar rokturi 3CX, JCB

Pieejams 5+
127.7 €
StokkerPRO cena 121.32 €
Paplāksne 1,4 mm, JCB

Paplāksne 1,4 mm, JCB

Pieejams 5+
3.8 €
StokkerPRO cena 3.61 €
Blīvriņķis EGR, JCB

Blīvriņķis EGR, JCB

Pieejams 2
7.39 €
StokkerPRO cena 7.02 €
Filtrs dzinēja eļļas, JCB

Filtrs dzinēja eļļas, JCB

Pieejams 5+
16.3 €
StokkerPRO cena 15.48 €
Parazītrullis ar A/C, JCB

Parazītrullis ar A/C, JCB

Pieejams 5+
78.9 €
StokkerPRO cena 74.96 €
Rumbas blīvslēgs, JCB

Rumbas blīvslēgs, JCB

Pieejams 5+
60.31 €
StokkerPRO cena 57.29 €
Devējs tilta stāvokļa PROXIMITY, JCB

Devējs tilta stāvokļa PROXIMITY, JCB

Pieejams 5+
262.9 €
StokkerPRO cena 249.75 €
Paplāksne 0,6 mm, JCB

Paplāksne 0,6 mm, JCB

Pieejams 5+
3.8 €
StokkerPRO cena 3.61 €
Hidraulikas filtrs, JCB

Hidraulikas filtrs, JCB

Pieejams 5+
120.3 €
StokkerPRO cena 114.28 €
Blīvgredzens, JCB

Blīvgredzens, JCB

Pieejams 5+
12.6 €
StokkerPRO cena 11.97 €
Strēles bukse BOOM, JCB

Strēles bukse BOOM, JCB

Pieejams 5+
72.2 €
StokkerPRO cena 68.59 €
Numura apgaismojums BHL, JCB

Numura apgaismojums BHL, JCB

Pieejams 5+
60.69 €
StokkerPRO cena 57.66 €
Aizm.luktura stikliņš, JCB

Aizm.luktura stikliņš, JCB

Pieejams 5+
20.99 €
StokkerPRO cena 19.94 €
Pārsledzējs gaismas BHL, JCB

Pārsledzējs gaismas BHL, JCB

Pieejams 2
239.7 €
StokkerPRO cena 227.72 €
Blīvslēgs-putekļusargs, JCB

Blīvslēgs-putekļusargs, JCB

Pieejams 5+
34.3 €
StokkerPRO cena 32.59 €
Akumulators 12V 120Ah 1000A SAE, JCB

Akumulators 12V 120Ah 1000A SAE, JCB

Pieejams 5+
243.4 €
StokkerPRO cena 231.23 €
Krāsa dzeltena orig.GLOSS SPRAY, JCB

Krāsa dzeltena orig.GLOSS SPRAY, JCB

Pieejams 5+
33.4 €
StokkerPRO cena 31.73 €
Blīve iesūkšanas sietam, JCB

Blīve iesūkšanas sietam, JCB

Pieejams 5+
4.4 €
StokkerPRO cena 4.18 €
Tilta gultnis BHL/LOADALL, JCB

Tilta gultnis BHL/LOADALL, JCB

Pieejams 5+
158.5 €
StokkerPRO cena 150.57 €
Gumijas riņķis, JCB

Gumijas riņķis, JCB

Pieejams 5+
3.4 €
StokkerPRO cena 3.23 €
Paplāksne sprauslai, JCB

Paplāksne sprauslai, JCB

Pieejams 5+
4.6 €
StokkerPRO cena 4.37 €
Smēres nipelis 45 grādi, JCB

Smēres nipelis 45 grādi, JCB

Pieejams 5+
3.3 €
StokkerPRO cena 3.14 €
STRAP, JCB

STRAP, JCB

Pieejams 5+
5.8 €
StokkerPRO cena 5.51 €
Riteņa uzgrieznis BHL, JCB

Riteņa uzgrieznis BHL, JCB

Pieejams 5+
18.1 €
StokkerPRO cena 17.20 €
Skrūve M20 x 45, JCB

Skrūve M20 x 45, JCB

Pieejams 5+
5 €
StokkerPRO cena 4.75 €
Stabilizatora slīdnis, melns, JCB

Stabilizatora slīdnis, melns, JCB

Pieejams 5+
39.3 €
StokkerPRO cena 37.34 €
Uzgrieznis M20, tievs, JCB

Uzgrieznis M20, tievs, JCB

Pieejams 5+
4.1 €
StokkerPRO cena 3.90 €
Blīvslēgs sadalītāja, JCB

Blīvslēgs sadalītāja, JCB

Pieejams 5+
24.3 €
StokkerPRO cena 23.08 €
Hidraulikas filtrs, JCB

Hidraulikas filtrs, JCB

Pieejams 5+
42.91 €
StokkerPRO cena 40.76 €
Degvielas filtrs 5mikroni, JCB

Degvielas filtrs 5mikroni, JCB

Pieejams 3
47.09 €
StokkerPRO cena 44.74 €
Blīve vārstu vāka, JCB

Blīve vārstu vāka, JCB

Pieejams 3
41.3 €
StokkerPRO cena 39.23 €
Filtrs gaisa ārējais 444 motors, JCB

Filtrs gaisa ārējais 444 motors, JCB

Pieejams 5+
67.11 €
StokkerPRO cena 63.75 €
Strēles slīdnis trapecveida, JCB

Strēles slīdnis trapecveida, JCB

Pieejams 5+
37.5 €
StokkerPRO cena 35.62 €
Paplāksne strēles slīdnim, JCB

Paplāksne strēles slīdnim, JCB

Pieejams 5+
14.1 €
StokkerPRO cena 13.39 €
Siksna 8PK2138 AR4 T4F, JCB

Siksna 8PK2138 AR4 T4F, JCB

Pieejams 5+
95.7 €
StokkerPRO cena 90.91 €
Relejs 12 V, JCB

Relejs 12 V, JCB

Pieejams 5+
-51%
7.5 €
15.31 €
Logu tīrītāja slotiņa 650 mm, JCB

Logu tīrītāja slotiņa 650 mm, JCB

Pieejams 5+
50.9 €
StokkerPRO cena 48.36 €
Priekšējā kausa pirksts BHL, JCB

Priekšējā kausa pirksts BHL, JCB

Pieejams 5+
55.7 €
StokkerPRO cena 52.91 €
Sprostgredzens, JCB

Sprostgredzens, JCB

Pieejams 5+
4.8 €
StokkerPRO cena 4.56 €
Riteņa skrūve BHL, JCB

Riteņa skrūve BHL, JCB

Pieejams 5+
19.8 €
StokkerPRO cena 18.81 €
Blīvslēgs BHL HYDROCLAMP, JCB

Blīvslēgs BHL HYDROCLAMP, JCB

Pieejams 5+
70.7 €
StokkerPRO cena 67.17 €
Aizmugurējais kabīnes stikls BHL, JCB

Aizmugurējais kabīnes stikls BHL, JCB

Pieejams 3
961.6 €
StokkerPRO cena 913.52 €
Relay 35/20A 12V, blue, JCB

Relay 35/20A 12V, blue, JCB

Pieejams 5+
11.6 €
StokkerPRO cena 11.02 €
Filtrs SCR (AdBlue), JCB

Filtrs SCR (AdBlue), JCB

Pieejams 5+
131.9 €
StokkerPRO cena 125.31 €
Durvju stikls RH P21 3CX/4CX, JCB

Durvju stikls RH P21 3CX/4CX, JCB

Pieejams 4
741.69 €
StokkerPRO cena 704.61 €
Relejs 35/20A 12V, dzeltens, JCB

Relejs 35/20A 12V, dzeltens, JCB

Pieejams 5+
17 €
StokkerPRO cena 16.15 €
Lukturis aizm. BHL, JCB

Lukturis aizm. BHL, JCB

Pieejams 5+
66.8 €
StokkerPRO cena 63.46 €
Kreisās puses stikls BHL, JCB

Kreisās puses stikls BHL, JCB

Pieejams 2
496.6 €
StokkerPRO cena 471.77 €
Sprostgredzens, JCB

Sprostgredzens, JCB

Pieejams 5+
15.1 €
StokkerPRO cena 14.35 €
Blīvslēgs, JCB

Blīvslēgs, JCB

Pieejams 4
35.7 €
StokkerPRO cena 33.91 €
Hidrobākas blīve BHL, JCB

Hidrobākas blīve BHL, JCB

Pieejams 5+
25.51 €
StokkerPRO cena 24.23 €
Paplāksne 3 mm, JCB

Paplāksne 3 mm, JCB

Pieejams 5+
9 €
StokkerPRO cena 8.55 €
Kausa bukse, JCB

Kausa bukse, JCB

Pieejams 5+
20.1 €
StokkerPRO cena 19.09 €
STARTER RELAY, John Deere

STARTER RELAY, John Deere

Pieejams 5+
51.95 €
StokkerPRO cena 49.35 €
Pirksts apakšējais, JCB

Pirksts apakšējais, JCB

Pieejams 1
252.1 €
StokkerPRO cena 239.50 €
Gaisa filtrs, ārējais T4, JCB

Gaisa filtrs, ārējais T4, JCB

Pieejams 5+
91.31 €
StokkerPRO cena 86.74 €
Switch, handbrake, JCB

Switch, handbrake, JCB

Pieejams 5+
53.4 €
StokkerPRO cena 50.73 €
Aizsargs KP, JCB

Aizsargs KP, JCB

Pieejams 1
54.4 €
StokkerPRO cena 51.68 €
Kondicioniera filtrs BHL, JCB

Kondicioniera filtrs BHL, JCB

Pieejams 5+
86.9 €
StokkerPRO cena 82.56 €
Bukse 70x84x57, JCB

Bukse 70x84x57, JCB

Pieejams 2
63.2 €
StokkerPRO cena 60.04 €
Logu tīrītāja motoriņš priekš., JCB

Logu tīrītāja motoriņš priekš., JCB

Pieejams 2
363.5 €
StokkerPRO cena 345.32 €
Degvielas filtrs separātors, JCB

Degvielas filtrs separātors, JCB

Pieejams 5+
47 €
StokkerPRO cena 44.65 €
Salona gaisa filtrs BHL, JCB

Salona gaisa filtrs BHL, JCB

Pieejams 5+
23.1 €
StokkerPRO cena 21.94 €
Filtrs gaisa iekšējais, JCB

Filtrs gaisa iekšējais, JCB

Pieejams 5+
28.6 €
StokkerPRO cena 27.17 €
SRS hidroakumulators. BHL, JCB

SRS hidroakumulators. BHL, JCB

Pieejams 4
510.2 €
StokkerPRO cena 484.69 €
Filtrs Degvielas MT3, JCB

Filtrs Degvielas MT3, JCB

Pieejams 5+
46.2 €
StokkerPRO cena 43.89 €
Blīvslēgs, JCB

Blīvslēgs, JCB

Pieejams 2
19 €
StokkerPRO cena 18.05 €
Gumijas riņķis ID17.04X3.53, JCB

Gumijas riņķis ID17.04X3.53, JCB

Pieejams 5+
0.5 €
StokkerPRO cena 0.47 €
Filtra elements CCV, JCB

Filtra elements CCV, JCB

Pieejams 5+
71.8 €
StokkerPRO cena 68.21 €
Celiņsiksna 2121 444 Tier III, JCB

Celiņsiksna 2121 444 Tier III, JCB

Pieejams 5+
63.6 €
StokkerPRO cena 60.42 €
Degvielas filtrs T4, JCB

Degvielas filtrs T4, JCB

Pieejams 5+
81.6 €
StokkerPRO cena 77.52 €
Plate guide, JCB

Plate guide, JCB

Pieejams 2
8.8 €
StokkerPRO cena 8.36 €
Hidraulikas filtrs, JCB

Hidraulikas filtrs, JCB

Pieejams 5+
188.8 €
StokkerPRO cena 179.36 €
Cilindrs bremžu BHL, JCB

Cilindrs bremžu BHL, JCB

Pieejams 5+
228.4 €
StokkerPRO cena 216.98 €
Stūres stienis 4CX/3CXS, JCB

Stūres stienis 4CX/3CXS, JCB

Pieejams 5+
368.49 €
StokkerPRO cena 350.07 €
Elpotājs AdBlue bākai, JCB

Elpotājs AdBlue bākai, JCB

Pieejams 5+
159.39 €
StokkerPRO cena 151.42 €
Bukse priekšēja kausa BHL, JCB

Bukse priekšēja kausa BHL, JCB

Pieejams 5+
21.2 €
StokkerPRO cena 20.14 €
AdBlue kvalitātes sensors, JCB

AdBlue kvalitātes sensors, JCB

Pieejams 5+
779.7 €
StokkerPRO cena 740.71 €
Ad-Blue barošanas bloks, JCB

Ad-Blue barošanas bloks, JCB

Pieejams 5+
183.3 €
StokkerPRO cena 174.14 €
Transmisijas filtrs, 116 mm, JCB

Transmisijas filtrs, 116 mm, JCB

Pieejams 5+
30 €
StokkerPRO cena 28.50 €
Spiediena devējs, JCB

Spiediena devējs, JCB

Pieejams 2
29.5 €
StokkerPRO cena 28.02 €
Sprauslu blīvgredzens - T4, JCB

Sprauslu blīvgredzens - T4, JCB

Pieejams 5+
8.51 €
StokkerPRO cena 8.08 €
Spriegotājs siksnas  dzin., JCB

Spriegotājs siksnas dzin., JCB

Pieejams 5+
120 €
StokkerPRO cena 114.00 €
Dzesētājs EGR T4, JCB

Dzesētājs EGR T4, JCB

Pieejams 5+
1465.2 €
StokkerPRO cena 1,391.94 €
Hidraulikas filtrs BHL, JCB

Hidraulikas filtrs BHL, JCB

Pieejams 5+
25.6 €
StokkerPRO cena 24.32 €
Degvielas filtrs rupjais, JCB

Degvielas filtrs rupjais, JCB

Pieejams 5+
46.5 €
StokkerPRO cena 44.18 €
Zemspiediena sūknis, JCB

Zemspiediena sūknis, JCB

Pieejams 5+
63.71 €
StokkerPRO cena 60.52 €
Degvielas filtrs 5 Micron, JCB

Degvielas filtrs 5 Micron, JCB

Pieejams 5+
55.7 €
StokkerPRO cena 52.91 €
Kausa zobs vidējais, JCB

Kausa zobs vidējais, JCB

Pieejams 5+
30.7 €
StokkerPRO cena 29.16 €
Seal lip 20 x 26 x 4mm, JCB

Seal lip 20 x 26 x 4mm, JCB

Pieejams 2
5 €
StokkerPRO cena 4.75 €
Seal lip 20 x 28 x 5mm, JCB

Seal lip 20 x 28 x 5mm, JCB

Pieejams 2
8.3 €
StokkerPRO cena 7.89 €
Speed sensor for gearbox, JCB

Speed sensor for gearbox, JCB

Pieejams 2
462.8 €
StokkerPRO cena 439.66 €
Parādīt vairāk

Jautā speciālistam

Līdzīgi produkti

Universālā pašgājējmašīna 1CX, JCBUniversālā pašgājējmašīna 1CXT, JCBEkskavators iekrāvējs 3CX Compact, JCBUniversālā pašgājējmašīna 3CX, JCBUniversālā pašgājējmašīna 4CX, JCB
ModelisUniversālā pašgājējmašīna 1CX, JCBUniversālā pašgājējmašīna 1CXT, JCBEkskavators iekrāvējs 3CX Compact, JCBUniversālā pašgājējmašīna 3CX, JCBUniversālā pašgājējmašīna 4CX, JCB
Produkta kods1CX&JCB1CXT&JCB3CXCOMPACT&JCB3CX&JCB4CX&JCB
Nominālā jauda36,3 kW36,3 kW55 kW55-68 kW81 kW
Tehnikas svars3254 kg4342 kg6070 kg8135 kg8585 kg
Braukšanas ātrums11 km/h7,5 km/h40 km/h41,8 km/h38,1 km/h
Rakšanas dziļums3,08 m3,08 m4,33 m5,46 m5,53 m
Celšanas augstums2,59 m2,65 m2,98 m3,20 m3,18 m
 
 
Stokker ir vadošais augstas kvalitātes instrumentu un tehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu uzņēmums Baltijā.
 
 
 
 
 
Vai Tu zināji, ka 92 no 100 Stokker klientiem mūs ieteiktu saviem draugiem vai kolēģiem.
Ära vajuta
Mans Stokker
E-pasts
Sociālie tīkli
Aizmirsi paroli?
Vēl neesi Stokker klients? Uzzini vairāk. Reģistrējies StokkerPRO.
Darba+ap%C4%A3%C4%93rba+un+apavu+sezonas+izp%C4%81rdo%C5%A1ana+popup