Open MenuProduktu katalogsOpen CartOpen Search
search
(+371) 25 484 474
Latviešu
Valsts
Piegādes valsts
Valoda
OUTLETAkcijasNomaksaKontakti
Jūsu pirkumu grozs ir tukšsPievienojiet grozam produktus vai
dodieties uz sākumlapu
Bezmaksas piegāde
interneta veikala pasūtījumiem no 150€
Ienākt StokkerPRO
searchMeklēt
1.JCB BHL 4CX

Universālā pašgājējmašīna 4CX, JCB 4CX&JCB , B

 • Pilnīgi jauns Stage IIIB/Tier 4i EcoMAX dzinējs
 • Klasē labākā ekskavatora darbība – vairāk materiāla pārvietots ik stundu
 • Trīs stūrēšanas režīmi, tostarp četru riteņu stūrēšana un sāniska stūrēšana
 • Trīs stūrēšanas režīmi, tostarp četru riteņu stūrēšana un pasaulē efektīvākā ekskavatora iekrāvēja veiktspēja
 • Par 6% vairāk griezes salīdzinājumā ar iepriekšējiem modeļiem

Nosūtīt pieprasījumu
Plānotais piegādes datums 23.10.2019
×

Nosūtīt pieprasījumu

Servisa apkopes 590 Eur
Servisa apkopes 590 Eur

Universālo ekskavatoru - iekrāvēju  3 gadu vai 1500 motorstundu servisa apkopju cena ir 2459 Eur + PVN. Pērkot jaunu universālo ekskavatoru - iekrāvēju, 3 gadu vai 1500 motorstundu servisa apkopes iegādājies tikai par 590 Eur + PVN. Piedāvājums ir spēkā līdz 31.12.2019. un attiecas tikai uz jaunas tehnikas iegādi.

Universālo ekskavatoru - iekrāvēju apkopju intervāli ir 100 stundas, 500 stundas, 1000 stundas un 1500 stundas.


 • Tehniskā specifikācija
  • Nominālā jauda: 81 kW
  • Tehnikas svars: 8585 kg
  • Braukšanas ātrums: 38,1 km/h
  • Rakšanas dziļums: 5,53 m
  • Celšanas augstums: 3,18 m
  Attēliem ir ilustratīva nozīme.
  + Parādīt vairāk
 • http://www.jcb.com/
  Visi produkti
 • JCB 4CX ar četru riteņu stūrēšanu ir mūsu lielākais ekskavators iekrāvējs, kura jaunākā versija ir mūsu 60 gadu pieredzes rezultāts, kas pārsteidz ar iespaidīgu jaudu, komfortu, drošību un efektivitāti. Pateicoties mūsu godalgotajam EcoMAX dzinējam, kas atbilst Stage IV/Tier 4f standartam un neiekļauj cieto daļiņu filtru vai selektīvo katalītisko reducēšanu, kompaktie izmēri nodrošina nepārspējamu redzamību un vadāmību. 4CX Eco ir arī liels klīrenss un četri vienāda izmēra riteņi, kas ļauj pārvarēt jebkuru segumu atšķirībā no citiem ekskavatoriem iekrāvējiem.
 • 16767
   • DROŠA IZVĒLE
   • KVALITATĪVA DARBAVIETA
   • MAZĀK APKOPJU, VAIRĀK PAVEIKTU
   • PIEDZIŅAS SISTĒMA BEZ KOMPROMI
   • SPĒKS BEZ KOMPROMISIEM
   • Funkcijas
   • Iekļūšana JCB 4CX Eco ir vienkārša un droša – operatoram ir pieejami lieli rokturi, platas durvis un režģu pakāpieni, kas nepieļauj netīrumu uzkrāšanos. Mūsu unikālās iebūvētās ekskavatora lāpstas uzlikas novērš virsmas bojājumus, ko varētu radīt 4CX, un ļauj izvairīties no dārgiem remontdarbiem. Bremžu pastiprinātājs nodrošina efektīvu un drošu apstāšanos ar minimālu pieskaršanos pedālim. Jauni aizmugurējo gaismu aizsargi 4CX nodrošina papildu aizsardzību. Varat rūpīgi sekot līdzi 4CX Eco ar JCB LiveLink telemātikas sistēmu. Tā aizsargā jūsu uzņēmumu pret neatļautu mašīnu lietošanu un zādzībām. JCB traktoriem iekrāvējiem vienmēr ir bijusi klasē labākā bremzēšana, bet 4CX šī funkcija ir vēl vairāk uzlabota. Izstrādātas uz automobiļu bremžu bāzes, mūsu jaudīgās bremzes nodrošina proporcionālu bremzēšanas spēku visā pedāļa gājiena diapazonā, tas sniedz teicamu kontroli un minimālu piepūli.
   • JCB 4CX konstrukcijas dēļ darba vide ir ērta un tas nozīmē produktīvākas darbadienas. Pateicoties gumijas stiprinājumiem, kabīne ir efektīvi izolēta no trokšņiem un vibrācijām. JCB 4CX Eco kabīne ir iekārtota līdzīgi automobiļu nozarē pieņemtajiem standartiem, kas nodrošina pazīstamu funkcionalitāti. Apsildāma pneimatiskās balstiekārtas sēdvieta, apsildāms vējstikls un karsto dzērienu automāts ir tikai dažas no funkcijām, ko piedāvā šis modelis. Ergonomiskas, pie sēdvietas nostiprinātas vadības ierīces nodrošina ērtu vadību, lielisku komfortu un teicamu manevrēšanu. 4CX vieglas gaitas sistēma (SRS), mazinot triecienus pārvietošanās laikā, uzlabo komfortu un mazina materiālu zudumus. Rakšanas atiestates funkcija nodrošina iespēju ātri atiestatīt lāpstu rakšanas pozīcijā. Bremzēm ir zemāka viskozā pretestība braukšanas un kraušanas darbu laikā, tas uzlabo degvielas ekonomiju par 1%. Izvēles rokas darbarīku elektriskais kontūrs nozīmē, ka 4CX varat izmantot kā jaudas avotu rokas darbarīkiem, piemēram, urbjiem, pneimatiskajiem āmuriem, griezējiem un pat ūdens sūkņiem. JCB 4CX ekskavators iekrāvējs ir klusa darbavieta gan iekšpusē, gan ārpusē. 4CX Eco iekļauj LCD paneli ar detalizētu informāciju par mašīnas darba stundām, servisa informāciju, degvielas līmeni un sistēmas brīdinājumiem. Tonētie logi, kas nodrošina 360° skatu, uzlabo komfortu, produktivitāti un drošību. Pateicoties novatoriskas konstrukcijas viengabala aizmugurējā loga konstrukcijai, JCB 4CX operatori var tieši pārskatīt tranšeju rakšanas darbu laikā. Lai 4CX Eco operatori justos maksimāli ērti, ir pieejama tradicionālā manuālās vadības sistēma, kas sniedz trīs vadības režīmus – JCB X, SAE+ un ISO+. Kabīnē ir pieejama arī vēsā glabātava.
   • Uzlabots dzinējs un degvielas filtrs novērš dzinēja nodilšanu un paildzina EcoMAX dzinēja kalpošanas laiku. JCB 4CX ikdienas pārbaudes zem motora pārsega ir pagātne – visas pārbaudes tiek veiktas automātiski, to nodrošina CANBUS elektroniskā dzinēja vadības sistēma. Lai darbs ar ekskavatoru būtu vēl efektīvāks, JCB jaunais daudzfunkcionālais instrumentu panelis var nodrošināt informāciju par 4CX strāvas un degvielas patēriņu, kā arī servisa un būtiskajām kļūmēm. LiveLink telemātika nodrošina precīzu informāciju par 4CX tehnisko stāvokli. Sistēma var nodrošināt arī ilgāku darbspējas laiku, nodrošinot mašīnas tehniskās apkopes visprecīzākajos brīžos. 4CX jaudīgās bremzes izmanto esošo hidraulisko padevi, mazinot apkopes izmaksas un ikdienas pārbaužu skaitu. Liela 150 litru kompozīta degvielas tvertne ir pilnībā aizsargāta pret rūsu, tas nozīmē arī degvielas sistēmas aizsardzību. Papildu tvertne ir lielākā tirgū pieejamā tvertne, tas nodrošina ilgāku laiku starp uzpildēm un uzlabo dienas produktivitāti.
   • JCB konturētais un pārbaudītais jaunais 4CX dzinējs EcoMAX ir radīts teicamam darbam ar JCB asīm un pārnesumkārbām. T4i saderīgais EcoMAX dzinējs sasniedz maksimālo jaudu un griezes momentu jau pie 1200 apgr./min., nodrošinot labu reakciju un zemu transmisijas un hidraulikas degvielas patēriņu. Tā kā EcoMAX var pielāgot zemākas kvalitātes degvielām, ekskavatorus iekrāvējus var izmantot dažādās teritorijās, tas uzlabo tālākpārdošanas vērtību. JCB 4CX dzinēji ir pārbaudīti un izmēģināti praksē. Kopš 2004. gada esam izgatavojuši vairāk nekā 200 000 DIESELMAX dzinēju. Jaunākajiem EcoMAX dzinējiem ir veiktas 110 000 stundu pārbaudes 70 dažādās mašīnās vissarežģītākajos darbos un vidēs. Teicamai darba jaudai, produktivitātei un pārvietošanās efektivitātei JCB 4CX EcoMAX dzinējs nodrošina 81 kW (109 ZS) jaudu un 516 Nm griezes momentu. JCB unikālā TorqueLock sistēma ir standarta aprīkojums visiem 81 kW (109 ZS) Powershift 4CX modeļiem. Kombinācijā ar mūsu izvēles sešu ātrumu Autoshift transmisiju mašīna nodrošina par 25% zemāku degvielas patēriņu un 10% ātrāku pārvietošanās laiku. Pateicoties izvēles ierobežotas izslīdes diferenciālim, JCB 4CX ir raksturīga teicama saķere un veiktspēja, kā arī mazāks riepu nodilums. 4CX JCB ekskavatoram iekrāvējam ir EcoRoad tehnoloģija, kas nodrošina augstāku efektivitāti un produktivitāti, pārvietojoties pa lielceļiem. Degvielas patēriņš ir zemāks, vienlaikus palielinot mašīnas un darba ātrumu par 10%. JCB 4CX ir trīs stūrēšanas režīmi un liela 1,3 m³ kausa ietilpība teicamai produktivitātei. Mūsu sešu ātrumu automātiskā transmisija ar pārnesuma pazemināšanas slēdzi, kas ir nostiprināts pie grīdas, nodrošina teicamu 4CX vilkmi.
   • IZTURĪBA BEZ KOMPROMISIEM! JCB 4CX Eco asis un transmisija ir konstruētas 12 000 stundu kalpošanas laikam. Liela svara asis ir piemērotas īpaši spēcīgiem triecieniem. Tikai aizmugurējās ass statiskā slodze ir 25 000 kg, bet dinamiskā slodze ? 12 500 kg. 4CX strēlē ir izmantoti vienmērīgai slodzes sadalei piemēroti materiāli. Karsējot metālu 16 stundas temperatūrā, kas ir augstāka par 650?C, metāls ir vienmērīgi uzkarsēts un, šādi apstrādāts, divreiz paildzina strēles kalpošanas laiku. 4CX Eco ražošanas sākotnējās pārbaudēs tika veikti 100 000 kraušanas cikli, 500 000 rakšanas cikli, 360 000 pārnesumu pārslēgšanas cikli, plašas konstrukcijas noturības pret triecieniem pārbaudes, kā arī tūkstošiem stundu darba slodzes pārbaudes. 4CX tika veiktas arī plašas EMC (elektromagnētiskās saderības) pārbaudes. Tas sniedz pārliecību, ka mobilo tālruņu un rāciju signāli nekādā veidā neietekmēs mašīnas darbību. Katram JCB 4CX uz ražošanas līnijas ir veiktas apmēram 600 pārbaudes. Mūsu ražošanas materiāli ir pārbaudīti pie maksimālām slodzēm – ekstrēmām temperatūrām, ķimikālijām, sāļiem, eļļām un apgaismojuma. Šādi mēs esam pārliecināti, ka tie uzticami kalpos pat visskarbākajās vidēs. Papildu stingrībai un šļūteņu aizsargāšanai pret bojājumiem 3CX Eco ir plakana plāksne, kas ir uzmetināta uz U veida saspiednes. Tas piešķir konstrukcijai izturību gan sāniski, gan gareniski. 4CX robotizēti metinātā viengabala šasija nodrošina maksimālu izturību, saglabājot minimālu svaru. Hidrauliskās šļūtenes ir piemērotas darbam līdz -40°C un maksimālai aizsardzībai visi JCB 4CX materiāli ir pārbaudīti ekstrēmās temperatūrās, tostarp reakcijās ar ķimikālijām, sāļiem, eļļām un saules gaismu.
   • Servisa apkopes 590 Eur
    Servisa apkopes 590 Eur

    Universālo ekskavatoru - iekrāvēju  3 gadu vai 1500 motorstundu servisa apkopju cena ir 2459 Eur + PVN. Pērkot jaunu universālo ekskavatoru - iekrāvēju, 3 gadu vai 1500 motorstundu servisa apkopes iegādājies tikai par 590 Eur + PVN. Piedāvājums ir spēkā līdz 31.12.2019. un attiecas tikai uz jaunas tehnikas iegādi.

    Universālo ekskavatoru - iekrāvēju apkopju intervāli ir 100 stundas, 500 stundas, 1000 stundas un 1500 stundas.


Rezerves daļas

Aizm.luktura stikliņš, JCB

Aizm.luktura stikliņš, JCB

Pieejams 5+
20.99 €
StokkerPRO cena 19.94 €
Aizmugurējais kabīnes stikls BHL, JCB

Aizmugurējais kabīnes stikls BHL, JCB

Pieejams 2
844.91 €
StokkerPRO cena 802.66 €
Aizmugurējā kausa pirksts BHL, JCB

Aizmugurējā kausa pirksts BHL, JCB

Pieejams 5+
105.9 €
StokkerPRO cena 100.60 €
Akumulators 12V 120Ah 1000A SAE, JCB

Akumulators 12V 120Ah 1000A SAE, JCB

Pieejams 5+
235.39 €
StokkerPRO cena 223.62 €
Blīve iesūkšanas sietam, JCB

Blīve iesūkšanas sietam, JCB

Pieejams 5+
5.11 €
StokkerPRO cena 4.85 €
Blīvslēgs, JCB

Blīvslēgs, JCB

Pieejams 2
36.11 €
StokkerPRO cena 34.30 €
Bukse priekšēja kausa BHL, JCB

Bukse priekšēja kausa BHL, JCB

Pieejams 5+
19.3 €
StokkerPRO cena 18.33 €
Degvielas filtrs 5mikroni, JCB

Degvielas filtrs 5mikroni, JCB

Pieejams 5+
47.09 €
StokkerPRO cena 44.74 €
Degvielas filtrs rupjais, JCB

Degvielas filtrs rupjais, JCB

Pieejams 1
56.6 €
StokkerPRO cena 53.77 €
Degvielas filtrs rupjais, JCB

Degvielas filtrs rupjais, JCB

Pieejams 5+
53 €
StokkerPRO cena 50.35 €
Degvielas filtrs separātors, JCB

Degvielas filtrs separātors, JCB

Pieejams 5+
52.1 €
StokkerPRO cena 49.50 €
Degvielas filtrs T4, JCB

Degvielas filtrs T4, JCB

Pieejams 5+
67.4 €
StokkerPRO cena 64.03 €
Filtra elements CCV, JCB

Filtra elements CCV, JCB

Pieejams 5+
79.8 €
StokkerPRO cena 75.81 €
Filtrs dzinēja eļļas, JCB

Filtrs dzinēja eļļas, JCB

Pieejams 5+
16.2 €
StokkerPRO cena 15.39 €
Filtrs gaisa iekšējais, JCB

Filtrs gaisa iekšējais, JCB

Pieejams 5+
31.8 €
StokkerPRO cena 30.21 €
Filtrs SCR (AdBlue), JCB

Filtrs SCR (AdBlue), JCB

Pieejams 5+
146.51 €
StokkerPRO cena 139.18 €
Gaisa filtrs, ārējais T4, JCB

Gaisa filtrs, ārējais T4, JCB

Pieejams 5+
101.4 €
StokkerPRO cena 96.33 €
Gumijas pēda stabiliz. BHL, JCB

Gumijas pēda stabiliz. BHL, JCB

Pieejams 4
283.79 €
StokkerPRO cena 269.60 €
Hidraulikas filtrs elements SERVO, JCB

Hidraulikas filtrs elements SERVO, JCB

Pieejams 5+
135.4 €
StokkerPRO cena 128.63 €
Hidraulikas filtrs, JCB

Hidraulikas filtrs, JCB

Pieejams 5+
47.6 €
StokkerPRO cena 45.22 €
Hidraulikas filtrs, JCB

Hidraulikas filtrs, JCB

Pieejams 5+
209.5 €
StokkerPRO cena 199.02 €
Hidraulikas filtrs, JCB

Hidraulikas filtrs, JCB

Pieejams 5+
133.4 €
StokkerPRO cena 126.73 €
Hidrobākas blīve BHL, JCB

Hidrobākas blīve BHL, JCB

Pieejams 5+
23.1 €
StokkerPRO cena 21.94 €
Hidrobākas elpotājs BHL, JCB

Hidrobākas elpotājs BHL, JCB

Pieejams 5+
153.2 €
StokkerPRO cena 145.54 €
Kausa zobs vidējais, JCB

Kausa zobs vidējais, JCB

Pieejams 5+
33.09 €
StokkerPRO cena 31.44 €
Kondicioniera filtrs BHL, JCB

Kondicioniera filtrs BHL, JCB

Pieejams 5+
99.2 €
StokkerPRO cena 94.24 €
MEAS head unit BHL, JCB

MEAS head unit BHL, JCB

Pieejams 5+
1405.9 €
StokkerPRO cena 1,335.60 €
Paplāksne 0,6 mm, JCB

Paplāksne 0,6 mm, JCB

Pieejams 5+
1.1 €
StokkerPRO cena 1.05 €
Paplāksne 1,4 mm, JCB

Paplāksne 1,4 mm, JCB

Pieejams 5+
3.99 €
StokkerPRO cena 3.79 €
Paplāksne strēles slīdnim, JCB

Paplāksne strēles slīdnim, JCB

Pieejams 5+
13.1 €
StokkerPRO cena 12.45 €
Relay 35/20A 12V, blue, JCB

Relay 35/20A 12V, blue, JCB

Pieejams 5+
11.91 €
StokkerPRO cena 11.31 €
Relay 35/20A 12V, yellow, JCB

Relay 35/20A 12V, yellow, JCB

Pieejams 5+
17 €
StokkerPRO cena 16.15 €
Relejs 12 V, JCB

Relejs 12 V, JCB

Pieejams 5+
15.31 €
StokkerPRO cena 14.54 €
Salona gaisa filtrs BHL, JCB

Salona gaisa filtrs BHL, JCB

Pieejams 5+
23.1 €
StokkerPRO cena 21.94 €
Smēres nipelis taisnais, JCB

Smēres nipelis taisnais, JCB

Pieejams 5+
2.09 €
StokkerPRO cena 1.99 €
Spriegotājs siksnas  dzin., JCB

Spriegotājs siksnas dzin., JCB

Pieejams 5+
186.8 €
StokkerPRO cena 177.46 €
Sprostgredzens, JCB

Sprostgredzens, JCB

Pieejams 5+
13.81 €
StokkerPRO cena 13.12 €
Stabilizatora slīdnis, melns, JCB

Stabilizatora slīdnis, melns, JCB

Pieejams 5+
43.6 €
StokkerPRO cena 41.42 €
Strēles apakšējā bukse BHL, JCB

Strēles apakšējā bukse BHL, JCB

Pieejams 5+
33.09 €
StokkerPRO cena 31.44 €
Strēles slīdnis trapecveida, JCB

Strēles slīdnis trapecveida, JCB

Pieejams 5+
41.5 €
StokkerPRO cena 39.43 €
Transmisijas filtrs, 116 mm, JCB

Transmisijas filtrs, 116 mm, JCB

Pieejams 5+
30 €
StokkerPRO cena 28.50 €
Zemspiediena sūknis, JCB

Zemspiediena sūknis, JCB

Pieejams 5+
82.4 €
StokkerPRO cena 78.28 €
Parādīt vairāk

Jautā speciālistam

Līdzīgi produkti

Universālā pašgājējmašīna 1CX, JCBUniversālā pašgājējmašīna 1CXT, JCBEkskavators iekrāvējs 3CX Compact, JCBUniversālā pašgājējmašīna 3CX, JCBUniversālā pašgājējmašīna 4CX, JCB
ModelisUniversālā pašgājējmašīna 1CX, JCBUniversālā pašgājējmašīna 1CXT, JCBEkskavators iekrāvējs 3CX Compact, JCBUniversālā pašgājējmašīna 3CX, JCBUniversālā pašgājējmašīna 4CX, JCB
Produkta kods1CX&JCB1CXT&JCB3CXCOMPACT&JCB3CX&JCB4CX&JCB
Nominālā jauda36,3 kW36,3 kW55 kW55-68 kW81 kW
Tehnikas svars3254 kg4342 kg6070 kg8135 kg8585 kg
Braukšanas ātrums11 km/h7,5 km/h40 km/h41,8 km/h38,1 km/h
Rakšanas dziļums3,08 m3,08 m4,33 m5,46 m5,53 m
Celšanas augstums2,59 m2,65 m2,98 m3,20 m3,18 m
 
 
Stokker ir vadošais augstas kvalitātes instrumentu un tehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu uzņēmums Baltijā.
 
 
 
 
 
Vai Tu zināji, ka 92 no 100 Stokker klientiem mūs ieteiktu saviem draugiem vai kolēģiem.
Ära vajuta
Ienākt StokkerPRO
E-pasts
Sociālie tīkli
Aizmirsi paroli?
Vēl neesi Stokker klients? Uzzini vairāk. Reģistrējies StokkerPRO.
Darbgaldu+pied%C4%81v%C4%81jums+popup