JAUNUMS!
Pievienojies!
Open MenuProduktu katalogsOpen CartOpen Search
search
(+371) 25 484 474
Latviešu
Valsts
Piegādes valsts
Valoda
1OUTLETAkcijasStokker Finance nomaksaKontakti
Jūsu pirkumu grozs ir tukšsPievienojiet grozam produktus vai
dodieties uz sākumlapu
Bezmaksas piegāde
interneta veikala pasūtījumiem no 150€
Mans Stokker
searchMeklēt
BHL_3CX_Octpus

Universālā pašgājējmašīna 3CX, JCB 3CX&JCB , B

 • Pilnīgi jauns 55/68 kW Stage IIIB/Tier 4f EcoMAX dzinējs
 • Pilnīgi jauna elektroniskā dzinēja vadības sistēma
 • Izvēles TorqueLock līdz 25% degvielas ietaupījumiem (standarts 3CX Contractor)
 • 9% degvielas ietaupījums salīdzinājumā ar iepriekšējiem modeļiem
 • Par 6% vairāk griezes salīdzinājumā ar iepriekšējiem modeļiem
 • Jauns Powerslide ātrākai un vieglākai pozīcijas maiņai
Nosūtīt pieprasījumu
×

Nosūtīt pieprasījumu

 • Tehniskā specifikācija
  • Nominālā jauda: 55-68 kW
  • Tehnikas svars: 8135 kg
  • Braukšanas ātrums: 41,8 km/h
  • Rakšanas dziļums: 5,46 m
  • Celšanas augstums: 3,20 m
  DZINĒJS

  4-cilindru ar turbo piedziņu, šķidruma dzesēšana, tiešās iesmidzes common-rail dīzeļdzinējs, atbilstošs jaunākajām TIER 4 Final izplūdes gāzu normām, neizmantojot DPF filtru.
  Tips 4-taktu dīzeļdzinējs ar turbo piedziņu
  Ražotājs JCB Ecomax Tier-4 Final
  Tilpums 4,4 litru
  Dzinēja jauda pēc SAE J1995/ISO 14396 109 z/s
  Griezes moments 516 Nm pie 1300 apgr/min


  TRANSMISIJA


  JCB Powershift transmisija 4 uz priekšu / 4 atpakaļgaitā
  JCB Autoshift pārnesumkārba ar automātisko pārslēgšanu 6 uz priekšu / 4 atpakaļgaitā,
  4-riteņu piedziņa / 4 riteņu stūrēšana
  Ražotājs un modelis JCB
  Autoshift 6 pakāpju
  1.pārnesums 4,9 km/h
  2.pārnesums 8,1 km/h
  3.pārnesums 11 km/h
  4.pārnesums 17,7 km/h
  5.pārnesums 29,6 km/h
  6.pārnesums 38,1 km/h

  ASIS

  Tips Epicikliskie rumbu reduktori ar ierobežotās slīdes diff.
  Ražotājs un modelis JCB PD 90 priekšā un aizmugurē
  Priekšējā tilta sasvērums 16 grādi
  Priekšas tilta statiskā slodze 25000kg
  Aizmugures tilta statiskā slodze 25000kg

  BREMZES

  Hidrauliski darbināmas vairāku disku bremzes visiem riteņiem, darba spiediens 50bar. Stāvbremze uz transmisijas izvada.
  " Četru riteņu bremzēšana;
  " Dubultpedāļu sistēma, kas atvieglo pagriezienus un atvieglo stūrēšanu uz slidenas zemes;
  " Automātiskā kompensācija garantē "taisnu" iekrāvēja bremzēšanu;
  " Bremžu akumulatori, kas garantē drošu bremžu vadību, dzinēja apstāšanās gadījumā;
  " Savā klasē vadošā bremžu sistēma ar proporcionālo bremzēšanas spēku, atkarībā no pedāļa stāvokļa;
  " Disku diamters: 220mm, Berzes laukums: 129000 mm2 katram diskam;

  HIDRAULISKĀ SISTĒMA

  Slodzes jūtīga, trīs sūkņu sistēma, kas garantē degvielas ekonomiju un atsaucīgu jaudas sadalījumu pēc nepieciešamības, tāpat rakšanas un strēles izbīdīšanas funkcijas notiek vienlaicīgi.
  Sūkņa tips Virzuļtipa
  Hidraulikas sistēma Slēgtā
  Sūkņu maksimālā plūsma 165 l/min
  Maksimālais spiediens 251 bar
  Elektro sistēma
  Sistēmas voltāža 12 V
  Ģenerators 95 Amp
  Akumulators 110 Amp stundas
  Darba gaismas 4 lukturi uz priekšu / 4 uz aizmuguri

  KABĪNE

  Izturīga ROPS/FOPS kabīnes pamatstruktūra. Lieliska redzamība ir panākta ar maksimālu loga laukumu 6,4 m2. Pilnībā regulējams sēdeklis, kas minimizē operatoru nogurumu un palielina darba ražību. Kabīnes iekšējā izolācija ir augstākā savā klasē, kas sniedz minimālu troksni kabīnē. Vadības pogas un sviras ir ergonomiski un pārskatāmi novietotas - atvieglojot un paātrinot darbu operatoram.
  Ietilpības Litri
  Hidraulikas sistēma 117
  Degvielas tvertne 150
  Dzinēja eļļa 15
  Transmisijas eļļas sistēma 16
  Priekšas tilts 16
  Aizmugures tilts 16
  Dzinēja dzesēšanas šķidrums 18,5  Papildus aprīkojums (iekļauts cenā):
  6in1 priekšas kauss ar palešu dakšām
  800mm rakšanas kauss aizmugurē
  EASYCONTROL džoistiku vadība ekskavācijai
  JCB Autoshift 6 pakāpju transmisija
  LSD- ierobežotas slīdamības diferenciāļi abiem tiltiem

  SRS - priekšējās strēles amortizācijas sistēma
  LiveLINK izsekošanas sistēma ar atrašanās vietas, degvielas patēriņa, iekrāvēja diagnostikas u.c. kontroles iespējām attālināti no datora Attēliem ir ilustratīva nozīme.
  + Parādīt vairāk
 • http://www.jcb.com/
  Visi produkti
 • JCB 3CX ir pasaulē populārākais ekskavators iekrāvējs (kopā ar JCB 4CX). 3CX ir JCB efektīvās projektēšanas filozofijas rezultāts, pielāgojoties mūsdienu augošajām degvielas cenām un rūpēm par vidi ar savā klasē labāko degvielas ekonomiju un zemām ekspluatācijas izmaksām. Īsumā – mēs izmantojam novatoriskas tehnoloģijas, lai sasniegtu maksimālu efektivitāti no katra degvielas piliena. Rezultāts? Standarta braukšanas, kraušanas, rakšanas un gaidstāves darba režīmos 3CX JCB ekskavators iekrāvējs, kas ir aprīkots ar jaudīgu Ecomax dzinēju, nodrošina par 16% zemāku degvielas patēriņu, tostarp arī zemāku izmešu un trokšņu līmeni. Papildus, pateicoties ilgākam laika periodam starp degvielas uzpildi, iegūstat arī ilgāku un produktīvāku darbadienu. Bet JCB 3CX efektivitātes un citas priekšrocības vēl nav viss.
   • DROŠA IZVĒLE
   • IZTURĪBA: KĀPĒC IZVĒLĒTIES KOM
   • KVALITATĪVA DARBAVIETA
   • NOVATORISKA HIDRAULIKA
   • PIEDZIŅAS SISTĒMA BEZ KOMPROMI
   • Iekļūšana JCB 3CX Eco ir vienkārša un droša – operatoram ir pieejami lieli rokturi, platas durvis un režģu pakāpieni, kas novērš netīrumu uzkrāšanos. Mūsu unikālās iebūvētās lāpstas uzlikas novērš virsmas bojājumus, ko varētu radīt 3CX, ļaujot izvairīties no dārgiem remontdarbiem. Bremžu pastiprinātājs nodrošina efektīvu un drošu apstāšanos ar minimālu pieskaršanos pedālim. Jauni aizmugurējo gaismu aizsargi 3CX nodrošina papildu aizsardzību. Varat rūpīgi sekot līdzi 3CX Eco ar JCB LiveLink telemātikas sistēmu. Tā aizsargā jūsu uzņēmumu pret neatļautu mašīnu lietošanu un zādzībām.
   • JCB 3CX Eco asis un transmisija ir konstruētas 12 000 stundu kalpošanas laikam. Liela svara asis ir piemērotas īpaši spēcīgiem triecieniem. Tikai aizmugurējās ass statiskā slodze ir 25 000 kg, bet dinamiskā slodze ? 12 500 kg. 3CX strēlē ir izmantoti vienmērīgai slodzes sadalei piemēroti materiāli. Karsējot metālu 16 stundas temperatūrā, kas ir augstāka par 650?C, metāls ir vienmērīgi uzkarsēts un, šādi apstrādāts, divreiz paildzina strēles kalpošanas laiku. 3CX Eco ražošanas sākotnējās pārbaudēs tika veikti 100 000 kraušanas cikli, 500 000 rakšanas cikli, 360 000 pārnesumu pārslēgšanas cikli, plašas konstrukcijas noturības pret triecieniem pārbaudes, kā arī tūkstošiem stundu darba slodzes pārbaudes. 3CX tika veiktas arī plašas EMC (elektromagnētiskās saderības) pārbaudes. Tas sniedz pārliecību, ka mobilo tālruņu un rāciju signāli nekādā veidā neietekmēs mašīnas darbību. Katram JCB 3CX uz ražošanas līnijas ir veiktas apmēram 600 pārbaudes. Mūsu ražošanas materiāli ir pārbaudīti pie maksimālām slodzēm – ekstrēmām temperatūrām, ķimikālijām, sāļiem, eļļām un apgaismojuma. Šādi mēs esam pārliecināti, ka tie uzticami kalpos pat visskarbākajās vidēs. Papildu stingrībai un šļūteņu aizsargāšanai pret bojājumiem 3CX Eco ir plakana plāksne, kas ir uzmetināta uz U veida saspiednes. Tas piešķir konstrukcijai izturību gan sāniski, gan gareniski. 3CX robotizēti metinātā viengabala šasija nodrošina maksimālu izturību, saglabājot minimālu svaru. Hidrauliskās šļūtenes ir piemērotas darbam līdz -40°C un maksimālai aizsardzībai visi JCB 3CX materiāli ir pārbaudīti ekstrēmās temperatūrās, tostarp reakcijās ar ķimikālijām, sāļiem, eļļām un saules gaismu.
   • JCB 3CX konstrukcijas dēļ darba vide ir ērta un tas nozīmē produktīvākas darbadienas. Pateicoties gumijas stiprinājumiem, kabīne ir efektīvi izolēta no trokšņiem un vibrācijām. JCB 3CX Eco kabīne ir iekārtota līdzīgi automobiļu nozarē pieņemtajiem standartiem, kas nodrošina pazīstamu funkcionalitāti. Apsildāma pneimatiskās balstiekārtas sēdvieta, apsildāms vējstikls un karsto dzērienu automāts ir tikai dažas no funkcijām, ko piedāvā šis modelis. Ergonomiskas, pie sēdvietas nostiprinātas vadības ierīces nodrošina ērtu vadību, lielisku komfortu un teicamu manevrēšanu. 3CX vieglas gaitas sistēma (SRS), mazinot triecienus pārvietošanās laikā, uzlabo komfortu un mazina materiālu zudumus. Rakšanas atiestates funkcija nodrošina iespēju ātri atiestatīt lāpstu rakšanas pozīcijā. Bremzēm ir zemāka viskozā pretestība braukšanas un kraušanas darbu laikā, tas uzlabo degvielas ekonomiju par 1%. Izvēles rokas darbarīku elektriskais kontūrs nozīmē, ka 3CX varat izmantot kā jaudas avotu rokas darbarīkiem, piemēram, urbjiem, drupinātājiem, griezējiem un pat ūdens sūkņiem. JCB 3CX ekskavatori iekrāvēji ir klusas darba mašīnas gan iekšpusē, gan ārpusē. Turklāt 55 kW (74 ZS) modeļi ir nozarē klusākās mašīnas. 3CX Eco iekļauj LCD paneli ar detalizētu informāciju par mašīnas darba stundām, servisa informāciju, degvielas līmeni, sistēmas brīdinājumiem un pašreizējo degvielas patēriņu. Tonētie logi, kas nodrošina 360° skatu, uzlabo komfortu, produktivitāti un drošību. Pateicoties novatoriskas konstrukcijas viengabala aizmugurējā loga konstrukcijai, JCB 3CX operatori var tieši pārskatīt tranšeju rakšanas darbu laikā, nepametot kabīnes ērtības.
   • Jaunais augstas izvades mainīgas plūsmas sūknis saīsina JCB 3CX darbiem nepieciešamo laiku un ietaupa degvielu manuālo rakšanas darbu laikā. Mainīgas plūsmas sūknis atvieglo sviru darbināšanu, padarot vadību vieglāku. Mūsu jaunais uzlabotais Powerslide mehānisms iekļauj lielāku hidraulisko cilindru, kas nodrošina vairāk jaudas ātrai un vieglākai ekskavatora pozīcijas maiņai. JCB 3CX Eco ir vēl nebijusi efektīva saķere, nodrošinot iespaidīgu jaudu kravu kraušanai. To nodrošina jauna mainīgas plūsmas sūkņa jaudas vadības sistēma. 3CX četrcilindru pašregulējošais iekrāvējs automātiski pielāgo lāpstu pacelšanas un nolaišanas laikā bez jebkādas manuālas iejaukšanās. Tas nodrošina arī netraucētu redzamību, jo īpaši, strādājot augstumā. Izvēles kombinētais āmura un divvirzienu kontūrs nodrošina optimālu zemas un augstas plūsmas hidraulisko jaudu ar zemu pretspiedienu papildpiederuma daudzveidīgai izmantošanai. JCB jaunā hidrauliskā ātrā sakabe 3CX nodrošina ātru, drošu, kā arī standartiem atbilstošu papildpiederumu maiņu. EcoDig ir ļoti efektīvs mainīgas plūsmas sūknis, kas nodrošina lielu hidraulisko plūsmu un spiedienu ar mazu dzinēja apgriezienu skaitu labākai degvielas ekonomijai, zemākām oglekļa emisijām, zemākam dzinēja nolietojumam un retāk veiktām degvielas uzpildēm.
   • JCB konturētais un pārbaudītais jaunais 3CX dzinējs EcoMAX ir radīts teicamam darbam ar JCB asīm un pārnesumkārbām. Stage IV/Tier 4f EcoMAX dzinējs sasniedz maksimālo jaudu un griezes momentu jau pie 1200 apgr./min, nodrošinot labu reakciju un zemu transmisijas un hidraulikas degvielas patēriņu. Tā kā EcoMAX 55 kW dzinējam nav nepieciešama izplūdes gāzu pēcapstrāde, tam nav nepieciešamas dārgas siltumnoturīgas eļļas vai Adblue, tas mazina tehniskās apkopes izmaksas. Tā kā EcoMAX var pielāgot zemākas kvalitātes degvielām, ekskavatorus iekrāvējus var izmantot dažādās teritorijās, tas uzlabo tālākpārdošanas vērtību. JCB 3CX dzinēji ir pārbaudīti un izmēģināti praksē. Kopš 2004. gada esam izgatavojuši vairāk nekā 200 000 DIESELMAX dzinēju. Jaunākajiem EcoMAX dzinējiem ir veiktas 110 000 stundu pārbaudes 70 dažādās mašīnās vissarežģītākajos darbos un vidēs. Teicamai darba jaudai, produktivitātei un pārvietošanās efektivitātei, JCB 3CX EcoMAX dzinējs nodrošina 81kW (109 ZS) jaudu un 516 Nm griezes momentu. JCB unikālā TorqueLock sistēma ir standarta aprīkojums visiem 81 kW (109 ZS) Powershift 3CX modeļiem. Kombinācijā ar mūsu izvēles sešu ātrumu Autoshift transmisiju mašīna nodrošina par 25% zemāku degvielas patēriņu un 10% ātrāku pārvietošanās laiku. Pateicoties izvēles ierobežotas izslīdes diferenciālim, JCB 3CX ir raksturīga teicama saķere un veiktspēja, kā arī zemāks riepu nodilums. 3CX JCB ekskavatoram iekrāvējam ir EcoRoad tehnoloģija, kas nodrošina augstāku efektivitāti un produktivitāti, pārvietojoties pa lielceļiem. Degvielas patēriņš ir zemāks, vienlaikus palielinot mašīnas un darba ātrumu par 10%.

Rezerves daļas

Aizmugurējā kausa pirksts BHL, JCB

Aizmugurējā kausa pirksts BHL, JCB

Pieejams 5+
108.5 €
StokkerPRO cena 103.08 €
Blīvslēgs, JCB

Blīvslēgs, JCB

Pieejams 5+
7.2 €
StokkerPRO cena 6.84 €
Smēres nipelis taisnais, JCB

Smēres nipelis taisnais, JCB

Pieejams 5+
2 €
StokkerPRO cena 1.90 €
Blīvslēgs, JCB

Blīvslēgs, JCB

Pieejams 5+
22.3 €
StokkerPRO cena 21.19 €
Strēles augšējā bukse BHL, JCB

Strēles augšējā bukse BHL, JCB

Pieejams 5+
35.4 €
StokkerPRO cena 33.63 €
Paplāksne 1,4 mm, JCB

Paplāksne 1,4 mm, JCB

Pieejams 5+
3.8 €
StokkerPRO cena 3.61 €
Strēles bukse BOOM, JCB

Strēles bukse BOOM, JCB

Pieejams 5+
72.2 €
StokkerPRO cena 68.59 €
Filtrs dzinēja eļļas, JCB

Filtrs dzinēja eļļas, JCB

Pieejams 5+
16.3 €
StokkerPRO cena 15.48 €
Aizm.luktura stikliņš, JCB

Aizm.luktura stikliņš, JCB

Pieejams 5+
20.99 €
StokkerPRO cena 19.94 €
Akumulators 12V 120Ah 1000A SAE, JCB

Akumulators 12V 120Ah 1000A SAE, JCB

Pieejams 5+
243.4 €
StokkerPRO cena 231.23 €
Blīve iesūkšanas sietam, JCB

Blīve iesūkšanas sietam, JCB

Pieejams 5+
4.4 €
StokkerPRO cena 4.18 €
Strēles slīdnis trapecveida, JCB

Strēles slīdnis trapecveida, JCB

Pieejams 5+
37.5 €
StokkerPRO cena 35.62 €
Filtrs SCR (AdBlue), JCB

Filtrs SCR (AdBlue), JCB

Pieejams 5+
131.9 €
StokkerPRO cena 125.31 €
Hidraulikas filtrs, JCB

Hidraulikas filtrs, JCB

Pieejams 5+
42.91 €
StokkerPRO cena 40.76 €
Filtrs gaisa ārējais 444 motors, JCB

Filtrs gaisa ārējais 444 motors, JCB

Pieejams 5+
67.11 €
StokkerPRO cena 63.75 €
Lukturis aizm. BHL, JCB

Lukturis aizm. BHL, JCB

Pieejams 5+
66.8 €
StokkerPRO cena 63.46 €
Filtra elements CCV, JCB

Filtra elements CCV, JCB

Pieejams 5+
71.8 €
StokkerPRO cena 68.21 €
Salona gaisa filtrs BHL, JCB

Salona gaisa filtrs BHL, JCB

Pieejams 5+
23.1 €
StokkerPRO cena 21.94 €
Gaisa filtrs, ārējais T4, JCB

Gaisa filtrs, ārējais T4, JCB

Pieejams 5+
91.31 €
StokkerPRO cena 86.74 €
Filtrs gaisa iekšējais, JCB

Filtrs gaisa iekšējais, JCB

Pieejams 5+
28.6 €
StokkerPRO cena 27.17 €
Degvielas filtrs T4, JCB

Degvielas filtrs T4, JCB

Pieejams 5+
81.6 €
StokkerPRO cena 77.52 €
Hidrobākas blīve BHL, JCB

Hidrobākas blīve BHL, JCB

Pieejams 5+
25.51 €
StokkerPRO cena 24.23 €
Kondicioniera filtrs BHL, JCB

Kondicioniera filtrs BHL, JCB

Pieejams 5+
86.9 €
StokkerPRO cena 82.56 €
Bukse priekšēja kausa BHL, JCB

Bukse priekšēja kausa BHL, JCB

Pieejams 5+
21.2 €
StokkerPRO cena 20.14 €
Dzinēja eļļas filtrs, JCB

Dzinēja eļļas filtrs, JCB

Pieejams 5+
14.4 €
StokkerPRO cena 13.68 €
Filtrs degvielas BHL/Loadall, JCB

Filtrs degvielas BHL/Loadall, JCB

Pieejams 5+
20.5 €
StokkerPRO cena 19.47 €
Degvielas filtrs separātors, JCB

Degvielas filtrs separātors, JCB

Pieejams 5+
47 €
StokkerPRO cena 44.65 €
Ad-Blue barošanas bloks, JCB

Ad-Blue barošanas bloks, JCB

Pieejams 5+
183.3 €
StokkerPRO cena 174.14 €
Transmisijas filtrs, 116 mm, JCB

Transmisijas filtrs, 116 mm, JCB

Pieejams 5+
30 €
StokkerPRO cena 28.50 €
Spriegotājs siksnas  dzin., JCB

Spriegotājs siksnas dzin., JCB

Pieejams 5+
120 €
StokkerPRO cena 114.00 €
Zemspiediena sūknis, JCB

Zemspiediena sūknis, JCB

Pieejams 5+
63.71 €
StokkerPRO cena 60.52 €
Degvielas filtrs rupjais, JCB

Degvielas filtrs rupjais, JCB

Pieejams 5+
46.5 €
StokkerPRO cena 44.18 €
Degvielas filtrs 5 Micron, JCB

Degvielas filtrs 5 Micron, JCB

Pieejams 5+
55.7 €
StokkerPRO cena 52.91 €
Parādīt vairāk

Jautā speciālistam

Līdzīgi produkti

Universālā pašgājējmašīna 1CX, JCBUniversālā pašgājējmašīna 1CXT, JCBEkskavators iekrāvējs 3CX Compact, JCBUniversālā pašgājējmašīna 3CX, JCBUniversālā pašgājējmašīna 4CX, JCB
ModelisUniversālā pašgājējmašīna 1CX, JCBUniversālā pašgājējmašīna 1CXT, JCBEkskavators iekrāvējs 3CX Compact, JCBUniversālā pašgājējmašīna 3CX, JCBUniversālā pašgājējmašīna 4CX, JCB
Produkta kods1CX&JCB1CXT&JCB3CXCOMPACT&JCB3CX&JCB4CX&JCB
Nominālā jauda36,3 kW36,3 kW55 kW55-68 kW81 kW
Tehnikas svars3254 kg4342 kg6070 kg8135 kg8585 kg
Braukšanas ātrums11 km/h7,5 km/h40 km/h41,8 km/h38,1 km/h
Rakšanas dziļums3,08 m3,08 m4,33 m5,46 m5,53 m
Celšanas augstums2,59 m2,65 m2,98 m3,20 m3,18 m
 
 
Stokker ir vadošais augstas kvalitātes instrumentu un tehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu uzņēmums Baltijā.
 
 
 
 
 
Vai Tu zināji, ka 92 no 100 Stokker klientiem mūs ieteiktu saviem draugiem vai kolēģiem.
Ära vajuta
Mans Stokker
E-pasts
Sociālie tīkli
Aizmirsi paroli?
Vēl neesi Stokker klients? Uzzini vairāk. Reģistrējies StokkerPRO.
Darba+ap%C4%A3%C4%93rba+un+apavu+sezonas+izp%C4%81rdo%C5%A1ana+popup