JAUNUMS!
Pievienojies!
Open MenuProduktu katalogsOpen CartOpen Search
search
E-veikals: (+371) 25 484 474Veikals: 25 747 464Serviss: 27 354 354
Iestatījumi
Vietne (valsts)
Piegādes valsts
valoda
OutletFinansējumsPakalpojumiE-veikalsKontakti
Jūsu pirkumu grozs ir tukšsPievienojiet grozam produktus vai
dodieties uz sākumlapu
Bezmaksas piegāde
interneta veikala pasūtījumiem no 49€
Mans Stokker
Ienākt/reģistrēties
searchMeklēt
Universālā pašgājējmašīna 4CX PRO AEC, JCB

Universālā pašgājējmašīna 4CX PRO AEC, JCB

4CX-PRO-AEC&JCB , B
 • Pilnīgi jauns JCB ECOMAX turbo četrcilindru dīzeļdzinējs ar darba tilpumu 4.8 l, 81 kW, Stage V
Nosūtīt pieprasījumu
×

Nosūtīt pieprasījumu

 • Tehniskā specifikācija
  • Nominālā jauda: 81 kW
  • Tehnikas svars: 8585 kg
  • Braukšanas ātrums: 42 km/h
  • Rakšanas dziļums: 5,80 m
  • Celšanas augstums: 3,18 m
  Dzinējs:
  JCB ECOMAX turbo četrcilindru dīzeļdzinējs ar darba tilpums 4,8 L.
  Dzinēja jauda: 81 (109) kW (ZS), 516Nm, Stage V

  Transmisija un ritošā daļa:
  6-pakāpju automātiskā pārnesumkārba Autoshift, maksimālais ātrums 42 km/h
  Hidrotransformatora bloķētājs (TorqueLock)
  Četru riteņu stūrēšana un piedziņa, ar "krabja gaitas" funkciju
  Automātiska 2WD pārslēgšana
  Riepas 440/80R28 Michelin Power CL

  Hidraulika:
  Mainīgas jaudas virzuļsūknis 165 L/min
  Papildu hidraulika planēšanas kausam un hidrauliskajam āmuram

  Aprīkojums:
  Advanced EasyControl - iekrāvēja un ekskavatora kursorsviru kontrole
  Priekšējo riteņu dubļusargi
  Atverams priekšējais kauss ar asmeni, tilpums 1,1 m³
  Return-to-Dig funkcija
  Uz sāniem pārbīdāma rakšanas ierīce
  Teleskopiska ekskavatora strēle Extradig, rakšanas dziļums 5,80 m
  Rakšanas kauss 600mm
  Command Plus kabīne, 7" ekrāns, gaisa kondicionieris, operatora sēdeklis ar apsildi un pneimatisku amortizāciju
  AUTO STOP sistēma
  Priekšējie, aizmugurējie, pagrieziena, apstāšanās, numura zīmju un darba lukturi
  Aizmugurējo lukturu sargi
  LED bākuguns, 12V kontaktligzda
  10 LED darba gaismas
  Masas slēdzis, atpakaļgaitas skaņas signāls, spoguļi, Bluetooth radio, brīvroku sistēma
  Riteņu atslēga, smērvielu pistole
  Iekrāvējs saglabā paralēlu stāvokli celšanas un nolaišanas laikā (parallel-lift)
  Uz JCB telemātiku balstīta monitoringa sistēma LiveLink

  AUTOMATE komplektācija:
  Automātiskā šķidrumu kontroles sistēma Auto Check - kontrolē dzesēšanas šķidruma, logu mazgāšanas šķidruma, motoreļļas un degvielas līmeni, kā arī dzinēja filtru stāvokli, eļļas spiedienu un dzinēja temperatūru.
  Auto Drive braukšanas laikā nodrošina pastāvīgu ātrumu
  Auto Idle - dzinēja apgriezienu automātiska kontrole - 3 sekunžu laikā pēc slodzes noņemšanas, funkcija samazina mašīnas dzinēja un eļļas sūkņa darba režīmu uz tukšgaitu.
  Auto Throttle automātiski atgriežas pie iestatītajiem darba apgriezieniem, ja darbs tiek turpināts.
  Auto SRS nodrošina iekrāvēja strēles amortizācijas automātisku ieslēgšanos pie noteikta ātruma.
  Auto Boom Lock ekskavatora strēles automātsiska atbloķēšana
  Auto Stabilizers automātiska atbalsta pēdu pacelšana un nolaišana ar līmeņošanas funkciju
  Attēliem ir ilustratīva nozīme.
  + Parādīt vairāk
 • http://www.jcb.com/
  Visi produkti
 • JCB 4CX ar četru riteņu stūrēšanu ir mūsu lielākais ekskavators iekrāvējs, kura jaunākā versija ir mūsu 60 gadu pieredzes rezultāts, kas pārsteidz ar iespaidīgu jaudu, komfortu, drošību un efektivitāti. 4CX Eco ir liels klīrenss un četri vienāda izmēra riteņi, kas ļauj pārvarēt jebkuru segumu atšķirībā no citiem ekskavatoriem iekrāvējiem.
   • DROŠA IZVĒLE
   • KVALITATĪVA DARBAVIETA
   • MAZĀK APKOPJU
   • SPĒKS BEZ KOMPROMISIEM
   • Iekļūšana JCB 4CX Eco ir vienkārša un droša – operatoram ir pieejami lieli rokturi, platas durvis un režģu pakāpieni, kas nepieļauj netīrumu uzkrāšanos. Mūsu unikālās iebūvētās ekskavatora lāpstas uzlikas novērš virsmas bojājumus, ko varētu radīt 4CX, un ļauj izvairīties no dārgiem remontdarbiem. Bremžu pastiprinātājs nodrošina efektīvu un drošu apstāšanos ar minimālu pieskaršanos pedālim. Jauni aizmugurējo gaismu aizsargi 4CX nodrošina papildu aizsardzību. Varat rūpīgi sekot līdzi 4CX Eco ar JCB LiveLink telemātikas sistēmu. Tā aizsargā jūsu uzņēmumu pret neatļautu mašīnu lietošanu un zādzībām. JCB traktoriem iekrāvējiem vienmēr ir bijusi klasē labākā bremzēšana, bet 4CX šī funkcija ir vēl vairāk uzlabota. Izstrādātas uz automobiļu bremžu bāzes, mūsu jaudīgās bremzes nodrošina proporcionālu bremzēšanas spēku visā pedāļa gājiena diapazonā, tas sniedz teicamu kontroli un minimālu piepūli.
   • JCB 4CX konstrukcijas dēļ darba vide ir ērta un tas nozīmē produktīvākas darbadienas. Pateicoties gumijas stiprinājumiem, kabīne ir efektīvi izolēta no trokšņiem un vibrācijām. JCB 4CX Eco kabīne ir iekārtota līdzīgi automobiļu nozarē pieņemtajiem standartiem, kas nodrošina pazīstamu funkcionalitāti. Apsildāma pneimatiskās balstiekārtas sēdvieta, apsildāms vējstikls un karsto dzērienu automāts ir tikai dažas no funkcijām, ko piedāvā šis modelis. Ergonomiskas, pie sēdvietas nostiprinātas vadības ierīces nodrošina ērtu vadību, lielisku komfortu un teicamu manevrēšanu. 4CX vieglas gaitas sistēma (SRS), mazinot triecienus pārvietošanās laikā, uzlabo komfortu un mazina materiālu zudumus. Rakšanas atiestates funkcija nodrošina iespēju ātri atiestatīt lāpstu rakšanas pozīcijā. Bremzēm ir zemāka viskozā pretestība braukšanas un kraušanas darbu laikā, tas uzlabo degvielas ekonomiju par 1%. Izvēles rokas darbarīku elektriskais kontūrs nozīmē, ka 4CX varat izmantot kā jaudas avotu rokas darbarīkiem, piemēram, urbjiem, pneimatiskajiem āmuriem, griezējiem un pat ūdens sūkņiem. JCB 4CX ekskavators iekrāvējs ir klusa darbavieta gan iekšpusē, gan ārpusē. 4CX Eco iekļauj LCD paneli ar detalizētu informāciju par mašīnas darba stundām, servisa informāciju, degvielas līmeni un sistēmas brīdinājumiem. Tonētie logi, kas nodrošina 360° skatu, uzlabo komfortu, produktivitāti un drošību. Pateicoties novatoriskas konstrukcijas viengabala aizmugurējā loga konstrukcijai, JCB 4CX operatori var tieši pārskatīt tranšeju rakšanas darbu laikā. Lai 4CX Eco operatori justos maksimāli ērti, ir pieejama tradicionālā manuālās vadības sistēma, kas sniedz trīs vadības režīmus – JCB X, SAE+ un ISO+. Kabīnē ir pieejama arī vēsā glabātava.
   • Uzlabots dzinējs un degvielas filtrs novērš dzinēja nodilšanu un paildzina EcoMAX dzinēja kalpošanas laiku. JCB 4CX ikdienas pārbaudes zem motora pārsega ir pagātne – visas pārbaudes tiek veiktas automātiski, to nodrošina CANBUS elektroniskā dzinēja vadības sistēma. Lai darbs ar ekskavatoru būtu vēl efektīvāks, JCB jaunais daudzfunkcionālais instrumentu panelis var nodrošināt informāciju par 4CX strāvas un degvielas patēriņu, kā arī servisa un būtiskajām kļūmēm. LiveLink telemātika nodrošina precīzu informāciju par 4CX tehnisko stāvokli. Sistēma var nodrošināt arī ilgāku darbspējas laiku, nodrošinot mašīnas tehniskās apkopes visprecīzākajos brīžos. 4CX jaudīgās bremzes izmanto esošo hidraulisko padevi, mazinot apkopes izmaksas un ikdienas pārbaužu skaitu. Liela 150 litru kompozīta degvielas tvertne ir pilnībā aizsargāta pret rūsu, tas nozīmē arī degvielas sistēmas aizsardzību. Papildu tvertne ir lielākā tirgū pieejamā tvertne, tas nodrošina ilgāku laiku starp uzpildēm un uzlabo dienas produktivitāti.
   • JCB 4CX Eco asis un transmisija ir konstruētas 12 000 stundu kalpošanas laikam. Liela svara asis ir piemērotas īpaši spēcīgiem triecieniem. Tikai aizmugurējās ass statiskā slodze ir 25 000 kg, bet dinamiskā slodze ir 12 500 kg. 4CX strēlē ir izmantoti vienmērīgai slodzes sadalei piemēroti materiāli. Karsējot metālu 16 stundas temperatūrā, kas ir augstāka par 650°C, metāls ir vienmērīgi uzkarsēts un, šādi apstrādāts, divreiz paildzina strēles kalpošanas laiku. 4CX Eco ražošanas sākotnējās pārbaudēs tika veikti 100 000 kraušanas cikli, 500 000 rakšanas cikli, 360 000 pārnesumu pārslēgšanas cikli, plašas konstrukcijas noturības pret triecieniem pārbaudes, kā arī tūkstošiem stundu darba slodzes pārbaudes. 4CX tika veiktas arī plašas EMC (elektromagnētiskās saderības) pārbaudes. Tas sniedz pārliecību, ka mobilo tālruņu un rāciju signāli nekādā veidā neietekmēs mašīnas darbību. Katram JCB 4CX uz ražošanas līnijas ir veiktas apmēram 600 pārbaudes. Mūsu ražošanas materiāli ir pārbaudīti pie maksimālām slodzēm – ekstrēmām temperatūrām, ķimikālijām, sāļiem, eļļām un apgaismojuma. Šādi mēs esam pārliecināti, ka tie uzticami kalpos pat visskarbākajās vidēs. Papildu stingrībai un šļūteņu aizsargāšanai pret bojājumiem 3CX Eco ir plakana plāksne, kas ir uzmetināta uz U veida saspiednes. Tas piešķir konstrukcijai izturību gan sāniski, gan gareniski. 4CX robotizēti metinātā viengabala šasija nodrošina maksimālu izturību, saglabājot minimālu svaru. Hidrauliskās šļūtenes ir piemērotas darbam līdz -40°C un maksimālai aizsardzībai visi JCB 4CX materiāli ir pārbaudīti ekstrēmās temperatūrās, tostarp reakcijās ar ķimikālijām, sāļiem, eļļām un saules gaismu.

Jautā speciālistam

 
 
Stokker ir vadošais augstas kvalitātes instrumentu un tehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu uzņēmums Baltijā.
 
 
 
 
Piesakies jaunumu saņemšanai e-pastā un uzzini pirmais par īpašajiem piedāvājumiem. Ikmēneša ziņas, ieteikumi un atgādinājumi tavā e-pastā
 
 
Vai Jūs zinājāt, ka 92 no 100 Stokker klientiem mūs ieteiktu saviem draugiem vai kolēģiem?
Ära vajuta
Mans Stokker
E-pasts
SmartID
Facebook/Google
Izveidot vai atjaunot paroli?
login-with-smartid*
Vēl neesi Stokker klients? Uzzini vairāk.Reģistrējies StokkerPRO.
Meistari+ieg%C5%ABst+popup