JAUNUMS!
Pievienojies!
Open MenuProduktu katalogs0Open CartOpen Search
search
Iestatījumi
Vietne (valsts)
Piegādes valsts
valoda
0
Jūsu pirkumu grozs ir tukšsPievienojiet grozam produktus vai
dodieties uz sākumlapu
Bezmaksas piegāde
interneta veikala pasūtījumiem uz pakomātiem no 49€
searchMeklēt
Universālā pašgājējmašīna 3CX PLUS AEC, JCB
Universālā pašgājējmašīna 3CX PLUS AEC, JCB 2.
Universālā pašgājējmašīna 3CX PLUS AEC, JCB 3.
Universālā pašgājējmašīna 3CX PLUS AEC, JCB 4.

Universālā pašgājējmašīna 3CX PLUS AEC, JCB

Produkta kods: 3CX-PLUS-AEC&JCB   , B
×

Nosūtīt pieprasījumu

 • Tehniskā specifikācija
  • Nominālā jauda: 81 kW
  • Tehnikas svars: 8135 kg
  • Braukšanas ātrums: 41,8 km/h
  • Rakšanas dziļums: 5,97 m
  • Celšanas augstums: 3,20 m
  Dzinējs:
  JCB ECOMAX turbo četrcilindru dīzeļdzinējs ar darba tilpums 4,8 L
  Dzinēja jauda: 81 (109) kW (zs), 516Nm, Stage V

  Transmisija un ritošā daļa:
  Četru riteņu piedziņa, divu riteņu stūrēšana
  4-pakāpju pusautomātiskā pārnesumkārba Powershift, maksimālais ātrums 36,7 km/h
  Hidrotransformatora bloķētājs (TorqueLock)
  Automātiska 2WD pārslēgšana
  Riepas 340/80-20 & 480/80-26 Michelin Power CL

  Hidraulika:
  Mainīgas jaudas virzuļsūknis 165 L/min
  Papildu hidraulika planēšanas kausam un hidrauliskajam āmuram

  Aprīkojums:
  Advanced EasyControl – iekrāvēja un ekskavatora kursorsviru kontrole
  Priekšējo riteņu dubļusargi
  Atverams priekšējais kauss ar asmeni, tilpums 1,1 m³
  Return-to-Dig funkcija
  Uz sāniem pārbīdāma rakšanas ierīce
  Teleskopiska ekskavatora strēle Extradig, rakšanas dziļums 5,80 m
  Mehāniskā ātrā sakabe
  Rakšanas kauss 600mm
  Command Plus kabīne, 7" ekrāns, operatora sēdeklis ar pneimatisku amortizāciju
  AUTO STOP sistēma
  Priekšējie, aizmugurējie, pagrieziena, apstāšanās, numura zīmju un darba lukturi
  Aizmugurējo lukturu sargi
  LED bākuguns, 12V kontaktligzda
  Masas slēdzis, atpakaļgaitas skaņas signāls, spoguļi, Bluetooth radio, brīvroku sistēma
  Riteņu atslēga, smērvielu pistole
  Iekrāvējs saglabā paralēlu stāvokli celšanas un nolaišanas laikā (parallel-lift)
  Auto SRS - automātiska iekrāvēja amortizācijas sistēma
  Uz JCB telemātiku balstīta monitoringa sistēma LiveLink

  AUTOMATE komplektācija:
  Automātiskā šķidrumu kontroles sistēma Auto Check – kontrolē dzesēšanas šķidruma, logu mazgāšanas šķidruma, motoreļļas un degvielas līmeni, kā arī dzinēja filtru stāvokli, eļļas spiedienu un dzinēja temperatūru.
  Auto Drive braukšanas laikā nodrošina pastāvīgu ātrumu
  Auto Idle – dzinēja apgriezienu automātiska kontrole - 3 sekunžu laikā pēc slodzes noņemšanas, funkcija samazina mašīnas dzinēja un eļļas sūkņa darba režīmu uz tukšgaitu.
  Auto Throttle automātiski atgriežas pie iestatītajiem darba apgriezieniem, ja darbs tiek turpināts.
  Auto SRS nodrošina iekrāvēja amortizācijas automātisku ieslēgšanos pie noteikta ātruma. Attēliem un video ir ilustratīvs raksturs.
  + Parādīt vairāk
 • http://www.jcb.com/
  Visi produkti
 • JCB 3CX ir pasaulē populārākais ekskavators iekrāvējs (kopā ar JCB 4CX). 3CX ir JCB efektīvās projektēšanas filozofijas rezultāts, pielāgojoties mūsdienu augošajām degvielas cenām un rūpēm par vidi ar savā klasē labāko degvielas ekonomiju un zemām ekspluatācijas izmaksām. Īsumā – mēs izmantojam novatoriskas tehnoloģijas, lai sasniegtu maksimālu efektivitāti no katra degvielas piliena. Rezultāts? Standarta braukšanas, kraušanas, rakšanas un gaidstāves darba režīmos 3CX JCB ekskavators iekrāvējs, kas ir aprīkots ar jaudīgu Ecomax dzinēju, nodrošina par 16% zemāku degvielas patēriņu, tostarp arī zemāku izmešu un trokšņu līmeni. Papildus, pateicoties ilgākam laika periodam starp degvielas uzpildi, iegūstat arī ilgāku un produktīvāku darbadienu. Bet JCB 3CX efektivitātes un citas priekšrocības vēl nav viss.
 • BHL 3CX ECO STAGE V 3
   • DROŠA IZVĒLE
   • IZTURĪBA
   • KVALITATĪVA DARBAVIETA
   • NOVATORISKA HIDRAULIKA
   • Kāpēc pirkt?
   • Iekļūšana JCB 3CX Eco ir vienkārša un droša – operatoram ir pieejami lieli rokturi, platas durvis un režģu pakāpieni, kas novērš netīrumu uzkrāšanos. Mūsu unikālās iebūvētās lāpstas uzlikas novērš virsmas bojājumus, ko varētu radīt 3CX, ļaujot izvairīties no dārgiem remontdarbiem. Bremžu pastiprinātājs nodrošina efektīvu un drošu apstāšanos ar minimālu pieskaršanos pedālim. Jauni aizmugurējo gaismu aizsargi 3CX nodrošina papildu aizsardzību. Varat rūpīgi sekot līdzi 3CX Eco ar JCB LiveLink telemātikas sistēmu. Tā aizsargā jūsu uzņēmumu pret neatļautu mašīnu lietošanu un zādzībām.
   • JCB 3CX Eco asis un transmisija ir konstruētas 12 000 stundu kalpošanas laikam. Liela svara asis ir piemērotas īpaši spēcīgiem triecieniem. Tikai aizmugurējās ass statiskā slodze ir 25 000 kg, bet dinamiskā slodze ir 12 500 kg. 3CX strēlē ir izmantoti vienmērīgai slodzes sadalei piemēroti materiāli. Karsējot metālu 16 stundas temperatūrā, kas ir augstāka par 650°C, metāls ir vienmērīgi uzkarsēts un, šādi apstrādāts, divreiz paildzina strēles kalpošanas laiku. 3CX Eco ražošanas sākotnējās pārbaudēs tika veikti 100 000 kraušanas cikli, 500 000 rakšanas cikli, 360 000 pārnesumu pārslēgšanas cikli, plašas konstrukcijas noturības pret triecieniem pārbaudes, kā arī tūkstošiem stundu darba slodzes pārbaudes. 3CX tika veiktas arī plašas EMC (elektromagnētiskās saderības) pārbaudes. Tas sniedz pārliecību, ka mobilo tālruņu un rāciju signāli nekādā veidā neietekmēs mašīnas darbību. Katram JCB 3CX uz ražošanas līnijas ir veiktas apmēram 600 pārbaudes. Mūsu ražošanas materiāli ir pārbaudīti pie maksimālām slodzēm – ekstrēmām temperatūrām, ķimikālijām, sāļiem, eļļām un apgaismojuma. Šādi mēs esam pārliecināti, ka tie uzticami kalpos pat visskarbākajās vidēs. Papildu stingrībai un šļūteņu aizsargāšanai pret bojājumiem 3CX Eco ir plakana plāksne, kas ir uzmetināta uz U veida saspiednes. Tas piešķir konstrukcijai izturību gan sāniski, gan gareniski. 3CX robotizēti metinātā viengabala šasija nodrošina maksimālu izturību, saglabājot minimālu svaru. Hidrauliskās šļūtenes ir piemērotas darbam līdz -40°C un maksimālai aizsardzībai visi JCB 3CX materiāli ir pārbaudīti ekstrēmās temperatūrās, tostarp reakcijās ar ķimikālijām, sāļiem, eļļām un saules gaismu.
   • JCB 3CX konstrukcijas dēļ darba vide ir ērta un tas nozīmē produktīvākas darbadienas. Pateicoties gumijas stiprinājumiem, kabīne ir efektīvi izolēta no trokšņiem un vibrācijām. JCB 3CX Eco kabīne ir iekārtota līdzīgi automobiļu nozarē pieņemtajiem standartiem, kas nodrošina pazīstamu funkcionalitāti. Apsildāma pneimatiskās balstiekārtas sēdvieta, apsildāms vējstikls un karsto dzērienu automāts ir tikai dažas no funkcijām, ko piedāvā šis modelis. Ergonomiskas, pie sēdvietas nostiprinātas vadības ierīces nodrošina ērtu vadību, lielisku komfortu un teicamu manevrēšanu. 3CX vieglas gaitas sistēma (SRS), mazinot triecienus pārvietošanās laikā, uzlabo komfortu un mazina materiālu zudumus. Rakšanas atiestates funkcija nodrošina iespēju ātri atiestatīt lāpstu rakšanas pozīcijā. Bremzēm ir zemāka viskozā pretestība braukšanas un kraušanas darbu laikā, tas uzlabo degvielas ekonomiju par 1%. Izvēles rokas darbarīku elektriskais kontūrs nozīmē, ka 3CX varat izmantot kā jaudas avotu rokas darbarīkiem, piemēram, urbjiem, drupinātājiem, griezējiem un pat ūdens sūkņiem. JCB 3CX ekskavatori iekrāvēji ir klusas darba mašīnas gan iekšpusē, gan ārpusē. 3CX Eco iekļauj LCD paneli ar detalizētu informāciju par mašīnas darba stundām, servisa informāciju, degvielas līmeni, sistēmas brīdinājumiem un pašreizējo degvielas patēriņu. Tonētie logi, kas nodrošina 360° skatu, uzlabo komfortu, produktivitāti un drošību. Pateicoties novatoriskas konstrukcijas viengabala aizmugurējā loga konstrukcijai, JCB 3CX operatori var tieši pārskatīt tranšeju rakšanas darbu laikā, nepametot kabīnes ērtības.
   • Jaunais augstas izvades mainīgas plūsmas sūknis saīsina JCB 3CX darbiem nepieciešamo laiku un ietaupa degvielu manuālo rakšanas darbu laikā. Mainīgas plūsmas sūknis atvieglo sviru darbināšanu, padarot vadību vieglāku. Mūsu jaunais uzlabotais Powerslide mehānisms iekļauj lielāku hidraulisko cilindru, kas nodrošina vairāk jaudas ātrai un vieglākai ekskavatora pozīcijas maiņai. JCB 3CX Eco ir vēl nebijusi efektīva saķere, nodrošinot iespaidīgu jaudu kravu kraušanai. To nodrošina jauna mainīgas plūsmas sūkņa jaudas vadības sistēma. 3CX četrcilindru pašregulējošais iekrāvējs automātiski pielāgo lāpstu pacelšanas un nolaišanas laikā bez jebkādas manuālas iejaukšanās. Tas nodrošina arī netraucētu redzamību, jo īpaši, strādājot augstumā. Izvēles kombinētais āmura un divvirzienu kontūrs nodrošina optimālu zemas un augstas plūsmas hidraulisko jaudu ar zemu pretspiedienu papildpiederuma daudzveidīgai izmantošanai. JCB jaunā hidrauliskā ātrā sakabe 3CX nodrošina ātru, drošu, kā arī standartiem atbilstošu papildpiederumu maiņu. EcoDig ir ļoti efektīvs mainīgas plūsmas sūknis, kas nodrošina lielu hidraulisko plūsmu un spiedienu ar mazu dzinēja apgriezienu skaitu labākai degvielas ekonomijai, zemākām oglekļa emisijām, zemākam dzinēja nolietojumam un retāk veiktām degvielas uzpildēm.
   • JCB universālajiem iekrāvējiem likme 0%
    JCB universālajiem iekrāvējiem likme 0%

    JCB 3CX un 4CX ekskavatoriem-iekrāvējiem pievienotā likme 0% + 3 mēneši EURIBOR, slēdzot līgumu uz 3 gadiem.


Jautā speciālistam

 
 
Stokker ir vadošais augstas kvalitātes instrumentu un tehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu uzņēmums Baltijā.
 
 • Klientu atbalsta serviss Pi-Pk 8.00-17.00
 
 
 
 
Piesakies jaunumu saņemšanai e-pastā un uzzini pirmais par īpašajiem piedāvājumiem. Ikmēneša ziņas, ieteikumi un atgādinājumi tavā e-pastā
 
 
Vai Jūs zinājāt, ka 92 no 100 Stokker klientiem mūs ieteiktu saviem draugiem vai kolēģiem?
Ära vajuta
Mans Stokker
E-pasts
Smart-ID
Facebook/Google
Mainīt vai atjaunot paroli?

Pieslēgties ar SmartID

Ja lietojat Smart-ID "Basic" kontu, reģistrācija StokkerPRO Bonuss programmai nebūs iespējama. Nepieciešams izveidot pilno Smart-ID kontu, izmantojot e-ID karti vai bankas filiālē, lai veiktu personas identitātes apliecināšanu.

 • Ja esat Stokker klients, bet e-veikalu izmantojat pirmo reizi
 • izveidojat paroli , lai ienāktu sistēmā.

Vēl neesi Stokker klients? Ieskaties šeit un reģistrējies →Reģistrējies StokkerPRO un pelni ar pirkumiem.
SIA Stokker izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums pielāgotu informāciju par precēm un pakalpojumiem, kā arī uzlabotu mūsu pakalpojumus un tīmekļa vietnes darbību. Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, nospiediet "Apstiprināt visas". Ja vēlaties mainīt savu izvēli, lūdzu, nospiediet “Pārvaldīt iestatījumus”.
Pārvaldīt iestatījumus
Apstiprināt visas