JAUNUMS!
Pievienojies!
Piesakies Stokker jaunumiem un saņem 7% atlaidi savam pirmajam pirkumam!
Open MenuProduktu katalogs0Open CartOpen Search
search
Iestatījumi
Vietne (valsts)
Piegādes valsts
valoda
0
Jūsu pirkumu grozs ir tukšsPievienojiet grozam produktus vai
dodieties uz sākumlapu
Bezmaksas piegāde
interneta veikala pasūtījumiem uz pakomātiem no 49€
searchMeklēt
Traktors FASTRAC 4220, JCB
Traktors FASTRAC 4220, JCB 2.
Traktors FASTRAC 4220, JCB 3.
Traktors FASTRAC 4220, JCB 4.
The JCB Fastrac iCON - iCONFIGURE, iCONNECT, iCONTROL

Traktors FASTRAC 4220, JCB

Produkta kods: 4220&JCB   , C
 • Ražīgāks, ērtāks un drošāks par standarta traktoriem
 • Jauna iCON kabīne vēl nebijušām ērtībām un ergonomikai
 • 6,6 litru sešcilindru dzinējs ar maks. 235 ZS (175 kW) un 950 Nm
 • Jauna CVT transmisija ar vienmērīgu paātrinājumu un jaudas padevi
 • Unikāla universāla balstiekārta
 • Aizmugurējais klājs palielina celtspēju un nodrošina lielāku sasniedzamību
Pasūtāma prece
Nosūtīt pieprasījumu
×

Nosūtīt pieprasījumu

 • Tehniskā specifikācija
  • Nominālā jauda: 235 kW
  • Tehnikas svars: 7575 kg
  • Braukšanas ātrums: 60 km/h
  • Stūrēšana: 4 riteņu stūrēšana
  • Transmisija: Nepārtraukti mainīga transmisija
  Attēliem un video ir ilustratīvs raksturs.
  + Parādīt vairāk
 • http://www.jcb.com/
  Visi produkti
 • JCB Fastrac 4220 ir jauna traktoru paaudze, kas ar efektīvu vadību, lielāku darba ātrumu, dažādu agregātu montāžas punktiem un unikālu universālo pašregulējošo balstiekārtu ļauj sasniegt vēl nebijušu veiktspēju un produktivitāti. Konstrukcijas pamatā ir 25 gadu pieredze tādu unikālu JCB Fastrac funkciju un iespēju izstrādē kā vienāda izmēra riteņi, 50:50 svara sadale un četru ratu diska bremzes ar ABS. Ar nepārspējamo produktivitāti, daudzpusību, komfortu, drošību un funkcionalitāti JCB Fastrac 4220 ir pareizā izvēle.
 • 1410-jcb_525b
   • DAŽĀDS LIETOJUMS
   • JAUDĪGA VADĪBA
   • JAUNĀ COMMANDPLUS KABĪNE
   • RENTABLA PRODUKTIVITĀTE
   • UNIKĀLĀ BALSTIEKĀRTA UN BREMZĒ
   • VADĪBA UN MANEVRĒTSPĒJA
   • JCB Fastrac 4220 ir patiesi universāli traktori kompaktā, bet jaudīgā komplektācijā. Lai paveiktu vairāk darbu vienā reizē, izmantojiet piecas agregāta pozīcijas, tostarp frontālā iekrāvēja šasiju. Maksimālais transportlīdzekļa pieļaujamais svars ir palielināts no 13 līdz 14 tonnām (atkarīgs no teritorijas/konfigurācijas) ar iespēju izvietot uz aizmugurējās platformas četru tonnu kravu. Šie traktori ir paredzēti lielākām slodzēm, lielākiem darba agregātiem un retākām uzpildēm. Jauna slēgta centrālā hidraulikas sistēma, kas nodrošina plūsmu pēc nepieciešamības, nozīmē pietiekamu eļļas daudzumu jebkurai situācijai. Aksiālais virzuļsūknis nodrošina līdz 148 l/min. palīgpiederumu darbināšanai, bet atsevišķs zobrata sūknis nodrošina padevi tikai stūres iekārtai. Fastrac 4220 ir jauna trīspunktu sakabes sistēma, kas nodrošina līdz astoņu tonnu celtspēju, turklāt jaunā ģeometrija ir piemērota lieliem darba agregātiem. Priekšējās sakabes kapacitāte tagad ir 3500 kg. Paildziniet produktīvo darbadienu ar izvēles LED darba gaismām, kas iekļauj 18 lampas un nodrošina diennakts gaišajam laikam raksturīgo redzamību arī nakts laikā. LED gaismas nodrošina labu redzamību ar zemākiem jaudas patēriņiem, turklāt tām ir pieejama arī automātiskas izslēgšanas funkcija. Cits veids, kā palielināt darbu efektivitāti, ir pilnībā integrēta augstas izšķirtspējas GPS vadība. Tā uzlabo precizitāti un efektivitāti, palīdzot operatoram būt produktīvākam un turpināt darbu diennakts tumšajā laikā vai nepietiekamas redzamības apstākļos.
   • Jaunais Sisu 6,6 litru un sešu cilindru Tier 4 Final dzinējs JCB Fastrac 4220 nodrošina praksē pārbaudītu degvielas ekonomiju, maksimālo jaudu 235 ZS (175 kW) un griezes momentu 950 Nm. Visa piedziņas sistēma nodrošina iespaidīgu jaudu pie maza apgriezienu skaita, tas uzlabo veiktspēju un efektivitāti. Jaunā CVT transmisija nodrošina optimālu jaudas un griezes momenta lietojumu ar vienmērīgu paātrinājumu un jaudas piegādi, teicamu pārvietošanās ātrumu katrā situācijā, kā arī īpaši precīzu darba agregātu vadību. Pielāgojiet transmisiju un dzinēja vadību, izmantojot Fastrac skārienekrāna kontrolleru. Iestatiet jaudas un produktivitātes, degvielas ekonomijas attiecību vai dzinēja/jūgvārpstas ātrumu vai degvielas patēriņu, pārvietojoties pa lielceļiem. Active Traction maina traktora griezes momentu, nodrošinot maksimālu vilkšanas jaudu un minimālu riepu nodilumu. Traktorā izmantotās Adblue un SCR izmešu sistēmas nodrošina JCB Fastrac modeļu klasē pārbaudītu degvielas ekonomijas tehnoloģiju. JCB Fastrac traktori ātri pārvietojas pa lielceļiem un laukiem ar mazu dzinēja apgriezienu skaitu – kruīza režīmā pie 60 km/h dzinēja apgriezienu skaits ir 1600 apgr./min., bet degvielas ekonomijas režīmā pie 50 km/h tie ir tikai 1400 apgr./min. (neatkarīgi no riepām).
   • JCB Fastrac 4220 pilnīgi jauno Command Plus kabīni var raksturot ar trim vārdiem – plašums, komforts un praktiskums. Kabīnē ir par 10% vairāk vietas salīdzinājumā ar tuvāko konkurentu izstrādātajām kabīnēm. Turklāt pilna izmēra instruktora sēdvietas dēļ gan vadītājs, gan instruktors var justies droši un ērti. Pateicoties mūsu jaunajam sēdeklim ar atsperojumu, baudiet īpaši ērtu mašīnas vadību. Tas ir pilnībā regulējams (tāpat kā stūres kolonna) un pagriežams par 50° pa labi un 20° pa kreisi. Šādi mašīnas aizmugurē uzstādītais aprīkojums vairs neradīs sāpes kaklā. Šiem traktoriem ir daudz novatorisku sīku risinājumu, piemēram, MP3 atskaņotāju atbalsts un Bluetooth brīvroku sakari. Izvēles vēsā glabātava ir teicami piemērota ilgām darbadienām, bet instruktora sēdvieta ir noliecama pilnīgi horizontāli, radot pusdienu galdu. Pateicoties lielam durvju stiklojumam un sānu logiem, kā arī platam vējstikla apakšdaļas stiklojumam, jums ir nodrošināta teicama redzamību uz priekšu un uz aizmuguri, tas ļauj ar Fastrac strādāt ātrāk, drošāk un ērtāk. Pieejama arī teicama aizsardzība pret saules gaismu. Klimata kontrole nodrošina operatoram ērtu darba vidi jebkuros laika apstākļos un ātri atbrīvo stiklus no kondensācijas. Papildus aizmugurējo vēdlogu atvēršana nodrošina dabīgu vēdināšanu, bet izvēles jumta logs nodrošina kabīnē vairāk gaismas un uzlabo redzamību. JCB Fastrac 4220 slaidais instrumentu panelis nodrošina visu informāciju un brīdinājumus, netraucējot redzamību uz priekšu.
   • JCB Fastrac 4220 traktors ir teicami piemērots ļoti dažādiem darbiem ? lauku kopšanai, aršanai, kravu pārvietošanai, liellopu transportēšanai u. tml. Ja vēlaties labāko investīciju atdevi ? šī ir pareizā izvēle. Salīdziniet Fastrac ar standarta traktoriem un redzēsiet, ka JCB traktori nodrošina lielāku darba ātrumu, lielāku kravu nestspēju, ātrāku manevrēšanu un pārvietošanos, ļaujot gada laikā ietaupīt vairākas darbdienas. Pateicoties četru riteņu stūrēšanai, pagriešanās ir daudz ātrāka un pagriešanās diametrs nepārsniedz 10 m. Izvēlieties papildu 2,25 m3 sēklu tvertni uz aizmugurējā klāja un veiciet uzpildes tikai vienu reizi dienā. Uzstādiet ecēšas priekšpusē optimālai traktora noslodzei, 50:50 svara sadalei un iespējai izmantot dažādas darba agregātu kombinācijas. Izmantojiet četru tonnu nestspējas aizmugurējo klāju 2,5 tonnu mēslošanas darba agregātam, uzlabojot svara sadali un apstrādājot 10 ha starp uzpildēm. Pateicoties ātrākai nokļūšanai līdz uzpildes punktiem, varat iegūt papildu stundu produktīvam darbam. Nomainot šiem traktoriem 1500 litru sakabes smidzinātāju ar 2500 litru agregātu, varat iegūt par divām trešdaļām lielāku smidzinātāja kapacitāti. Vai arī izvēlieties priekšējās sakabes tvertni ar kapacitāti līdz 4000 litriem.
   • JCB Fastrac 4220 unikālo pašregulējošo aizmugurējās ass balstiekārtu tagad papildina jauna hidrauliska priekšējā sistēma, kas nodrošina pareizu braukšanas augstumu ikreiz, kad tiek uzstādīts darba agregāts. Sistēma aizsargā pret triecieniem un grūdieniem arī uzstādītos darba agregātus. Aktīvā balstiekārta ātri reaģē uz darba agregāta uzstādīšanu vai smidzinātāja/izkliedētāja noņemšanu, atjaunojot braukšanas augstumu, riteņu gājienu un uzlabojot stabilitāti ar stingrāku atsperu regulējumu. Smidzinātāja vai sēklu tvertnei iztukšojoties vai arklam vai kultivatoram nolaižoties uz zemes, Fastrac 4220 balstiekārta kompensē slodzes izmaiņas, saglabājot traktoru, vadītāju un darba agregātu pareizā līmenī. Izvēles moderna divkāršās darbības balstiekārta ir aprīkota ar lielākiem komponentiem un pielāgojamu spiediena un amortizācijas vadību. Šī balstiekārta nosaka jaunus traktoru stabilitātes ,vadības, braukšanas komforta un manevrēšanas standartus. Varat Fastrac nolaist zem smidzinātāja, izkliedētāja vai piltuves demontāžas līmeņa. Vieglas gaitas šasija nodrošina stabilu platformu smidzināšanas un izkliedēšanas darbiem ar nemainīgu darba augstumu un lielu darba ātrumu. Unikālā malu aktīvā līdzsvarošana nodrošina maksimālu stabilitāti, vadītāja pārliecību un produktivitāti, jo īpaši strādājot uz sarežģītas pamatnes. Tā kā JCB Fastracs drīkst pārvietoties pa lielceļiem ar lielāku ātrumu, tie ir aprīkoti ar lielas jaudas disku bremzēm un ABS, kas nodrošina pārliecinošu bezatteices bremzēšanu.
   • JCB Fastrac 4000 sērijas traktoriem krāsu skārienekrāns ir standarta aprīkojums, kas intuitīvā un saprotamā veidā ļauj vadīt visas pamata funkcijas. Varat skārienekrānā vienkārši ieprogrammēt Headland Turn Assist (HTA) funkciju un saglabāt iestatījumus līdz pieciem dažādiem darba agregātiem, atvieglojot pagriezienus ar uzstādītu darba agregātu. Jaunā RapidSteer opcija mazina operatora darbības pagriezienu laikā, ļaujot strādāt ērtāk un efektīvāk. JCB Fastrac 4220 jaunā kompaktā šasija ir šaurāka, ļaujot veikt īpaši asus pagriezienus. Riepu izmēri iekļauj 600/70R30 un 540/65R34, kas papildina traktora 50:50 svara sadali. Izvēlieties JCB četrriteņu stūrēšanas opciju un izmantojiet piecus stūrēšanas režīmus, kas ļauj mazināt traktora pagriešanās platumu līdz 10 m (atkarībā no riepām). 2WS, 4WS un pilnībā lietotāja programmējami iestatījumi ir atlasāmi ar trīspozīciju slēdzi.

Jautā speciālistam

 
 
Stokker ir vadošais augstas kvalitātes instrumentu un tehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu uzņēmums Baltijā.
 
 • Klientu atbalsta serviss Pi-Pk 8.30-17.00
 
 
 
 
Piesakies jaunumu saņemšanai e-pastā un uzzini pirmais par īpašajiem piedāvājumiem. Ikmēneša ziņas, ieteikumi un atgādinājumi tavā e-pastā
 
 
Vai Jūs zinājāt, ka 92 no 100 Stokker klientiem mūs ieteiktu saviem draugiem vai kolēģiem?
Ära vajuta
Mans Stokker
E-pasts
Smart-ID
Facebook/Google
Mainīt vai atjaunot paroli?

Pieslēgties ar SmartID

Ja lietojat Smart-ID "Basic" kontu, reģistrācija StokkerPRO Bonuss programmai nebūs iespējama. Nepieciešams izveidot pilno Smart-ID kontu, izmantojot e-ID karti vai bankas filiālē, lai veiktu personas identitātes apliecināšanu.

 • Ja esat Stokker klients, bet e-veikalu izmantojat pirmo reizi
 • izveidojat paroli , lai ienāktu sistēmā.

Vēl neesi Stokker klients? Ieskaties šeit un reģistrējies →Reģistrējies StokkerPRO un pelni ar pirkumiem.
SIA Stokker izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums pielāgotu informāciju par precēm un pakalpojumiem, kā arī uzlabotu mūsu pakalpojumus un tīmekļa vietnes darbību. Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, nospiediet "Apstiprināt visas". Ja vēlaties mainīt savu izvēli, lūdzu, nospiediet “Pārvaldīt iestatījumus”.
Pārvaldīt iestatījumus
Apstiprināt visas