JAUNUMS!
Pievienojies!
Stokker e-veikalā , iegādājoties preces virs 150€, piegāde - bez maksas.
Open MenuProduktu katalogsOpen CartOpen SearchOpen Account
search
(+371) 25 484 474Instrumentu serviss: (+371) 27 354 354
Latviešu
Valsts
Piegādes valsts
Valoda
OUTLETPakalpojumiJaunsAkcijasStokker Finance nomaksaKontakti
Jūsu pirkumu grozs ir tukšsPievienojiet grozam produktus vai
dodieties uz sākumlapu
Bezmaksas piegāde
interneta veikala pasūtījumiem no 49€
Mans Stokker
Ienākt/reģistrēties
searchMeklēt
JCB-TM420-01
JCB-TM420-02
JCB-TM420-03

Teleskopiskais riteņiekrāvējs TM420, JCB

TM420&JCB , C
 • JCB EcoMAX dzinējs atbilst Tier 4 Final noteikumiem bez DPF
 • Reģeneratīva hidraulikas sistēma ar ekonomisku degvielas patēriņu
 • Liela jauda un slodzes moments pie maza apgriezienu skaita izcilai produktivitātei
 • Komforts visas dienas garumā, uzlabojot operatora produktivitāti
 • Ērta apkope, ietaupot laiku un līdzekļus
Nosūtīt pieprasījumu
×

Nosūtīt pieprasījumu

 • Tehniskā specifikācija
  • Nominālā jauda: 108 kW
  • Tehnikas svars: 9530 kg
  • Braukšanas ātrums: 40 km/h
  • Celšanas augstums: 5,1 m
  • Celtspēja: 4100 kg
  Attēliem ir ilustratīva nozīme.
  + Parādīt vairāk
 • http://www.jcb.com/
  Visi produkti
 • JCB TM420 teleskopiskajam riteņiekrāvējam jebkurš uzdevums ir pa spēkam. Tas ir klases līderis attiecībā uz celtspēju un vilcējspēku, tam ir arī 5,4 m pacelšanas augstums, 2,95 m sniedzamība un izcils JCB EcoMAX dzinējs. Īsumā sakot, tas ir veidots un izstrādāts no nulles, lai nodrošinātu visu jaudu un spēku, ko jūs varētu vēlēties. To visu papildina lieliska ergonomika, nezūdoša tirgus vērtība un viegla apkope, padarot TM420 par teleskopisko riteņiekrāvēju, kurš veidots, lai nodrošinātu bezkompromisu produktivitāti.
 • JCB-TM420-02
   • INOVATĪVS DIZAINS
   • JAUDĪGA DARBĪBA
   • PILNĪGS KOMFORTS
   • SPĒKS, UZ KO VAR PAĻAUTIES
   • VIENKĀRŠA APKOPE
   • JCB TM420 teleskopiskā riteņiekrāvēja inovatīvais EcoMAX dzinējs atbilst Tier 4 Final noteikumiem bez DPF. Tas nozīmē, ka nav jāraizējas par dārgo DPF reģenerāciju vai nomaiņu. Maksimāli izmantojot degvielu, JCB reģeneratīvās hidraulikas sistēma izmanto gravitācijas spēku, lai strēles nolaišanu un ievilkšanu padarītu efektīvāku un produktīvāku. Hidraulika arī uztver slodzi, patērējot jaudu tikai tad, kad tas nepieciešams, lai taupītu degvielu. JCB TM420 kabīne ir aprīkota ar priekšējās un aizmugurējās hidrauliskās sistēmas spiediena pazemināšanas pogu, lai nodrošinātu ātru un drošu palīgierīču maiņu. Pamatstrēles slāpēšana pacelšanas/izvirzīšanas un ievilkšanas laikā uzlabo materiāla noturēšanu un cikla vienmērību. Cauruļvadi ar lielu plūsmu nodrošina lielu plūsmu strēlē. Šī ir piemērota funkcija agregātiem, kam nepieciešama liela plūsma, piemēram, skābbarības ārdītājiem un salmu kaisīšanas mašīnām. Izvēlieties Auto SmoothRide sistēmu efektīvākai kravas noturēšanai, pārvietojoties pa ceļiem un laukiem lielākā ātrumā. Auto SRS tiek ieslēgta, ja ir sasniegts ātrums 4 km/h. Sistēmu var ieslēgt manuāli neatkarīgi no strēles pozīcijas. Augsti novietotas atpakaļgaitas bremzes ar pastiprinātāju samazina viskozo vilkšanu, braucot pa ceļiem un veicot pārkraušanu, kas uzlabo degvielas ekonomiju.
   • JCB TM420 ir aprīkots ar EcoMAX Tier 4 Final dzinēju, kuram ir mainīgas ģeometrijas turbokompresors. Šim 4,8 l 145 zirgspēku (108 kW) dzinējam ir uzlabota darbība — ar mazu motora apgriezienu skaitu iespējams sasniegt 560 Nm slodzes momentu. Tas nodrošina optimālu reaģētspēju, ciklu laiku un vilcējspēku, ko papildina ekonomiska transmisija un hidraulika. Lai garantētu lielisku saķeri un darbību uz mīkstas, dubļainas zemes, standartkomplektācijā ir iekļauta pilnpiedziņa. Izvēlieties pretbuksēšanas sistēmu vēl kvalitatīvākai darbībai sarežģītos apstākļos. TM420 mainīgās plūsmas hidrauliskā papildiekārta ir viegli izmantojama un veidota, lai maksimāli palielinātu produktivitāti un efektivitāti. Šī sistēma ļauj vienlaicīgi veikt arī dažādas funkcijas, samazinot cikla laiku. Plūsmas ātrumu varat mainīt darba laikā — tas ir noderīgi, izmantojot salmu kaisītāju vai tīrītāju, bet otrās strēles papildiekārtas iespēja ļauj izmantot dažādas dubultiekārtas. Nepārtrauktas plūsmas hidraulika ir intuitīva. Kabīnē tiek rādīts plūsmas ātrums, ko var pielāgot darba laikā. Lai uzlabotu efektivitāti un produktivitāti, šim teleskopiskajam riteņiekrāvējam 2.–6. ātrumā var izvēlēties griezes momenta pārveidotāja bloķēšanu. 4,1 tonnas celtspēja uzlabotai darbībai un produktivitātei.
   • Jaunā AVGK sistēma palīdz lietotājiem justies komfortabli un koncentrēties darbam ilgāk, bet ventilators ar trīs ātrumiem nodrošina patīkamu darba temperatūru gan dziļā ziemā, gan karstajā ražas laikā. Pamatstrēles slāpēšana strēles pacelšanas, izvirzīšanas/ievilkšanas, kā arī kausa izkraušanas funkciju laikā palīdz samazināt triecienu lietotājam un mašīnai. JCB TM420 teleskopiskā riteņiekrāvēja kabīne ir ietilpīga — tajā pietiek vietas ērtību sniedzošām lietām un līdzekļiem, kas nepieciešami darbā. Instrumentu paneļa krāsainais LED ekrāns sniedz lietotājiem noderīgu informāciju, piemēram, par efektīvu darbību, atlikušo degvielas līmeni, degvielas daudzumu, kas izmantots kopš iepriekšējās uzpildīšanas, kā arī aktuālo informāciju par vidējo degvielas patēriņu. Tiek rādīta arī papildinformācija, piemēram, DEF līmenis un laiks līdz nākamajam apkopes intervālam. Izgaismotie slēdži nodrošina ātru un precīzu vadības elementu atpazīšanu arī tumsā. Izvēles gaisa kondicionēšanas sistēma vēl vairāk atvieglo ideālās temperatūras sasniegšanu šī teleskopiskā riteņiekrāvēja kabīnē.
   • Teleskopiskā riteņiekrāvēja TM420 stingrajā testēšanas programmā ir iekļauta šasijas, strēles un citu galveno elementu augsta sprieguma pārbaude, kā arī atkārtota transmisijas lietošana tūkstošiem ikdienišķu lauksaimniecības darbu ciklu. Centrāli stiprinātie pacelšanas, noliekšanas un izvirzīšanas virzuļi novērš strēles griešanos, un to fiksāciju nodrošina centrāli stiprināti slēdzeņu apvalki, kas vēl vairāk uzlabo strukturālo integritāti. JCB ražo hidrauliskos cilindrus, kabīnes, asis, transmisijas un dzinējus. Šie visi komponenti darbojas harmoniski, lai nodrošinātu optimālu uzticamību. Lai nodrošinātu ilgtermiņa aizsardzību, visas TM420 kabīnes pirms krāsošanas tiek iegremdētas elektrofrēzes sakausējumā. TM420 ir aprīkots ar ļoti izturīgu šasijas un pamatstrēles konstrukciju. Izturīgs centra savienojums notur gan vertikālu, gan horizontālu noslodzi. Standarta dzesēšanas elements ar atsevišķi nopērkamu apgriežamo ventilatoru noņem uzkrājušos netīrumus. Ar slēdža palīdzību apgriežamo ventilatoru var pārslēgt starp manuālo vai automātisko režīmu. Šī teleskopiskā riteņiekrāvēja aizmugurējais atsvars palīdz novērst trieciena radītus bojājumus, bet iebūvētās aizmugurējās gaismas ir novietotas virs atsvara, lai garantētu papildu drošību.
   • JCB TM420 teleskopiskā riteņiekrāvēja kabīnes displejā tiek veiktas ikdienas pārbaudes, tostarp dzesēšanas šķidruma līmeņa un dzinēja eļļas līmeņa pārbaudes. Ar grafītu piesūcināti bronzas ievadi ļāva uzlabot eļļošanas intervālus līdz 500 stundām, maksimāli palielinot darbspējas laiku. Šī teleskopiskā riteņiekrāvēja dīzeļdegvielas un DEF tvertnes var viegli uzpildīt no zemes. Abu tvertņu ielietnēs ir arī iebūvēti priekšējie filtri, kas aizsargā no netīrumiem, kā arī atsevišķas atslēgas, kas novērš savstarpēju piesārņojumu. Pašeļļojošās strēles uzlikas un sausā smērēšana nodrošina darbību gandrīz bez apkopes. Dzinēja eļļas, hidrauliskās eļļas un degvielas filtri ir novietoti centrāli, tādējādi atvieglojot apkopi. Arī gaisa filtram var viegli piekļūt, un tā divu elementu dizains atvieglo tīrīšanu. JCB TM420 ir aprīkots ar lielu un platu apkopes platformu, kurai var piekļūt, izmantojot gāzes motora pārsegu. Šādi iespējams ātri un viegli veikt dzinēja pārbaudes no trīs pusēm. Izcila iekļūšana kabīnē — ergonomiski novietoti rokturi ar trīspunktu kontaktu un pakāpieni. Cauruļu plīšanas pārbaudes vārsti uz pludināšanas virzuļiem novērš sabrukšanu, ja plīst kāda caurule. Adaptive Load Control tehnoloģija automātiski kontrolē hidrauliskās sistēmas darbību, palīdzot saglabāt mašīnas garenvirziena stabilitāti. Lai aizsargātu jūsu ieguldījumus, TM420 ir aprīkots ar JCB LiveLink telemātiku, kas standarta variantā reģistrē transportlīdzekļa reāllaika pozīciju. Papildu drošībai iespējams iegādāties arī imobilaizera atslēgu. Atsevišķi nopērkamā atpakaļskata kamera TM420 kabīnes krāsainajā monitorā nodrošina netraucētu redzamību. Lai brīdinātu apkārtējos, JCB TM420 standartaprīkojumā ir iekļauts atpakaļgaitas signāls.

Rezerves daļas

Līdzīgi produkti

Teleskopiskais riteņiekrāvējs TM180, JCBTeleskopiskais riteņiekrāvējs TM220, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 560-80 AgriPlus, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 560-80 AGS, JCBTeleskopiskais riteņiekrāvējs TM320, JCBTeleskopiskais riteņiekrāvējs TM320S, JCBTeleskopiskais riteņiekrāvējs TM420, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 538-60 AgriPlus, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 542-70 AGRI PRO, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 542-70 AGS, JCB
ModelisTeleskopiskais riteņiekrāvējs TM180, JCBTeleskopiskais riteņiekrāvējs TM220, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 560-80 AgriPlus, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 560-80 AGS, JCBTeleskopiskais riteņiekrāvējs TM320, JCBTeleskopiskais riteņiekrāvējs TM320S, JCBTeleskopiskais riteņiekrāvējs TM420, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 538-60 AgriPlus, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 542-70 AGRI PRO, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 542-70 AGS, JCB
Produkta kodsTM180&JCBTM220&JCB560AG+&JCB560AGS&JCBTM320&JCBTM320S&JCBTM420&JCB538-60AG+&JCB542PRO&JCB542AGS&JCB
Nominālā jauda48 kW54,5 kW93-108 kW93-108 kW93 kW108 kW108 kW
Tehnikas svars7726 kg8576 kg10775 kg10775 kg8160 kg8160 kg9530 kg
Braukšanas ātrums20 km/h40 km/h40 km/h40 km/h40 km/h40 km/h40 km/h
Celšanas augstums4,3 m4,4 m7,9 m7,9 m5,2 m5,2 m5,1 m
Celtspēja1800 kg2200 kg6000 kg6000 kg3200 kg3200 kg4100 kg
 
 
Stokker ir vadošais augstas kvalitātes instrumentu un tehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu uzņēmums Baltijā.
 
 
 
 
 
Vai Jūs zinājāt, ka 92 no 100 Stokker klientiem mūs ieteiktu saviem draugiem vai kolēģiem?
Ära vajuta
Mans Stokker
E-pasts
Sociālie tīkli
Izveidot vai atjaunot paroli?
Vēl neesi Stokker klients? Uzzini vairāk.Reģistrējies StokkerPRO.