JAUNUMS!
Pievienojies!
Open MenuProduktu katalogsOpen CartOpen Search
search
(+371) 25 484 474
Latviešu
Valsts
Piegādes valsts
Valoda
OUTLETAkcijasNomaksaKontakti
Jūsu pirkumu grozs ir tukšsPievienojiet grozam produktus vai
dodieties uz sākumlapu
Bezmaksas piegāde
interneta veikala pasūtījumiem no 150€
Ienākt StokkerPRO
searchMeklēt
1_23505

Teleskopiskais riteņiekrāvējs TM180, JCB TM180&JCB , C

 • Stage IIIB/Tier 4 Final atbilstošs JCB Diesel Kohler ražots dzinējs
 • Hidrostatiska piedziņa vienkāršam darbam
 • Lielām slodzēm paredzēta šarnīrveida stūres iekārta ar sānu pārslēgiem
 • 48 kW jauda un 300 Nm griezes moments
 • Teicama redzamība visapkārt un teicams operators komforts
 • Vienkāršs serviss un drošs darbs
Nosūtīt pieprasījumu
Jautāt par piegādes laiku
×

Nosūtīt pieprasījumu

Servisa apkopes 790 Eur
Servisa apkopes 790 Eur

Lauksaimniecības teleskopisko iekrāvēju 3 gadu vai 1500 motorstundu servisa apkopju cena ir 3173 Eur + PVN. Pērkot jaunu lauksaimniecības teleskopisko iekrāvēju, 3 gadu vai 1500 motorstundu servisa apkopes iegādājies tikai par 790 Eur + PVN. Jūsu ietaupījums - 2383 EUR! Piedāvājums ir spēkā līdz 31.12.2019. un attiecas tikai uz jaunas tehnikas iegādi.

Lauksaimniecības teleskopisko iekrāvēju apkopju intervāli ir 100 stundas, 500 stundas, 1000 stundas un 1500 stundas.


 • Tehniskā specifikācija
  • Nominālā jauda: 48 kW
  • Tehnikas svars: 7726 kg
  • Braukšanas ātrums: 20 km/h
  • Celšanas augstums: 4,3 m
  • Celtspēja: 1800 kg
  Attēliem ir ilustratīva nozīme.
  + Parādīt vairāk
 • http://www.jcb.com/
  Visi produkti
 • TM180 ir ļoti produktīvs teleskopiskais iekrāvējs ar kompaktiem izmēriem, iespaidīgu veiktspēju, daudzveidīgu lietojamību un JCB klasisko teleskopisko strēli lielākam celšanas augstumam. 48 kW dzinējs nodrošina 300 Nm griezes momentu un iekļauj divu ātrumu hidrostatisko transmisiju. Maksimālais celšanas augstums ir 4534 mm. Iekrāvējam ar lāpstu ir augstākās kvalitātes komponenti, tostarp dažādi ērtai un ergonomiskai lietošanai paredzēti risinājumi, teicama konstrukcijas kvalitāte, stingri drošības standarti un vienkārša apkalpojamība. Īsumā tā ir teicama lielas celtspējas darbarīku transportēšanas mašīna gan saimniecībām, gan būvlaukumiem.
 • 23504
   • APKALPOJAMĪBA
   • DROŠĪBA
   • KOMFORTS UN LIETOŠANAS ĒRTUMS
   • KVALITĀTE, UZTICAMĪBA UN IZTUR
   • PIEDZIŅAS LĪNIJAS DARBĪBA
   • PILNĪGA PRODUKTIVITĀTE
   • Funkcijas
   • Vairums T4i dzinēju izmanto cietdaļiņu filtru (DPF) vai selektīvo katalītisko reducēšanu (SCR), kam ir nepieciešama dārga AdBlue līmeņa uzraudzīšana vai siltumnoturīgas eļļas. Jaunajam Kohler dzinējam, ko ir projektējis uzņēmums JCB, tas nav nepieciešams un tas mazina tehniskās apkopes un ekspluatācijas izmaksas. Pateicoties JCB LiveLink telemātikas sistēmai, JCB TM180 teleskopiskā riteņu iekrāvēja operatori un vadītāji ar vienu pieskārienu pogai kabīnes displejā var piekļūt svarīgai informācijai par, piemēram, mašīnas darba laiku un kļūdu ziņojumiem. JCB TM180 ir ciklona sākotnējais filtrs, kas nodrošina maksimālu gaisa filtrāciju un būtiski paildzina filtra elementa servisa intervālus. Liels viengabala motora pārsegs nodrošina ātru un ērtu piekļuvi visām teleskopiskā riteņu iekrāvēja ikdienas pārbaudes vietām, kā arī dzinēja nodalījumam un dzesēšanas blokam. Jūsu vietējais JCB izplatītājs var piegādāt visas TM180 iekrāvēja ar lāpstu rezerves daļas, tostarp JCB Diesel Kohler dzinēja komponentus. Šim modelim ir arī tādas pašas detaļas kā citām JCB iekārtām, nodrošinot vēl vienkāršāku rezerves daļu pieejamību. Stilīgs un moderns centrālais displejs iekļauj analogos rādītājus un ciparu LCD ekrānu, kur ir pieejama informācija par mašīnas tehnisko stāvokli, servisa vajadzībām, darba informāciju un citiem komponentiem.
   • JCB TM180 teleskopiskais iekrāvējs ir aprīkots ar jaunu imobilaizera opciju, kas ļaus autoparku aizsargāt pret zādzībām. Piekļuves pakāpieni ir vienmērīgi izvietoti un papildināti ar pareizi izvietotiem rokturiem, tāpēc operatoriem ir pieejama trīspunktu saķere ikreiz, iekāpjot vai izkāpjot no JCB TM180 kabīnes. Tā kā nav nepieciešama izplūdes gāzu pēcapstrāde, JCB Diesel Kohler dzinēji ir ļoti kompakti, nodrošinot vēl nebijušu redzamību. Slīpais aizmugurējais motora pārsegs nodrošina netraucētu skatu. Izplūdes klusinātājs un gaisa ieplūdes filtrs arī atrodas ārpus skata lauka. Lai novērstu nejaušu TM180 iekrāvēja ar lāpstu papildpiederumu atvienošanu, kabīnē atrodas elektroniska divpakāpju ātrās sakabes izolācijas sistēma. JCB izvēles Smoothride System (SRS) nodrošina ērtu braukšanu ar lieliem ātrumiem. Sistēma ir vienkārši darbināma ar taustiņslēdzi un var aktivēties atbilstoši braukšanas ātrumam vai arī būt pastāvīgi ieslēgta.
   • JCB TM180 teleskopiskajam iekrāvējam ir ērta un plaša kabīne ar zemākiem trokšņu līmeņiem salīdzinājumā ar iepriekšējiem modeļiem. Operatora pozīcija ir paredzēta optimālai redzamībai visapkārt, kam netraucē tādi komponenti kā trokšņu slāpētāji. Iekrāvēja ar lāpstu noliecamā teleskopiskā stūres kolonna ir vienkārši regulējama, bet instrumenti ir viegli aizsniedzami, tāpēc varat pilnībā koncentrēties darbam. Pateicoties pilnībā atveramam labās puses logam standarta komplektācijā, JCB TM180 operatori var baudīt svaigāku gaisu, vienlaikus nodrošinot aizsardzību pret putekļiem. Kompaktais iekrāvējs ar lāpstu ir aprīkots ar ergonomiski projektētu vadības sviras sistēmu, kas nodrošina ērtu un intuitīvu darbu. Mainīga regulējamā plūsmas vadība nodrošina vienkāršu palīgiekārtu plūsmas regulēšanu pārvietošanās laikā. Tā kā plūsmas ātrums ir redzams displejā, operators var vienmēr izvēlēties pareizo iestatījumu, uzlabojot degvielas ekonomiju.
   • TM180 teleskopiskajam iekrāvējam mēs izmantojam tikai augstākās kvalitātes dzinēja, piedziņas sistēmas un asu komponentus no tādiem piegādātājiem kā DANA un Bosch.Iekrāvējam ar lāpstu ir spēcīga ass un labākais svara sadalījums – tas nodrošina optimālu ārējo spēku absorbciju. Mēs apzināmies, cik sarežģīta var būt materiālu transportēšana, tāpēc lielas slodzes centrālā savienojuma svārstību diapazons ir ±40°. Precīzā mehāniskā apstrāde šo iekrāvēju ar lāpstu tapām un buksēm nodrošina lielas pielaides un precīzu novietojumu. TM180 teleskopiskā iekrāvēja pārbaudītā un praksē izmēģinātā teleskopiskā strēle ir ļoti izturīga, iekļauj lielus pārlaidumus, teicamu aizsardzību pret koroziju, izturīgu U profilu un stingru savienojuma vietu ar šasiju. Aizmugurējās gaismas ir iemontētas izturīgā pretsvara korpusā, nodrošinot aizsardzību pret triecieniem. Hidrauliskās šļūtenes ir precīzi izvietotas, rūpīgi nostiprinātās un drošā attālumā no potenciālām bojājumu vietām. Mēs izmantojam modernas ražošanas metodes, veicam ierobežotas elementu analīzes un rūpīgus stendizmēģinājumus, lai sasniegtu visaugstāko kvalitātes līmeni. Auksto elementu pārbaudes garantē iedarbināšanu pie -20°C.
   • JCB un Kohler modelim TM180 ir izstrādājuši optimālu teleskopiskā iekrāvēja dzinēju. Tas atbilst Stage IIIB/Tier 4 Final standartiem un izmanto tikai DOC, bet liela jauda un griezes moments ar mazu apgriezienu skaitu nozīmē labu degvielas ekonomiju. Nelielie gabarīti nozīmē mazu pagriešanās rādiusu. Mainīga ātruma dzinēja kloķa vadīts dzesēšanas ventilators uztur optimālu ventilatoru darbības ātrumu, lieki netērējot dzinēja jaudu. Novatoriska šasija efektīvi pārnes jaudu uz zemi, nodrošinot harmonisku visu komponentu sadarbību. JCB TM180 piedāvājam vairākas asu opcijas, tostarp atvērta tipa diferenciāļus darbam uz cietām virsmām un ierobežotas izslīdes diferenciāļus darbam uz mīkstām un dubļainām virsmām. Mūsu 100% pārslēdzamā priekšējās ass diferenciāļa bloķējuma opcija nodrošina teicamu saķeri uz dubļainām virsmām un nerada bīdes spēkus, tas aizsargā pret virsmas bojājumiem dīkstāves laikā. Opciju var aktivēt arī pārvietošanās laikā un zem slodzes. Hidrostatiskā piedziņa nodrošina, ka TM180 teleskopiskais iekrāvējs ir ļoti viegli darbināms pat ar mazu pieredzi. Tas nozīmē arī zemāku mašīnas pārslodzes risku uz degvielas taupības rēķina. TM180 ir jauna liela ātruma opcija, kas nodrošina braukšanas ātrumu līdz 35 km/h. Novatoriska šasija efektīvi pārnes jaudu uz zemi, nodrošinot harmonisku visu komponentu sadarbību.
   • JCB šarnīrveida stūrei ir vienkārši lietojami iebūvētie sānu pārslēdzēji, kas ir teicami piemēroti darbam ar paliktņiem. JCB TM180 ir ļoti dažādi izmantojams iekrāvējs ar lāpstu, kas ir piemērots dažādiem darbiem un papildināms ar dažādām opcijām un papildpiederumiem jebkurām vajadzībām. Teleskopiskajam riteņu iekrāvējam ir pieejama mūsu jaunā vilkšanas opcija, kas iekļauj sakabes stieni ar aizmugurējo elektroniku un hidrauliku, sniedzot iespēju uzstādīt piekabes līdz 3,5 tonnu kravām vai pārvietot aizmugurējos papildpiederumus, piemēram, sāls kaisītājus. Sadalot jaudu starp transmisiju un hidrauliku, lēna pārvietošanās ātruma pedālis nodrošina precīzu, efektīvu un vienmērīgu kravu pārvietošanu. Mūsu iekrāvēji ar lāpstu ir vēl dažādāk izmantojami, ja uzstādāt gan priekšējos, gan aizmugurējos papildpiederumus. Varat, piemēram, uzstādīt sniega lāpstu un aizmugurējo kaisītāju.
   • Servisa apkopes 790 Eur
    Servisa apkopes 790 Eur

    Lauksaimniecības teleskopisko iekrāvēju 3 gadu vai 1500 motorstundu servisa apkopju cena ir 3173 Eur + PVN. Pērkot jaunu lauksaimniecības teleskopisko iekrāvēju, 3 gadu vai 1500 motorstundu servisa apkopes iegādājies tikai par 790 Eur + PVN. Jūsu ietaupījums - 2383 EUR! Piedāvājums ir spēkā līdz 31.12.2019. un attiecas tikai uz jaunas tehnikas iegādi.

    Lauksaimniecības teleskopisko iekrāvēju apkopju intervāli ir 100 stundas, 500 stundas, 1000 stundas un 1500 stundas.


Līdzīgi produkti

Teleskopiskais riteņiekrāvējs TM180, JCBTeleskopiskais riteņiekrāvējs TM220, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 531-70 AGRI, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 535-95 AGRI, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 541-70 AGRI, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 536-60 AGRI, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 550-80 AgriPlus, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 560-80 AgriPlus, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 560-80 AGS, JCBTeleskopiskais riteņiekrāvējs TM320, JCBTeleskopiskais riteņiekrāvējs TM320S, JCBTeleskopiskais riteņiekrāvējs TM420, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 542-70 AGRI PRO, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 542-70 AGS, JCB
ModelisTeleskopiskais riteņiekrāvējs TM180, JCBTeleskopiskais riteņiekrāvējs TM220, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 531-70 AGRI, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 535-95 AGRI, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 541-70 AGRI, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 536-60 AGRI, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 550-80 AgriPlus, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 560-80 AgriPlus, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 560-80 AGS, JCBTeleskopiskais riteņiekrāvējs TM320, JCBTeleskopiskais riteņiekrāvējs TM320S, JCBTeleskopiskais riteņiekrāvējs TM420, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 542-70 AGRI PRO, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 542-70 AGS, JCB
Produkta kodsTM180&JCBTM220&JCB531AG&JCB535AG&JCB541AG&JCB536-60AG&JCB550AG+&JCB560AG+&JCB560AGS&JCBTM320&JCBTM320S&JCBTM420&JCB542PRO&JCB542AGS&JCB
Nominālā jauda48 kW54,5 kW81 kW81 kW81 kW91 kW93-108 kW93-108 kW93-108 kW93 kW108 kW108 kW
Tehnikas svars7726 kg8576 kg6900 kg8020 kg7800 kg7200 kg10530 kg10775 kg10775 kg8160 kg8160 kg9530 kg
Braukšanas ātrums20 km/h40 km/h33 km/h33 km/h33 km/h33 km/h33 km/h40 km/h40 km/h40 km/h40 km/h40 km/h
Celšanas augstums4,3 m4,4 m7,0 m9,5 m7,0 m6,2 m8,1 m7,9 m7,9 m5,2 m5,2 m5,1 m
Celtspēja1800 kg2200 kg3100 kg3500 kg4100 kg3600 kg4999 kg6000 kg6000 kg3200 kg3200 kg4100 kg
 
 
Stokker ir vadošais augstas kvalitātes instrumentu un tehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu uzņēmums Baltijā.
 
 
 
 
 
Vai Tu zināji, ka 92 no 100 Stokker klientiem mūs ieteiktu saviem draugiem vai kolēģiem.
Ära vajuta
Ienākt StokkerPRO
E-pasts
Sociālie tīkli
Aizmirsi paroli?
Vēl neesi Stokker klients? Uzzini vairāk. Reģistrējies StokkerPRO.
Meistari+ieg%C5%ABst+popup