JAUNUMS!
Pievienojies!
Stokker e-veikalā , iegādājoties preces virs 150€, piegāde - bez maksas.
Open MenuProduktu katalogsOpen CartOpen SearchOpen Account
search
(+371) 25 484 474Instrumentu serviss: (+371) 27 354 354
Latviešu
Valsts
Piegādes valsts
Valoda
OUTLETPakalpojumiJaunsAkcijasStokker Finance nomaksaKontakti
Jūsu pirkumu grozs ir tukšsPievienojiet grozam produktus vai
dodieties uz sākumlapu
Bezmaksas piegāde
interneta veikala pasūtījumiem no 49€
Mans Stokker
Ienākt/reģistrēties
searchMeklēt
A_THL_560-80_24

Teleskopiskais iekrāvējs 560-80 AgriPlus, JCB

560AG+&JCB , C
 • Celtspēja 6000 kg; 3000 kg pilnā augstumā
 • Konstruēts atbilstoši klientu vēlmēm
 • Konstruēts kā tieša atbilde uz exRigorous drošības prasībām un pretaizdzīšanas īpašībām
 • 7,9 m celšanas augstums
 • Ērts, vienkārši darbināms un apkalpojams
Nosūtīt pieprasījumu
×

Nosūtīt pieprasījumu

 • Tehniskā specifikācija
  • Nominālā jauda: 93-108 kW
  • Tehnikas svars: 10775 kg
  • Braukšanas ātrums: 40 km/h
  • Celšanas augstums: 7,9 m
  • Celtspēja: 6000 kg
  Attēliem ir ilustratīva nozīme.
  + Parādīt vairāk
 • http://www.jcb.com/
  Visi produkti
 • JCB 560-80 AGRI Loadall ir vislielākās jaudas mašīna mūsu lauksaimniecības teleskopisko iekrāvēju klāstā. Iespaidīgā 6000 kg celšanas jauda un jaudīgais EcoMax dzinējs nodrošinās jūsu saimniecībai vēl nebijušu produktivitāti. Izvēles 5 m3 kauss ir teicami piemērots darbam ar lieliem materiāliem. Mēs esam cieši sadarbojušies ar klientiem, lai izstrādātu šo pilnīgi jauno 560-80 AGRI Loadall modeli. Šo mašīnu vienādā mērā raksturo jauda, produktivitāte, vadāmība, efektivitāte, izturība, komforts, drošība un zemas ekspluatācijas izmaksas. Jauna hidrauliskās reģenerācijas sistēma nodrošina daudz lielāku darba ātrumu un efektivitāti, turklāt 560-80 AGRI Loadall ir pieejami arī dažādiem darbiem piemēroti agregāti. 560-80 ir pieejamas dažādas Smart Hydraulic funkcijas, kas palielina darba ātrumu, mazina degvielas patēriņu, kā arī veicina produktivitāti un komfortu. Protams, JCB teleskopiskais iekrāvējs kā pasaulē populārākais AGRI Loadalls teleskopiskais iekrāvējs vienmēr ir pieprasīta un augsti novērtēta mašīna.
   • DROŠA IZVĒLE
   • IETAUPIET LAIKU UN NAUDU
   • PĀRLIECINOŠS FAVORĪTS
   • SPĒCĪGA VEIKTSPĒJA
   • TEICAMA VEIKTSPĒJA
   • Automobiļiem raksturīgo bremžu izmantošana nodrošina vēl efektīvāku vadību. Jaunās sistēmas klasē vadošā bremžu darbība ir vēl vairāk uzlabota, izmantojot bremžu pastiprinātāju, kas nodrošina bremžu pedāļa gājienam proporcionālu bremzēšanas spēku, uzlabotu bremzēšanas efektivitāti un drošību, kā arī pārliecinošāku apstāšanos. Adaptīvās slodzes vadības tehnoloģija automātiski vada hidraulikas darbību, uzlabojot garenvirziena stabilitāti. AGRI Loadall kompaktiekrāvējam ir šļūtenes bojājumu pretvārsti (HBCV), kas novērš hidrocilindru nekontrolētu nolaišanos šļūtenes bojājumu gadījumā. Teicamu iekļūšanu kabīnē nodrošina trīs kontakta vietas un ergonomiski izvietoti rokturi un pakāpieni. Tuvumā esošās personas ir aizsargātas ar mūsu standarta komplektācijā iekļauto atpakaļgaitas trauksmi. Zemais strēles profils un šarnīrs nozīmē teicamu aizmugurējo redzamību. Vienlaikus kopējo redzamību un drošību uzlabo pilns sānu un atpakaļskata spoguļu komplekts. Pateicoties operatora klātesamības slēdzim, nejauša vadības ierīču darbināšana ir pagātne. Šī drošības funkcija nepieļauj teleskopiskā iekrāvēja darbināšanu, ja operators neatrodas sēdvietā. Mūsu ražotnē uzstādītie imobilaizeri var samazināt apdrošināšanas prēmiju apmēru. Tos var aktivēt ar JCB unikālo atslēgu vai četrciparu tastatūru, kā arī automātisko ieslēgšanos noteiktu laiku pēc dzinēja izslēgšanas. Atkarībā no reģiona mūsu AGRI Loadall drošības sistēma ir Thatcham apstiprināta. Komplektācija iekļauj JCB LiveLink telemātikas transportlīdzekļa sekotāju, imobilaizeru un Cesar Datatag (tikai Apvienotajā Karalistē).
   • Lai arī kādu dzinēju esat izvēlējušies savam 560-80 AGRI Loadall iekrāvējam, standarta komplektācijā ir iekļauts hidraulisks maināma ātruma dzesēšanas ventilators. Tas automātiski pielāgojas apkārtējās vides temperatūrai un maina ventilatora ātrumu, nodrošinot maksimālu degvielas ekonomiju un minimālu troksni. JCB jaunā hidraulikas reģenerācijas sistēma izmanto unikālu pretvārstu, kas izmanto gravitācijas spēku un nodrošina īpaši efektīvu strēles nolaišanu un ievilkšanu. Sistēma mazina cikla laikus līdz pat 20% un degvielas patēriņu par 4,4%. Mēs ticam, ka pat īpaši augstas efektivitātes tehnoloģijām jābūt ekonomiskām. Tāpēc izturīgā Z veida sakabe nodrošina ne tikai iespaidīgu 6,5 tonnu plēšanas spēku, bet arī optimālu kausa uzpildi īpaši efektīviem materiālu kraušanas darbiem. 560-80 teleskopisko iekrāvēju bremzēm ir samazināta viskozā pretestība braukšanas un kraušanas darbu laikā, tas uzlabo degvielas ekonomiju par 2%. Visiem AGRI Loadall operatoriem mērinstrumentu paneļa LED ekrānā ir piekļuve informācijai par degvielas patēriņu. Lai uzzinātu atlikušo degvielas daudzumu, kopš pēdējās uzpildes un atiestates patērēto degvielas daudzumu, kā arī pašreizējo degvielas patēriņu, vadītājam atliek tikai nospiest informācijas pogu. Papildus šajā ekrānā var ērti pārskatīt arī DEF/Adblue līmeni.
   • Vienas sviras servopiedziņas elektriskās hidraulikas vadības ierīces nodrošina pilnībā proporcionālu, vienmērīgu un precīzu 560-80 strēles un papildpiederumu vadību. Vienas sviras vadības ierīces var uzstādīt kabīnē vai pie sēdvietas, nodrošinot tirgū labāko vadāmību. Teleskopiskā iekrāvēja pārnesumus un virzienu maina ar vadības sviru, nodrošinot ātru un vienkāršu manevrēšanu. Noliecama stūres kolonna ar izvēles teleskopisko regulējumu ļauj operatoriem ieņemt darbam visērtāko pozīciju. Intuitīvai automobiļiem līdzvērtīgai ergonomikai un līdz ar to arī augstākai produktivitātei mūsu jaunākie AGRI Loadalls ir aprīkoti ar jauna dizaina mērinstrumentiem, augstas izšķirtspējas TFT ekrānu un apgaismotiem slēdžiem. Operatoriem ir pieejams acumirklī atpazīstams instrumentu panelis un labāka vadības ierīču redzamība naktī. Mūsu septiņu ātrumu ventilatora sildītājs ir regulējams plašā diapazonā. Tas ļauj radīt ērtu un līdz ar to arī produktīvu operatora darba vidi. JCB AGRI Loadalls ir raksturīga teicama apkārtnes pārredzamība, ko nodrošina lieli sānu un jumta logi, kā arī zema profila motora pārsegs. Durvju augšdaļas ārējais slēgmehānisms ir jaunums, kas sniedz iespēju tās aizvērt no ārpuses. Standarta komplektācijā iekļautais roku balsts nodrošina lielāku komfortu un atbalstu strēles lietošanas laikā. Izvēles priekšējās un aizmugurējās darba gaismas nodrošina labu apkārtnes pārredzamību, bet izvēles LED gaismas – teicamu produktivitāti diennakts tumšajā laikā. Mēs piedāvājam arī bagātīgu sakabes darba gaismu klāstu. Izvēles kabīnes apdare iekļauj sēdvietas aizmugurē izvietotu glabātavu un sēdvietas sānos uzstādāmu sīko piederumu glabātavu. Jaunie dizaina elementi nav tikai virspusēji – dzesēšanas ventilatora gaisa plūsma ir vērsta augšup, mazinot uzkrājušos putekļu daudzumu. Agri Loadalls standarta komplektācijā iekļautā kabīnes apdare iekļauj sēdvietas aizmugurē izvietotu glabātavu un sēdvietas sānos uzstādāmu sīko piederumu glabātavu. Noliecamā un izvēles komplektācijā teleskopiskā stūres kolonna nodrošina vadītāja vajadzībām piemērotas sēdvietas iestatīšanu, ko papildina teicama gaisa plūsma, zemi trokšņu līmeņi un izvēles gaisa kondicionēšana.
   • Mašīna ir aprīkota ar izturīgu U veida strēli, kas balstās pret pilnībā metinātām noslēdzošajām plāksnēm un 1,0 lieliem pārlaidumiem. Papildu izturībai mēs esam samazinājuši arī savienojumu un slodzēm pakļauto vietu skaitu mūsu integrētās strēles galos un pie viengabala noslēdzošās plāksnes. AGRI Loadall lielas slodzes ass pēda palīdz absorbēt lielās slodzes, kam mašīna ir pakļauta intensīvo kraušanas darbu laikā. Kopējo strukturālo izturību uzlabo slīpumu un pagarinājumu nodrošinošo hidrocilindru lietie stiprinājumi. Motora pārsegs ir uzstādīts sānos un iegremdēts, kas nodrošina aizsardzību pret bojājumiem. Teleskopiskā iekrāvēja aizmugurējās gaismas ir atlokāmas, nodrošinot aizsardzību pret potenciāliem bojājumiem. Viengabala pilnībā metināta šasija palielina stiprību un samazina svaru. Strēle ir montēta zemu pie šasijas, kas nodrošina īpaši izturīgu konstrukciju un maksimālu redzamību. Hidrauliskās šļūtenes ir iespējams sabojāt, tāpēc tās ir atjautīgi izvietotas caur strēli maksimālai aizsardzībai. Mūsu hidrocilindriem ir berzes metinātas gala cilpas papildu izturībai, bet visām kniedēm ir izmantotas rūdītas tapas. Tā kā mēs izgatavojami paši savus hidrocilindrus, kabīnes, transmisijas, dzinējus, šasijas un strēles, JCB AGRI Loadalls raksturo teicama pamata komponentu harmonija, bet līdz ar to arī optimāla uzticamība un veiktspēja. Jauno AGRI Loadall modeļu stingrā pārbaužu programma iekļauj ilgākas šasijas, strēles un citu pamata komponentu slodzes pārbaudes, kā arī atkārtotu transmisijas lietošanu vairākus tūkstošus ciklu un intensīvus ceļa darbus. Ja ir nepieciešama papildu aizsardzība pret krītošiem objektiem, izvēlieties mūsu priekšējos un augšējo sietveida jumta aizsargus. Lai sasniegtu visaugstākos kvalitātes līmeņus, mēs izmantojam modernākos ražošanas procesus, piemēram, robotizētu mašīnapstrādi, precīzas montāžas un krāsošanas tehnoloģijas, kā arī novatoriskas montāžas metodes. Lai nodrošinātu ilgtermiņa aizsardzību pret koroziju, kabīnes pirms krāsošanas ir apstrādātas ar elektroforēzi. JCB dzinēji ir pārbaudīti un izmēģināti praksē. Kopš 2004. gada esam izgatavojuši vairāk nekā 200 000 DIESELMAX dzinēju. Jaunākajiem EcoMAX dzinējiem ir veiktas 110 000 stundu pārbaudes 70 dažādās mašīnās vissarežģītākajos darbos un vidēs. Kopš dzinēju programmas uzsākšanas mēs esam veikuši vairāk nekā 200 000 stundu pārbaudes vissarežģītākajos lietojumos un vidēs.
   • Četru riteņu piedziņa ir standarta aprīkojums, tāpēc visiem AGRI Loadall ir teicama saķere. Pārslēdzot slēdzi, jums ir pieejama divu riteņu piedziņa, kas mazina riepu nodilšanu un degvielas patēriņu. Teicamai saķerei izvēlieties ierobežotas izslīdes diferenciāli (LSD). Papildu vienai palīgierīču sistēmai varat izvēlēties divas palīgierīču sistēmas. Izvēlei ir pieejams arī lielas plūsmas režīms, kas uzlabo papildpiederumu lietošanas produktivitāti bez jaudas zudumiem. Lai uzlabotu produktivitāti vēl vairāk, ir pieejama papildu poga ātrākai papildpiederumu maiņai uz hidrauliskās sistēmas. Reģeneratīvā hidraulika ļauj nodrošināt ļoti ātrus darbu ciklus, sniedzot augstu saimniecības produktivitāti. Mūsu jaunā vienmērīgas gaitas sistēma (SRS) aktivējas pie ātruma 4 km/h, uzlabojot kravu stabilitāti un operatora komfortu, kā arī produktivitāti, pārvietojoties pa nelīdzeniem ceļa segumiem. Varat manuāli aktivēt SRS, strēlei atrodoties jebkurā pozīcijā. 560-80 ir pieejamas dažādas opcijas, kas ļauj mašīnu pielāgot dažādiem lietojumiem. Tas iekļauj riepas, sakabes, LED gaismas, apsildāmus logus un lielu 5 m3 kravu pārvadāšanas kausu. JCB jaunā automātiskā kausa vadības sistēma ļauj precīzāk kontrolēt kausā paņemtā materiāla daudzumu, pilnībā iztukšot kausu vai vadīt dakšas ar vienu vadības sviras pogu. Materiāls tiek izvadīts ātri un kontrolēti. AGRI Loadall ir pieejami trīs stūrēšanas režīmi. Divu riteņu stūrēšanas režīms ir teicami piemērots braukšanai pa lielceļiem. Četru riteņu stūrēšana ir piemērota manevriem šaurās vietās. Sāniskā stūrēšana ir piemērota, strādājot sienu un ēku tuvumā. Operatori var pārslēgt stūrēšanas režīmus braukšanas laikā, neiestatot riteņus vienā virzienā. Vadības svirai uzstādītā manuālā vai automātiskā pārnesumu maiņa nozīmē ātru un vienkāršu pārnesumu, ātruma un virziena pārslēgšanu ar vienu ergonomisku vadības ierīci. Strēles gala amortizācija mazina materiālu zudumus, vienlaikus uzlabojot strēles celšanas darbus un ievilkšanu. AGRI Loadall ir ļoti manevrētspējīga mašīna – kompaktā riteņu bāze un lielais stūres bloķējuma leņķis ļauj taupīt laiku saimniecības darbos, jo īpaši šaurās vietās.

Līdzīgi produkti

Teleskopiskais riteņiekrāvējs TM180, JCBTeleskopiskais riteņiekrāvējs TM220, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 560-80 AgriPlus, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 560-80 AGS, JCBTeleskopiskais riteņiekrāvējs TM320, JCBTeleskopiskais riteņiekrāvējs TM320S, JCBTeleskopiskais riteņiekrāvējs TM420, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 538-60 AgriPlus, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 542-70 AGRI PRO, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 542-70 AGS, JCB
ModelisTeleskopiskais riteņiekrāvējs TM180, JCBTeleskopiskais riteņiekrāvējs TM220, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 560-80 AgriPlus, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 560-80 AGS, JCBTeleskopiskais riteņiekrāvējs TM320, JCBTeleskopiskais riteņiekrāvējs TM320S, JCBTeleskopiskais riteņiekrāvējs TM420, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 538-60 AgriPlus, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 542-70 AGRI PRO, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 542-70 AGS, JCB
Produkta kodsTM180&JCBTM220&JCB560AG+&JCB560AGS&JCBTM320&JCBTM320S&JCBTM420&JCB538-60AG+&JCB542PRO&JCB542AGS&JCB
Nominālā jauda48 kW54,5 kW93-108 kW93-108 kW93 kW108 kW108 kW
Tehnikas svars7726 kg8576 kg10775 kg10775 kg8160 kg8160 kg9530 kg
Braukšanas ātrums20 km/h40 km/h40 km/h40 km/h40 km/h40 km/h40 km/h
Celšanas augstums4,3 m4,4 m7,9 m7,9 m5,2 m5,2 m5,1 m
Celtspēja1800 kg2200 kg6000 kg6000 kg3200 kg3200 kg4100 kg
 
 
Stokker ir vadošais augstas kvalitātes instrumentu un tehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu uzņēmums Baltijā.
 
 
 
 
 
Vai Jūs zinājāt, ka 92 no 100 Stokker klientiem mūs ieteiktu saviem draugiem vai kolēģiem?
Ära vajuta
Mans Stokker
E-pasts
Sociālie tīkli
Izveidot vai atjaunot paroli?
Vēl neesi Stokker klients? Uzzini vairāk.Reģistrējies StokkerPRO.