JAUNUMS!
Pievienojies!
Open MenuProduktu katalogsOpen CartOpen Search
search
(+371) 25 484 474
Latviešu
Valsts
Piegādes valsts
Valoda
1OUTLETAkcijasStokker Finance nomaksaKontakti
Jūsu pirkumu grozs ir tukšsPievienojiet grozam produktus vai
dodieties uz sākumlapu
Bezmaksas piegāde
interneta veikala pasūtījumiem no 150€
Mans Stokker
searchMeklēt
1_AgLoadall_Transmission

Teleskopiskais iekrāvējs 541-70 INDUSTRIAL 541-70, JCB 541IND&JCB , B

 • Ekonomisks un produktīvs 81 kW (109 ZS) JCB EcoMAX dzinējs
 • Dzinējs bez cietdaļiņu filtra ietaupa laiku un naudu
 • Konstruēts ilgam kalpošanas laikam un iekļauj modernas tehnoloģijas
 • Manevrētspējīgs teleskopiskais iekrāvējs, kas piemērots jebkuram darbam
 • Konstruēts teicamai redzamībai, produktivitātei un drošībai
 • Klasē vadošais SAE apkalpojamības novērtējums
Nosūtīt pieprasījumu
×

Nosūtīt pieprasījumu

 • Tehniskā specifikācija
  • Nominālā jauda: 55-81 kW
  • Tehnikas svars: 7850 kg
  • Braukšanas ātrums: 33 km/h
  • Celšanas augstums: 7,0 m
  • Celtspēja: 4100 kg
  Attēliem ir ilustratīva nozīme.
  + Parādīt vairāk
 • http://www.jcb.com/
  Visi produkti
 • 541-70 Loadall ir liels teleskopiskais iekrāvējs ar izturīgu šasiju un teicamām slodzes un stabilitātes īpašībām. Pateicoties mūsu teleskopisko iekrāvēju koncepcijas pastāvīgai attīstībai (kopš 1977. gada), tas ir piemērots dažādiem nomas uzņēmumiem un darbuzņēmumiem. Kompaktie izmēri, nepārspējamā vadāmība, kā arī konstrukcijas kvalitāte un ērta operatora darba vide visu dienu ir tikai sākums. Tāpat kā visus JCB Construction teleskopiskos iekrāvējus 541-70 raksturo teicama produktivitāte, efektivitāte, drošība un apkalpojamību.
 • 531-70 11
   • NEPĀRSPĒJAMA AIZSARDZĪBA UN DR
   • NEPĀRSPĒJAMA PRODUKTIVITĀTE
   • NEPĀRSPĒJAMA STIPRĪBA UN IZTUR
   • NEPĀRSPĒJAMI ZEMAS EKSPLUATĀCI
   • NEPĀRSPĒJAMS DARBSPĒJAS LAIKS
   • NEPĀRSPĒJAMS KOMFORTS UN LIETO
   • JCB 541-70 Loadall raksturo teicama atpakaļskata redzamība, ko nodrošina zems strēles profils un šarnīra pozīcija, kā arī pilns sānu un atpakaļskata spoguļu komplekts. Tā kā EcoMAX dzinējam nav nepieciešams cietdaļiņu filtrs (DPF), motora pārsegs ir zemāks, uzlabojot redzamību un manevrēšanu. Mūsu Loadall drošības sistēma ir Thatcham apstiprināta daudzos reģionos. Komplektācija iekļauj JCB LiveLink telemātikas GPS transportlīdzekļa sekotāju, imobilaizeru un Cesar Datatag. Kabīne atbilst apgāšanās aizsargkonstrukcijas (ROPS) un konstrukcijas aizsardzībai pret krītošiem priekšmetiem (FOPS) prasībām, tāpēc operatori var justies droši jebkurā situācijā. Regulējams rāmis sniedz operatoram iespēju iestatīt teleskopisko iekrāvēju pilnīgi stabilā pozīcijā pirms celšanas darbu sākšanas. Lai aizsargātu tuvumā esošas personas, JCB 541-70 standarta aprīkojumā ir atpakaļgaitas signāls, bet operatora klātesamības slēdzis atspējo piedziņu, ja operators neatrodas savā sēdvietā, tādējādi tiek nepieļauti nelaimes gadījumi. Mūsu ražotnē uzstādītie imobilaizeri var būt pamats, lai mazinātu apdrošināšanas prēmiju apmēru. Imobilaizeru var darbināt ar atslēgu vai četrciparu kodu un tas automātiski aktivējas noteiktu laiku pēc dzinēja izslēgšanas. Cesar ir vienkārša un efektīva mašīnas identificēšanas un reģistrēšanas metode, ko izmanto policija Apvienotajā Karalistē un Īrijā. JCB pilnībā atbalsta šo iniciatīvu un mūsu Apvienotās Karalistes tirgum paredzētie teleskopiskie iekrāvēji ir aprīkoti ar to standarta komplektācijā. Šļūtenes bojājumu pretvārsti (HBCV) ir iekļauti hidrocilindru standarta komplektācijā, nodrošinot aizsardzību pret darba agregāta nekontrolētu nolaišanos šļūtenes bojājumu gadījumā. LiveLink sekošana nodrošina vērtīgu informāciju par mašīnas atrašanās vietu. Ģeozonēšana ļauj būt pārliecinātiem, ka mašīna tiek lietota tikai jūsu noteiktajās vietās.
   • Klasē vadošā JCB hidraulika nodrošina ātrākos darbu izpildes laikus – efektīvu celšanu, pārkraušanu un stumšanu. Mainīga ātruma dzesēšanas ventilators automātiski pielāgojas apkārtējās vides temperatūrai un maina ventilatora ātrumu, nodrošinot maksimālu degvielas ekonomiju un minimālu troksni. Pateicoties kompaktai riteņu bāzei un platiem stūrēšanas bloķēšanas leņķiem, JCB 540-170 Construction Loadall teleskopisko iekrāvēju raksturo teicama manevrētspēja un ātra pārvietošanās pa būvobjektu. Četrriteņu piedziņa standarta komplektācijā nodrošina teicamu saķeri un veiktspēju uz mīksta seguma un dubļainās vietās. Divu riteņu piedziņa ir pieejama zemākam riepu nodilumam un degvielas patēriņam. JCB EcoMAX T4F dzinējs nodrošina 109 ZS (81 kW) jaudu un 512 Nm griezes momentu jau ar 1300 apgr./min. (tāpat arī 93 kW/550 Nm opcija), nodrošinot efektīvu un ātrāku darbu, kā arī labāku saķeri. JCB izvēles vieglas gaitas sistēma (SRS) uzlabo kravas transportēšanu un operatora komfortu un līdz ar to arī produktivitāti, pārvietojoties pa lielceļiem vai nelīdzeniem laukiem. SRS var aktivēt manuāli, strēlei atrodoties jebkurā pozīcijā. Vienas sviras daudzfunkciju servopiedziņas vadība nodrošina ātru un precīzu kravu novietošanu. 541-70 Loadall virziena vadība arī ir vienkārša ar ērtu slēdža pārslēgšanu. 81 kW (109 ZS) un 93 kW (125 ZS) EcoMAX dzinējiem ir mainīga ātruma dzesēšanas ventilators, kas automātiski pielāgojas apkārtējās vides temperatūrai un maina ventilatora ātrumu, nodrošinot maksimālu degvielas ekonomiju un minimālu troksni. Izvēles reversais ventilators attīra teleskopiskā iekrāvēja dzesēšanas sistēmu no putekļiem un gružiem, nodrošinot labu veiktspēju.
   • Lielas slodzes ass pēda ļauj JCB 541-70 Construction Loadall teleskopiskajam iekrāvējam absorbēt milzīgas slodzes, kas rodas smagu materiālu transportēšanas laikā, bet pilnībā metinātā viengabala šasija uzlabo izturību un mazina svaru. Izturīga U veida strēle balstās pret pilnībā metinātām noslēdzošajām plāksnēm. Papildu izturībai strēles laidumi pārklājas līdz pat 1,0 m. Mēs esam samazinājuši arī savienojumu un slodzēm pakļauto vietu skaitu mūsu integrētās strēles galos un pie viengabala noslēdzošās plāksnes. Lai nodrošinātu aizsardzību pret koroziju, JCB Construction Loadall kabīnes pirms krāsošanas ir apstrādātas ar elektroforēzi. Kopējo strukturālo izturību uzlabo slīpumu un pagarinājumu nodrošinošo hidrocilindru lietie stiprinājumi. Hidrauliskās šļūtenes ir pārdomāti izvietotas caur strēli maksimālai aizsardzībai. Dzinēja pārsegs ir uzstādīts sānos, kas aizsargā pret bojājumiem. Aizmugurējās gaismas ir atlokāmas, nodrošinot labu aizsardzību pret bojājumiem. JCB 541-70 Construction Loadall teleskopiskā iekrāvēja strēle ir montēta zemu pie šasijas, tas nodrošina īpaši izturīgu konstrukciju un maksimālu redzamību. Jauno Construction Loadall modeļu stingrā pārbaužu programma iekļauj ilgākas šasijas, strēles un citu pamata komponentu slodzes pārbaudes, kā arī atkārtotu transmisijas lietošanu vairākus tūkstošus ciklu. Izvēles priekšējie un augšējie režģa jumta aizsargi nodrošina papildu aizsardzību pret krītošiem priekšmetiem.
   • JCB novatoriskā Clean Burn tehnoloģija ļauj EcoMAX nodrošināt atbilstību T4F/Stage IV standartiem, izmantojot blīvētu selektīvās katalītiskās reducēšanas (SCR) sistēmu, nevis izplūdes pēcapstrādi (piem., DPF). Priekšrocības iekļauj to, ka jums nav jāuztraucas par laikietilpīgo DPF reģenerāciju un maiņu. JCB 541-70 Loadall LED ekrāns nodrošina noderīgu informāciju mašīnas efektīvai darbināšanai, piemēram, informāciju par degvielas atlikumu, degvielas patēriņu kopš pēdējās uzpildes, vidējo degvielas patēriņu, DEF līmeni un jebkādiem brīdinājumiem. Nodrošinot lielu jaudu un griezes momentu pat pie dzinēja ātruma 1300 apgr./min., EcoMAX ir raksturīgs zems transmisijas un hidraulikas degvielas patēriņš. JCB teleskopiskie iekrāvēji ir pieprasītas darbmašīnas, kuras raksturo leģendāra produktivitāte un konstrukcijas kvalitāte. EcoMAX var izmantot zemākas kvalitātes degvielas, tāpēc Construction Loadalls mašīnas ir viegli pārdot dažādās teritorijās, tas palielina to tālākpārdošanas vērtību.
   • Šķidrumu filtri (dzinēja eļļas, hidrauliskās eļļas un degvielas) ir centralizēti uzstādīti ātrākām, vienkāršākām tehniskajām apkopēm. Gaisa filtrs arī ir vienkārši pieejams un divu elementu konstrukcija atvieglo tīrīšanu – tas ir vēl viens iemesls, kāpēc JCB Construction Loadalls ir klasē labākais SAE apkalpojamības vērtējums. Visas JCB 541-70 ikdienas pārbaudes un eļļošanas darbus var veikt no zemes līmeņa. No zemes līmeņa var vienkārši uzpildīt arī dīzeļdegvielas un AdBlue tvertnes. Abām tvertnēm ielietnē ir sākotnēji filtri, kas nodrošina aizsardzību pret netīrumiem un piesārņojumu. Teleskopiskā iekrāvēja akumulators ir viegli pieejams bez papildu darbarīkiem, atverot ar aizdedzes atslēgu slēdzamu pārsegu. JCB 541-70 sausā eļļošanas sistēma nodrošina, ka pretnodiluma uzlikas kalpo ļoti ilgi ar 500 stundu tehniskās apkopes intervāliem. Teleskopiskais iekrāvējs neizmanto DPF tehnoloģiju, tāpēc reģenerācijas process nerada produktivitātes zudumus un DPF maiņa nav saistīta ar papildu izdevumiem. Lai pierādītu teicamo konstrukcijas kvalitāti, EcoMAX dzinējiem ir veiktas 110 000 stundu pārbaudes 70 dažādās mašīnās vissarežģītākajos darbos un vidēs.
   • JCB 541-70 Loadall teleskopiskā iekrāvēja apgaismotie slēdži ir teicami saskatāmi pat nepietiekamā apgaismojumā. Jaunie instrumenti un augstas izšķirtspējas TFT ekrāns nodrošina intuitīvu mašīnas vadības paneli. Lai braukšanas pozīcija būtu patiesi teicama, izvēlieties vienkārši regulējamo noliecamo teleskopisko stūres kolonnu. Teleskopiskā iekrāvēja septiņu ātrumu ventilatora sildītājs nodrošina īpaši ērtu un produktīvu operatora vidi. Pateicoties lielai jumta lūkai un standarta tonētiem kabīnes stikliem, kabīnē ir nodrošināta teicama redzamība. Jumta sliežu pozīcija ir rūpīgi izvēlēta maksimālai redzamībai, kad tiek celtas preces. Optimālai redzamībai izvēlieties kabīnes, kā arī priekšējās un aizmugurējās gaismas. Mūsu jaunākajā Loadall klāstā, tostarp 541-70, ir iekļautas jaunas vienas sviras vadības ierīces. Šādas inovācijas samazina operatora nogurumu par 8%, uzlabojot koncentrēšanos un drošību objektā.

Rezerves daļas

Degvielas filtrs T4, JCB

Degvielas filtrs T4, JCB

Pieejams 5+
81.6 €
StokkerPRO cena 77.52 €
Gaisa filtrs, ārējais T4, JCB

Gaisa filtrs, ārējais T4, JCB

Pieejams 5+
91.31 €
StokkerPRO cena 86.74 €
Degvielas filtrs rupjais, JCB

Degvielas filtrs rupjais, JCB

Pieejams 5+
46.5 €
StokkerPRO cena 44.18 €

Jautā speciālistam

Līdzīgi produkti

Teleskopiskais iekrāvējs 516-40, JCBAutokrāvējs TLT25D, JCBAutokrāvējs TLT30D, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 520-40, JCBAutokrāvējs TLT35D, JCBAutokrāvējs 926, JCBAutokrāvējs 930, JCBAutokrāvējs 940, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 525-60, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 535-95, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 540-170, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 541-70 INDUSTRIAL 541-70, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 531-70, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 526-56, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 527-58, JCB
ModelisTeleskopiskais iekrāvējs 516-40, JCBAutokrāvējs TLT25D, JCBAutokrāvējs TLT30D, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 520-40, JCBAutokrāvējs TLT35D, JCBAutokrāvējs 926, JCBAutokrāvējs 930, JCBAutokrāvējs 940, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 525-60, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 535-95, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 540-170, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 541-70 INDUSTRIAL 541-70, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 531-70, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 526-56, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 527-58, JCB
Produkta kods516&JCBTLT25&JCBTLT30&JCB520&JCBTLT35&JCB926&JCB930&JCB940&JCB525&JCB535-95&JCB540-170&JCB541IND&JCB531&JCB526&JCB527&JCB
Nominālā jauda35 kW37 kW37 kW37,5 kW46 kW55 kW55 kW55 kW55 kW55-81 kW55-93 kW55-81 kW55-93 kW81 kW81 kW
Tehnikas svars3421 kg4220 kg5100 kg4400 kg5500 kg5910 kg6340 kg7500 kg5490 kg8215 kg12060 kg7850 kg7060 kg6270 kg5900 kg
Braukšanas ātrums26 km/h20 km/h20 km/h20 km/h20 km/h29,7 km/h29,7 km/h29,7 km/h25 km/h33 km/h33 km/h33 km/h33 km/h40 km/h40 km/h
Celšanas augstums4,0 m4,0 m4,0 m4,0 m4,4 m4,5 m4,5 m4,5 m6,0 m9,5 m16,7 m7,0 m7,0 m5,6 m5,8 m
Celtspēja1600 kg2500 kg3000 kg2000 kg3500 kg2600 kg3000 kg4000 kg2500 kg3500 kg4000 kg4100 kg3100 kg2600 kg2700 kg
 
 
Stokker ir vadošais augstas kvalitātes instrumentu un tehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu uzņēmums Baltijā.
 
 
 
 
 
Vai Tu zināji, ka 92 no 100 Stokker klientiem mūs ieteiktu saviem draugiem vai kolēģiem.
Ära vajuta
Mans Stokker
E-pasts
Sociālie tīkli
Aizmirsi paroli?
Vēl neesi Stokker klients? Uzzini vairāk. Reģistrējies StokkerPRO.
Darba+ap%C4%A3%C4%93rba+un+apavu+sezonas+izp%C4%81rdo%C5%A1ana+popup