JAUNUMS!
Pievienojies!
Stokker e-veikalā , iegādājoties preces virs 150€, piegāde - bez maksas.
Open MenuProduktu katalogsOpen CartOpen SearchOpen Account
search
(+371) 25 484 474Instrumentu serviss: (+371) 27 354 354
Latviešu
Valsts
Piegādes valsts
Valoda
OUTLETPakalpojumiJaunsAkcijasStokker Finance nomaksaKontakti
Jūsu pirkumu grozs ir tukšsPievienojiet grozam produktus vai
dodieties uz sākumlapu
Bezmaksas piegāde
interneta veikala pasūtījumiem no 49€
Mans Stokker
Ienākt/reģistrēties
searchMeklēt
THL_541-70-AG_01A

Teleskopiskais iekrāvējs 541-70 AGS, JCB

541AGS&JCB , X
 • Augsta manevrētspēja un dažāds lietojums
 • Ērta, produktivitāti veicinoša operatora vide
 • Retāki apkopes intervāli un viegla tehniskā apkope
 • Reģeneratīva hidraulika, Auto Smooth Ride, kausa vadība un citas tehnoloģijas
Nosūtīt pieprasījumu
×

Nosūtīt pieprasījumu

 • Tehniskā specifikācija
  • Nominālā jauda: 93-108 kW
  • Tehnikas svars: 7800 kg
  • Braukšanas ātrums: 40 km/h
  • Celšanas augstums: 7,0 m
  • Celtspēja: 4100 kg
  Attēliem ir ilustratīva nozīme.
  + Parādīt vairāk
 • http://www.jcb.com/
  Visi produkti
 • JCB 541-70 AGRI ir ļoti efektīvs EcoMAX dzinēja teleskopiskais iekrāvējs. Tas balstās uz Loadall šasijas, kas ir radīta lielām slodzēm un stabilitātei. Papildus lietošanas iespējām un labākai vērtībai mēs piedāvājam arī plašu papildpiederumu klāstu. Tam ir arī tūlītējas stūrēšanas opcija ar trim režīmiem, kas atvieglo darbu, vienas sviras servo vadības ierīces, šaurs pagriešanās leņķis un teicama vadāmība. JCB Loadalls teleskopiskie iekrāvēji ir piemēroti jebkuram lauksaimniecības darbam – izvēlei ir pieejams AGRI, AGRI Plus, AGRI Super un jaunais AGRI Pro modelis. Visiem modeļiem ir vairāki tehnoloģiski jauninājumi, tostarp Smart Hydraulics pakotne, kas piedāvā dažādas pārnesumkārbu un dzinēju kombinācijas maksimālai efektivitātei.
   • DROŠS UN AIZSARGĀTS
   • ĒRTS DARBS
   • STIPRUMS UN IZTURĪBA
   • TEICAMA VEIKTSPĒJA, TEICAMA PR
   • TROKŠŅU IZOLĀCIJA
   • Iekļūšana kabīnē šajos teleskopiskajos iekrāvējos ir ļoti droša, pateicoties trim kontakta vietām un ergonomiski izvietotiem rokturiem un pakāpieniem. JCB AGRI Loadall kompaktiekrāvējam ir šļūtenes bojājumu pretvārsti (HBCV), kas novērš hidrocilindru nekontrolētu nolaišanos šļūtenes bojājumu gadījumā. Papildu drošībai tuvumā esošās personas ir aizsargātas ar mūsu standarta komplektācijā iekļauto atpakaļgaitas trauksmi. Zemais strēles profils un šarnīrs Lodall kompaktiekrāvēju operatoriem nodrošina teicamu redzamību. Pateicoties operatora klātesamības slēdzim, nejauša vadības ierīču darbināšana ir pagātne. Šī drošības funkcija nepieļauj teleskopiskā iekrāvēja darbināšanu, ja operators neatrodas sēdvietā. Papildu aizsardzībai pret krītošiem objektiem teleskopiskajam iekrāvējam ir priekšējais un augšējais režģa aizsargjumts. Mūsu drošības sistēma ir saņēmusi Thatcham apstiprinājumus (atkarībā no reģiona), tāpēc varat izmantot zemākas apdrošināšanas maksas priekšrocības. JCB LiveLink telemātikas GPS sekošanas sistēma nodrošina datus par teleskopiskā iekrāvēja atrašanās vietu reāllaikā. Ģeozonēšana ļauj būt pārliecinātiem, ka mašīna tiek lietota tikai jūsu noteiktajās vietās.
   • Standarta komplektācijā iekļautā proporcionālā ar vienu roku lietojamā vadības svira nodrošina ātru un precīzu vadību. AGRI Loadalls ir viegli lietot jebkuram operatoram – no iesācēja līdz ekspertam. Vadības ierīces kabīnē ir intuitīvas un vienkāršas, turklāt tās ir labi pārredzamas un ierīkotas līdzīgi izvietojumam automobiļos. Apgaismotie slēdži ir teicami saredzami pat diennakts tumšajās stundās. Tagad piedāvājam priekšējās, aizmugurējās, strēles un sakabes LED darba gaismas, kas uzlabo redzamību, ja teleskopisko iekrāvēju lieto diennakts tumšajā laikā vai nepietiekamas redzamības apstākļos. Teleskopiskā iekrāvēja septiņu ātrumu ventilatora sildītājs nodrošina īpaši ērtu un produktīvu operatora darba vidi. Lai ērti pielāgotu vadītāja pozīciju jūsu vajadzībām, izvēlieties vienkārši regulējamo noliecamo teleskopisko stūres kolonnu. Šiem teleskopiskajiem iekrāvējiem ir raksturīga teicama apkārtnes pārredzamība, ko nodrošina lieli sānu un jumta logi, kā arī zema profila motora pārsegs. Gaišās dienās Loadall standarta komplektācijā iekļautie tonētie stikli atstaro 30% saules enerģijas lielākam operatora komfortam. Teleskopiskā iekrāvēja jaunie motora pārsega dizaina elementi nav tikai virspusēji – dzesēšanas ventilatora gaisa plūsma ir vērsta augšup, mazinot uzkrājušos putekļu daudzumu. Durvju augšdaļas ārējais slēgmehānisms arī ir jaunums – tagad varat tās aizvērt no ārpuses. Ērtam darbam ar strēli mūsu Super modeļiem ir sēdvietai piestiprināta vadības svira.
   • Izturīga invertēta U veida strēle, pilnībā metinātas noslēdzošās plāksnes un vismaz 1 m gari strēles pārlaidumi. Papildu izturībai mēs esam samazinājuši arī savienojumu un slodzēm pakļauto vietu skaitu mūsu integrētās strēles galos un pie viengabala noslēdzošās plāksnes. AGRI teleskopisko iekrāvēju šļūtenes ir izvietotas caur strēli maksimālai aizsardzībai. Motora pārsegi ir aizsargāti pret bojājumiem, pateicoties sānu montāžai uz šasijas un iegremdei. AGRI Loadalls ar celšanas augstumu 7 m vai vairāk ir aprīkoti ar atliecamām aizmugurējām gaismām, kas nodrošina labu aizsardzību pret darba laikā iespējamiem bojājumiem. Viengabala pilnībā metināta šasija uzlabo izturību un samazina svaru, bet lielas slodzes ass pēdas dēļ JCB AGRI teleskopiskais iekrāvējs efektīvi absorbē ārkārtīgi lielas slodzes. Strēle ir montēta zemu pie šasijas, kas nodrošina īpaši izturīgu konstrukciju un maksimālu redzamību. Centralizēti izvietoti celšanas, noliekšanas un pagarināšanas hidrocilindri novērš strēles savērpšanos; tie ir stingri nostiprināti ar centrā uzstādītiem lietajiem stiprinājumiem, kas nodrošina vēl labāku strukturālo izturību. EcoMAX dzinējam ir veiktas 200 000 stundu pārbaudes 70 dažādās mašīnās vissarežģītākajos darbos un vidēs. Jauno AGRI Loadall modeļu stingrā pārbaužu programma iekļauj ilgākas šasijas, strēles un citu pamata komponentu slodzes pārbaudes, pārbaudes aukstos klimatiskajos apstākļos un atkārtotu transmisijas lietošanu vairākus tūkstošus ciklu. Lai AGRI Loadalls aizsargātu pret koroziju ilgā laikā, kabīne pirms krāsošanas ir apstrādāta ar elektroforēzi.
   • JCB AGRI Loadall ir ļoti manevrētspējīga mašīna – kompaktā riteņu bāze un lielais stūres bloķējuma leņķis ļauj taupīt laiku saimniecības darbos, jo īpaši šaurās vietās. Viedā hidraulika ļauj nodrošināt ļoti ātrus darbu ciklus, uzlabojot saimniecības produktivitāti. Pārvietojoties pa lielceļiem vai laukiem, automātiskā vienmērīgas gaitas sistēma (SRS) uzlabo kravu stabilitāti un darba komfortu. JCB automātiskā kausa vadības tehnoloģija ļauj precīzāk kontrolēt kausā paņemtā materiāla daudzumu, pilnībā iztukšot kausu vai vadīt dakšas ar vienu vadības sviras pogu. Materiāls tiek izvadīts ātri un kontrolēti. AGRI teleskopiskajam iekrāvējam ir pieejami trīs stūrēšanas režīmi. Divu riteņu stūrēšanas režīms ir teicami piemērots braukšanai pa lielceļiem. Četru riteņu stūrēšana ir piemērota manevriem šaurās vietās. Sāniskā stūrēšana ir piemērota, strādājot sienu un saimniecības ēku tuvumā. Bremzēšanai ir visu riteņu servopiedziņas atbalsts. Šiem Loadalls iekrāvējiem standarta aprīkojumā ir papildu plūsmdaļas, kas nodrošina plašāku papildpiederumu izmantošanu un lietojumu. Kabīnē tagad ir priekšējo un aizmugurējo hidraulisko palīgierīču spiediena noņemšanas poga. AGRI teleskopiskajiem iekrāvējiem ir četru riteņu piedziņa, tas nodrošina teicamu saķeri jebkurā brīdī (divu riteņu piedziņa ir aktivējama ar vienu slēdža kustību, mazinot riepu nodilumu un degvielas patēriņu). Labākam darbam uz sarežģītām virsmām izvēlieties ierobežotas izslīdes diferenciāli. Strēles gala amortizācija mazina materiālu zudumus, vienlaikus uzlabojot strēles celšanas darbus un ievilkšanu. Pateicoties JCB Q-Fit agregātu šasijai, papildpiederumu maiņa ir ātra un vienkārša. Lielas plūsmas dubultā papildu opcija palielina papildpiederumu produktivitāti vēl vairāk, neradot primārās jaudas zaudējumu. Šī funkcija ļauj uzturēt hidraulisko eļļas dzesētāju.
   • Mērinstrumentu panelī izvietotais LED ekrāns nodrošina Loadall operatoriem noderīgu informāciju mašīnas efektīvai darbināšanai, piemēram, informāciju par degvielas atlikumu, degvielas patēriņu kopš pēdējās uzpildes un vidējo degvielas patēriņu. Novatoriskā viedā hidrauliskā tehnoloģija ļauj izmantot katru degvielas pilienu. Strēles nolaišanai un ievilkšanai tiek izmantoti smaguma spēki, kas nodrošina vēl nebijušu energoefektivitāti. JCB Loadalls leģendārās produktivitātes, konstrukcijas kvalitātes un uzticamās darbības dēļ tie ir ļoti populāri visā pasaulē. Bremzēm ir zemāka viskozā pretestība braukšanas un kraušanas darbu laikā, tas uzlabo degvielas ekonomiju par 2%. AGRI Super Loadalls ir TorqueLock piektajā un sestajā pārnesumā, tas nodrošina lielāku pārvietošanās ātrumu un īsāku pārvietošanās laiku no saimniecības uz lauku, kā arī zemāku degvielas patēriņu.

Rezerves daļas

Gaisa filtrs, ārējais T4, JCB

Gaisa filtrs, ārējais T4, JCB

Pieejams 50+
91.31 €
StokkerPro cena 86.74 €
Filtrs gaisa iekšējais, JCB

Filtrs gaisa iekšējais, JCB

Pieejams 50+
28.6 €
StokkerPro cena 27.18 €
Filtra elements CCV, JCB

Filtra elements CCV, JCB

Pieejams 50+
71.8 €
StokkerPro cena 68.21 €
Degvielas filtrs T4 smalkais, JCB

Degvielas filtrs T4 smalkais, JCB

Pieejams 46
81.6 €
StokkerPro cena 77.52 €
Filtrs salona, JCB

Filtrs salona, JCB

Pieejams 27
26.5 €
StokkerPro cena 25.18 €
Filtrs SCR (AdBlue), JCB

Filtrs SCR (AdBlue), JCB

Pieejams 5+
131.9 €
StokkerPro cena 125.31 €
Kabīnes filtrs recirkulācijas, JCB

Kabīnes filtrs recirkulācijas, JCB

Pieejams 12
41.7 €
StokkerPro cena 39.62 €
Degvielas filtrs rupjais, JCB

Degvielas filtrs rupjais, JCB

Pieejams 24
46.5 €
StokkerPro cena 44.18 €
AdBlue MEAS galva, JCB

AdBlue MEAS galva, JCB

Pieejams 5
779.7 €
StokkerPro cena 740.71 €
Parādīt vairāk

Līdzīgi produkti

Teleskopiskais riteņiekrāvējs TM180, JCBTeleskopiskais riteņiekrāvējs TM220, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 560-80 AgriPlus, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 560-80 AGS, JCBTeleskopiskais riteņiekrāvējs TM320, JCBTeleskopiskais riteņiekrāvējs TM320S, JCBTeleskopiskais riteņiekrāvējs TM420, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 538-60 AgriPlus, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 542-70 AGRI PRO, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 542-70 AGS, JCB
ModelisTeleskopiskais riteņiekrāvējs TM180, JCBTeleskopiskais riteņiekrāvējs TM220, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 560-80 AgriPlus, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 560-80 AGS, JCBTeleskopiskais riteņiekrāvējs TM320, JCBTeleskopiskais riteņiekrāvējs TM320S, JCBTeleskopiskais riteņiekrāvējs TM420, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 538-60 AgriPlus, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 542-70 AGRI PRO, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 542-70 AGS, JCB
Produkta kodsTM180&JCBTM220&JCB560AG+&JCB560AGS&JCBTM320&JCBTM320S&JCBTM420&JCB538-60AG+&JCB542PRO&JCB542AGS&JCB
Nominālā jauda48 kW54,5 kW93-108 kW93-108 kW93 kW108 kW108 kW
Tehnikas svars7726 kg8576 kg10775 kg10775 kg8160 kg8160 kg9530 kg
Braukšanas ātrums20 km/h40 km/h40 km/h40 km/h40 km/h40 km/h40 km/h
Celšanas augstums4,3 m4,4 m7,9 m7,9 m5,2 m5,2 m5,1 m
Celtspēja1800 kg2200 kg6000 kg6000 kg3200 kg3200 kg4100 kg
 
 
Stokker ir vadošais augstas kvalitātes instrumentu un tehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu uzņēmums Baltijā.
 
 
 
 
 
Vai Jūs zinājāt, ka 92 no 100 Stokker klientiem mūs ieteiktu saviem draugiem vai kolēģiem?
Ära vajuta
Mans Stokker
E-pasts
Sociālie tīkli
Izveidot vai atjaunot paroli?
Vēl neesi Stokker klients? Uzzini vairāk.Reģistrējies StokkerPRO.