JAUNUMS!
Pievienojies!
Stokker e-veikalā , iegādājoties preces virs 49€, piegāde - bez maksas.
Open MenuProduktu katalogsOpen CartOpen SearchOpen Account
search
(+371) 25 484 474Instrumentu serviss: (+371) 27 354 354
Latviešu
Valsts
Piegādes valsts
Valoda
OUTLETPakalpojumiJaunsAkcijasStokker Finance nomaksaKontakti
Jūsu pirkumu grozs ir tukšsPievienojiet grozam produktus vai
dodieties uz sākumlapu
Bezmaksas piegāde
interneta veikala pasūtījumiem no 49€
Mans Stokker
Ienākt/reģistrēties
searchMeklēt
JCB-535-95-01
JCB-535-95-02
JCB-535-95-03

Teleskopiskais iekrāvējs 535-95, JCB

535-95&JCB , C
 • Ekonomisks un produktīvs 55 kW (75 ZS) JCB EcoMAX dzinējs
 • Dzinējs bez cietdaļiņu filtra ietaupa laiku un naudu
 • Konstruēts ilgam kalpošanas laikam un iekļauj modernas tehnoloģijas
 • Ļoti manevrētspējīgs teleskopiskais iekrāvējs
 • Konstruēts teicamai redzamībai, produktivitātei un drošībai
 • Klasē vadošais SAE apkalpojamības novērtējums
Nosūtīt pieprasījumu
×

Nosūtīt pieprasījumu

 • Tehniskā specifikācija
  • Nominālā jauda: 55-81 kW
  • Tehnikas svars: 8215 kg
  • Braukšanas ātrums: 33 km/h
  • Celšanas augstums: 9,5 m
  • Celtspēja: 3500 kg
  Attēliem ir ilustratīva nozīme.
  + Parādīt vairāk
 • http://www.jcb.com/
  Visi produkti
 • Mehāniskajām iekārtām būvobjekti rada daudz izaicinājumu, bet jaunākais JCB 535-95 Construction Loadall teleskopiskais iekrāvējs ir kā radīts būvobjektu unikālajām prasībām. Kompaktie izmēri, nepārspējamā vadāmība, kā arī konstrukcijas kvalitāte un ērta operatora darba vide visu dienu ir tikai sākums. Tāpat kā citi JCB Construction teleskopiskie iekrāvēji arī 535-95 ir radīts tieši jūsu darba vajadzībām. Nepārspējama produktivitāte, efektivitāte, drošības un apkalpojamība ļaus tikt galā ar smagākajiem darbiem jebkurā diennakts laikā.
 • JCB-535-95-02
   • NEPĀRSPĒJAMA AIZSARDZĪBA UN DR
   • NEPĀRSPĒJAMA PRODUKTIVITĀTE
   • NEPĀRSPĒJAMA STIPRĪBA UN IZTUR
   • NEPĀRSPĒJAMI ZEMAS EKSPLUATĀCI
   • NEPĀRSPĒJAMS DARBSPĒJAS LAIKS
   • NEPĀRSPĒJAMS KOMFORTS UN LIETO
   • JCB 535-95 Loadall raksturo teicama atpakaļskata redzamība, ko nodrošina zems strēles profils un šarnīra pozīcija, kā arī pilns sānu un atpakaļskata spoguļu komplekts. Tā kā EcoMAX dzinējam nav nepieciešams cietdaliņu filtrs, motora pārsegs ir zemāks, kas uzlabo redzamību un manevrēšanu. Mūsu Loadall drošības sistēma ir Thatcham apstiprināta daudzos reģionos. Komplektācija iekļauj JCB LiveLink telemātikas GPS transportlīdzekļa sekotāju, imobilaizeru un Cesar Datatag. Kabīne atbilst apgāšanās aizsargkonstrukcijas (ROPS) un konstrukcijas aizsardzībai pret krītošiem priekšmetiem (FOPS) prasībām, tāpēc operatori var justies droši jebkurā situācijā. Regulējams rāmis sniedz operatoram iespēju iestatīt teleskopisko iekrāvēju pilnīgi stabilā pozīcijā pirms celšanas darbu sākšanas. Lai aizsargātu tuvumā esošas personas, JCB 535-95 standarta aprīkojumā ir atpakaļgaitas signāls, bet operatora klātesamības slēdzis atspējo piedziņu, ja operators neatrodas savā sēdvietā, tādējādi netiek pieļauti nelaimes gadījumi. Mūsu ražotnē uzstādītie imobilaizeri var būt pamats, lai mazinātu apdrošināšanas prēmiju apmēru. Imobilaizeru var darbināt ar atslēgu vai četrciparu kodu un tas automātiski aktivējas noteiktu laiku pēc dzinēja izslēgšanas. Cesar ir vienkārša un efektīva mašīnas identificēšanas un reģistrēšanas metode, ko izmanto policija Apvienotajā Karalistē un Īrijā. JCB pilnībā atbalsta šo iniciatīvu un mūsu Apvienotās Karalistes tirgum paredzētie teleskopiskie iekrāvēji ir aprīkoti ar to standarta komplektācijā. Šļūtenes bojājumu pretvārsti (HBCV) ir iekļauti hidrocilindru standarta komplektācijā, nodrošinot aizsardzību pret darba agregāta nekontrolētu nolaišanos šļūtenes bojājumu gadījumā. LiveLink sekošana nodrošina vērtīgu informāciju par mašīnas atrašanās vietu. Ģeozonēšana ļauj būt pārliecinātiem, ka mašīna tiek lietota tikai jūsu noteiktajās vietās.
   • Klasē vadošā JCB hidraulika nodrošina ātrākos darbu izpildes laikus – efektīvu celšanu, pārkraušanu un stumšanu. Pateicoties kompaktai riteņu bāzei un platiem stūrēšanas bloķēšanas leņķiem, JCB 535-95 Construction Loadall teleskopisko iekrāvēju raksturo teicama manevrētspēja un ātra pārvietošanās pa būvobjektu. Četrriteņu piedziņa standarta komplektācijā nodrošina teicamu saķeri un veiktspēju uz mīksta seguma un dubļainās vietās. Divu riteņu piedziņa ir pieejama zemākam riepu nodilumam un degvielas patēriņam. JCB EcoMAX T4F nodrošina 75 ZS (55 kW) jaudu un 400 Nm griezes momentu. Šī jauda ir pieejama jau pie 1300 apgr./min., nodrošinot efektīvu un ātru darbu izpildi, kā arī teicamu saķeri. JCB izvēles vieglas gaitas sistēma (SRS) uzlabo kravas transportēšanu un operatora komfortu un līdz ar to arī produktivitāti, pārvietojoties pa lielceļiem vai nelīdzeniem laukiem. SRS var aktivēt manuāli, strēlei atrodoties jebkurā pozīcijā. Vienas sviras daudzfunkciju servopiedziņas vadība nodrošina ātru un precīzu kravu novietošanu. 535-95 Loadall virziena vadība arī ir vienkārša ar ērtu slēdža pārslēgšanu. 81 kW (109 ZS) un 93 kW (125 ZS) EcoMAX dzinējiem ir mainīga ātruma dzesēšanas ventilators, kas automātiski pielāgojas apkārtējās vides temperatūrai un maina ventilatora ātrumu, nodrošinot maksimālu degvielas ekonomiju un minimālu troksni. Izvēles reversais ventilators attīra teleskopiskā iekrāvēja dzesēšanas sistēmu no putekļiem un gružiem, nodrošinot labu veiktspēju.
   • Lielas slodzes ass pēda ļauj JCB 535-95 Construction Loadall teleskopiskajam iekrāvējam absorbēt milzīgas slodzes, kas rodas smagu materiālu transportēšanas laikā, bet pilnībā metinātā viengabala šasija uzlabo izturību un mazina svaru. Izturīga U veida strēle balstās pret pilnībā metinātām noslēdzošajām plāksnēm. Papildu izturībai strēles laidumi pārklājas līdz pat 1,0 m. Mēs esam samazinājuši arī savienojumu un slodzēm pakļauto vietu skaitu mūsu integrētās strēles galos un pie viengabala noslēdzošās plāksnes. Lai nodrošinātu aizsardzību pret koroziju, JCB Construction Loadall kabīnes pirms krāsošanas ir apstrādātas ar elektroforēzi. Kopējo strukturālo izturību uzlabo slīpumu un pagarinājumu nodrošinošo hidrocilindru lietie stiprinājumi. Hidrauliskās šļūtenes ir pārdomāti izvietotas caur strēli maksimālai aizsardzībai. Dzinēja pārsegs ir uzstādīts sānos, kas aizsargā pret bojājumiem. Aizmugurējās gaismas ir atlokāmas, nodrošinot labu aizsardzību pret bojājumiem. JCB 535-95 Construction Loadall teleskopiskā iekrāvēja strēle ir montēta zemu pie šasijas, tas nodrošina īpaši izturīgu konstrukciju un maksimālu redzamību. Jauno Construction Loadall modeļu stingrā pārbaužu programma iekļauj ilgākas šasijas, strēles un citu pamata komponentu slodzes pārbaudes, kā arī atkārtotu transmisijas lietošanu vairākus tūkstošus ciklu. Izvēles priekšējie un augšējie režģa jumta aizsargi nodrošina papildu aizsardzību pret krītošiem priekšmetiem.
   • JCB novatoriskā Clean Burn tehnoloģija ļauj EcoMAX nodrošināt atbilstību T4F/Stage IV standartiem, izmantojot blīvētu selektīvās katalītiskās reducēšanas (SCR) sistēmu, nevis izplūdes pēcapstrādi (piem., DPF). Priekšrocības iekļauj to, ka jums nav jāuztraucas par laikietilpīgo DPF reģenerāciju un maiņu. JCB 535-95 Loadall LED ekrāns nodrošina noderīgu informāciju mašīnas efektīvai darbināšanai, piemēram, informāciju par degvielas atlikumu, degvielas patēriņu kopš pēdējās uzpildes, vidējo degvielas patēriņu, DEF līmeni un jebkādiem brīdinājumiem. Teleskopiskā iekrāvēja 55 kW/74 ZS dzinējam nav nepieciešams pēcapstrādes agregāts un DEF līdz pat 2019. gadam. Tas nodrošina unikālu iespēju teicami salāgot visus JCB komponentus nepārspējamai veiktspējai un efektivitātei. Nodrošinot lielu jaudu un griezes momentu pat pie dzinēja ātruma 1300 apgr./min., EcoMAX ir raksturīgs zems transmisijas un hidraulikas degvielas patēriņš. JCB teleskopiskie iekrāvēji ir pieprasītas darbmašīnas, kuras raksturo leģendāra produktivitāte un konstrukcijas kvalitāte. EcoMAX var izmantot zemākas kvalitātes degvielas, tāpēc Construction Loadalls mašīnas ir viegli pārdot dažādās teritorijās.
   • Šķidrumu filtri (dzinēja eļļas, hidrauliskās eļļas un degvielas) ir centralizēti uzstādīti ātrākām, vienkāršākām tehniskajām apkopēm. Gaisa filtrs arī ir vienkārši pieejams un divu elementu konstrukcija atvieglo tīrīšanu – tas ir vēl viens iemesls, kāpēc JCB Construction Loadalls ir klasē labākais SAE apkalpojamības vērtējums. Visas JCB 535-95 ikdienas pārbaudes un eļļošanas darbus var veikt no zemes līmeņa. No zemes līmeņa var vienkārši uzpildīt arī dīzeļdegvielas un AdBlue tvertnes. Abām tvertnēm ielietnē ir sākotnēji filtri, kas nodrošina aizsardzību pret netīrumiem un piesārņojumu. Teleskopiskā iekrāvēja akumulators ir viegli pieejams bez papildu darbarīkiem, atverot ar aizdedzes atslēgu slēdzamu pārsegu. JCB 535-95 sausā eļļošanas sistēma nodrošina, ka pretnodiluma uzlikas kalpo ļoti ilgi ar 500 stundu tehniskās apkopes intervāliem. Teleskopiskais iekrāvējs neizmanto DPF tehnoloģiju, tāpēc reģenerācijas process nerada produktivitātes zudumus un DPF maiņa nav saistīta ar papildu izdevumiem. Lai pierādītu teicamo konstrukcijas kvalitāti, EcoMAX dzinējiem ir veiktas 110 000 stundu pārbaudes 70 dažādās mašīnās vissarežģītākajos darbos un vidēs.
   • JCB 535-95 Loadall teleskopiskā iekrāvēja apgaismotie slēdži ir lieliski saskatāmi pat nepietiekamā apgaismojumā. Jaunie instrumenti un augstas izšķirtspējas TFT ekrāns nodrošina intuitīvu mašīnas vadības paneli. Lai braukšanas pozīcija būtu patiesi teicama, izvēlieties vienkārši regulējamo noliecamo teleskopisko stūres kolonnu. Teleskopiskā iekrāvēja septiņu ātrumu ventilatora sildītājs nodrošina īpaši ērtu un produktīvu operatora vidi. Pateicoties lielai jumta lūkai un standarta tonētiem kabīnes stikliem, kabīnē ir nodrošināta teicama redzamība. Jumta sliežu pozīcija ir rūpīgi izvēlēta maksimālai redzamībai, kad tiek celtas preces. Optimālai redzamībai izvēlieties kabīnes, kā arī priekšējās un aizmugurējās gaismas. Mūsu jaunākajā Loadall klāstā, tostarp 535-95, ir iekļautas jaunas vienas sviras vadības ierīces. Šādas inovācijas samazina operatora nogurumu par 8%, uzlabojot koncentrēšanos un drošību objektā.

Iegādājoties šo preci, iesakām arī:

Rezerves daļas

Gaisa filtrs, ārējais T4, JCB

Gaisa filtrs, ārējais T4, JCB

Pieejams 50+
91.31 €
StokkerPro cena 86.74 €
Filtrs gaisa iekšējais, JCB

Filtrs gaisa iekšējais, JCB

Pieejams 50+
28.6 €
StokkerPro cena 27.18 €
Filtra elements CCV, JCB

Filtra elements CCV, JCB

Pieejams 45
71.8 €
StokkerPro cena 68.21 €
Degvielas filtrs T4 smalkais, JCB

Degvielas filtrs T4 smalkais, JCB

Pieejams 37
81.6 €
StokkerPro cena 77.52 €
Stūres pirksta blīvslēgs BHL, JCB

Stūres pirksta blīvslēgs BHL, JCB

Pieejams 34
11.8 €
StokkerPro cena 11.20 €
Gaisa filtrs ārējais, JCB

Gaisa filtrs ārējais, JCB

Pieejams 30
57.2 €
StokkerPro cena 54.34 €
Filtrs salona, JCB

Filtrs salona, JCB

Pieejams 26
26.5 €
StokkerPro cena 25.18 €
Stūres pirksta bukse, JCB

Stūres pirksta bukse, JCB

Pieejams 26
13.81 €
StokkerPro cena 13.12 €
Gaisa filtrs iekšējais, JCB

Gaisa filtrs iekšējais, JCB

Pieejams 21
65.1 €
StokkerPro cena 61.84 €
Blīve iesūkšanas sietam, JCB

Blīve iesūkšanas sietam, JCB

Pieejams 20
4.4 €
StokkerPro cena 4.19 €
Stūres stieņa pirksts, JCB

Stūres stieņa pirksts, JCB

Pieejams 18
15.6 €
StokkerPro cena 14.82 €
Hidraulikas filtrs 10 mikroni, JCB

Hidraulikas filtrs 10 mikroni, JCB

Pieejams 16
45.4 €
StokkerPro cena 43.12 €
Kabīnes filtrs recirkulācijas, JCB

Kabīnes filtrs recirkulācijas, JCB

Pieejams 12
41.7 €
StokkerPro cena 39.62 €
Parazītrullis, JCB

Parazītrullis, JCB

Pieejams 5+
108.5 €
StokkerPro cena 103.08 €
Parazītrullis ar A/C, JCB

Parazītrullis ar A/C, JCB

Pieejams 3
78.9 €
StokkerPro cena 74.96 €
Hidrauliskais filtrs, JCB

Hidrauliskais filtrs, JCB

Pieejams 2
239.5 €
StokkerPro cena 227.52 €
Filtrs, motoreļļas, JCB

Filtrs, motoreļļas, JCB

Pieejams 46
17.9 €
StokkerPro cena 17.00 €
Degvielas filtrs 5 Micron, JCB

Degvielas filtrs 5 Micron, JCB

Pieejams 25
55.7 €
StokkerPro cena 52.91 €
Degvielas filtrs rupjais, JCB

Degvielas filtrs rupjais, JCB

Pieejams 17
46.5 €
StokkerPro cena 44.18 €
Parādīt vairāk

Jautā speciālistam

Līdzīgi produkti

Teleskopiskais iekrāvējs 516-40, JCBAutokrāvējs TLT25D, JCBAutokrāvējs TLT30D, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 520-40, JCBAutokrāvējs TLT35D, JCBAutokrāvējs 926, JCBAutokrāvējs 930, JCBAutokrāvējs 940, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 525-60, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 535-95 INDUSTRIAL, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 535-95, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 541-70 INDUSTRIAL 541-70, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 531-70, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 526-56, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 527-58, JCB
ModelisTeleskopiskais iekrāvējs 516-40, JCBAutokrāvējs TLT25D, JCBAutokrāvējs TLT30D, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 520-40, JCBAutokrāvējs TLT35D, JCBAutokrāvējs 926, JCBAutokrāvējs 930, JCBAutokrāvējs 940, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 525-60, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 535-95 INDUSTRIAL, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 535-95, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 541-70 INDUSTRIAL 541-70, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 531-70, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 526-56, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 527-58, JCB
Produkta kods516&JCBTLT25&JCBTLT30&JCB520&JCBTLT35&JCB926&JCB930&JCB940&JCB525&JCB535IND&JCB535-95&JCB541IND&JCB531&JCB526&JCB527&JCB
Nominālā jauda35 kW37 kW37 kW37,5 kW46 kW55 kW55 kW55 kW55 kW55-81 kW55-81 kW55-81 kW55-93 kW81 kW81 kW
Tehnikas svars3421 kg4220 kg5100 kg4400 kg5500 kg5910 kg6340 kg7500 kg5490 kg8020 kg8215 kg7850 kg7060 kg6270 kg5900 kg
Braukšanas ātrums26 km/h20 km/h20 km/h20 km/h20 km/h29,7 km/h29,7 km/h29,7 km/h25 km/h33 km/h33 km/h33 km/h33 km/h40 km/h40 km/h
Celšanas augstums4,0 m4,0 m4,0 m4,0 m4,4 m4,5 m4,5 m4,5 m6,0 m9,5 m9,5 m7,0 m7,0 m5,6 m5,8 m
Celtspēja1600 kg2500 kg3000 kg2000 kg3500 kg2600 kg3000 kg4000 kg2500 kg3500 kg3500 kg4100 kg3100 kg2600 kg2700 kg
 
 
Stokker ir vadošais augstas kvalitātes instrumentu un tehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu uzņēmums Baltijā.
 
 
 
 
 
Vai Jūs zinājāt, ka 92 no 100 Stokker klientiem mūs ieteiktu saviem draugiem vai kolēģiem?
Ära vajuta
Mans Stokker
E-pasts
Sociālie tīkli
Izveidot vai atjaunot paroli?
Vēl neesi Stokker klients? Uzzini vairāk.Reģistrējies StokkerPRO.