JAUNUMS!
Pievienojies!
Open MenuProduktu katalogsOpen CartOpen Search
search
(+371) 25 484 474
Latviešu
Valsts
Piegādes valsts
Valoda
OUTLETAkcijasNomaksaKontakti
Jūsu pirkumu grozs ir tukšsPievienojiet grozam produktus vai
dodieties uz sākumlapu
Bezmaksas piegāde
interneta veikala pasūtījumiem no 150€
Ienākt StokkerPRO
searchMeklēt
jcb 535-95 agri

Teleskopiskais iekrāvējs 535-95 AGRI, JCB 535AG&JCB , C

 • Efektīvs un jaudīgs T4 Final JCB EcoMAX dzinējs
 • Augsta manevrētspēja un dažāds lietojums
 • Ērta, produktivitāti veicinoša operatora vide
 • Retāki apkopes intervāli un viegla tehniskā apkope
 • Reģeneratīva hidraulika, Auto Smooth Ride, kausa vadība un citas tehnoloģijas
Nosūtīt pieprasījumu
Jautāt par piegādes laiku
×

Nosūtīt pieprasījumu

Servisa apkopes 790 Eur
Servisa apkopes 790 Eur

Lauksaimniecības teleskopisko iekrāvēju 3 gadu vai 1500 motorstundu servisa apkopju cena ir 3173 Eur + PVN. Pērkot jaunu lauksaimniecības teleskopisko iekrāvēju, 3 gadu vai 1500 motorstundu servisa apkopes iegādājies tikai par 790 Eur + PVN. Jūsu ietaupījums - 2383 EUR! Piedāvājums ir spēkā līdz 31.12.2019. un attiecas tikai uz jaunas tehnikas iegādi.

Lauksaimniecības teleskopisko iekrāvēju apkopju intervāli ir 100 stundas, 500 stundas, 1000 stundas un 1500 stundas.


 • Tehniskā specifikācija
  • Nominālā jauda: 81 kW
  • Tehnikas svars: 8020 kg
  • Braukšanas ātrums: 33 km/h
  • Celšanas augstums: 9,5 m
  • Celtspēja: 3500 kg
  Attēliem ir ilustratīva nozīme.
  + Parādīt vairāk
 • http://www.jcb.com/
  Visi produkti
 • JCB 535-95 AGRI ir teleskopiskais iekrāvējs ar 9,5 m sniedzamību. Tam ir ļoti efektīvs EcoMAX dzinējs un stabila šasija, kas var izturēt lielu slodzi. Sānā novietotais JCB dzinējs kopā ar JCB asīm un transmisiju nodrošina uzticamu piedziņas mehānismu. Lai uzlabotu tā daudzpusību, pielietojumu un ieguldījuma vērtību, piedāvājam plašu agregātu klāstu. Iespējams izvēlēties arī no trīs stūres režīmiem ērtai lietošanai, sekotājregulēšana nodrošina mazu pagriešanas rādiusu un lielisku manevrētspēju. JCB teleskopiskā iekrāvēja tirgus vērtība nezūd — tā kā tas ir labākais teleskopiskais iekrāvējs pasaulē, mūsu AGRI Loadall mašīnas vienmēr ir pieprasītas un vērtīgas. JCB Loadall mašīnas atbilst visām lauksaimniecības prasībām — lauksaimnieki var izvēlēties no AGRI, AGRI Plus un AGRI Super modeļiem. Visiem variantiem ir dažādas inovācijas, piemēram, mūsu Smart Hydraulics komplekts, kas apvieno dažādas pārnesumkārbas vai dzinēja iespējas, ļaujot izvēlēties savai saimniecībai visatbilstošāko mašīnu.
   • DROŠS UN AIZSARGĀTS
   • ĒRTS DARBS
   • STIPRUMS UN IZTURĪBA
   • TEICAMA VEIKTSPĒJA, TEICAMA PR
   • TROKŠŅU IZOLĀCIJA
   • Funkcijas
   • Iekļūšana kabīnē šajos teleskopiskajos iekrāvējos ir ļoti droša, pateicoties trim kontakta vietām un ergonomiski izvietotiem rokturiem un pakāpieniem. JCB AGRI Loadall kompaktiekrāvējam ir šļūtenes bojājumu pretvārsti (HBCV), kas novērš hidrocilindru nekontrolētu nolaišanos šļūtenes bojājumu gadījumā. Papildu drošībai tuvumā esošās personas ir aizsargātas ar mūsu standarta komplektācijā iekļauto atpakaļgaitas trauksmi. Zemais strēles profils un šarnīrs Lodall kompaktiekrāvēju operatoriem nodrošina teicamu redzamību. Pateicoties operatora klātesamības slēdzim, nejauša vadības ierīču darbināšana ir pagātne. Šī drošības funkcija nepieļauj teleskopiskā iekrāvēja darbināšanu, ja operators neatrodas sēdvietā. Papildu aizsardzībai pret krītošiem objektiem teleskopiskajam iekrāvējam ir priekšējais un augšējais režģa aizsargjumts. Mūsu drošības sistēma ir saņēmusi Thatcham apstiprinājumus (atkarībā no reģiona), tāpēc varat izmantot zemākas apdrošināšanas maksas priekšrocības. JCB LiveLink telemātikas GPS sekošanas sistēma nodrošina datus par teleskopiskā iekrāvēja atrašanās vietu reāllaikā. Ģeozonēšana ļauj būt pārliecinātiem, ka mašīna tiek lietota tikai jūsu noteiktajās vietās.
   • Standarta komplektācijā iekļautā proporcionālā ar vienu roku lietojamā vadības svira nodrošina ātru un precīzu vadību. AGRI Loadalls ir viegli lietot jebkuram operatoram – no iesācēja līdz ekspertam. Vadības ierīces kabīnē ir intuitīvas un vienkāršas, turklāt tās ir labi pārredzamas un ierīkotas līdzīgi izvietojumam automobiļos. Apgaismotie slēdži ir teicami saredzami pat diennakts tumšajās stundās. Tagad piedāvājam priekšējās, aizmugurējās, strēles un sakabes LED darba gaismas, kas uzlabo redzamību, ja teleskopisko iekrāvēju lieto diennakts tumšajā laikā vai nepietiekamas redzamības apstākļos. Teleskopiskā iekrāvēja septiņu ātrumu ventilatora sildītājs nodrošina īpaši ērtu un produktīvu operatora darba vidi. Lai ērti pielāgotu vadītāja pozīciju jūsu vajadzībām, izvēlieties vienkārši regulējamo noliecamo teleskopisko stūres kolonnu. Šiem teleskopiskajiem iekrāvējiem ir raksturīga teicama apkārtnes pārredzamība, ko nodrošina lieli sānu un jumta logi, kā arī zema profila motora pārsegs. Gaišās dienās Loadall standarta komplektācijā iekļautie tonētie stikli atstaro 30% saules enerģijas lielākam operatora komfortam. Teleskopiskā iekrāvēja jaunie motora pārsega dizaina elementi nav tikai virspusēji – dzesēšanas ventilatora gaisa plūsma ir vērsta augšup, mazinot uzkrājušos putekļu daudzumu. Durvju augšdaļas ārējais slēgmehānisms arī ir jaunums – tagad varat tās aizvērt no ārpuses. Ērtam darbam ar strēli mūsu Super modeļiem ir sēdvietai piestiprināta vadības svira.
   • Izturīga invertēta U veida strēle, pilnībā metinātas noslēdzošās plāksnes un vismaz 1 m gari strēles pārlaidumi. Papildu izturībai mēs esam samazinājuši arī savienojumu un slodzēm pakļauto vietu skaitu mūsu integrētās strēles galos un pie viengabala noslēdzošās plāksnes. AGRI teleskopisko iekrāvēju šļūtenes ir izvietotas caur strēli maksimālai aizsardzībai. Motora pārsegi ir aizsargāti pret bojājumiem, pateicoties sānu montāžai uz šasijas un iegremdei. AGRI Loadalls ar celšanas augstumu 7 m vai vairāk ir aprīkoti ar atliecamām aizmugurējām gaismām, kas nodrošina labu aizsardzību pret darba laikā iespējamiem bojājumiem. Viengabala pilnībā metināta šasija uzlabo izturību un samazina svaru, bet lielas slodzes ass pēdas dēļ JCB AGRI teleskopiskais iekrāvējs efektīvi absorbē ārkārtīgi lielas slodzes. Strēle ir montēta zemu pie šasijas, kas nodrošina īpaši izturīgu konstrukciju un maksimālu redzamību. Centralizēti izvietoti celšanas, noliekšanas un pagarināšanas hidrocilindri novērš strēles savērpšanos; tie ir stingri nostiprināti ar centrā uzstādītiem lietajiem stiprinājumiem, kas nodrošina vēl labāku strukturālo izturību. EcoMAX dzinējam ir veiktas 200 000 stundu pārbaudes 70 dažādās mašīnās vissarežģītākajos darbos un vidēs. Mūsu teleskopiskajiem iekrāvējiem ir JCB ražoti hidrocilindri, kabīnes, asis, transmisijas un dzinēji – tas viss nodrošina pilnīgu harmoniju optimālai uzticamībai. Jauno AGRI Loadall modeļu stingrā pārbaužu programma iekļauj ilgākas šasijas, strēles un citu pamata komponentu slodzes pārbaudes, pārbaudes aukstos klimatiskajos apstākļos un atkārtotu transmisijas lietošanu vairākus tūkstošus ciklu. Lai AGRI Loadalls aizsargātu pret koroziju ilgā laikā, kabīne pirms krāsošanas ir apstrādāta ar elektroforēzi.
   • JCB AGRI Loadall ir ļoti manevrētspējīga mašīna – kompaktā riteņu bāze un lielais stūres bloķējuma leņķis ļauj taupīt laiku saimniecības darbos, jo īpaši šaurās vietās. Viedā hidraulika ļauj nodrošināt ļoti ātrus darbu ciklus, uzlabojot saimniecības produktivitāti. Pārvietojoties pa lielceļiem vai laukiem, automātiskā vienmērīgas gaitas sistēma (SRS) uzlabo kravu stabilitāti un darba komfortu. JCB automātiskā kausa vadības tehnoloģija ļauj precīzāk kontrolēt kausā paņemtā materiāla daudzumu, pilnībā iztukšot kausu vai vadīt dakšas ar vienu vadības sviras pogu. Materiāls tiek izvadīts ātri un kontrolēti. AGRI teleskopiskajam iekrāvējam ir pieejami trīs stūrēšanas režīmi. Divu riteņu stūrēšanas režīms ir teicami piemērots braukšanai pa lielceļiem. Četru riteņu stūrēšana ir piemērota manevriem šaurās vietās. Sāniskā stūrēšana ir piemērota, strādājot sienu un saimniecības ēku tuvumā. Vadības svirai uzstādītā manuālā vai automātiskā pārnesumu maiņa nozīmē ātru un vienkāršu pārnesumu, ātruma un virziena pārslēgšanu. Transmisijas izlādes vārsts uz kājas bremzi nodrošina teicamu darbu daudzfunkciju režīmā, tostarp palielinātu jaudu kravu kraušanas un pārvietošanas laikā. Bremzēšanai ir visu riteņu servopiedziņas atbalsts. Šiem Loadalls iekrāvējiem standarta aprīkojumā ir papildu plūsmdaļas, kas nodrošina plašāku papildpiederumu izmantošanu un lietojumu. Kabīnē tagad ir priekšējo un aizmugurējo hidraulisko palīgierīču spiediena noņemšanas poga. AGRI teleskopiskajiem iekrāvējiem ir četru riteņu piedziņa, tas nodrošina teicamu saķeri jebkurā brīdī (divu riteņu piedziņa ir aktivējama ar vienu slēdža kustību, mazinot riepu nodilumu un degvielas patēriņu). Labākam darbam uz sarežģītām virsmām izvēlieties ierobežotas izslīdes diferenciāli. Strēles gala amortizācija mazina materiālu zudumus, vienlaikus uzlabojot strēles celšanas darbus un ievilkšanu. Jaunais un efektīvais EcoMAX Tier 4 Final dzinējs nodrošina lielu jaudu un griezes momentu ar mazu dzinēja apgriezienu skaitu. Plašajā JCB teleskopisko iekrāvēju modeļu klāstā ir pieejama jūsu vajadzībām teicami piemērota mašīna. Maināmas ģeometrijas turbokompresors nodrošina teicamu veiktspēju ar mazu apgriezienu skaitu, palīdzot JCB EcoMAX Tier 4 Final dzinējam nodrošināt lielu degvielas ekonomiju*. Pateicoties JCB Q-Fit agregātu šasijai, papildpiederumu maiņa ir ātra un vienkārša. Lielas plūsmas dubultā papildu opcija palielina papildpiederumu produktivitāti vēl vairāk, neradot primārās jaudas zaudējumu. Šī funkcija ļauj uzturēt hidraulisko eļļas dzesētāju.* Atkarībā no modeļa
   • 81 kW (109 ZS), 93 kW (125 ZS) un 108 kW (145 ZS) JCB EcoMAX teleskopisko iekrāvēju dzinējiem ir mainīga ātruma dzesēšanas ventilators, kas automātiski pielāgojas apkārtējās vides temperatūrai un maina ventilatora ātrumu, nodrošinot maksimālu degvielas ekonomiju un minimālu troksni. JCB AGRI Loadalls ir mūsu efektīvas konstrukcijas programmas rezultāts, sniedzot 18% degvielas ietaupījumus salīdzinājumā ar mūsu Tier 3 modeļiem. Mērinstrumentu panelī izvietotais LED ekrāns nodrošina Loadall operatoriem noderīgu informāciju mašīnas efektīvai darbināšanai, piemēram, informāciju par degvielas atlikumu, degvielas patēriņu kopš pēdējās uzpildes un vidējo degvielas patēriņu. Novatoriskā viedā hidrauliskā tehnoloģija ļauj izmantot katru degvielas pilienu. Strēles nolaišanai un ievilkšanai tiek izmantoti smaguma spēki, kas nodrošina vēl nebijušu energoefektivitāti. JCB Loadalls leģendārās produktivitātes, konstrukcijas kvalitātes un uzticamās darbības dēļ tie ir ļoti populāri visā pasaulē. Jūsu teleskopiskā iekrāvēja dzinēju var pielāgot darbam ar zemākas kvalitātes degvielām, tas uzlabo tālākpārdošanas iespējas dažādos pasaules reģionos. Bremzēm ir zemāka viskozā pretestība braukšanas un kraušanas darbu laikā, tas uzlabo degvielas ekonomiju par 2%. AGRI Super Loadalls ir TorqueLock piektajā un sestajā pārnesumā, tas nodrošina lielāku pārvietošanās ātrumu un īsāku pārvietošanās laiku no saimniecības uz lauku, kā arī zemāku degvielas patēriņu. Nodrošinot lielu jaudu un griezes momentu pat pie dzinēja ātruma 1300–1400 apgr./min., EcoMAX ir raksturīgs zems transmisijas un hidraulikas degvielas patēriņš.
   • Servisa apkopes 790 Eur
    Servisa apkopes 790 Eur

    Lauksaimniecības teleskopisko iekrāvēju 3 gadu vai 1500 motorstundu servisa apkopju cena ir 3173 Eur + PVN. Pērkot jaunu lauksaimniecības teleskopisko iekrāvēju, 3 gadu vai 1500 motorstundu servisa apkopes iegādājies tikai par 790 Eur + PVN. Jūsu ietaupījums - 2383 EUR! Piedāvājums ir spēkā līdz 31.12.2019. un attiecas tikai uz jaunas tehnikas iegādi.

    Lauksaimniecības teleskopisko iekrāvēju apkopju intervāli ir 100 stundas, 500 stundas, 1000 stundas un 1500 stundas.


Līdzīgi produkti

Teleskopiskais riteņiekrāvējs TM180, JCBTeleskopiskais riteņiekrāvējs TM220, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 531-70 AGRI, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 535-95 AGRI, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 541-70 AGRI, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 536-60 AGRI, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 550-80 AgriPlus, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 560-80 AgriPlus, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 560-80 AGS, JCBTeleskopiskais riteņiekrāvējs TM320, JCBTeleskopiskais riteņiekrāvējs TM320S, JCBTeleskopiskais riteņiekrāvējs TM420, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 542-70 AGRI PRO, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 542-70 AGS, JCB
ModelisTeleskopiskais riteņiekrāvējs TM180, JCBTeleskopiskais riteņiekrāvējs TM220, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 531-70 AGRI, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 535-95 AGRI, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 541-70 AGRI, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 536-60 AGRI, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 550-80 AgriPlus, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 560-80 AgriPlus, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 560-80 AGS, JCBTeleskopiskais riteņiekrāvējs TM320, JCBTeleskopiskais riteņiekrāvējs TM320S, JCBTeleskopiskais riteņiekrāvējs TM420, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 542-70 AGRI PRO, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 542-70 AGS, JCB
Produkta kodsTM180&JCBTM220&JCB531AG&JCB535AG&JCB541AG&JCB536-60AG&JCB550AG+&JCB560AG+&JCB560AGS&JCBTM320&JCBTM320S&JCBTM420&JCB542PRO&JCB542AGS&JCB
Nominālā jauda48 kW54,5 kW81 kW81 kW81 kW91 kW93-108 kW93-108 kW93-108 kW93 kW108 kW108 kW
Tehnikas svars7726 kg8576 kg6900 kg8020 kg7800 kg7200 kg10530 kg10775 kg10775 kg8160 kg8160 kg9530 kg
Braukšanas ātrums20 km/h40 km/h33 km/h33 km/h33 km/h33 km/h33 km/h40 km/h40 km/h40 km/h40 km/h40 km/h
Celšanas augstums4,3 m4,4 m7,0 m9,5 m7,0 m6,2 m8,1 m7,9 m7,9 m5,2 m5,2 m5,1 m
Celtspēja1800 kg2200 kg3100 kg3500 kg4100 kg3600 kg4999 kg6000 kg6000 kg3200 kg3200 kg4100 kg
 
 
Stokker ir vadošais augstas kvalitātes instrumentu un tehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu uzņēmums Baltijā.
 
 
 
 
 
Vai Tu zināji, ka 92 no 100 Stokker klientiem mūs ieteiktu saviem draugiem vai kolēģiem.
Ära vajuta
Ienākt StokkerPRO
E-pasts
Sociālie tīkli
Aizmirsi paroli?
Vēl neesi Stokker klients? Uzzini vairāk. Reģistrējies StokkerPRO.
Meistari+ieg%C5%ABst+popup