JAUNUMS!
Pievienojies!
Stokker e-veikalā , iegādājoties preces virs 49€, piegāde - bez maksas.
Open MenuProduktu katalogsOpen CartOpen SearchOpen Account
search
(+371) 25 484 474Instrumentu serviss: (+371) 27 354 354
Latviešu
Valsts
Piegādes valsts
Valoda
OUTLETPakalpojumiJaunsAkcijasStokker Finance nomaksaKontakti
Jūsu pirkumu grozs ir tukšsPievienojiet grozam produktus vai
dodieties uz sākumlapu
Bezmaksas piegāde
interneta veikala pasūtījumiem no 49€
Mans Stokker
Ienākt/reģistrēties
searchMeklēt
1_C_THL_525-60_7
17375
22105
C_THL_525-60_7

Teleskopiskais iekrāvējs 525-60, JCB

525&JCB , B
 • Celtspēja 2500 kg ar ievilktu strēli, 1750 kg pilnā augstumā
 • Nav nepieciešama izplūdes gāzu pēcapstrāde, lai nodrošinātu atbilstību Tier 4 Final prasībām
 • Ērts, vienkārši darbināms un apkalpojams
 • 6 m celšanas augstums, 800 kg celtspēja pie 3,4 m sasniedzamības uz priekšu
 • Dažādi drošības risinājumi, jo īpaši teicama redzamība
 • Kompakti izmēri teicamai manevrētspējai
Nosūtīt pieprasījumu
×

Nosūtīt pieprasījumu

 • Tehniskā specifikācija
  • Nominālā jauda: 55 kW
  • Tehnikas svars: 5490 kg
  • Braukšanas ātrums: 25 km/h
  • Celšanas augstums: 6,0 m
  • Celtspēja: 2500 kg
  Attēliem ir ilustratīva nozīme.
  + Parādīt vairāk
 • http://www.jcb.com/
  Visi produkti
 • Katrs JCB teleskopiskais iekrāvējs nodrošina teicamu produktivitāti un 525-60 AGRI Loadall nav izņēmums. Mašīnu raksturo ne tikai teicama redzamība un vadāmība, bet arī daudzveidīga lietojamība, iespaidīga jauda un vēl nebijusi efektivitāte. Katru JCB Loadall elementu raksturo stiprība, izturība un uzticamība. Turklāt 525-60 AGRI teleskopisko iekrāvēju raksturo arī zemas ekspluatācijas izmaksas, stingri drošības risinājumu, modernas pretaizdzīšanas tehnoloģijas, vienkārša tehniskā apkope un visergonomiskākā kabīne. JCB Loadalls teleskopiskie iekrāvēji ir piemēroti jebkuram lauksaimniecības darbam – izvēlei ir pieejami AGRI vai AGRI Plus modeļi. Visiem modeļiem ir vairākas tehnoloģiskas inovācijas, tostarp Smart Hydraulics pakotne, kas piedāvā dažādas pārnesumkārbu un dzinēju kombinācijas maksimālai efektivitātei.
 • 17375
   • APKALPOJAMĪBA
   • DROŠĪBA
   • EFEKTĪVA KONSTRUKCIJA
   • KOMFORTS UN LIETOŠANAS ĒRTUMS
   • KVALITĀTE, UZTICAMĪBA, IZTURĪB
   • PRODUKTIVITĀTE UN VEIKTSPĒJA
   • JCB 525-60 AGRI teleskopiskā iekrāvēja visas ikdienas apkopes un eļļošanas vietas ir ērti pieejamas no zemes līmeņa. Pateicoties pneimatiskajam cilindram, motora pārsegs ir vienkārši atverams un aizverams. Servisa atvere ir plata un pietiekami liela, lai nodrošinātu ērtu piekļuvi dzinējam no trim pusēm. Loadall dīzeļdegvielas tvertne ir viegli pieejama un uzpildāma no zemes līmeņa. Lai nodrošinātu aizsardzību pret nekvalitatīvu degvielu, ielietnē ir sākotnējais filtrs. Hidrauliskās šļūtenes ir pārdomāti izvietotas caur strēli, nodrošinot maksimālu aizsardzību. Stūrēšanas hidrocilindri ir izvietoti droši un uzstādīti augstu uz ass. Šādi tie ir aizsargāti pret bojājumiem un mazina dīkstāves. 525-60 AGRI teleskopiskā iekrāvēja pretnodiluma uzlikām ir sausās eļļošanas sistēma, tāpēc tām ir nepieciešamas apkopes ik pēc 500 stundām (salīdzinājumā ar konkurentu mašīnu 250 stundām). Mašīnas šķidrumu filtri (dzinēja eļļa, hidrauliskā eļļa un degviela) ir viegli aizsniedzami, nodrošinot ātru un vienkārši apkopi. Gaisa filtrs arī ir vienkārši pieejams un divu daļu konstrukcija atvieglo tīrīšanu.
   • JCB novatoriskā adaptīvā slodzes vadības sistēma automātiski neļauj 525-60 AGRI teleskopiskajam iekrāvējam apgāzties, strādājot ar lielām slodzēm. Citas personas aizsargā standarta aprīkojumā iekļautā atpakaļgaitas trauksme. Šim Loadall iekrāvējam ir šļūtenes bojājumu pretvārsti (HBCV), kas novērš hidrocilindru nekontrolētu nolaišanos šļūtenes bojājumu gadījumā. Papildu mieram teleskopiskā iekrāvēja kabīne ir aprīkota ar ROPS (apgāšanās aizsargkonstrukcija) un FOPS (konstrukcija aizsardzībai pret krītošiem objektiem), nodrošinot operatoram aizsardzību jebkurā brīdī. Lielais jumta logs, atverams aizmugurējais logs, atliecama durvju augšdaļa un kompaktais JCB Diesel Kohler dzinējs ar zema profila motora pārsegu nodrošinu teicamu apkārtnes pārredzamību. Pateicoties unikālai zema profila aizmugurējai asij un strēlei, atpakaļskata redzamība ir vadošā klasē. Kabīnē uzstādītās priekšējās un aizmugurējās darba gaismas nodrošina teicamu redzamību. Lai redzamība būtu vēl labāka (jo īpaši strādājot augstumā nepietiekamas redzamības apstākļos), izvēlieties strēlei uzstādāmas darba gaismas. JCB LiveLink telemātikas GPS sekošanas sistēma nodrošina datus par teleskopiskā iekrāvēja atrašanās vietu reāllaikā. Ģeozonēšana ļauj būt pārliecinātiem, ka mašīna tiek lietota tikai jūsu noteiktajās vietās. 525-60 AGRI teleskopiskā iekrāvēja strēles šarnīra punkts ir izvietots zemu un ārējā strēle ir slaida. Tas viss ļauj nodrošināt iespaidīgu labās puses un zema profila motora pārsega pārredzamību.
   • 525-60 AGRI Loadall kompaktiekrāvējam ir JCB Diesel Kohler T4 Final (EPA saderīgs) dzinējs, kas nodrošina 300 Nm griezes momentu jau pie 1400 apgr./min. un kuram nav nepieciešams cietdaliņu filtrs vai AdBlue pēcapstrāde. Tā kā maksimālais griezes moments tiek sasniegts pie 1400 apgr./min., šis dzinējs nodrošina zemu degvielas patēriņu, kā arī efektīvu transmisijas un hidraulikas darbību. Vairums Tier 4 Final dzinēju izmanto cietdaļiņu filtru (DPF) vai selektīvo katalītisko reducēšanu (SCR), kam ir nepieciešama papildu AdBlue līmeņa uzraudzīšana, bet šim JCB Diesel Kohler dzinējam tas nav nepieciešams. JCB jaunā Loadall kompaktiekrāvēja dizaina elementi nav tikai virspusēji – dzesēšanas ventilatora gaisa plūsma ir vērsta augšup, mazinot uzkrājušos putekļu daudzumu.
   • JCB 525-60 AGRI Loadall ir liela, ietilpīga kabīne ar plašām piekļuves durvīm. Kabīnē ir radio skaļrunis un ietilpīgas glabātavas. Tonēti kabīnes stikli ir iekļauti standarta komplektācijā, tie atstaro 30% saules enerģijas un uzlabo komfortu. Teleskopiskajam iekrāvējam ir pilnībā jauni instrumenti un augstas izšķirtspējas TFT ekrāns. Intuitīvi izvietotajiem vadības slēdžiem ir apgaismojums efektīvai lietošanai diennakts tumšajā laikā. Varat izvēlēties arī dažādas sēdvietas opcijas, kas ir pielāgojamas dažādiem operatoriem un lietojumiem. Lai Loadall varētu pielāgot darbam jebkuros klimatiskajos apstākļos, varat izvēlēties kabīni ar vai bez gaisa kondicionēšanas, nodrošinot teicamu darba vidi. JCB 525-60 AGRI vadīšana ir ērta, precīza un vienkārša – operatoram ir pieejamas vienas sviras vadības ierīces ar proporcionālām papildu vadības ierīcēm. JCB proporcionālā nemainīgas plūsmas funkcija ļauj operatoriem dažādiem papildpiederumiem iestatīt atšķirīgu plūsmas ātrumu.
   • Lai mūsu teleskopiskajiem iekrāvējiem nodrošinātu visaugstākos kvalitātes standartus, mēs izmantojam modernākos ražošanas procesus, piemēram, robotizētu mašīnapstrādi un precīzas montāžas tehnoloģiju, kā arī novatoriskas montāžas metodes. Jauno JCB Loadall modeļu stingrā pārbaužu programma iekļauj ilgākas šasijas, strēles un citu pamata komponentu slodzes pārbaudes, kā arī atkārtotu transmisijas lietošanu vairākus tūkstošus ciklu. Varat būt pārliecināti par 525-60 AGRI Loadall ilgtermiņa korozijas aizsardzību, jo visas JCB kabīnes pirms krāsošanas ir apstrādātas ar elektroforēzi. Viengabala pilnībā metināta šasija palielina stiprību un mazina svaru. Strēles laidumi pārklājas līdz pat 0,7 m. Hidrocilindriem ir berzes metinātas gala cilpas papildu izturībai, bet visām kniedēm ir izmantotas rūdītas tapas. Lielas slodzes ass pēda absorbē smagu kraušanas darbu laikā esošās pastāvīgās slodzes. Kopējo strukturālo izturību paaugstina slīpumu un pagarinājumu nodrošinošo hidrocilindru lietie stiprinājumi. Mašīna ir aprīkota ar izturīgu U veida strēli, kas balstās pret pilnībā metinātām noslēdzošajām plāksnēm. Papildu izturībai mēs esam samazinājuši arī savienojumu un slodzēm pakļauto vietu skaitu mūsu integrētās strēles galos un pie viengabala noslēdzošās plāksnes.
   • Teicamai saķerei un darbībai sarežģītos apstākļos JCB 525-60 AGRI teleskopiskajam iekrāvējam ir ierobežotas izslīdes diferenciālis un četru riteņu piedziņa. Mūsu novatoriskā maināma ātruma transmisija ļauj operatoram iestatīt kustības ātrumu uz priekšu, kas ir svarīgi darbam ar tādiem hidrauliskajiem papildpiederumiem kā slaucīšanas suka un padeves kausi. Hidrostatiskā transmisija nodrošina precīzu manevrēšanu par šaurās vietās. Piedziņas sistēma darbojas paralēli bremzēšanas sistēmai. Transmisijas izlādes vārsts uz kājas bremzi nodrošina teicamu darbu daudzfunkciju režīmā, tostarp palielinātu jaudu kravu kraušanas un pārvietošanas laikā. Pateicoties nelielajam 1970 mm augstumam un 1840 mm platumam, JCB Loadall iekrāvējs ir piemērots darbam visšaurākajās vietās. Kompaktā riteņu bāze un lielais stūres bloķējuma leņķis nodrošina nelielu pagriešanās rādiusu un teicamu manevrētspēju. Teleskopiskā iekrāvēja ātru un vienkāršu manevrētspēju nodrošina svārstveida svira uz stūres kolonnas vai vadības svirai uzstādīts svārstveida slēdzis. JCB 525-60 AGRI teleskopiskajam iekrāvējam ir trīs četru riteņu stūrēšanas režīmi. Divu riteņu stūrēšana ir teicami piemērota braukšanai pa lielceļiem. Četru riteņu stūrēšana nodrošina teicamu manevrētspēju. Sāniskā stūrēšana ļauj pietuvoties vai attālināties no šķēršļiem.

Rezerves daļas

Filtrs salona, JCB

Filtrs salona, JCB

Pieejams 26
26.5 €
StokkerPro cena 25.18 €
Degvielas filtrs 5 micr, JCB

Degvielas filtrs 5 micr, JCB

Pieejams 5
53 €
StokkerPro cena 50.35 €
Eļļas filtrs dzinējam, JCB

Eļļas filtrs dzinējam, JCB

Pieejams 3
31.59 €
StokkerPro cena 30.01 €
Hidraulikas filtrs 10 Micron, JCB

Hidraulikas filtrs 10 Micron, JCB

Pieejams 3
180.6 €
StokkerPro cena 171.58 €
Filtrs gaisa ārējais, JCB

Filtrs gaisa ārējais, JCB

Pieejams 3
69.39 €
StokkerPro cena 65.92 €

Jautā speciālistam

Līdzīgi produkti

Teleskopiskais iekrāvējs 516-40, JCBAutokrāvējs TLT25D, JCBAutokrāvējs TLT30D, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 520-40, JCBAutokrāvējs TLT35D, JCBAutokrāvējs 926, JCBAutokrāvējs 930, JCBAutokrāvējs 940, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 525-60, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 535-95 INDUSTRIAL, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 535-95, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 541-70 INDUSTRIAL 541-70, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 531-70, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 526-56, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 527-58, JCB
ModelisTeleskopiskais iekrāvējs 516-40, JCBAutokrāvējs TLT25D, JCBAutokrāvējs TLT30D, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 520-40, JCBAutokrāvējs TLT35D, JCBAutokrāvējs 926, JCBAutokrāvējs 930, JCBAutokrāvējs 940, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 525-60, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 535-95 INDUSTRIAL, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 535-95, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 541-70 INDUSTRIAL 541-70, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 531-70, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 526-56, JCBTeleskopiskais iekrāvējs 527-58, JCB
Produkta kods516&JCBTLT25&JCBTLT30&JCB520&JCBTLT35&JCB926&JCB930&JCB940&JCB525&JCB535IND&JCB535-95&JCB541IND&JCB531&JCB526&JCB527&JCB
Nominālā jauda35 kW37 kW37 kW37,5 kW46 kW55 kW55 kW55 kW55 kW55-81 kW55-81 kW55-81 kW55-93 kW81 kW81 kW
Tehnikas svars3421 kg4220 kg5100 kg4400 kg5500 kg5910 kg6340 kg7500 kg5490 kg8020 kg8215 kg7850 kg7060 kg6270 kg5900 kg
Braukšanas ātrums26 km/h20 km/h20 km/h20 km/h20 km/h29,7 km/h29,7 km/h29,7 km/h25 km/h33 km/h33 km/h33 km/h33 km/h40 km/h40 km/h
Celšanas augstums4,0 m4,0 m4,0 m4,0 m4,4 m4,5 m4,5 m4,5 m6,0 m9,5 m9,5 m7,0 m7,0 m5,6 m5,8 m
Celtspēja1600 kg2500 kg3000 kg2000 kg3500 kg2600 kg3000 kg4000 kg2500 kg3500 kg3500 kg4100 kg3100 kg2600 kg2700 kg
 
 
Stokker ir vadošais augstas kvalitātes instrumentu un tehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu uzņēmums Baltijā.
 
 
 
 
 
Vai Jūs zinājāt, ka 92 no 100 Stokker klientiem mūs ieteiktu saviem draugiem vai kolēģiem?
Ära vajuta
Mans Stokker
E-pasts
Sociālie tīkli
Izveidot vai atjaunot paroli?
Vēl neesi Stokker klients? Uzzini vairāk.Reģistrējies StokkerPRO.