JAUNUMS!
Pievienojies!
Open MenuProduktu katalogs0Open CartOpen Search
search
Iestatījumi
Vietne (valsts)
Piegādes valsts
valoda
0
Jūsu pirkumu grozs ir tukšsPievienojiet grozam produktus vai
dodieties uz sākumlapu
Bezmaksas piegāde
interneta veikala pasūtījumiem uz pakomātiem no 49€
searchMeklēt
Teleskopiskais iekrāvējs 535-95, JCB
Teleskopiskais iekrāvējs 535-95, JCB 2.
Teleskopiskais iekrāvējs 535-95, JCB 3.

Teleskopiskais iekrāvējs 535-95, JCB

Produkta kods: 535-95&JCB   , C
 • Ekonomisks un produktīvs 55 kW (75 ZS) JCB EcoMAX dzinējs
 • Dzinējs bez cietdaļiņu filtra ietaupa laiku un naudu
 • Konstruēts ilgam kalpošanas laikam un iekļauj modernas tehnoloģijas
 • Ļoti manevrētspējīgs teleskopiskais iekrāvējs
 • Konstruēts teicamai redzamībai, produktivitātei un drošībai
 • Klasē vadošais SAE apkalpojamības novērtējums
Pasūtāma prece
Nosūtīt pieprasījumu
×

Nosūtīt pieprasījumu

 • Tehniskā specifikācija
  • Nominālā jauda: 55-81 kW
  • Tehnikas svars: 8215 kg
  • Braukšanas ātrums: 33 km/h
  • Celšanas augstums: 9,5 m
  • Celtspēja: 3500 kg
  Attēliem un video ir ilustratīvs raksturs.
  + Parādīt vairāk
 • http://www.jcb.com/
  Visi produkti
 • Mehāniskajām iekārtām būvobjekti rada daudz izaicinājumu, bet jaunākais JCB 535-95 Construction Loadall teleskopiskais iekrāvējs ir kā radīts būvobjektu unikālajām prasībām. Kompaktie izmēri, nepārspējamā vadāmība, kā arī konstrukcijas kvalitāte un ērta operatora darba vide visu dienu ir tikai sākums. Tāpat kā citi JCB Construction teleskopiskie iekrāvēji arī 535-95 ir radīts tieši jūsu darba vajadzībām. Nepārspējama produktivitāte, efektivitāte, drošības un apkalpojamība ļaus tikt galā ar smagākajiem darbiem jebkurā diennakts laikā.
 • JCB-535-95-02
   • NEPĀRSPĒJAMA AIZSARDZĪBA UN DR
   • NEPĀRSPĒJAMA PRODUKTIVITĀTE
   • NEPĀRSPĒJAMA STIPRĪBA UN IZTUR
   • NEPĀRSPĒJAMI ZEMAS EKSPLUATĀCI
   • NEPĀRSPĒJAMS DARBSPĒJAS LAIKS
   • NEPĀRSPĒJAMS KOMFORTS UN LIETO
   • JCB 535-95 Loadall raksturo teicama atpakaļskata redzamība, ko nodrošina zems strēles profils un šarnīra pozīcija, kā arī pilns sānu un atpakaļskata spoguļu komplekts. Tā kā EcoMAX dzinējam nav nepieciešams cietdaliņu filtrs, motora pārsegs ir zemāks, kas uzlabo redzamību un manevrēšanu. Mūsu Loadall drošības sistēma ir Thatcham apstiprināta daudzos reģionos. Komplektācija iekļauj JCB LiveLink telemātikas GPS transportlīdzekļa sekotāju, imobilaizeru un Cesar Datatag. Kabīne atbilst apgāšanās aizsargkonstrukcijas (ROPS) un konstrukcijas aizsardzībai pret krītošiem priekšmetiem (FOPS) prasībām, tāpēc operatori var justies droši jebkurā situācijā. Regulējams rāmis sniedz operatoram iespēju iestatīt teleskopisko iekrāvēju pilnīgi stabilā pozīcijā pirms celšanas darbu sākšanas. Lai aizsargātu tuvumā esošas personas, JCB 535-95 standarta aprīkojumā ir atpakaļgaitas signāls, bet operatora klātesamības slēdzis atspējo piedziņu, ja operators neatrodas savā sēdvietā, tādējādi netiek pieļauti nelaimes gadījumi. Mūsu ražotnē uzstādītie imobilaizeri var būt pamats, lai mazinātu apdrošināšanas prēmiju apmēru. Imobilaizeru var darbināt ar atslēgu vai četrciparu kodu un tas automātiski aktivējas noteiktu laiku pēc dzinēja izslēgšanas. Cesar ir vienkārša un efektīva mašīnas identificēšanas un reģistrēšanas metode, ko izmanto policija Apvienotajā Karalistē un Īrijā. JCB pilnībā atbalsta šo iniciatīvu un mūsu Apvienotās Karalistes tirgum paredzētie teleskopiskie iekrāvēji ir aprīkoti ar to standarta komplektācijā. Šļūtenes bojājumu pretvārsti (HBCV) ir iekļauti hidrocilindru standarta komplektācijā, nodrošinot aizsardzību pret darba agregāta nekontrolētu nolaišanos šļūtenes bojājumu gadījumā. LiveLink sekošana nodrošina vērtīgu informāciju par mašīnas atrašanās vietu. Ģeozonēšana ļauj būt pārliecinātiem, ka mašīna tiek lietota tikai jūsu noteiktajās vietās.
   • Klasē vadošā JCB hidraulika nodrošina ātrākos darbu izpildes laikus – efektīvu celšanu, pārkraušanu un stumšanu. Pateicoties kompaktai riteņu bāzei un platiem stūrēšanas bloķēšanas leņķiem, JCB 535-95 Construction Loadall teleskopisko iekrāvēju raksturo teicama manevrētspēja un ātra pārvietošanās pa būvobjektu. Četrriteņu piedziņa standarta komplektācijā nodrošina teicamu saķeri un veiktspēju uz mīksta seguma un dubļainās vietās. Divu riteņu piedziņa ir pieejama zemākam riepu nodilumam un degvielas patēriņam. JCB EcoMAX T4F nodrošina 75 ZS (55 kW) jaudu un 400 Nm griezes momentu. Šī jauda ir pieejama jau pie 1300 apgr./min., nodrošinot efektīvu un ātru darbu izpildi, kā arī teicamu saķeri. JCB izvēles vieglas gaitas sistēma (SRS) uzlabo kravas transportēšanu un operatora komfortu un līdz ar to arī produktivitāti, pārvietojoties pa lielceļiem vai nelīdzeniem laukiem. SRS var aktivēt manuāli, strēlei atrodoties jebkurā pozīcijā. Vienas sviras daudzfunkciju servopiedziņas vadība nodrošina ātru un precīzu kravu novietošanu. 535-95 Loadall virziena vadība arī ir vienkārša ar ērtu slēdža pārslēgšanu. 81 kW (109 ZS) un 93 kW (125 ZS) EcoMAX dzinējiem ir mainīga ātruma dzesēšanas ventilators, kas automātiski pielāgojas apkārtējās vides temperatūrai un maina ventilatora ātrumu, nodrošinot maksimālu degvielas ekonomiju un minimālu troksni. Izvēles reversais ventilators attīra teleskopiskā iekrāvēja dzesēšanas sistēmu no putekļiem un gružiem, nodrošinot labu veiktspēju.
   • Lielas slodzes ass pēda ļauj JCB 535-95 Construction Loadall teleskopiskajam iekrāvējam absorbēt milzīgas slodzes, kas rodas smagu materiālu transportēšanas laikā, bet pilnībā metinātā viengabala šasija uzlabo izturību un mazina svaru. Izturīga U veida strēle balstās pret pilnībā metinātām noslēdzošajām plāksnēm. Papildu izturībai strēles laidumi pārklājas līdz pat 1,0 m. Mēs esam samazinājuši arī savienojumu un slodzēm pakļauto vietu skaitu mūsu integrētās strēles galos un pie viengabala noslēdzošās plāksnes. Lai nodrošinātu aizsardzību pret koroziju, JCB Construction Loadall kabīnes pirms krāsošanas ir apstrādātas ar elektroforēzi. Kopējo strukturālo izturību uzlabo slīpumu un pagarinājumu nodrošinošo hidrocilindru lietie stiprinājumi. Hidrauliskās šļūtenes ir pārdomāti izvietotas caur strēli maksimālai aizsardzībai. Dzinēja pārsegs ir uzstādīts sānos, kas aizsargā pret bojājumiem. Aizmugurējās gaismas ir atlokāmas, nodrošinot labu aizsardzību pret bojājumiem. JCB 535-95 Construction Loadall teleskopiskā iekrāvēja strēle ir montēta zemu pie šasijas, tas nodrošina īpaši izturīgu konstrukciju un maksimālu redzamību. Jauno Construction Loadall modeļu stingrā pārbaužu programma iekļauj ilgākas šasijas, strēles un citu pamata komponentu slodzes pārbaudes, kā arī atkārtotu transmisijas lietošanu vairākus tūkstošus ciklu. Izvēles priekšējie un augšējie režģa jumta aizsargi nodrošina papildu aizsardzību pret krītošiem priekšmetiem.
   • JCB novatoriskā Clean Burn tehnoloģija ļauj EcoMAX nodrošināt atbilstību T4F/Stage IV standartiem, izmantojot blīvētu selektīvās katalītiskās reducēšanas (SCR) sistēmu, nevis izplūdes pēcapstrādi (piem., DPF). Priekšrocības iekļauj to, ka jums nav jāuztraucas par laikietilpīgo DPF reģenerāciju un maiņu. JCB 535-95 Loadall LED ekrāns nodrošina noderīgu informāciju mašīnas efektīvai darbināšanai, piemēram, informāciju par degvielas atlikumu, degvielas patēriņu kopš pēdējās uzpildes, vidējo degvielas patēriņu, DEF līmeni un jebkādiem brīdinājumiem. Teleskopiskā iekrāvēja 55 kW/74 ZS dzinējam nav nepieciešams pēcapstrādes agregāts un DEF līdz pat 2019. gadam. Tas nodrošina unikālu iespēju teicami salāgot visus JCB komponentus nepārspējamai veiktspējai un efektivitātei. Nodrošinot lielu jaudu un griezes momentu pat pie dzinēja ātruma 1300 apgr./min., EcoMAX ir raksturīgs zems transmisijas un hidraulikas degvielas patēriņš. JCB teleskopiskie iekrāvēji ir pieprasītas darbmašīnas, kuras raksturo leģendāra produktivitāte un konstrukcijas kvalitāte. EcoMAX var izmantot zemākas kvalitātes degvielas, tāpēc Construction Loadalls mašīnas ir viegli pārdot dažādās teritorijās.
   • Šķidrumu filtri (dzinēja eļļas, hidrauliskās eļļas un degvielas) ir centralizēti uzstādīti ātrākām, vienkāršākām tehniskajām apkopēm. Gaisa filtrs arī ir vienkārši pieejams un divu elementu konstrukcija atvieglo tīrīšanu – tas ir vēl viens iemesls, kāpēc JCB Construction Loadalls ir klasē labākais SAE apkalpojamības vērtējums. Visas JCB 535-95 ikdienas pārbaudes un eļļošanas darbus var veikt no zemes līmeņa. No zemes līmeņa var vienkārši uzpildīt arī dīzeļdegvielas un AdBlue tvertnes. Abām tvertnēm ielietnē ir sākotnēji filtri, kas nodrošina aizsardzību pret netīrumiem un piesārņojumu. Teleskopiskā iekrāvēja akumulators ir viegli pieejams bez papildu darbarīkiem, atverot ar aizdedzes atslēgu slēdzamu pārsegu. JCB 535-95 sausā eļļošanas sistēma nodrošina, ka pretnodiluma uzlikas kalpo ļoti ilgi ar 500 stundu tehniskās apkopes intervāliem. Teleskopiskais iekrāvējs neizmanto DPF tehnoloģiju, tāpēc reģenerācijas process nerada produktivitātes zudumus un DPF maiņa nav saistīta ar papildu izdevumiem. Lai pierādītu teicamo konstrukcijas kvalitāti, EcoMAX dzinējiem ir veiktas 110 000 stundu pārbaudes 70 dažādās mašīnās vissarežģītākajos darbos un vidēs.
   • JCB 535-95 Loadall teleskopiskā iekrāvēja apgaismotie slēdži ir lieliski saskatāmi pat nepietiekamā apgaismojumā. Jaunie instrumenti un augstas izšķirtspējas TFT ekrāns nodrošina intuitīvu mašīnas vadības paneli. Lai braukšanas pozīcija būtu patiesi teicama, izvēlieties vienkārši regulējamo noliecamo teleskopisko stūres kolonnu. Teleskopiskā iekrāvēja septiņu ātrumu ventilatora sildītājs nodrošina īpaši ērtu un produktīvu operatora vidi. Pateicoties lielai jumta lūkai un standarta tonētiem kabīnes stikliem, kabīnē ir nodrošināta teicama redzamība. Jumta sliežu pozīcija ir rūpīgi izvēlēta maksimālai redzamībai, kad tiek celtas preces. Optimālai redzamībai izvēlieties kabīnes, kā arī priekšējās un aizmugurējās gaismas. Mūsu jaunākajā Loadall klāstā, tostarp 535-95, ir iekļautas jaunas vienas sviras vadības ierīces. Šādas inovācijas samazina operatora nogurumu par 8%, uzlabojot koncentrēšanos un drošību objektā.

Jautā speciālistam

 
 
Stokker ir vadošais augstas kvalitātes instrumentu un tehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu uzņēmums Baltijā.
 
 • Klientu atbalsta serviss Pi-Pk 8.00-17.00
 
 
 
 
Piesakies jaunumu saņemšanai e-pastā un uzzini pirmais par īpašajiem piedāvājumiem. Ikmēneša ziņas, ieteikumi un atgādinājumi tavā e-pastā
 
 
Vai Jūs zinājāt, ka 92 no 100 Stokker klientiem mūs ieteiktu saviem draugiem vai kolēģiem?
Ära vajuta
Mans Stokker
E-pasts
Smart-ID
Facebook/Google
Mainīt vai atjaunot paroli?

Pieslēgties ar SmartID

Ja lietojat Smart-ID "Basic" kontu, reģistrācija StokkerPRO Bonuss programmai nebūs iespējama. Nepieciešams izveidot pilno Smart-ID kontu, izmantojot e-ID karti vai bankas filiālē, lai veiktu personas identitātes apliecināšanu.

 • Ja esat Stokker klients, bet e-veikalu izmantojat pirmo reizi
 • izveidojat paroli , lai ienāktu sistēmā.

Vēl neesi Stokker klients? Ieskaties šeit un reģistrējies →Reģistrējies StokkerPRO un pelni ar pirkumiem.
SIA Stokker izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums pielāgotu informāciju par precēm un pakalpojumiem, kā arī uzlabotu mūsu pakalpojumus un tīmekļa vietnes darbību. Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, nospiediet "Apstiprināt visas". Ja vēlaties mainīt savu izvēli, lūdzu, nospiediet “Pārvaldīt iestatījumus”.
Pārvaldīt iestatījumus
Apstiprināt visas