JAUNUMS!
Pievienojies!
Stokker e-veikalā , iegādājoties preces virs 49€, piegāde - bez maksas.
Open MenuProduktu katalogsOpen CartOpen SearchOpen Account
search
(+371) 25 484 474Instrumentu serviss: (+371) 27 354 354
Latviešu
Valsts
Piegādes valsts
Valoda
OUTLETPakalpojumiJaunsAkcijasStokker Finance nomaksaKontakti
Jūsu pirkumu grozs ir tukšsPievienojiet grozam produktus vai
dodieties uz sākumlapu
Bezmaksas piegāde
interneta veikala pasūtījumiem no 49€
Mans Stokker
Ienākt/reģistrēties
searchMeklēt
1_js20mh
A_JS_20W_MH_2
js20mh2

Riteņu ekskavators JS20MH, JCB

JS20MH&JCB , C
 • Hidrauliski paceļama kabīne teicamai redzamībai
 • Augstākās kvalitātes komponenti teicamai uzticamībai
 • Izturība, ilgtspējība un uzticamība kā standarts
 • Dieselmax dzinējs nodrošina lielu jaudu un griezes momentu pie maza apgriezienu skaita
 • Stingri drošības risinājumi aizsargā operatorus un citas personas
 • Retāki apkopes intervāli un viegla tehniskā apkope
Nosūtīt pieprasījumu
×

Nosūtīt pieprasījumu

 • Tehniskā specifikācija
  • Nominālā jauda: 93 kW
  • Tehnikas svars: 20720 kg
  • Braukšanas ātrums: 25 km/h
  • Rakšanas dziļums: 2893 mm
  Attēliem ir ilustratīva nozīme.
  + Parādīt vairāk
 • http://www.jcb.com/
  Visi produkti
 • JCB JS20MH riteņu iekrāvējs ir konstruēts maksimālai produktivitātei un drošībai. Maksimālai produktivitātei JS20MH nodrošina maksimālo jaudu un griezes momentu ar mazu apgriezienu skaitu, bet maksimālam darbspējas laikam iekļauj dažādus kalpošanas ilgumu un tehnisko apkopi atvieglojošus risinājumus Šis riteņu iekrāvējs nodrošina arī ērtu un līdz ar to produktīvu operatora darba vidi. Lai būtu pārliecināti, ka JS20MH, operators un iekārtas objektā ir aizsargātas, mašīna ir aprīkota ar dažādām aizsargierīcēm, kā arī ir pieejams iespaidīgs daudzums papildu aizsargierīču.
 • A_JS_20W_MH_2
   • DROŠS RISINĀJUMS
   • IZVĒLES PAPILDU DROŠĪBA
   • MAKSIMĀLA PRODUKTIVITĀTE, MINI
   • MAZĀK APKOPJU, VAIRĀK PAVEIKTU
   • NEAPŠAUBĀMS FAVORĪTS
   • PILNĪGA IZTURĪBA
   • JS20MH motora pārsegs ir atverams no priekšpuses uz aizmuguri, nodrošinot vienkāršu un drošu piekļuvi dzinēja nodalījumam, bet neatkarīgais stabilizators atvieglo darbu un uzlabo drošību. Riteņu iekrāvēja zemes līmeņa tehniskās apkopes pārbaudes uzlabo tehniskās apkopes darbu drošību. Optimālai redzamībai aizmugurējam pretsvaram ir pieejams sarkanbalts ārējais krāsojums. JS20MH kabīnē operatoriem ir pieejama atpakaļskata kamera. JS20MH ir ārēja kabīnes nolaišanas sistēma, ko ārkārtas gadījumā var darbināt no zemes līmeņa. JS20MH nodrošina aizsardzību pret paslīdēšanas un paklupšanas riskiem. Riteņu iekrāvēja pakāpieni un platformas ir apstrādātas ar neslīdošas virsmas tērauda plāksnēm, kas nodrošina optimālu saķeri pat mitros vai ledainos apstākļos. Lai novērstu nejaušu mašīnas kustību radīto traumu risku, JCB 2go sistēma pilnībā izolē hidrauliku – JS20MH var iedarbināt tikai droša bloķējuma pozīcijā ar divām atsevišķām atslēgām. Šļūtenes bojājumu pretvārsti (HBCV) novērš strēles un kausa nekontrolētu nolaišanos šļūtenes bojājumu gadījumā. Lai uzlabotu operatora drošību, arī kabīnes pacelšanas hidrauliskā sistēma ir aprīkota ar šiem vārstiem.
   • Izvēles kustību trauksmes un papildu signālgaismas uzlabo darba vietas drošību gan operatoriem, gan citām personām. Sānu skata kamera uzlabo redzamību mašīnas labajā pusē. Riteņu ķīļi novērš JS20MH frontālā iekrāvēja nejaušas kustības. Mūsu izvēles drošības sliedes aizsargā operatorus tehniskās apkopes darbu veikšanas laikā JS20MH konstrukcijas augšpusē. Papildu kabīnes gaisa filtrācijas sistēma aizsargā pret piesārņotas atmosfēras negatīvo ietekmi.Izvēles siets un jumta aizsargi nodrošina JS20MH aizsardzību pret triecienu bojājumiem. Abu aizsarglīdzekļu uzstādīšana nodrošina pilnīgu FOPS 2. līmeņa aizsardzību. Papildus priekšējā vējstikla sieta aizsargs nodrošina aizsardzību pret lidojošām atlūzām. Mūsu kausa ierobežotāja funkcija aizsargā JS20MH frontālā iekrāvēja kabīni vai zemu ēku jumtus pret papildpiederumu triecieniem. Mēs piedāvājam arī Eiropas Savienības standartam EN 474 atbilstošus celšanas komplektus, kas nodrošina operatoru un citu personu drošību kravu celšanas darbu laikā. Papildu drošības opcijas iekļauj tuvuma trauksmi, kas brīdina operatoru par pārāk tuvu esošām personām, – trauksmes cēloņi tiek reģistrēti un iespējama to attālināta analīze. Turklāt ugunsdzēšanas sistēma vienādā mērā nodrošina aizsardzību mašīnām, operatoriem un būvobjektam.
   • JS20MH kabīni var hidrauliski pacelt 2,1 m augstumā, teicami pielāgojot kraušanai konteineros ar augstām malām. Papildu redzamība mazina bojājumu risku, palielina produktivitāti un uzlabo drošību. 97kW JCB Dieselmax motors, kas ir saderīgs ar T3 standarta prasībām, nodrošina lielu griezes momentu pie maza dzinēja apgriezienu skaita, uzlabojot transmisijas un hidraulikas degvielas ekonomiju. Papildu ietaupījumiem JCB automātiskā tukšgaitas tehnoloģija mazina dzinēja ātrumu, ja hidraulika netiek izmantota. Lai degvielas efektivitāte būtu maksimāla, JS20MH riteņu iekrāvējam ir moderna hidraulika, tostarp optimizēts hidrauliskais sūknis, moderna plūsmdaļu konstrukcija, kā arī modernākā elektroniskās vadības programmatūra. JS20MH šasijai ir centralizēts pagriešanas tornis, kas nodrošina labāku 360 grādu stabilitāti salīdzinājumā ar standarta riteņu ekskavatoriem. Šķirot, pārvietot, satvert vai blīvēt – JS20MH ir ļoti daudzveidīgi izmantojama mašīna. Turklāt 5,7 m taisno strēli var aprīkot ar vai nu 4 m izliekto kausu maksimālai sasniedzamībai, vai arī 3,6 m materiālu kraušanas kausu maksimālai papildpiederuma funkcionalitātei. Šim riteņu materiālu iekrāvējam ir strēles un kausa cilindru amortizācija, kas mazina triecienus kraušanas darbu laikā, aizsargājot mašīnu un uzlabojot operatora komfortu.
   • Frontālā iekrāvēja dzinēja radiators, dzesētājs un hidrauliskās eļļas dzesētājs ir uzstādīti cits citam blakus, nodrošinot vienkāršu servisu un tīrīšanu. Papildu apkalpojamībai JS20MH Turbo 2 dzinēja sākotnējais tīrītājs ir vienkārši pieejams un gaisa filtrs arī ir vienkārši tīrāms. Pateicoties pneimatiskajiem cilindriem, JS20MH motora pārsega atvēršana un aizvēršana ir vienkārša. Servisa atvere ir liela un plata, nodrošinot labu piekļuvi dzinējam. Lai tehniskās apkopes darbi būtu ātri, droši un vienkārši, JS20MH lielā augstumā esošās eļļošanas vietas tagad ir pieejamas no zemes līmeņa. Izmantojot grafītā impregnētas bronzas bukses, JS20MH strēles un kausa eļļošanas intervāls ir paildzināts līdz 1000 stundām, ietaupot naudu un laiku. JS20MH filtri (dzinēja eļļas, hidrauliskās eļļas un degvielas) ir izvietoti centralizēti, nodrošinot ātrākas un vienkāršākas tehniskās apkopes. JCB Plexus eļļas filtra sistēma, pastāvīgi filtrējot hidraulisko šķidrumu līdz diviem mikroniem un mazinot piesārņojum risku, paildzina eļļas kalpošanas laiku līdz 5000 stundām.
   • JS20MH riteņu pārkraušanas ekskavators ar servosviras vadības ierīcēm ir viegli, intuitīvi un ērti lietojama mašīna. Papildu vadības ierīces ir pilnībā proporcionālas. Pagriešana ir balansēta un iekļauj elektroniski vadāmu pagriešanas apturēšanu. Pilnībā regulējama stūres kolonna, liels grīdas laukums un lieli bremžu, braukšanas uz priekšu/atpakaļ pedāļi nodrošina vienkāršu un precīzu JS20MH manevrēšanu. JS20MH lielais laminēta stikla jumta logs (ar izvēles jumta aizsargu) nodrošina optimālu redzamību darbam augstumā. 70/30 priekšējā loga dalījums nodrošina teicamu redzamību uz priekšu. Izvēlei ir pieejami arī FOPS 2. līmeņa aizsargi. Pozitīvais kabīnes spiediens aizsargā no putekļiem un netīrumiem. Izvēlei ir pieejama arī klimata kontrole. Ērtam darbam visu dienu un labai produktivitātei JS20MH operatora sēdeklis ir apsildāms un aprīkots ar pneimatisko balstiekārtu. JS20MH riteņu pārkraušanas ekskavatora kabīnē ir seši mīkstas gumijas stiprinājumi, kas mazina trokšņus un vibrācijas. Tā kā darba režīmu var atlasīt elektroniskajā AMS monitorā, operators var ātri pielāgot JS20MH specifiskām vajadzībām.
   • Optimālai uzticamībai JS20MH frontālais iekrāvējs ir aprīkots tikai ar labākajiem nozares komponentiem, tostarp JCB dzinēju, Kawasaki sūkņiem, kā arī ZF asīm un transmisiju. JS20MH strēle un kauss ir izgatavoti no augstas stiepes izturības tērauda, viengabala apvalka plāksnēm un iekšējām stiprinājumu plāksnēm, kas nodrošina ilgu kalpošanas laiku. Priekšējie un aizmugurējie stabilizatori ir pilnībā metināti, nodrošinot maksimālu izturību un stabilitāti. JS20MH centrālais tornis ir piemetināts pie augšējā un apakšējā šasijas rāmja, kas nodrošina maksimālu izturību. Lielas izturības augšējais rāmis nodrošina maksimālu izturību un atbalstu. Slēgtas sekcijas konstrukcijas rāmis palielina stiprību, mazina slodzes un ir ļoti noturīgs pret triecienu bojājumiem, kas ir svarīgi frontālajiem iekrāvējiem. JS20MH piekļuves durvis ir stipras, izturīgas un ilgi kalpo. Priekšējo un aizmugurējo gaismu blokiem, kā arī darba gaismām ir spēcīgi tēraudu aizsargi. Lai pārliecinātos par JS20MH frontālo iekrāvēju pamata komponentu ilgu kalpošanas laiku, mēs izmantojam ierobežotu elementu analīzi ar plašiem stendizmēģinājumiem un izturības pārbaudēm.

Jautā speciālistam

Līdzīgi produkti

Riteņu ekskavators HYDRADIG 110W, JCBRiteņu ekskavators JS145W, JCBRiteņu ekskavators JS160W, JCBRiteņu ekskavators JS20MH, JCBRiteņu ekskavators JS175W, JCBRiteņu ekskavators JS200W, JCB
ModelisRiteņu ekskavators HYDRADIG 110W, JCBRiteņu ekskavators JS145W, JCBRiteņu ekskavators JS160W, JCBRiteņu ekskavators JS20MH, JCBRiteņu ekskavators JS175W, JCBRiteņu ekskavators JS200W, JCB
Produkta kodsHD110W&JCBJS145W&JCBJS160W&JCBJS20MH&JCBJS175W&JCBJS200W&JCB
Nominālā jauda81 kW93 kW93 kW93 kW129 kW129 kW
Tehnikas svars11457 kg17004 kg17612 kg20720 kg17685 kg22718 kg
Braukšanas ātrums40 km/h33,5 km/h28,4 km/h25 km/h30 km/h30 km/h
Rakšanas dziļums4410 mm5930 mm6100 mm2893 mm6100 mm6475 mm
 
 
Stokker ir vadošais augstas kvalitātes instrumentu un tehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu uzņēmums Baltijā.
 
 
 
 
 
Vai Jūs zinājāt, ka 92 no 100 Stokker klientiem mūs ieteiktu saviem draugiem vai kolēģiem?
Ära vajuta
Mans Stokker
E-pasts
Sociālie tīkli
Izveidot vai atjaunot paroli?
Vēl neesi Stokker klients? Uzzini vairāk.Reģistrējies StokkerPRO.