JAUNUMS!
Pievienojies!
Open MenuProduktu katalogs0Open CartOpen Search
search
Iestatījumi
Vietne (valsts)
Piegādes valsts
valoda
0
Jūsu pirkumu grozs ir tukšsPievienojiet grozam produktus vai
dodieties uz sākumlapu
Bezmaksas piegāde
interneta veikala pasūtījumiem uz pakomātiem no 49€
searchMeklēt
Riteņu ekskavators HYDRADIG 110W, JCB
Riteņu ekskavators HYDRADIG 110W, JCB 2.
Riteņu ekskavators HYDRADIG 110W, JCB 3.
Riteņu ekskavators HYDRADIG 110W, JCB 4.

Riteņu ekskavators HYDRADIG 110W, JCB

Produkta kods: HD110W&JCB   MPN: HD110W   , B
 • Ātras apkopes no zemes
 • 40 km/h braukšanas ātrums
 • 1000 kg pie maksimālās sasniedzamības
 • Par 4 m mazāks pagrieziena rādiuss
 • Teicams darba agregātu pārvadātājs
Pasūtāma prece
Nosūtīt pieprasījumu
×

Nosūtīt pieprasījumu

 • Tehniskie dati
  " Svars: 11 029 kg
  " Rakšanas dziļums: 4,41 m
  " Motors: JCB ECOMAX 81(109) kW(HP) EU Stage V
  " Hidrosistēma: Hidrosistēma ar elektronisko vadību, 2 virzuļtipa sūķni un 2 zobrattipa sūkņi stūrēšanai, bremzēm un dzesēšanai. Gaita - 187 l/min, ekskavators - 158,4l/min
  " Bezpakāpju hidrostatiskā transmisija, 0-40 km/h
  " Pagrieziena rādiuss: 4163 mm no riepu ārmalas (dubultās riepas)


  Aprīkojums
  " Šasija: platums 2380 mm, garums 4342 mm
  " Riepas: SOLIDEAL/CAMSO 9.00X20 DUAL WHEELS
  " Dubļu sargi visiem riteņiem
  " Buldozera lāpsta, paralēla pacelšana ar piekabes sakabi
  " 4 riteņu piedziņa
  " 3 stūrēšanas režīmi + reversās stūrēšanas sistēma
  " Trīsdaļīga strēle, kausa strēles garums 2000 mm
  " Apkopes intervāls 500 stundas
  " Strēles amortizācijas sistēma līdzenākai kustībai (SRS)
  " Strēles un kausa drošības vārsti
  " Papildu hidraulikas izvadi
  " Darba gaismas, dzeltena, mirgojoša bākuguns
  " CommandPlus apsildāma kabīne ar skaņas izolāciju
  " Regulējams sēdeklis ar pneimatisku amortizāciju, apsildi un roku balstiem
  " Tonēti stikli, saules aizsargs
  " 7" krāsu monitors ar rotējošu vadības sviru
  " Degvielas tvertne 157 litri
  " Klimata kontrole
  " Radio
  " JCB LiveLink telemātikas sistēma
  Attēliem un video ir ilustratīvs raksturs.
  + Parādīt vairāk
 • http://www.jcb.com/
  Visi produkti
 • JCB Hydradig 110W ir pirmais riteņu ekskavators, kas ir radīts specifiskam uzdevumam. Rezultāts ir inženiertehnisks meistardarbs. Pateicoties bezkompromisu risinājumiem, mēs esam pirmie, kas dzinēju, tvertnes un palīgierīces ir pārvietojuši uz asīm, nodrošinot JCB Hydradig 110W teicamu redzamību, stabilitāti, manevrētspēju, mobilitāti un apkalpojamību. Jauninājumi ir tas, kas vislabāk raksturo JCB Hydradig 110W. Uzziniet, kā dažādas funkcijas un to priekšrocības mainīs ne tikai jūsu, bet visas nozares darba veidu.
 • jcb-hydradig-110w-01
   • TEICAMA APKALPOJAMĪBA
   • TEICAMA REDZAMĪBA
   • TEICAMA STABILITĀTE
   • TEICAMAS MANEVRĒŠANAS SPĒJAS
   • VISPIRMS MOBILITĀTE
   • Prasīgākās vidēs, kur vissvarīgākā ir produktivitāte, vienkāršas un ātras ikdienas pārbaudes ir obligāta prasība. Piekļuve visiem ikdienas pārbaudes punktiem un degvielas uzpildes vietai no zemes līmeņa nozīmē, ka nav jāpakāpjas uz mašīnas augšējās konstrukcijas. 500 stundu eļļošanas intervāls visiem rakšanas, lāpstas un stabilizatoru punktiem nodrošina maksimālu darbspējas laiku. 500, 1000 un 1500 stundu eļļas un filtra servisa laiks ir standarta īpašība. JCB Hydradig 110 W piedziņu nodrošina 81 kW JCB EcoMAX dzinējs, kam nav nepieciešama pēcapstrāde, tādējādi samazinot servisa izmaksas un dīkstāves laiku līdz minimumam. Livelink piecu gadu līgums standarta komplektācijā sniedz iespēju uzraudzīt savu investīciju lietojumu, degvielas patēriņu un mašīnas atrašanās vietu. Pateicoties klasē vadošajam SAE vērtējumam, kas ir par 33% labāks salīdzinājumā ar tuvāko konkurentu izstrādājumiem, JCB Hydradig 110 W ir radīts vienkāršām tehniskajām apkopēm.
   • Mūsdienu pasaulē, kur brīva vieta ir luksuss, kompakti gabarīti un laba apkārtnes pārredzamība ir ļoti svarīgi. JCB Hydradig 110W nodrošina pilnīgu apkārtnes redzamību, ļaujot no operatora sēdvietas saskatīt visus četrus riteņus, kā arī segumu 1 m attālumā no mašīnas pamatnes. 81 kW T4i EcoMAX dzinējs un citi komponenti tagad ir izvietoti šasijā, tāpēc pretsvara izmērs ir būtiski mazāks, tas samazina arī pārkari līdz 120 mm. Operatoram no kabīnes ir pārredzami stabilizatori, lāpsta un piekabe bez nepieciešamības pagriezt mašīnu. Pateicoties zemu izvietotām darba gaismām un izvēles LED darba gaismām, JCB Hydradig ir teicami piemērota mašīna darbam šauros un cilvēkiem pilnos būvobjektos dienā vai naktī.
   • Pilsētu būvobjektos drošība strauji kļūst par galveno prioritāti. JCB Hydradig 110W nodrošina labāko klasē sānu stabilitāti rakšanas, celšanas vai kravu pārvietošanas laikā salīdzinājumā ar konkurentu standarta pārkares mašīnām. Tas viss ir iespējams ar minimālu pārkari tikai 120 mm. Dzinējs un dubultu sieniņu tvertnes ir uzstādītas uz tērauda asīm ? tas nodrošina zemu smaguma centru. 50/50 svara sadalījums starp asīm arī būtiski mazina mašīnas svārstības braukšanas laikā. Kopumā tas viss uzlabo operatora pārliecību un produktivitāti, ceļot vai pārvietojot materiālus objektā, kā arī nodrošina nebijušu braukšanas komfortu uz lielceļiem. Tāpēc JCB Hydradig 110W nodrošina īpaši stabilu darbu.
   • Darbam šaurā pilsētvidē piemērotie četru riteņu, divu riteņu un sāniskas stūrēšanas režīmi nodrošina vienkāršāku un efektīvāku darbu nekā jelkad iepriekš. Labākais klasē apgriešanās rādiuss (mazāks par 4 m) ļauj ērti strādāt vienas agregātu šasijas ietvaros, bet atpakaļgaitas stūrēšanas opcija ļauj mašīnas aizmuguri pārveidot par priekšpusi, strādājot vienā joslā. Samazināta priekšējā sanese un minimāla 120 mm pārkare ļauj strādāt tuvāk sienām. Kravas masts nodrošina paralēlu rakšanu, neradot risku stabilitātei. Tas palielina lietošanas dažādību un produktivitāti, padarot JCB Hydradig 110W par līderi darbam mūsdienu pilsētvidē.
   • Pasaulē, kur laiks ir nauda, maksimālais ātrums 40 km/h, bezpakāpju (automātiskā) transmisija un T4i 81kW EcoMAX dzinējs nodrošina ātrāku un ērtāku pārvietošanos starp objektiem. Tas nozīmē, ka transporta vajadzībām nav jānomā vai jāiegādājas kravas automobilis. Trīs pārvietošanas režīmi sniedz operatoram iespēju pielāgot JCB Hydradig 110W jebkuram uzdevumam. Lielceļa režīmā mašīnas augšējā struktūra ir izolēta, nodrošinot pārvietošanās ātrumu līdz 40 km/h. Objekta režīmā maksimālais pārvietošanās ātrums ir 20 km/h, bet lēnas darbības režīmam ir ātruma ierobežotājs, kas nodrošina īpaši precīzu darbu. Piekabes sakabe ar 3,5 t vilktspēju un JCB apstiprināto garantiju nodrošina visu papildpiederumu nogādāšanu objektā (jāņem vērā vietējie tiesību akti un noteikumi). Standarta komplektācijā iekļautais automātiskais tukšgaitas režīms mazina motora apgriezienu skaitu, kad mašīna darbojas tukšgaitā, un taupa degvielu. Tāpēc JCB Hydradig 110W nodrošina īpaši efektīvu darbu.

Jautā speciālistam

 
 
Stokker ir vadošais augstas kvalitātes instrumentu un tehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu uzņēmums Baltijā.
 
 • Klientu atbalsta serviss Pi-Pk 8.00-17.00
 
 
 
 
Piesakies jaunumu saņemšanai e-pastā un uzzini pirmais par īpašajiem piedāvājumiem. Ikmēneša ziņas, ieteikumi un atgādinājumi tavā e-pastā
 
 
Vai Jūs zinājāt, ka 92 no 100 Stokker klientiem mūs ieteiktu saviem draugiem vai kolēģiem?
Ära vajuta
Mans Stokker
E-pasts
Smart-ID
Facebook/Google
Mainīt vai atjaunot paroli?

Pieslēgties ar SmartID

Ja lietojat Smart-ID "Basic" kontu, reģistrācija StokkerPRO Bonuss programmai nebūs iespējama. Nepieciešams izveidot pilno Smart-ID kontu, izmantojot e-ID karti vai bankas filiālē, lai veiktu personas identitātes apliecināšanu.

 • Ja esat Stokker klients, bet e-veikalu izmantojat pirmo reizi
 • izveidojat paroli , lai ienāktu sistēmā.

Vēl neesi Stokker klients? Ieskaties šeit un reģistrējies →Reģistrējies StokkerPRO un pelni ar pirkumiem.
SIA Stokker izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums pielāgotu informāciju par precēm un pakalpojumiem, kā arī uzlabotu mūsu pakalpojumus un tīmekļa vietnes darbību. Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, nospiediet "Apstiprināt visas". Ja vēlaties mainīt savu izvēli, lūdzu, nospiediet “Pārvaldīt iestatījumus”.
Pārvaldīt iestatījumus
Apstiprināt visas