JAUNUMS!
Pievienojies!
Stokker e-veikalā , iegādājoties preces virs 49€, piegāde - bez maksas.
Open MenuProduktu katalogsOpen CartOpen SearchOpen Account
search
(+371) 25 484 474Instrumentu serviss: (+371) 27 354 354
Latviešu
Valsts
Piegādes valsts
Valoda
OUTLETPakalpojumiJaunsAkcijasStokker Finance nomaksaKontakti
Jūsu pirkumu grozs ir tukšsPievienojiet grozam produktus vai
dodieties uz sākumlapu
Bezmaksas piegāde
interneta veikala pasūtījumiem no 49€
Mans Stokker
Ienākt/reģistrēties
searchMeklēt
1_S_DMP_3T_3
3T Front Tip 2
3T Swivel Tip

Pašizgāzējs 3T, JCB

3T&JCB , C
 • Izturīgs četrcilindru 2,2 litru Kubota V2203 dzinējs
 • Vidēja diapazona pašizgāzējs dažādiem darba objektiem
 • Izvēlei pieejami divi konteineru veidi
 • Manuālā vai četru riteņu hidrostatiskā transmisija
 • Teicama konstrukcija un klasē labākā konteinera izturība
 • Divas kravas opcijas: 3 vai 3,5 tonnas
Nosūtīt pieprasījumu
×

Nosūtīt pieprasījumu

 • Tehniskā specifikācija
  • Nominālā jauda: 32,4 kW
  • Tehnikas svars: 2340 kg
  • Braukšanas ātrums: 11,8 km/h
  • Kravas kastes tilpums: 1600 L
  • Ieteicamais kravas svars: 3000 kg
  Attēliem ir ilustratīva nozīme.
  + Parādīt vairāk
 • http://www.jcb.com/
  Visi produkti
 • Īsti vidējās klases pašizgāzēji JCB 3T piedāvā īpaši plašu lietojamību un jaudu, bet vairākas konfigurācijas iespējas ļauj mašīnu pielāgot tieši jūsu vajadzībām. Pieejamas divas konteinera opcijas, kā arī četru riteņu piedziņas hidrostatiskā vai manuālā transmisija. Šie pašizgāzēji ir radīti ilgam kalpošanas laikam un nodrošina jomas tirgum pietiekamu jaudu. Pievienojiet vēl teicamu komfortu, drošību, apkalpojamību un lietošanas ērtumu un viegli pamanīsiet, ka JCB 3T pašizgāzējs uzlabos produktivitāti jebkurā darbā.
 • 3T Front Tip 2
   • DIVAS SASVĒRŠANĀS OPCIJAS
   • DROŠĪBA
   • KONSTRUKCIJAS KVALITĀTE UN DRO
   • TEICAMA PRODUKTIVITĀTE
   • VIENKĀRŠA DARBINĀŠANA
   • Pateicoties pret pašizgāzēju vērstam priekšgalam, augstu kravu novietošana ir viegla un ērta. Maksimāli plašam lietojumam šarnīra gala pašizgāzēji var pagriezt kravu pirms izgāšanas par 90 grādiem uz jebkuru mašīnas pusi. Šīs mašīnas līdz ar to ir teicami piemērotas tranšeju aizbēršanai un darbam šaurās vietās. Šarnīra gals ar augstas kvalitātes pagriešanas gredzena gultņiem nodrošina teicami vienmērīgu un precīzu darbību. 3T pašizgāzējam ir pieejama motora tilpuma palielināšanas opcija, kas nodrošina iespaidīgu jaudu un veiktspēju. Lai arī kādu konfigurāciju jūs izvēlētos, varat paļauties uz mūsu teicamo izlādes augstumu vismaz 1,5 m. Turklāt stingrā šasija un konteinera konstrukcija nodrošina pašizgāzēja stabilitāti jebkuru iekraušanas un izkraušanas darbu laikā.
   • Lai nodrošinātu atbilstību Eiropas Savienības tiesību aktiem, JCB 3T pašizgāzējiem ROPS rāmis ir iekļauts standarta komplektācijā. Šļūtenes un hidrauliskie komponenti ir gudri izvietoti maksimālai aizsardzībai pret bojājumiem objektā, vienlaikus saglabājot vienkārši piekļuvi un servisu. Šarnīra gala mašīnas ir aprīkotas ar lielas slodzes gala bloķēšanas ierīci, kas pārvietošanas laikā nofiksē galu taisnā pozīcijā. ROPS aizsardzība nozīmē, ka varat būt pārliecināti par operatoru drošību. Turklāt noliecamās konstrukcijas dēļ 3T pašizgāzējs ir daudz vienkāršāk transportējams.
   • JCB pašizgāzēju jaunā klāsta izstrādē ir ieguldīts daudz zināšanu un jauninājumu. Tie ir ļoti izturīgi un ilgi kalpo – radīti jebkuram nomas tirgus darbam. Lai sasniegtu visaugstākos kvalitātes līmeņus, mēs izmantojam modernākos ražošanas procesus, piemēram, robotizētu mašīnapstrādi, precīzas montāžas un krāsošanas tehnoloģijas, kā arī novatoriskas montāžas metodes. Precīzā mehāniskā apstrāde jūsu 3T pašizgāzēja tapām un buksēm nodrošina lielas pielaides un precīzu novietojumu. Jaunajiem JCB pašizgāzējiem ir veikta ierobežota elementu analīze un stingri stendizmēģinājumi, nodrošinot teicamu strukturālo atiprību un izturību. Pilnīgam sirdsmieram akumulatora elementu pārbaudes lielā aukstumā garantē mašīnas iedarbināšanu -15°C temperatūrā. Lielas slodzes pret bojājumiem noturīgā posmainā šasija un vagonetes ļauj mašīnai izturēt pat vislielākās slodzes. Turklāt centrālo kustību, kā arī izturīgās un uzticamās konstrukcijas dēļ mašīnas ir piemērotas pat vissarežģītākajiem darba apstākļiem. JCB 3T pašizgāzējiem ir klasē labākā konteinera izturība, pateicoties biezām tērauda sānu sienām un lielas slodzes priekšējām tērauda un pamatnes plāksnēm.
   • Zemu ekspluatācijas izmaksu, īpaši stingras šasijas konstrukcijas un teicamas ergonomikas dēļ JCB pašizgāzēji ir īpaši populāri materiālu pārvietošanai un kraušanai ļoti dažādos objektos. Tā kā visiem JCB pašizgāzējiem ir ļoti ietilpīgi konteineri, neliels pagriešanās rādiuss, efektīvas vadības ierīces un transmisijas, varat pārvietot maksimālu daudzumu materiālu. Kubota V2203 dzinējs ir izturīgs ūdensdzeses izstrādājums, kas maksimālas jaudas, griezes momenta un degvielas ekonomijas nodrošināšanai ir aprīkots ar modernām funkcijām. Teicama jaudas vadība ļauj uzturēt augstus produktivitātes un rentabilitātes līmeņus. Neņemot vērā augsto klīrensu, kas ir nepieciešams teicamam darbam bezceļos un jebkurā vidē, 3T pašizgāzējam ir arī zems smaguma centrs, kas nodrošina teicamu stabilitāti. Pateicoties lieliem svārstību leņķiem, pašizgāzējam ir nodrošināts maksimāls riteņa un zemes kontakts. Rezultāts ir teicama saķere, kas uzlabo darbus bezceļos un palielina produktivitāti vēl vairāk. Izvēlieties trīs tonnu kravnesību vai 3,5 tonnu kravnesību atkarībā no lietojuma veida.
   • JCB 3T pašizgāzējiem ir vienkāršas un skaidras automobiļiem līdzīgas vadības ierīces. Pašizgāzēja mērinstrumentu panelis ir vienkārši pārskatāms, kā arī nav ātrumu pārslēga vai sajūga pedāļa. Galarezultāts ir labāka piekļuve un vienkāršāka darbība. Divu ātrumu hidrostatiskā transmisija ar pastāvīgu četru riteņu piedziņu nodrošina vienmērīgu un pastāvīgu jaudas pievadi, lielu braukšanas ātrumu, teicamu paaugstināto caurgājību, lielisku saķeri un drošu darbu. Manuālās transmisijas opcijai ir trīs pārnesumi, tas uzlabo degvielas ekonomiju. Aktīvā hidrostatiskās bremzēšanas tehnoloģija ir būtiska priekšrocība, ja pašizgāzēju izmantojat nogāzēs. Vienkāršas un ātras servisa apkopes ir svarīgas jebkurai nomas mašīnai, tāpēc 3T JCB pašizgāzējam ir vienkārša servisa piekļuve no zemes līmeņa ar šasiju un dzinēja pārsegu, kas nodrošina maksimālu piekļuvi visām vietām. Motora pārsegs ir uzstādīts uz lielas slodzes eņģēm un ir noslēdzams ar specifisku slēgmehānismu papildu drošībai. Pašizgāzēja servisa durvis ir ļoti platas, nodrošinot klasē labāko servisa piekļuvi.

Jautā speciālistam

Līdzīgi produkti

Pašizgāzējs 1T, JCBPašizgāzējs 2T, JCBPašizgāzējs 3T, JCBPašizgāzējs 10T, JCBPašizgāzējs 6T, JCBPašizgāzējs 9T, JCB
ModelisPašizgāzējs 1T, JCBPašizgāzējs 2T, JCBPašizgāzējs 3T, JCBPašizgāzējs 10T, JCBPašizgāzējs 6T, JCBPašizgāzējs 9T, JCB
Produkta kods1T&JCB2T&JCB3T&JCB10T&JCB6T&JCB9T&JCB
Nominālā jauda15,5 kW24,5 kW32,4 kW55 kW55 kW55 kW
Tehnikas svars1350 kg2320 kg2340 kg04480 kg5260 kg
Braukšanas ātrums7 km/h10 km/h11,8 km/h14,7 km/h16,3 km/h14,7 km/h
Kravas kastes tilpums450 L1000 L1600 L4128 L2750 L3899 L
Ieteicamais kravas svars1000 kg2000 kg3000 kg10000 kg6000 kg9000 kg
 
 
Stokker ir vadošais augstas kvalitātes instrumentu un tehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu uzņēmums Baltijā.
 
 
 
 
 
Vai Jūs zinājāt, ka 92 no 100 Stokker klientiem mūs ieteiktu saviem draugiem vai kolēģiem?
Ära vajuta
Mans Stokker
E-pasts
Sociālie tīkli
Izveidot vai atjaunot paroli?
Vēl neesi Stokker klients? Uzzini vairāk.Reģistrējies StokkerPRO.