JAUNUMS!
Pievienojies!
Stokker e-veikalā , iegādājoties preces virs 49€, piegāde - bez maksas.
Open MenuProduktu katalogsOpen CartOpen SearchOpen Account
search
(+371) 25 484 474Instrumentu serviss: (+371) 27 354 354
Latviešu
Valsts
Piegādes valsts
Valoda
OUTLETPakalpojumiJaunsAkcijasStokker Finance nomaksaKontakti
Jūsu pirkumu grozs ir tukšsPievienojiet grozam produktus vai
dodieties uz sākumlapu
Bezmaksas piegāde
interneta veikala pasūtījumiem no 49€
Mans Stokker
Ienākt/reģistrēties
searchMeklēt
1_2T High Swivel
SIte Dumper Assembly line
SIte Dumper engine bay

Pašizgāzējs 2T, JCB

2T&JCB , C
 • Izturīgs trīscilindru 1,7 litru Kubota D1703 dzinējs
 • Teicams pašizgāzējs būvobjektiem
 • Izvēlei pieejami trīs konteineru veidi
 • Hidrostatiskā transmisija un pastāvīga četru riteņu piedziņa
 • Teicama konstrukcija un klasē labākā konteinera izturība
 • Ļoti ergonomiska un droša darbināšana
Nosūtīt pieprasījumu
×

Nosūtīt pieprasījumu

 • Tehniskā specifikācija
  • Nominālā jauda: 24,5 kW
  • Tehnikas svars: 2320 kg
  • Braukšanas ātrums: 10 km/h
  • Kravas kastes tilpums: 1000 L
  • Ieteicamais kravas svars: 2000 kg
  Attēliem ir ilustratīva nozīme.
  + Parādīt vairāk
 • http://www.jcb.com/
  Visi produkti
 • Otrs mazākais JCB pašizgāzēju klāsts – 2T – ir raksturojams ar teicamas manevrētspējas, lietojamības un jaudas līdzsvaru, ko papildina arī ļoti augsta izturība. Trīs dažādu konteineru opcijas nozīmē pašizgāzēja pielāgojamību ļoti dažādiem darbiem, bet hidrostatiskā transmisija un četru riteņu piedziņa nodrošina teicamu vadāmību jebkuros apstākļos. Protams, JCB pašizgāzēji ir radīti maksimāla produktivitātes nodrošināšanai, kad vien tas ir iespējams, tāpēc tie ir ērti, droši, viegli apkalpojami un ergonomiski vadāmi.
 • SIte Dumper Assembly line
   • DROŠĪBA
   • KONSTRUKCIJAS KVALITĀTE UN DRO
   • TEICAMA PRODUKTIVITĀTE
   • TRĪS SASVĒRŠANĀS OPCIJAS
   • VIENKĀRŠA DARBINĀŠANA
   • Lai nodrošinātu atbilstību Eiropas Savienības tiesību aktiem, JCB 2T pašizgāzējiem ROPS rāmis ir iekļauts standarta komplektācijā. Šļūtenes un hidrauliskie komponenti ir gudri izvietoti maksimālai aizsardzībai pret bojājumiem objektā, vienlaikus saglabājot vienkārši piekļuvi un servisu. Liela darba augstuma pašizgāzējs ir pieejams šauras konstrukcijas versijā, kas nodrošina uzlabo piekļuves, manevrēšanas un transporta iespējas. Šarnīra gala mašīnas ir aprīkotas ar lielas slodzes gala bloķēšanas ierīci, kas pārvietošanas laikā nofiksē galu taisnā pozīcijā.
   • JCB pašizgāzēju jaunā klāsta izstrādē ir ieguldīts daudz zināšanu un jauninājumu. Tie ir ļoti izturīgi un ilgi kalpo – radīti jebkuram nomas tirgus darbam. Lai sasniegtu visaugstākos kvalitātes līmeņus, mēs izmantojam modernākos ražošanas procesus, piemēram, robotizētu mašīnapstrādi, precīzas montāžas un krāsošanas tehnoloģijas, kā arī novatoriskas montāžas metodes. Precīzā mehāniskā apstrāde jūsu 2T pašizgāzēja tapām un buksēm nodrošina lielas pielaides un precīzu novietojumu. Jaunajiem JCB pašizgāzējiem ir veikta ierobežota elementu analīze un stingri stendizmēģinājumi, nodrošinot teicamu strukturālo atiprību un izturību. Pilnīgam sirdsmieram akumulatora elementu pārbaudes lielā aukstumā garantē mašīnas iedarbināšanu -15°C temperatūrā. Lielas slodzes pret bojājumiem noturīgā posmainā šasija un vagonetes ļauj mašīnai izturēt pat vislielākās slodzes. Turklāt centrālo kustību, kā arī izturīgās un uzticamās konstrukcijas dēļ mašīnas ir piemērotas pat vissarežģītākajiem darba apstākļiem. JCB 2T pašizgāzējiem ir klasē labākā konteinera izturība, pateicoties biezām tērauda sānu sienām un lielas slodzes priekšējām tērauda un pamatnes plāksnēm.
   • JCB 2T pašizgāzējs, kas ir teicams risinājums darbam šaurās vietās, piemēram, būvobjektos vai ainavu veidošanas vietās, ir piemērots kraušanai standarta būvgružu konteineros. Zemu ekspluatācijas izmaksu, īpaši stingras šasijas konstrukcijas un teicamas ergonomikas dēļ JCB pašizgāzēji ir īpaši populāri materiālu pārvietošanai un kraušanai ļoti dažādos objektos. Tā kā visiem JCB pašizgāzējiem ir ļoti ietilpīgi konteineri, neliels pagriešanās rādiuss, efektīvas vadības ierīces un transmisijas, varat pārvietot maksimālu daudzumu materiālu. Kubota D1703 dzinējs ir izturīgs ūdensdzeses izstrādājums, kas maksimālas jaudas, griezes momenta un degvielas ekonomijas nodrošināšanai ir aprīkots ar modernām funkcijām. Teicama jaudas vadība ļauj uzturēt augstus produktivitātes un rentabilitātes līmeņus. Neņemot vērā augsto klīrensu, kas ir nepieciešams teicamam darbam bezceļos un jebkurā vidē, 2T pašizgāzējam ir arī zems smaguma centrs, kas nodrošina teicamu stabilitāti. Pateicoties lieliem svārstību leņķiem, pašizgāzējam ir nodrošināts maksimāls riteņa un zemes kontakts. Rezultāts ir teicama saķere, kas uzlabo darbus bezceļos un palielina produktivitāti vēl vairāk.
   • Pateicoties pret pašizgāzēju vērstam priekšgalam, augstu kravu novietošana ir viegla un ērta. Maksimāli plašam lietojumam šarnīra gala pašizgāzēji var pagriezt kravu pirms izgāšanas par 90 grādiem uz jebkuru mašīnas pusi. Šīs mašīnas līdz ar to ir teicami piemērotas tranšeju aizbēršanai un darbam šaurās vietās. Šarnīra gals ar augstas kvalitātes pagriešanas gredzena gultņiem nodrošina teicami vienmērīgu un precīzu darbību. 2T pašizgāzējam ir pieejama motora tilpuma palielināšanas opcija, kas nodrošina iespaidīgu jaudu un veiktspēju. Lai arī kādu konfigurāciju jūs izvēlētos, varat paļauties uz mūsu teicamo izlādes augstumu vismaz 1,5 m. Turklāt stingrā šasija un konteinera konstrukcija nodrošina pašizgāzēja stabilitāti jebkuru iekraušanas un izkraušanas darbu laikā.
   • JCB 2T pašizgāzējiem ir vienkāršas un skaidras automobiļiem līdzīgas vadības ierīces. Pašizgāzēja mērinstrumentu panelis ir vienkārši pārskatāms, kā arī nav ātrumu pārslēga vai sajūga pedāļa. Galarezultāts ir labāka piekļuve un vienkāršāka lietošana, nemaz nerunājot par ātrākām mācībām jaunajiem operatoriem. Divu ātrumu hidrostatiskā transmisija ar pastāvīgu četru riteņu piedziņu nodrošina vienmērīgu un pastāvīgu jaudas pievadi, lielu braukšanas ātrumu, teicamu paaugstināto caurgājību, lielisku saķeri un drošu darbu. Aktīvā hidrostatiskās bremzēšanas tehnoloģija ir būtiska priekšrocība, ja pašizgāzēju izmantojat nogāzēs. Vienkāršas un ātras servisa apkopes ir svarīgas jebkurai nomas mašīnai, tāpēc 2T JCB pašizgāzējam ir vienkārša servisa piekļuve no zemes līmeņa ar šasiju un dzinēja pārsegu, kas nodrošina maksimālu piekļuvi visām vietām. Motora pārsegs ir uzstādīts uz lielas slodzes eņģēm un ir noslēdzams ar specifisku slēgmehānismu papildu drošībai. Pašizgāzēja servisa durvis ir ļoti platas, nodrošinot klasē labāko servisa piekļuvi.

Jautā speciālistam

Līdzīgi produkti

Pašizgāzējs 1T, JCBPašizgāzējs 2T, JCBPašizgāzējs 3T, JCBPašizgāzējs 10T, JCBPašizgāzējs 6T, JCBPašizgāzējs 9T, JCB
ModelisPašizgāzējs 1T, JCBPašizgāzējs 2T, JCBPašizgāzējs 3T, JCBPašizgāzējs 10T, JCBPašizgāzējs 6T, JCBPašizgāzējs 9T, JCB
Produkta kods1T&JCB2T&JCB3T&JCB10T&JCB6T&JCB9T&JCB
Nominālā jauda15,5 kW24,5 kW32,4 kW55 kW55 kW55 kW
Tehnikas svars1350 kg2320 kg2340 kg04480 kg5260 kg
Braukšanas ātrums7 km/h10 km/h11,8 km/h14,7 km/h16,3 km/h14,7 km/h
Kravas kastes tilpums450 L1000 L1600 L4128 L2750 L3899 L
Ieteicamais kravas svars1000 kg2000 kg3000 kg10000 kg6000 kg9000 kg
 
 
Stokker ir vadošais augstas kvalitātes instrumentu un tehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu uzņēmums Baltijā.
 
 
 
 
 
Vai Jūs zinājāt, ka 92 no 100 Stokker klientiem mūs ieteiktu saviem draugiem vai kolēģiem?
Ära vajuta
Mans Stokker
E-pasts
Sociālie tīkli
Izveidot vai atjaunot paroli?
Vēl neesi Stokker klients? Uzzini vairāk.Reģistrējies StokkerPRO.