JAUNUMS!
Pievienojies!
Open MenuProduktu katalogsOpen CartOpen Search
search
(+371) 25 484 474
Latviešu
Valsts
Piegādes valsts
Valoda
OUTLETAkcijasNomaksaKontakti
Jūsu pirkumu grozs ir tukšsPievienojiet grozam produktus vai
dodieties uz sākumlapu
Bezmaksas piegāde
interneta veikala pasūtījumiem no 150€
Ienākt StokkerPRO
searchMeklēt
1_10T Front Tip

Pašizgāzējs 10T, JCB 10T&JCB , C

 • JCB 4x4 Powershift transmisija ar pastāvīgu četrriteņu piedziņu
 • Teicama konstrukcija un klasē labākā konteinera izturība
 • Mūsu produktīvākais lielas slodzes pašizgāzējs
 • Ļoti ergonomiska un droša darbināšana


Nosūtīt pieprasījumu
Plānotais piegādes datums 19.11.2019
×

Nosūtīt pieprasījumu

 • Tehniskā specifikācija
  • Nominālā jauda: 55 kW
  • Tehnikas svars: 0
  • Braukšanas ātrums: 14,7 km/h
  • Kravas kastes tilpums: 4128 L
  • Ieteicamais kravas svars: 10000 kg
  Attēliem ir ilustratīva nozīme.
  + Parādīt vairāk
 • http://www.jcb.com/
  Visi produkti
 • JCB 10T ir lielākais pašizgāzējs mūsu klāstā un nodrošina maksimālu kravu pārvadāšanas jaudu. Tas ir arī ļoti viegli vadāms, ar lietotājam draudzīgu četru riteņu piedziņas Powershift transmisiju. Tas ir piemērots jebkuriem nomas jomas izaicinājumiem. Mašīnu raksturo arī komforts, drošība, apkalpojamība un lietošanas vieglums, padarot to par visražīgāko pašizgāzēju mūsu klāstā.
 • SIte Dumper Assembly line
   • DROŠĪBA
   • KONSTRUKCIJAS KVALITĀTE UN DRO
   • LIELS PAŠIZGĀZĒJA TILPUMS
   • TEICAMA PRODUKTIVITĀTE
   • VIENKĀRŠA DARBINĀŠANA
   • Lai nodrošinātu atbilstību Eiropas Savienības tiesību aktiem, JCB 10T pašizgāzējiem ROPS rāmis ir iekļauts standarta komplektācijā. Šļūtenes un hidrauliskie komponenti ir gudri izvietoti maksimālai aizsardzībai pret bojājumiem objektā, vienlaikus saglabājot vienkārši piekļuvi un servisu. ROPS aizsardzība nozīmē, ka varat būt pārliecināti par operatoru drošību. Turklāt noliecamās konstrukcijas dēļ 10T pašizgāzējs ir daudz vienkāršāk transportējams. Jaudīgas slēgtas eļļas sistēma diska bremzes uz abām asīm nodrošina teicamu apstāšanos jebkuros apstākļos.
   • JCB pašizgāzēju jaunā klāsta izstrādē ir ieguldīts daudz zināšanu un jauninājumu. Tie ir ļoti izturīgi un ilgi kalpo – radīti jebkuram nomas tirgus darbam. Lai sasniegtu visaugstākos kvalitātes līmeņus, mēs izmantojam modernākos ražošanas procesus, piemēram, robotizētu mašīnapstrādi, precīzas montāžas un krāsošanas tehnoloģijas, kā arī novatoriskas montāžas metodes. Precīzā mehāniskā apstrāde jūsu 10T pašizgāzēja tapām un buksēm nodrošina lielas pielaides un precīzu novietojumu. Jaunajiem JCB pašizgāzējiem ir veikta ierobežota elementu analīze un stingri stendizmēģinājumi, nodrošinot teicamu strukturālo atiprību un izturību. Pilnīgam sirdsmieram akumulatora elementu pārbaudes lielā aukstumā garantē mašīnas iedarbināšanu -15°C temperatūrā. Lielas slodzes pret bojājumiem noturīgā posmainā šasija un vagonetes ļauj mašīnai izturēt pat vislielākās slodzes. Turklāt centrālo kustību, kā arī izturīgās un uzticamās konstrukcijas dēļ mašīnas ir piemērotas pat vissarežģītākajiem darba apstākļiem. JCB 10T pašizgāzējiem ir klasē labākā konteinera izturība, pateicoties biezām tērauda sānu sienām un lielas slodzes priekšējām tērauda un pamatnes plāksnēm.
   • Pateicoties pret pašizgāzēju vērstam priekšgalam, augstu kravu novietošana ir viegla un ērta. 10T pašizgāzējam ir pieejama motora tilpuma palielināšanas opcija, kas nodrošina iespaidīgu jaudu un veiktspēju. Izlādes augstums ir lielāks par 1,5 m. Turklāt stingrā šasija un konteinera konstrukcija nodrošina pašizgāzēja stabilitāti jebkuru iekraušanas un izkraušanas darbu laikā.
   • Zemu ekspluatācijas izmaksu, īpaši stingras šasijas konstrukcijas un teicamas ergonomikas dēļ JCB pašizgāzēji ir īpaši populāri materiālu pārvietošanai un kraušanai ļoti dažādos objektos. Tā kā visiem JCB pašizgāzējiem ir ļoti ietilpīgi konteineri, neliels pagriešanās rādiuss un efektīvas transmisijas, varat pārvietot maksimālu daudzumu materiālu. JCB EcoMAX dzinējs ir izturīgs ūdensdzeses izstrādājums, kas maksimālas jaudas, griezes momenta un degvielas ekonomijas nodrošināšanai ir aprīkots ar modernām funkcijām. Teicama jaudas vadība ļauj uzturēt augstus produktivitātes un rentabilitātes līmeņus. Neņemot vērā augsto klīrensu, kas ir nepieciešams teicamam darbam bezceļos un jebkurā vidē, 10T pašizgāzējam ir arī zems smaguma centrs, kas nodrošina teicamu stabilitāti. Pateicoties lieliem svārstību leņķiem, pašizgāzējam ir nodrošināts maksimāls riteņa un zemes kontakts. Rezultāts ir teicama saķere, kas uzlabo darbus bezceļos un palielina produktivitāti vēl vairāk.
   • JCB 10T pašizgāzējiem ir vienkāršas un skaidras automobiļiem līdzīgas vadības ierīces un mērinstrumentu panelis ir vienkārši pārskatāms. Galarezultāts ir labāka piekļuve un vienkāršāka darbība. Četru ātrumu Powershuttle transmisija ar pastāvīgu četru riteņu piedziņu nodrošina vienmērīgu un pastāvīgu jaudas pievadi, lielu braukšanas ātrumu, teicamu paaugstināto caurgājību, lielisku saķeri un drošu darbu. Vienkāršas un ātras servisa apkopes ir svarīgas jebkurai nomas mašīnai, tāpēc 10T JCB pašizgāzējam ir vienkārša servisa piekļuve no zemes līmeņa ar šasiju un dzinēja pārsegu, kas nodrošina maksimālu piekļuvi visām vietām. Motora pārsegs ir uzstādīts uz lielas slodzes eņģēm un ir noslēdzams ar specifisku slēgmehānismu papildu drošībai. Pašizgāzēja servisa durvis ir ļoti platas, nodrošinot klasē labāko servisa piekļuvi.

Jautā speciālistam

Līdzīgi produkti

Pašizgāzējs 1T, JCBPašizgāzējs 2T, JCBPašizgāzējs 3T, JCBPašizgāzējs 10T, JCBPašizgāzējs 6T, JCBPašizgāzējs 9T, JCB
ModelisPašizgāzējs 1T, JCBPašizgāzējs 2T, JCBPašizgāzējs 3T, JCBPašizgāzējs 10T, JCBPašizgāzējs 6T, JCBPašizgāzējs 9T, JCB
Produkta kods1T&JCB2T&JCB3T&JCB10T&JCB6T&JCB9T&JCB
Nominālā jauda15,5 kW24,5 kW32,4 kW55 kW55 kW55 kW
Tehnikas svars1350 kg2320 kg2340 kg04480 kg5260 kg
Braukšanas ātrums7 km/h10 km/h11,8 km/h14,7 km/h16,3 km/h14,7 km/h
Kravas kastes tilpums450 L1000 L1600 L4128 L2750 L3899 L
Ieteicamais kravas svars1000 kg2000 kg3000 kg10000 kg6000 kg9000 kg
 
 
Stokker ir vadošais augstas kvalitātes instrumentu un tehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu uzņēmums Baltijā.
 
 
 
 
 
Vai Tu zināji, ka 92 no 100 Stokker klientiem mūs ieteiktu saviem draugiem vai kolēģiem.
Ära vajuta
Ienākt StokkerPRO
E-pasts
Sociālie tīkli
Aizmirsi paroli?
Vēl neesi Stokker klients? Uzzini vairāk. Reģistrējies StokkerPRO.
Meistari+ieg%C5%ABst+popup