JAUNUMS!
Pievienojies!
Open MenuProduktu katalogsOpen CartOpen Search
search
E-veikals: (+371) 25 484 474Veikals: 25 747 464Serviss: 27 354 354
Iestatījumi
Vietne (valsts)
Piegādes valsts
valoda
OutletFinansējumsPakalpojumiE-veikalsKontakti
Jūsu pirkumu grozs ir tukšsPievienojiet grozam produktus vai
dodieties uz sākumlapu
Bezmaksas piegāde
interneta veikala pasūtījumiem no 49€
Mans Stokker
Ienākt/reģistrēties
searchMeklēt
Mini ekskavators 48Z-1, JCB
Mini ekskavators 48Z-1, JCB
Mini ekskavators 48Z-1, JCB
Mini ekskavators 48Z-1, JCB

Mini ekskavators 48Z-1, JCB

48Z&JCB , B
 • Nulles pārkares konfigurācija maksimālai manevrētspējai
 • Augstākās kvalitātes komponenti un teicama strukturālā izturība ilgam kalpošanas laikam
 • Teicama kausa ģeometrija efektīviem rakšanas darbiem
 • Standarta aprīkojumā ekonomisks Perkins dzinējs, bet T4F kā izvēle
 • Jauna plašāka kabīne, ergonomiskas vadības ierīces un augstākās klases ērtības
 • Patentēta un novatoriska hidrauliskā sistēma maksimālai efektivitātei
Nosūtīt pieprasījumu
×

Nosūtīt pieprasījumu

 • Tehniskā specifikācija
  • Nominālā jauda: 36 kW
  • Tehnikas svars: 4792 kg
  • Izkraušanas augstums: 4001 mm
  • Rakšanas dziļums: 3532 mm
  Dzinējs
  KDI 1903 dīzeļdzinējs
  tilpums - 1903 cm3
  max jauda – 48 zs
  griezes moments – 225 Nm
  Ūdens dzesēšana
  Var strādāt līdz 30° leņķī (sagāzums)

  Kāpurķēžu bāze (undercarriage)
  Atbalsta ruļļi – 4+1 (katrā pusē)
  garenbāze – 2490 mm
  šķērsbāze – 1550 mm
  Gumijas ķēdes
  ķēdes platums – 400 mm
  spiediens uz augsni – 0,3 kg/cm2
  Vilkmes spēks – 35,7 kN

  Hidrauliskā sistēma
  Slodzi jūtoša sistēma ar plunžera tipa sūkni
  max plūsma – 126 ltr./min
  spiediens – 240 bar
  papildus divpusējas darbības hidraulikas izvadi

  Darba parametri
  Pamatstrēle 2700mm
  Kausa strēle – 1450 mm
  Maksimālā sniedzamība – 5846 mm
  Maksimālais rakšanas dziļums – 3532 mm
  Maksimālais izbēršanas augstums – 4001 mm
  Strēles pagriešana prom no centra ass – 55° (pa labi); 70° (pa kreisi)

  Transporta gabarīti
  (g/p/a) 5353 / 1950 / 2551 mm
  Svars – 4792 kg

  Komplektācija
  ROPS & TOPS stiklota kabīne (apsilde, interjera apgaismojums, glāžu turētājs, atvērtu durvju fiksators, priekšējā stikla rāmis ar gāzes amortizatoriem), Krāsains LCD displejs - audio/vizuālā brīdinājumu sistēma, pagrieziena bloķēšana ar hidraulisku disku tipa bremzi, vadības sviru atslēgšana, aizslēdzama instrumentu kaste, elektroniska drosele, automātiska tukšgaitas funkcija, 12v kontaktligzda kabīnē, atlokāmi pedāļi gaitas kontrolei, celšanas cilpas, gumijas ķēdes, ISO servo vadības sviras, sēdeklis ar amortizāciju, gaismas uz kabīnes un strēles, hidraulikas papildlīnijas izvadi līdz kausa strēlei, strēles aizsardzība, buldozera lāpsta, 2-ātrumu transmisija. 100% tērauda virsbūves paneļi – mazākas izmaksas labošanas darbiem. Rakšanas kauss 600mm
  Garantija 1 gads

  Attēliem ir ilustratīva nozīme.
  + Parādīt vairāk
 • http://www.jcb.com/
  Visi produkti
 • Kāpurķēžu ekskavatori ir JCB ražoto izstrādājumu klāstā jau vairāk nekā 50 gadus. Izmantojot visu šo pieredzi un zināšanas mūsu jaunākie miniekskavatori kā jaunais 48Z-1 ir izstrādāts, lai atbilstu pat visaugstākajām prasībām. Citiem vārdiem, tas ir viens no mūsu stiprākajiem un jaudīgākajiem miniekskavatori. Tas ir ļoti produktīvs, kompakts, manevrētspējīgs, moderns un ekonomisks. Turklāt tas ir arī ļoti vienkārši darbināms un kopjams.
 • 2_MINI_48Z-1 (2)
   • JAUNA DARBA EFEKTIVITĀTE
   • JAUNA VEIDA APKALPOJAMĪBA
   • JAUNAS PAAUDZES IZTURĪBA
   • JAUNAS PAAUDZES VADĪBA
   • JAUNAS PAAUDZES VEIKTSPĒJA
   • JAUNS DROŠĪBAS STANDARTS
   • Kāpēc pirkt?
   • Tā kā būvobjektos var gūt bojājumus, jaunajam JCB 48Z-1 miniekskavatoram ir plakani stikla logi, kā arī 100% tērauda korpuss, tas mazina iespējamo remontdarbu izmaksas. Pateicoties klasē ilgākajam smēreļļas maiņas intervālam ? 500 stundu ?, varat rēķināties ar minimālām dīkstāvēm. Turklāt mūsu jaunais monitors nodrošina brīdinājumus par ekskavatora diagnostikas statusu. Ja operatora roku balsts ir pacelts, dzinēja apgriezienu skaits samazinās, tas uzlabo degvielas ekonomiju un mazina trokšņus. One-Touch Idle funkcija arī nodrošina degvielas ietaupījumus. Ja vadības ierīces kādu laiku nav lietotas, var aktivēties programmējams tukšgaitas režīms. 48Z-1 dzinēja ātrumu var pielāgot dažādām hidraulikas plūsmām, vienkārši pārslēdzot četrus dažādus jaudas režīmus: Light, Eco, Heavy un Heavy Plus. Tas nozīmē, ka veiktspēju var pielāgot jebkuram lietojumam. Patentētais zemspiediena atplūdes līnijas kontūrs uzlabo degvielas ekonomiju, jo sūknim pirms darba nav jāpārvar augsts pretspiediens. Slodzei jutīga hidraulika ir miniekskavatora standarta aprīkojums. Novatoriskā funkcija nozīmē, ka hidraulika patērē enerģiju tikai tad, kad tas ir nepieciešams, un šādi taupa degvielu.
   • Pateicoties grafīta impregnētām bronzas buksēm, JCB 48Z-1 miniekskavatora rakšanas un buldozera komponentu eļļošanas intervāli ir labākie klasē – 500 stundas. Lieki piebilst – tas taupa naudu un laiku. Atvērta rāmja šasija ar slīpiem kāpurķēžu statņiem atvieglo tīrīšanas darbus. Jaunā JCB 48Z-1 virsbūves paneļi neiekļauj plastmasu, bet gan 100% lielas izturības presētu tēraudu. Hidrauliskās šļūtenes ar krāsu kodējumu atvieglo identifikāciju un buldozera šļūtenes ir vienkārši nomaināmas, jo beidzas tehniskās apkopes nodalījumā. Plati atveramai tērauda motora pārsegs un ārējais degvielas indikators atvieglo mini ekskavatora uzpildīšanu no zemes līmeņa. Lai samazinātu degvielas noplūžu risku un uzlabotu drošību, izvēlieties uzpildīšanas sūkni ar automātiskās aptures funkciju. Lai paceltu ekskavatora kabīnes grīdu, nepieciešams atskrūvēt tikai divas skrūves. Kad grīda ir pacelta, jums ir pilna piekļuve galvenā vadības vārsta plūsmdaļām, hidrauliskajiem savienojumiem un daudziem citiem komponentiem pārbaužu vai nomaiņas darbiem.
   • Izmantojot ierobežotu elementu analīzi projektētās lielas slodzes struktūras, kā arī vienkāršotās H rāmja konstrukcijas dēļ miniekskavatora šasija ir izturīga un uzticama. Mūsu vienkāršā četru plākšņu kausa konstrukcija nodrošina papildu strukturālo izturību. Pilnībā robotizēti metinātā strēle un kauss ir izgatavoti no augstas stiepes izturības tērauda ar iekšējām deflektora plāksnēm ilgam kalpošanas laikam. Izvēles lielas slodzes kravas masts ir aprīkots ar izturīgiem maināmu bukšu šarnīriem optimālam kalpošanas laikam. Tas nodrošina arī drošu ekskavatora šļūteņu izvietojumu. Pateicoties lielas slodzes strēles cilindra aizsargam un izvēles kausa un hidrocilindra aizsargiem, ekskavatora svira ir aizsargāta pat vissmagāko darbu laikā. Mēs izmantojam tikai augstākās kvalitātes komponentus, tostarp Perkins dzinējus, Nachi and Bosch-Rexroth hidrauliskos komponentus un Bridgestone kāpurķēdes. Hidrauliskā sistēma ir aprīkota ar modernākajiem hidrauliskajiem veidgabaliem, kas ir konstruēti, izmantojot tehnoloģiju O-Ring Face Seal (ORFS), nodrošinot teicamas blīvēšanas īpašības.
   • Jaunajam JCB 48Z-1 miniekskavatoram ir vēl nebijusi plaša kabīne ar glabātavas nodalījumu, tālruņa paliktni, glabāšanas tīkliņu un krūzītes turētāju. Viss ir vienkārši un ērti pieejams pa lielām durvīm. Jaunais pilnībā regulējamas balstiekārtas sēdeklis uzlabo ekskavatora operatora komfortu. Papildus apsildāmās pneimatiskās balstiekārtas opcija iekļauj neatkarīgi regulējamas pozīcijas maksimālai ergonomikai. Pieejams radio, 12 V tālruņa uzlādes ierīce un jaudīgs sildītājs ar logu atkausēšanas opciju. Lielas jaudas gaisa kondicionēšanas sistēma* ar astoņām ventilācijas atverēm arī ir iekļauta komplektācijā. JCB miniekskavatoriem ir novatorisks jauns rotējošais kontrollers un skārienslēdži, kas ir īpaši paredzēti vienkāršai lietošanai. Elektrohidrauliskās buldozera vadības ierīces ir iekļautas standarta aprīkojumā, tāpēc operatoriem ir pieejama vienmērīga un precīza augsnes pārvietošana. Izmantojot ērtu slēdzi, var viegli pārslēgt vienkāršas vai divkāršas darbības papildu plūsmu. Uzlabotai drošībai ir pieejams Thatcham apstiprināts imobilaizers**, kas nepieļauj neatļautas darbināšanas iespēju. Mašīnas ar Livelink un Datatag** programmatūru sniedz iespēju noteikt ģeozonēšanas iestatījumus un mašīnas darba laika ierobežojumus. Livelink un imobilaizera kombinācijas galvenā priekšrocība ir attālā PIN koda vadības sistēma, kas sniedz iespēju attālināti pilnvarot vai atcelt mašīnas lietošanas tiesības. Sistēmā var ieprogrammēt līdz 14 individuāliem PIN kodiem, kā arī nodrošināt atbilstību operatora preferencēm ar kodam pievienotiem papildu datiem. Jūs varat vienkārši koriģēt un programmēt plūsmas iestatījumus specifiskiem papildpiederumiem, pateicoties iebūvētai atmiņai, kas glabā visus iestatījumus un kuri ir viegli atgūstami starp darbiem. Informācija par servisu un mašīnas diagnostiku ļauj operatoram pārskatīt jaunāko informāciju par mašīnas tehnisko stāvokli. Brīdinājumi un laiks līdz servisa intervālam vienmēr sniedz pārskatu par jaunāko informāciju, ļaujot novērst iespējamās dīkstāves. Reāllaika degvielas patēriņa rādījumi sniedz operatoram priekšstatu par mašīnas darbību jebkuru darbu laikā. *Gaisa kondicionēšana ir izvēles opcija. **Reģionam specifiska opcija.
   • JCB 48Z-1 miniekskavators bez pārkares ir ļoti manevrētspējīga mašīna pat visšaurākajās vietās, jo mašīnas aizmugure neizvirzās ārpus balsta pamatnes. Eiropā JCB minieksavatoram ir pieejamas divas dzinēja opcijas. Pirmā opcija ir 2,2 litru Perkins 404D-22 dzinējs, kas ar 2000 apgr./min. nodrošina 35,7 kW jaudu. Varat arī izvēlēties Tier 4 Final/Stage 3B dzinēju. Kāpurķēžu darbība ir vienmērīga un precīza, garantējot lielu buldozera jaudu un ātru pārvietošanos. Lai palielinātu produktivitāti, mūsu automātiskās pārnesumu pazemināšanas motori automātiski pielāgojas pamatnes izmaiņām, uzlabojot operatora komfortu un mazinot nogurumu. Jūsu JCB 48Z-1 ekskavators nodrošina iespaidīgu kausa plēšanas spēku 29 kN. Turklāt strēle un kauss ir teicami pielāgoti, tas nodrošina optimālu rakšanas gala ģeometriju, ļaujot strādāt šaurās vietās pārliecinoši un efektīvi. Kauss ir pagriežams par 181?, tas ļauj efektīvi uzpildīt kravas automobiļus. Kausa garumu var pielāgot ļoti dažādu darbu vajadzībām no 1,45 līdz 1,82 m. Šis ekskavators nodrošina vienmērīgu, precīzu un sabalansētu darbu daudzfunkciju režīmā, pateicoties centrā izvietotai hidraulikas sistēmai ar uzlabotu plūsmas sadali.
   • Jaunā JCB 48Z-1 miniekskavatora kabīne pilnībā atbilst ROPS un TOPS prasībām. Lai kabīne un operators būtu vēl labāk aizsargāti, izvēlieties mašīnas komplektāciju ar stiklu, kas ir aizsargāts pret triecieniem. Standarta strēle un izvēles darba gaismu aizsargietaises nodrošina labāku vērtīgo komponentu aizsardzību bīstamās situācijās. JCB ekskavatoru drošības sviras bloķējums izolē miniekskavatora hidrauliskās funkcijas, novēršot nejaušas kustības. Mūsu unikālā 2GO sistēma nodrošina, ka miniekskavatora hidrauliku var darbināt tikai droša bloķējuma pozīcijā, izmantojot divas atšķirīgas vadības ierīces. Pārslodzes ekrānā ir redzams grafiks ar zaļas līdz sarkanas krāsas daļām, norādot tuvumu pārslodzes punktam vai tā pārsniegšanu. Kad robeža ir pārsniegta, ir dzirdams skaņas signāls un grafiks mirgo, brīdinot operatoru. Lielā rāmja platuma un zemā smaguma centra dēļ JCB 48Z-1 ir raksturīga satriecoša stabilitāte. Jaudīgais JCB miniekskavators nodrošina labāku redzamību nekā mūsu iepriekšējam modelim JCB 8045, padarot tranšeju rakšanu un pārvietošanos vienkāršāku un drošāku. Tas ir iespējams, arī pateicoties 70/30 priekšējā ekrāna dalījumam.
   • JCB mini ekskavatoriem 3 gadu garantija
    JCB mini ekskavatoriem 3 gadu garantija

    JCB MINI EKSKAVATORIEM

    Bezmaksas 3 gadu / 2000 motorstundu garantija tehnikas vienībām no noliktavas klāsta līdz 31.05.2021.


Jautā speciālistam

 
 
Stokker ir vadošais augstas kvalitātes instrumentu un tehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu uzņēmums Baltijā.
 
 
 
 
Piesakies jaunumu saņemšanai e-pastā un uzzini pirmais par īpašajiem piedāvājumiem. Ikmēneša ziņas, ieteikumi un atgādinājumi tavā e-pastā
 
 
Vai Jūs zinājāt, ka 92 no 100 Stokker klientiem mūs ieteiktu saviem draugiem vai kolēģiem?
Ära vajuta
Mans Stokker
E-pasts
SmartID
Facebook/Google
Izveidot vai atjaunot paroli?
login-with-smartid*
Vēl neesi Stokker klients? Uzzini vairāk.Reģistrējies StokkerPRO.
Meistari+ieg%C5%ABst+popup