JAUNUMS!
Pievienojies!
Open MenuProduktu katalogs0Open CartOpen Search
search
Iestatījumi
Vietne (valsts)
Piegādes valsts
valoda
0
Jūsu pirkumu grozs ir tukšsPievienojiet grozam produktus vai
dodieties uz sākumlapu
Bezmaksas piegāde
interneta veikala pasūtījumiem uz pakomātiem no 49€
searchMeklēt
Kompaktiekrāvējs POWERBOOM 300T, JCB
Kompaktiekrāvējs POWERBOOM 300T, JCB 2.
Kompaktiekrāvējs POWERBOOM 300T, JCB 3.

Kompaktiekrāvējs POWERBOOM 300T, JCB

Produkta kods: 300T&JCB   , C
 • Unikāla Powerboom iekrāvēja svira un sānu ieeja
 • Par 60% labāka redzamība un 46% lielāka kabīne salīdzinājumā ar konkurentu ražojumiem
 • Labi saskatāmas un intuitīvas iekrāvēja vadības ierīces un kabīnes plānojums
 • Efektīvs JCB Kohler KDI T4F dzinējs
 • Vertikālās celšanas konfigurācija
 • Mazākas dīkstāves ar vienkāršu apkopi un noliecamu kabīni
Pasūtāma prece
Nosūtīt pieprasījumu
×

Nosūtīt pieprasījumu

 • Tehniskā specifikācija
  • Nominālā jauda: 55 kW
  • Tehnikas svars: 5089 kg
  • Braukšanas ātrums: 7,7 / 12,6 km/h (Divi ātrumi)
  • Celšanas augstums: 2,99 m
  • Celtspēja: 3913 kg
  Attēliem un video ir ilustratīvs raksturs.
  + Parādīt vairāk
 • http://www.jcb.com/
  Visi produkti
 • JCB 300T vertikālās celšanas kāpurķēžu kompaktiekrāvējs ar lielo platformu un 1361 kg celtspēju iekļauj unikālu vienas strēles un sānu ieejas konstrukciju. Projektēts ērtam, drošam, ekonomiskam un ražīgam darbam, kā arī ilgam kalpošanas laikam kāpurķēžu kompaktiekrāvēju dzimtenē ASV, 300T modeļa 55 kW JCB EcoMAX ir sevi pierādījis kā jaudīgu, izturīgu un ļoti efektīvu dzinēju. Jaunākie JCB revolucionārās konstrukcijas kompaktiekrāvēji ir aprīkoti ar unikālu un īpašu Powerboom iekrāvēja sviru. Viena iekrāvēja svira nodrošina tirgū labāko produktivitāti, redzamību, drošību, komfortu, daudzpusību un operatora piekļuvi.
 • OctopusTracked
   • APKALPOJAMĪBA
   • JAUDA UN VEIKTSPĒJA
   • OPERATORA KOMFORTS
   • STIPRUMS UN IZTURĪBA
   • TROKŠŅU IZOLĀCIJA
   • UNIKĀLA KONSTRUKCIJA
   • JCB EcoMAX dzinējam nav nepieciešams cietdaļiņu filtrs (DPF), tas vienkāršo apkopi un samazina ekspluatācijas izmaksas. Mazas platformas riteņu vai kāpurķēžu kompaktiekrāvēji ir aprīkoti ar Kohler KDI T4i un dīzeļa oksidācijas katalizatoru (DOC), kam nav nepieciešama apkope. Visas mūsu iekrāvēju ikdienas tehniskās apkopes vietas ir vienkārši pieejamas caur lielām aizmugurējām servisa durtiņām. Hidraulikas ierīcēm ir blīvgredzenu blīves un par 38% mazāk detaļu salīdzinājumā ar iepriekšējiem modeļiem. Rezultāts ir retākas dīkstāves. Ja nepieciešamas sarežģītākas tehniskās apkopes, mūsu noliecamā kabīne nodrošina vienkāršu piekļuvi svarīgākajām detaļām. Kabīni var noliekt viens cilvēks, nodrošinot teicamu piekļuvi riteņu/kāpurķēžu kompaktiekrāvēja iekšējiem komponentiem. Lai tādus svarīgus elementus kā dzesēšanas bloku aizsargātu pret gružiem, ir pieejams reversais ventilators, kas automātiski maina gaisa plūsmu ik pēc 30 minūtēm. Šo funkciju var ieslēgt arī ar pogu vadības paneļa kreisajā pusē. Lielākiem riteņu vai kompaktiekrāvējiem ir standarta gaisa caurpūtes sistēma, kas samazina gružu uzkrāšanos gaisā līdz minimumam. Tas vienlaikus paildzina servisa intervālus. Kāpurķēžu kompaktiekrāvēja teicamo gaitu nodrošina stingra šasija ar lietā tērauda veltņiem.
   • 300 klases riteņu un kāpurķēžu kompaktiekrāvējiem tagad ir maināma darba tilpuma virzuļsūkņa hidraulika, kas nodrošina ātrāku darbu ciklu laiku un vienmērīgāku darbu daudzfunkciju režīmā. Pateicoties JCB Smoothride System (SRS), strēle un krava var pārvietoties neatkarīgi no šasijas, tas uzlabo kravas noturēšanu un operatora komfortu. Tas savukārt nozīmē ātrākus iekraušanas ciklus un kravas transportēšanu. Izvēles paralēlā celšana ļauj uzturēt kravu līdzsvarā visa celšanas cikla laikā, tas ir noderīgi, strādājot ar kravām uz paliktņiem. Standarta mehāniskās vai izvēles hidrauliskās ātrās sakabes ir konstruētas atbilstoši JCB stingrajiem standartiem – tas nodrošina ātras un efektīvas papildpiederumu maiņas. Lai garantētu ļoti dažādu lietojumu, mūsu lielas plūsmas hidraulikai ir pieejams plašs 31 papildpiederuma klāsts. Operatori var izmantot vēl plašāku hidraulisko papildpiederumu klāstu, izvēloties septiņu virzienu daudzfunkcionālo vadības sviru. Radiālā celšana nodrošina labāku rakšanas ģeometriju ar tālāku sasniedzamību celšanas cikla vidusdaļā, tas ir teicami rakšanas darbiem. Vertikālā celšana nodrošina maksimālu celtspēju pie maksimāla augstuma un sasniedzamības, tas ir teicami kraušanas un kravu transportēšanas vajadzībām.
   • Piekļuve JCB 300T kāpurķēžu kompaktiekrāvējam ir nodrošināta pa divreiz lielākām durvīm salīdzinājumā ar konkurentu izstrādājumiem. Mūsu kabīne, vienkārši sakot, ir unikāla. Tā nodrošina par 33% lielāku operatora darbavietu mūsu lielas platformas mašīnās. Vienlaikus mūsu mazās platformas modeļos kabīne ir par 46% lielāka. Optimālam komfortam ir pieejams pilnībā regulējams mehāniskās balstiekārtas sēdeklis (vai izvēles apsildāma pneimatiskā balstiekārta). Pateicoties atbīdāmam logam kreisajā pusē, visos modeļos ar kabīni ir nodrošināta teicama ventilācija. Servopiedziņas vadības ierīces atvieglo riteņu vai kāpurķēžu kompaktiekrāvēja vadību. Labās puses vadības panelis iekļauj mašīnas diagnostiku, elektronisko droseli un aizdedzes slēdzi. Trīs iestatījumi ļauj operatoriem iestatīt vadības sviras jutīgumu, nodrošinot ātru un vienkāršu vadības ierīču pielāgošanu specifiskiem darbiem vai apstākļiem. Dažādas mašīnas vadības ierīces ir ergonomiski izvietotas jumta līmenī operatora redzeslaukā. Labākai ergonomikai mēs piedāvājam slēdža ISO/H izvietojuma vadības ierīces. Izvēles daudzfunkciju vadības svira ļauj operatoriem izmantot plašu klāstu hidraulisko papildpiederumu. Lai kabīne būtu vēl ērtāka darbavieta, kreisās rokas balstā ir pieejams ērts glabāšanas nodalījums un 12 V kontaktligzda.
   • JCB 300T ir unikāla PowerBoom konstrukcija – vienpusēji stiprināta augstas stiepes izturības tērauda svira ar iekšējām deflektora plāksnēm papildu izturībai, kas ir konstruēta no 20% vairāk tērauda nekā konkurentu divkāršo strēļu konstrukcijas. PowerBoom konstrukcija nodrošina drošu hidraulisko šļūteņu izvietojumu, aizsargājot tās pret bojājumiem. Lai degvielas tvertne būtu pietiekami aizsargāta, tā ir uzstādīta starp iekrāvēja statņiem. Drenāžas atvere ir viegli pieejama. Lai nodrošinātu optimālu pamata komponentu precizitāti un konstrukcijas kvalitāti, mēs izmantojam modernākās ražošanas un montāžas procedūras. JCB dzinēja tehnoloģijas ir pārbaudītas un izmēģinātas praksē – kopš 2004. gada esam izgatavojuši 200 000 DIESELMAX dzinējus. Lai nodrošinātu ilgu kalpošanas laiku, EcoMAX T4i/ Stage 3B dzinējam ir veiktas 110 000 stundu pārbaudes 70 dažādās mašīnās vissarežģītākajos darbos un vidēs. Liels iekrāvēja sviras šķērsstienis nodrošina papildu izturību, kas ir svarīgi darbiem ar standarta mehānisko ātro sakabi vai izvēles hidraulisko versiju. Kompaktiekrāvēja durvīm ir izturīga konstrukcija un tās ir paredzētas ilgam kalpošanas laikam ar uzlabotu strukturālo izturību un stiprību. Cits elements, kam ir raksturīga stiprība un ilgs kalpošanas laiks, ir viengabala šasija. Sagaidiet kalta tērauda asis un spēcīgu ķēdi (100 HS modeļiem LP, 80 HS modeļiem SP).
   • JCB Tier 4i EcoMAX dzinējs patērē par 9% mazāk degvielas salīdzinājumā ar Tier 3 dzinējiem, ļaujot taupīt naudu. Tas nodrošina maksimālu griezes momentu ar mazu apgriezienu skaitu, kas darbā ar transmisiju un hidrauliku mazina degvielas patēriņu. EcoMAX nav nepieciešama dārga pēcapstrādes iekārta vai siltumnoturīgas eļļas, tāpēc var ietaupīt naudu tehniskajām apkopēm. Turklāt dzinēju var pielāgot darbam ar zemas kvalitātes degvielām, tas uzlabo iekrāvēja tālākpārdošanas iespējas dažādos reģionos. Izvēles divu ātrumu transmisija ļauj riteņu vai kāpurķēžu kompaktiekrāvējam pārvietoties ātrāk un strādāt efektīvāk. Pateicoties vēsāka gaisa ieplūdei no dzesēšanas bloka virspuses un siltā gaisa izvadei sānos un aizmugurē, dzesēšana ir īpaši efektīva, uzlabojot kopējo darbu. Izvēlieties kādu no mūsu mazākajiem riteņu vai kāpurķēžu kompaktiekrāvējiem un baudiet Kohler KDI T4F dzinēja priekšrocības. Tas ir aprīkots ar dīzeļa oksidācijas katalizatoru (DOC), kam nav nepieciešama apkope, kā arī iekļauj augstāku griezes momentu un labāku degvielas ekonomiju. KDI dzinējiem ir moderna sadedzināšanas sistēma, kas būtiski samazina izmešus un degvielas patēriņu. Tāpat kā JCB EcoMAX arī šiem dzinējiem nav jāuztraucas par izplūdes pēcapstrādi, piem., ar cietdaļiņu filtru. Tas ļauj mazināt ekspluatācijas izmaksas un nepieciešamību pēc tehniskās apkopes. ECOMAX DZINĒJS Ar riteņiem 225, 260, 280, 300, 330. Ar kāpurķēdēm 225T, 260T, 300T, 320T. KOHLER DZINĒJS Ar riteņiem 135, 155, 175, 190, 205. Ar kāpurķēdēm 150T, 190T, 205T
   • JCB ekskluzīvā kreisās puses ieejas sistēma ļauj kompaktiekrāvēja operatoriem iekļūt mašīnā, nekāpjot pāri lieliem papildpiederumiem un neatrodoties zem strēles. JCB 300T kāpurķēžu kompaktiekrāvēja avārijas izeja ir mašīnas priekšpusē, salīdzinot ar nelielo aizmugurējo logu kā standarta divu sviru konstrukcijās. Pateicoties 270° redzamības laukam, mūsu iekrāvēji nodrošina par 60% labāku redzamību salīdzinājumā ar konkurentu mašīnām (kam ir 165°). Pateicoties JCB unikālajai PowerBoom konstrukcijai, vertikālās celšanas modeļiem nav nepieciešama aizmugurējā griezes momenta caurule, tas uzlabo redzamību vēl vairāk. Sieta vietā izmantojam laminētu stiklu, kas operatoriem nodrošina labāku apkārtnes pārredzamību. Standarta aprīkojumā ir iekļauts atpakaļskata spogulis, kas atrodas operatora acu līmenī un nodrošina vienkāršu mašīnas aizmugures pārredzamību. PowerBoom vienas sviras zema profila konstrukcijas nozīmē teicamu redzamību pa kreisi vai pa labi no riteņu vai kāpurķēžu kompaktiekrāvēja. Viens no iemesliem, kāpēc JCB riteņu vai kāpurķēžu kompaktiekrāvējiem ir raksturīga tik laba redzamība ir arī mūsu EcoMAX dzinējs, kam nav nepieciešams masīvs pēcapstrādes agregāts, nodrošinot kompaktu instalāciju.

Jautā speciālistam

 
 
Stokker ir vadošais augstas kvalitātes instrumentu un tehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu uzņēmums Baltijā.
 
 • Klientu atbalsta serviss Pi-Pk 8.00-17.00
 
 
 
 
Piesakies jaunumu saņemšanai e-pastā un uzzini pirmais par īpašajiem piedāvājumiem. Ikmēneša ziņas, ieteikumi un atgādinājumi tavā e-pastā
 
 
Vai Jūs zinājāt, ka 92 no 100 Stokker klientiem mūs ieteiktu saviem draugiem vai kolēģiem?
Ära vajuta
Mans Stokker
E-pasts
Smart-ID
Facebook/Google
Mainīt vai atjaunot paroli?

Pieslēgties ar SmartID

Ja lietojat Smart-ID "Basic" kontu, reģistrācija StokkerPRO Bonuss programmai nebūs iespējama. Nepieciešams izveidot pilno Smart-ID kontu, izmantojot e-ID karti vai bankas filiālē, lai veiktu personas identitātes apliecināšanu.

 • Ja esat Stokker klients, bet e-veikalu izmantojat pirmo reizi
 • izveidojat paroli , lai ienāktu sistēmā.

Vēl neesi Stokker klients? Ieskaties šeit un reģistrējies →Reģistrējies StokkerPRO un pelni ar pirkumiem.
SIA Stokker izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums pielāgotu informāciju par precēm un pakalpojumiem, kā arī uzlabotu mūsu pakalpojumus un tīmekļa vietnes darbību. Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, nospiediet "Apstiprināt visas". Ja vēlaties mainīt savu izvēli, lūdzu, nospiediet “Pārvaldīt iestatījumus”.
Pārvaldīt iestatījumus
Apstiprināt visas