JAUNUMS!
Pievienojies!
Open MenuProduktu katalogsOpen CartOpen Search
search
(+371) 25 484 474
Latviešu
Valsts
Piegādes valsts
Valoda
OUTLETAkcijasNomaksaKontakti
Jūsu pirkumu grozs ir tukšsPievienojiet grozam produktus vai
dodieties uz sākumlapu
Bezmaksas piegāde
interneta veikala pasūtījumiem no 150€
Ienākt StokkerPRO
searchMeklēt
1_JCB_320T_Exterior_09-02-10 9

Kompaktiekrāvējs POWERBOOM 325T, JCB 325T&JCB , C

 • Unikāla Powerboom iekrāvēja svira un sānu ieeja
 • Par 60% labāka redzamība un 46% lielāka kabīne salīdzinājumā ar konkurentu ražojumiem
 • Pilnīga drošība, tostarp 2. līmeņa FOPS
 • Efektīvs JCB EcoMAX dzinējs nodrošina 74 ZS pie 2400 apgr./min.
 • Meža darbu griešanas galva un 6 800 kg vinča
 • Mazākas dīkstāves ar vienkāršu apkopi un noliecamu kabīni
Nosūtīt pieprasījumu
Plānotais piegādes datums 19.11.2019
×

Nosūtīt pieprasījumu

 • Tehniskā specifikācija
  • Nominālā jauda: 55 kW
  • Tehnikas svars: 5608 kg
  • Braukšanas ātrums: 7,7 / 12,6 km/h (Divi ātrumi)
  • Celšanas augstums: 2,99 m
  • Celtspēja: 4148 kg
  Attēliem ir ilustratīva nozīme.
  + Parādīt vairāk
 • http://www.jcb.com/
  Visi produkti
 • Mežsaimniecības darbi var būt grūti un bīstami, tāpēc JCB piedāvā 325T Forestmaster kāpurķēžu kompaktiekrāvēju. Īpaši šāda veida darbiem paredzētais Forestmaster kompaktiekrāvējs iekļauj visas inovācijas, ergonomikas un drošības risinājumus, kas ir raksturīgi JCB kāpurķēžu iekrāvējiem, tostarp unikālu sānu ieeju, plašu operatora darba vidi, labāko klasē produktivitāti, redzamību un vairākas specializētas funkcijas. Tas ir labi stiprināts kāpurķēžu kompaktiekrāvējs ar stingru konstrukciju aizsardzībai pret krītošiem priekšmetiem (FOPS) un spēcīgām galveno komponentu bruņām. Papildus tas iekļauj mežsaimniecības griešanas galvu un modernu dzeses sistēmu.
 • OctopusTracked
   • JAUDA UN VEIKTSPĒJA
   • OPERATORA KOMFORTS
   • RADĪTS MEŽAM
   • STIPRĪBA UN IZTURĪBA
   • TROKŠŅU IZOLĀCIJA
   • UNIKĀLA KONSTRUKCIJA
   • 325T Forestmaster kāpurķēžu iekrāvējam ir maināma darba tilpuma virzuļsūkņa hidraulika, kas nodrošina ātrāku darbu ciklu laiku un vienmērīgāku darbu daudzfunkciju režīmā. Pateicoties JCB Smoothride System (SRS), strēle un krava var pārvietoties neatkarīgi no šasijas, tas uzlabo kravas noturēšanu un operatora komfortu. Tas savukārt nozīmē ātrākus iekraušanas ciklus un kravas transportēšanu. Izvēles paralēlā celšana ļauj uzturēt kravu līdzsvarā visa celšanas cikla laikā, tas ir noderīgi, strādājot ar kravām uz paliktņiem. Standarta mehāniskās vai izvēles hidrauliskās ātrās sakabes ir konstruētas atbilstoši JCB stingrajiem standartiem – tas nodrošina ātras un efektīvas papildpiederumu maiņas. Lai garantētu ļoti dažādu lietojumu, mūsu lielas plūsmas hidraulikai ir pieejams plašs 31 papildpiederuma klāsts. Operatori var izmantot vēl plašāku hidraulisko papildpiederumu klāstu, izvēloties septiņu virzienu daudzfunkcionālo vadības sviru. Vertikālā celšana nodrošina maksimālu celtspēju maksimālā augstumā un sasniedzamībā, tas ir piemēroti kravu kraušanas un transportēšanas darbiem.
   • Piekļuve JCB 325T Forestmaster kāpurķēžu kompaktiekrāvējam ir nodrošināta pa divreiz lielākām durvīm salīdzinājumā ar konkurentu izstrādājumiem. Mūsu kabīne, vienkārši sakot, ir unikāla. Tā nodrošina par 33% lielāku operatora darba vidi nekā konkurentu izstrādājumi. Optimālam komfortam ir pieejams pilnībā regulējams mehāniskās balstiekārtas sēdeklis (vai izvēles apsildāma pneimatiskā balstiekārta). Pateicoties atbīdāmam logam kreisajā pusē, visos modeļos ar kabīni ir nodrošināta teicama ventilācija. Servopiedziņas vadības ierīces atvieglo kāpurķēžu kompaktiekrāvēja vadību. Labās puses vadības panelis iekļauj mašīnas diagnostiku, elektronisko droseli un aizdedzes slēdzi. Trīs iestatījumi ļauj operatoriem iestatīt vadības sviras jutīgumu, nodrošinot ātru un vienkāršu vadības ierīču pielāgošanu specifiskiem darbiem vai apstākļiem. Dažādas mašīnas vadības ierīces ir ergonomiski izvietotas jumta līmenī operatora redzeslaukā.
   • 325T Forestmaster kāpurķēžu iekrāvēja JCB EcoMAX dzinējs ar 2400 apgr./min. nodrošina 74 ZS. Turklāt tam nav nepieciešama izplūdes gāzu pēcapstrāde, novēršot karstā cietdaļiņu filtra radītos riskus saskarē ar skaidām. Šis kāpurķēžu kompaktiekrāvējs standarta komplektācijā ir aprīkots ar mežsaimniecības griešanas galvu. Piedziņu nodrošina lielas jaudas maināma darba tilpuma virzuļa motors ar pašcentrējošu siksnas piedziņu maksimālai produktivitātei. Operatori var turpināt darbu ar minimālu piepūli, pateicoties 6 804 kg vinčai. Uz izolācijas uzstādītā kabīne ir par 33% lielāka salīdzinājumā ar standarta kāpurķēžu kompaktiekrāvēju kabīnēm. Standarta balstiekārtas sēdeklis ir ērts, bet kabīnes pozitīvais spiediens aizsargā no putekļiem. Lai uzlabotu kopējo veiktspēju un tiktu galā ar smagiem meža darbiem, noderīga ir arī ļoti efektīvā dzesēšanas sistēma. Tā iekļauj dzesēšanas bloka aizsargu, maināma virziena ventilatoru un gaisa ieplūdes caurpūtes sistēmu. Pieejama FOPS 2. līmeņa aizsardzība un tērauda siets, kā arī izplūdes, kreisās puses četrdaļu paneļa, lielas plūsmas tērauda caurules, iekrāvēja hidraulisko šļūteņu, papildu sakabes, kāpurķēžu caurules un priekšējo lukturu aizsargi.
   • JCB 325T Forestmaster kāpurķēžu kompaktiekrāvējam ir unikāla PowerBoom konstrukcija – vienpusēji stiprināta augstas stiepes izturības tērauda svira ar iekšējām deflektora plāksnēm papildu izturībai, kas ir konstruēta no 20% vairāk tērauda nekā konkurentu divkāršo sviru konstrukcijas. PowerBoom konstrukcija nodrošina drošu hidraulisko šļūteņu izvietojumu, aizsargājot tās pret bojājumiem. Lai degvielas tvertne būtu pietiekami aizsargāta, tā ir uzstādīta starp iekrāvēja statņiem. Drenāžas atvere ir viegli pieejama. Lai nodrošinātu optimālu pamata komponentu precizitāti un konstrukcijas kvalitāti, mēs izmantojam modernākās ražošanas un montāžas procedūras. JCB dzinēja tehnoloģija ir pārbaudīta un pierādīta praksē. EcoMAX T4i/ Stage 3B dzinējam ir veiktas 110 000 stundu pārbaudes 70 dažādās mašīnās vissarežģītākajos darbos un vidēs. Liels iekrāvēja sviras šķērsstienis nodrošina papildu izturību, kas ir svarīgi darbiem ar standarta mehānisko ātro sakabi vai izvēles hidraulisko versiju. JCB 325T kāpurķēžu iekrāvēja durvīm ir izturīga konstrukcija un tās ir paredzētas ilgam kalpošanas laikam ar uzlabotu strukturālo izturību un stiprību. Cits elements, kam ir raksturīga stiprība un ilgs kalpošanas laiks, ir viengabala šasija.
   • JCB Tier 4i EcoMAX dzinējs patērē par 9% mazāk degvielas salīdzinājumā ar Tier 3 dzinējiem, ļaujot taupīt naudu. Tas nodrošina maksimālu griezes momentu ar mazu apgriezienu skaitu, kas darbā ar transmisiju un hidrauliku mazina degvielas patēriņu. EcoMAX nav nepieciešama dārga pēcapstrādes iekārta vai siltumnoturīgas eļļas, tāpēc var ietaupīt naudu tehniskajām apkopēm. Turklāt dzinēju var pielāgot darbam ar zemas kvalitātes degvielām, kas uzlabo iekrāvēja tālākpārdošanas iespējas dažādos reģionos. Izvēles divu ātrumu transmisija ļauj JCB 325T Forestmaster kāpurķēžu kompaktiekrāvējam pārvietoties ātrāk un strādāt efektīvāk. Visas mūsu iekrāvēju ikdienas tehniskās apkopes vietas ir vienkārši pieejamas caur lielām aizmugurējām servisa durtiņām. Hidraulikas ierīcēm ir blīvgredzenu blīves un par 38% mazāk detaļu salīdzinājumā ar iepriekšējiem modeļiem. Rezultāts ir retākas dīkstāves. Ja nepieciešamas sarežģītākas tehniskās apkopes, mūsu noliecamā kabīne nodrošina vienkāršu piekļuvi svarīgākajām detaļām. Kabīni var noliekt viens cilvēks, nodrošinot teicamu piekļuvi kāpurķēžu kompaktiekrāvēja iekšējiem komponentiem. Kāpurķēžu kompaktiekrāvēja teicamo gaitu nodrošina stingra šasija ar lietā tērauda veltņiem.
   • JCB ekskluzīvā kreisās puses ieejas sistēma ļauj 325T Forestmaster kompaktiekrāvēja operatoriem iekļūt mašīnā, nekāpjot pāri lieliem papildpiederumiem un neatrodoties zem strēles. JCB kāpurķēžu kompaktiekrāvēja avārijas izeja ir mašīnas priekšpusē, salīdzinot ar nelielo aizmugurējo logu kā standarta divu sviru konstrukcijās. Pateicoties 270° redzamības laukam, mūsu iekrāvēji nodrošina par 60% labāku redzamību salīdzinājumā ar konkurentu mašīnām (kam ir 165°). Pateicoties JCB unikālajai PowerBoom konstrukcijai, vertikālās celšanas modeļiem nav nepieciešama aizmugurējā griezes momenta caurule, kas uzlabo redzamību vēl vairāk. Standarta aprīkojumā ir iekļauts atpakaļskata spogulis, kas atrodas operatora acu līmenī un nodrošina vienkāršu mašīnas aizmugures pārredzamību. PowerBoom vienas sviras zema profila konstrukcija nozīmē teicamu redzamību pa kreisi vai pa labi no kāpurķēžu kompaktiekrāvēja. Viens no iemesliem, kāpēc JCB kāpurķēžu kompaktiekrāvējiem ir raksturīga tik laba redzamība, ir arī mūsu EcoMAX dzinējs, kam nav nepieciešams masīvs pēcapstrādes agregāts, nodrošinot kompaktu instalāciju.

Jautā speciālistam

Līdzīgi produkti

Kompaktiekrāvējs POWERBOOM 150T, JCBKompaktiekrāvējs POWERBOOM 155, JCBKompaktiekrāvējs POWERBOOM 175, JCBKompaktiekrāvējs POWERBOOM 210T, JCBKompaktiekrāvējs POWERBOOM 215, JCBKompaktiekrāvējs POWERBOOM 215T, JCBKompaktiekrāvējs POWERBOOM 250, JCBKompaktiekrāvējs POWERBOOM 250T, JCBKompaktiekrāvējs POWERBOOM 270, JCBKompaktiekrāvējs POWERBOOM 270T, JCBKompaktiekrāvējs POWERBOOM 300, JCBKompaktiekrāvējs POWERBOOM 300T, JCBKompaktiekrāvējs POWERBOOM 325T, JCBKompaktiekrāvējs POWERBOOM 330, JCB
ModelisKompaktiekrāvējs POWERBOOM 150T, JCBKompaktiekrāvējs POWERBOOM 155, JCBKompaktiekrāvējs POWERBOOM 175, JCBKompaktiekrāvējs POWERBOOM 210T, JCBKompaktiekrāvējs POWERBOOM 215, JCBKompaktiekrāvējs POWERBOOM 215T, JCBKompaktiekrāvējs POWERBOOM 250, JCBKompaktiekrāvējs POWERBOOM 250T, JCBKompaktiekrāvējs POWERBOOM 270, JCBKompaktiekrāvējs POWERBOOM 270T, JCBKompaktiekrāvējs POWERBOOM 300, JCBKompaktiekrāvējs POWERBOOM 300T, JCBKompaktiekrāvējs POWERBOOM 325T, JCBKompaktiekrāvējs POWERBOOM 330, JCB
Produkta kods150T&JCB155&JCB175&JCB210T&JCB215&JCB215T&JCB250&JCB250T&JCB270&JCB270T&JCB300&JCB300T&JCB325T&JCB330&JCB
Nominālā jauda42 kW42 kW42 kW55 kW55 kW55 kW55 kW55 kW55 kW55 kW55 kW55 kW55 kW74 kW
Tehnikas svars3691 kg2955 kg3093 kg4021 kg3290 kg4127 kg3726 kg4818 kg3937 kg4991 kg4213 kg5089 kg5608 kg4396 kg
Braukšanas ātrums9,0 / 12,6 km/h (Divi ātrumi)9,0 / 18,5 km/h (Divi ātrumi)9,0 / 18,5 km/h (Divi ātrumi)9,0 / 12,5 km/h (Divi ātrumi)12,0 / 18,5 km/h (Divi ātrumi)9,0 / 12,5 km/h (Divi ātrumi)10,9 / 20,0 km/h (Divi ātrumi)7,7 / 12,5 km/h (Divi ātrumi)10,9 / 20,0 km/h (Divi ātrumi)7,7 / 12,5 km/h (Divi ātrumi)10,9 / 20 km/h (Divi ātrumi)7,7 / 12,6 km/h (Divi ātrumi)7,7 / 12,6 km/h (Divi ātrumi)11,7 / 21,7 km/h (Divi ātrumi)
Celšanas augstums2,85 m2,84 m2,84 m2,85 m2,84 m2,85 m2,90 m2,88 m2,90 m2,88 m3,02 m2,99 m2,99 m3,05 m
Celtspēja1943 kg1406 kg1590 kg2403 kg1915 kg2729 kg2293 kg3502 kg2471 kg3624 kg2889 kg3913 kg4148 kg2989 kg
 
 
Stokker ir vadošais augstas kvalitātes instrumentu un tehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu uzņēmums Baltijā.
 
 
 
 
 
Vai Tu zināji, ka 92 no 100 Stokker klientiem mūs ieteiktu saviem draugiem vai kolēģiem.
Ära vajuta
Ienākt StokkerPRO
E-pasts
Sociālie tīkli
Aizmirsi paroli?
Vēl neesi Stokker klients? Uzzini vairāk. Reģistrējies StokkerPRO.
Meistari+ieg%C5%ABst+popup