JAUNUMS!
Pievienojies!
Stokker e-veikalā , iegādājoties preces virs 49€, piegāde - bez maksas.
Open MenuProduktu katalogsOpen CartOpen SearchOpen Account
search
(+371) 25 484 474Instrumentu serviss: (+371) 27 354 354
Latviešu
Valsts
Piegādes valsts
Valoda
OUTLETPakalpojumiJaunsAkcijasStokker Finance nomaksaKontakti
Jūsu pirkumu grozs ir tukšsPievienojiet grozam produktus vai
dodieties uz sākumlapu
Bezmaksas piegāde
interneta veikala pasūtījumiem no 49€
Mans Stokker
Ienākt/reģistrēties
searchMeklēt
1_JZ_140_01S
JZ140_2
JZ140_5

Kāpurķēžu ekskavators JZ140, JCB

JZ140&JCB , C
 • Nulles pārkare uzlabo drošību un atvieglo vadību
 • Pārbaudīts un apstiprināts EcoMAX dzinējs bez cietdaļiņu filtra teicamai produktivitātei
 • Klusa, ergonomiska un ērta operatora vide
 • Lielām slodzēm paredzēta konstrukcija ar augstākās kvalitātes komponentiem jebkuram darbam
 • Vienkārša un intuitīva tehniskā apkope

Nosūtīt pieprasījumu
×

Nosūtīt pieprasījumu

 • Tehniskā specifikācija
  • Nominālā jauda: 81 kW
  • Tehnikas svars: 15515 kg
  • Rakšanas sniedzamība: 8787 mm
  • Rakšanas dziļums: 6055 mm
  Attēliem ir ilustratīva nozīme.
  + Parādīt vairāk
 • http://www.jcb.com/
  Visi produkti
 • Jaunais JCB JZ140 ir ļoti ražīgs samazinātas pārkares kāpurķēžu ekskavators. Samazinātā pārkare nodrošina labāku drošību par standarta ekskavatoriem, jo uzlabo manevrētspēju ? īpaši šaurās vietās. Tomēr priekšrocības ar to nebeidzas. Jūs atklāsiet, ka JCB JZ140 ir ļoti efektīva un novatoriska mašīna ar jaunāko EcoMAX dzinēju un modernu hidrauliku. Turklāt kabīne un vadības ierīces ir neticami intuitīvas, ergonomiskas un ērtas, vienlaikus saglabājot ekskavatora vienkāršo apkopi un uzturēšanu.
 • JZ140_2
   • Mazāk apkopju, vairāk paveiktu
   • Pārliecinošs pārākums
   • Samazinātas svārstības, lielāk
   • Spēcīga veiktspēja
   • Veiktspēja un produktivitāte
   • Centralizētās eļļošanas dēļ apkopes ir ātrākas un vienkāršākas. JCB JZ140 EcoMAX dzinējam nav nepieciešama izplūdes gāzu pēcapstrāde, tāpēc tam nav nepieciešamas dārgas siltumnoturīgās eļļas. Mainīts filtra izvietojums nozīmē ekskavatora dzinēja eļļas, hidrauliskās eļļas un degvielas filtru centralizētu izvietojumu, kas nodrošina ātras un vienkāršas apkopes. Gaisa filtrs arī ir vienkārši pieejams un divu elementu konstrukcijas dēļ arī viegli tīrāms. Tā kā dzinēja radiators, hidrauliskais dzesētājs un starpdzesētājs ir uzstādīti cits citam blakus, tos var apkopt atsevišķi un vienkārši tīrīt. JCB kabīnes monitors uzrauga kāpurķēžu ekskavatora eļļas līmeņus, dzeses šķidrumu un sistēmas kļūdas mašīnas iedarbināšanas laikā. Atšķirībā no citiem Tier 4i dzinējiem JCB EcoMAX nav nepieciešams cietdaļiņu filtrs (DPF) vai selektīvā katalītiskā reducēšana (SCR), tas mazina ekspluatācijas izmaksas. Mūsu platās serdes dzesēšanas blokam ir lielāks rievojums, tas novērš dzesēšanas bloka aizsērējumus, kuru likvidēšana ir dārga. Novatoriskā rekalibrēšanas opcija ļauj EcoMAX darbināt ar zemākas kvalitātes degvielām. Tas nozīmē, ka JZ140 ekskavatoru var pārdot dažādos reģionos, tas palielina tālākpārdošanas vērtību. JZ140 izvēles caurpūtes filtrācijas sistēma nodrošina, ka vairs nav nepieciešams sākotnējais tīrītājs. Smagākas daļiņas no ieplūdes sistēmas tiek likvidētas ar dzesēšanas ventilatora radīto vilkmi.
   • JCB JZ140 kāpurķēžu ekskavatoru septiņu collu krāsu daudzfunkcionālais displejs ir viegli saskatāms jebkurā apgaismojumā, nodrošinot tūlītēju informāciju par darbiem, kā arī pielāgojamu sākuma ekrānu. Mūsu jaunā pamata darbarīku atlases sistēma (standarta aprīkojums) ļauj operatoram iestatīt vienu palīgierīču un āmura kontūru, lai nodrošinātu atbilstību plūsmas vajadzībām. Plūsma tiek nodrošināta, automātiski pielāgojot dzinēja apgriezienu skaitu hidrauliskās sistēmas noslodzei. JCB SMART Control nodrošina piekļuvi dažādiem darba režīmiem, izmantojot manuāli atlasāmu High Plus režīmu. JZ140 raksturo klusa darbība gan kabīnē, gan ārpus tās. Tā kā trokšņu līmenis kabīnē ir tikai 72 dB(A), bet ārpus tās – 99 dB(A), ekskavatoru var izmantot jebkurā vietā un laikā. Kabīnē ir uzstādīti seši mīkstas gumijas stiprinājumi, kas mazina trokšņus un vibrācijas, bet pozitīvais spiediens aizsargā salonu no putekļiem un netīrumiem. Ir pieejams arī ietilpīgs glabāšanas nodalījums, kā arī plaša grīda ar augstiem pedāļiem. Klimata vadības opcija uztur kabīnē noteiktu temperatūru un svaigu gaisu. Atledošanas funkcija ļauj uzturēt JZ140 ekskavatora priekšējo logu tīru arī ziemā.
   • Samazinātas pārkares konfigurācija ir teicami piemērota darbam pilsētvidē, kur nav daudz brīvas vietas. Īsumā – JCB JZ140 ekskavatora aizmugures daļas kustības ir vieglāk paredzēt un vadīt, būtiski palielinot operatora pārliecību un drošību. Šis kāpurķēžu ekskavators ir īpaši paredzēts darbam pilsētvidē, autoceļu būvdarbos, ēku celtniecības darbos, mežsaimniecības darbos, komunālo pakalpojumu izbūves darbos, dzelzceļa darbos un komerciālo ēku celtniecības darbos. JCB JZ140 ekskavators standarta komplektācijā ir aprīkots ar atpakaļskata kameru, bet sānu skata kamera ir pieejama kā izvēles opcija. Pilnīgi jauna pakāpienu konstrukcija nodrošina vieglāku piekļuvi augšējai konstrukcijai. Galvenais vārsta bloks atrodas zem pakāpieniem, nodrošinot vienkāršas inspekcijas. 70/30 priekšējā stikla dalījuma dēļ JCB JZ140 kāpurķēžu ekskavatorus raksturo teicama priekšpuses pārredzamība. Labās puses kāpurķēde ir labi pārredzama, tas atvieglo tranšeju rakšanu un uzlabo manevrētspēju. Izvēles aizsargmargas uzlabo darba drošību uz mašīnas aizmugures. Pieejama arī izvēles drošības jostas gaismiņa (zaļa), kā arī LED apgaismojums, uzlabojot drošību un produktivitāti.
   • JCB JZ140 ekskavatora stiprinātā strēle un kauss ir izgatavoti no augstas stiepes izturības tērauda un iekšējām plāksnēm ilgam kalpošanas laikam. Papildus vēl ilgākam kalpošanas laikam kausa galā ir uzstādītas lielas slodzes pretnodiluma sloksnes. Pateicoties mūsu modernajiem ražošanas un montāžas procesiem, mēs piedāvājam augstākās kvalitātes komponentus. Pēc tam pievienojam citus nozarē labākos komponentus, tostarp JCB EcoMAX dzinēju, Berco ritošās daļas, Kawasaki sūkņus un Kayaba vadības vārstus. Mūsu dzinēja tehnoloģijas ir pārbaudītas un izmēģinātas praksē – kopš 2004. gada esam izgatavojuši 200 000 DIESELMAX dzinējus. Lai nodrošinātu ilgu kalpošanas laiku, JZ140 EcoMAX T4i/Stage IIIB dzinējam ir veiktas 110 000 stundu pārbaudes 70 dažādās mašīnās vissarežģītākajos darbos un vidēs. JCB JZ140 kāpurķēžu ekskavatora lielas izturības šasijai ir pilnībā metināta X veida rāmja konstrukcija, kas nodrošina ilgu kalpošanas laiku pat vissarežģītākajos lietojumos. Slēgtas sekcijas rāmis uzlabo izturību un mazina slodzes. Tas ir arī ļoti noturīgs pret triecieniem, ļaujot efektīvi tikt galā ar ekskavatoriem raksturīgajiem smagajiem darbiem. JCB JZ140 kāpurķēžu ekskavatora lielas slodzes augšējais rāmis nodrošina maksimālu izturību un balstu, bet stingrās un izturīgās durvis piešķir konstrukcijai papildu stingrību. Pateicoties uzlabotiem ražošanas procesiem, JCB buldozera lāpstas tagad ir vēl spēcīgākas un izturīgākas.
   • JCB pilnīgi jaunā vienkārši lietojamā ātrās sakabes sistēma nodrošina ātrāku un vienkāršāku papildpiederumu maiņu. Tā ir īpaši izstrādāta JS kāpurķēžu ekskavatoriem. Standarta buldozera lāpsta palielina lietojumu dažādību zemes līdzināšanas darbos. Izvēlei ir pieejamas pretnodiluma gumijas, kas ļauj JCB JZ140 ekskavatoru droši izmantot uz jutīgām virsmām, piemēram, asfalta. Pateicoties intuitīvam daudzfunkciju režīmam, vienlaicīga mašīnas vadīšana un ekskavatora funkciju izmantošana ir ērta un ātra. Proporcionālās vadības ierīces nodrošina precīzu papildpiederumu vadību darbiem, kuriem ir nepieciešama īpaša precizitāte. JCB JZ140 ir izturīga un stabila darba platforma ātriem darba cikliem, bet iespaidīgais 92 kN plēšanas spēks kopā ar ātro darba ciklu laiku ļauj efektīvi strādāt ar ekskavatoru ļoti dažādās situācijās. Tā kā EcoMAX dzinējam nav nepieciešams cietdaļinu filtrs (DPF), tam ir zemākas tehniskās apkopes izmaksas. JCB novatoriskā hidrauliskā reģenerācijas sistēma nozīmē eļļas pārstrādi no cilindriem, nodrošinot ātrākus cikla laikus un samazinot degvielas patēriņu. Pieejams plašs papildpiederumu cauruļvadu klāsts, tostarp āmuriem, palīgsistēmām un zemas plūsmas vajadzībām. Īpaši plašam lietojumam šīs papildu opcijas ir pieejamas ar proporcionālām vadības ierīcēm.

Jautā speciālistam

Līdzīgi produkti

Kāpurķēžu ekskavators JZ140, JCBKāpurķēžu ekskavators JS180, JCBKāpurķēžu ekskavators JS190, JCBKāpurķēžu ekskavators 210X, JCBKāpurķēžu ekskavators 220X, JCBKāpurķēžu ekskavators JS300, JCBKāpurķēžu ekskavators JS330, JCBKāpurķēžu ekskavators JS370, JCBKāpurķēžu ekskavators 150X, JCB
ModelisKāpurķēžu ekskavators JZ140, JCBKāpurķēžu ekskavators JS180, JCBKāpurķēžu ekskavators JS190, JCBKāpurķēžu ekskavators 210X, JCBKāpurķēžu ekskavators 220X, JCBKāpurķēžu ekskavators JS300, JCBKāpurķēžu ekskavators JS330, JCBKāpurķēžu ekskavators JS370, JCBKāpurķēžu ekskavators 150X, JCB
Produkta kodsJZ140&JCBJS180&JCBJS190&JCB210X&JCB220X&JCBJS300&JCBJS330&JCBJS370&JCB150X&JCB
Nominālā jauda81 kW93 kW93 kW129 kW129 kW180 kW210 kW210 kW
Tehnikas svars15515 kg19150 kg20197 kg22561 kg23461 kg31490 kg33764 kg36746 kg
Rakšanas sniedzamība8787 mm8908 mm9223 mm9859 mm9859 mm11291 mm11860 mm11760 mm
Rakšanas dziļums6055 mm6252 mm6598 mm6694 mm6694 mm7637 mm8190 mm8070 mm
 
 
Stokker ir vadošais augstas kvalitātes instrumentu un tehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu uzņēmums Baltijā.
 
 
 
 
 
Vai Jūs zinājāt, ka 92 no 100 Stokker klientiem mūs ieteiktu saviem draugiem vai kolēģiem?
Ära vajuta
Mans Stokker
E-pasts
Sociālie tīkli
Izveidot vai atjaunot paroli?
Vēl neesi Stokker klients? Uzzini vairāk.Reģistrējies StokkerPRO.