JAUNUMS!
Pievienojies!
Open MenuProduktu katalogs0Open CartOpen Search
search
Iestatījumi
Vietne (valsts)
Piegādes valsts
valoda
0
Jūsu pirkumu grozs ir tukšsPievienojiet grozam produktus vai
dodieties uz sākumlapu
Bezmaksas piegāde
interneta veikala pasūtījumiem uz pakomātiem no 49€
searchMeklēt
Frontālais iekrāvējs 411, JCB
Frontālais iekrāvējs 411, JCB 2.
Frontālais iekrāvējs 411, JCB 3.
Frontālais iekrāvējs 411, JCB 4.
JCB 411 Wheel Loader - A Day at Work

Frontālais iekrāvējs 411, JCB

Produkta kods: 411&JCB   , C
 • 4,4 litru JCB EcoMAX dzinējs ar maināmas ģeometrijas turbo
 • Izturīga konstrukcija pat vissmagākajiem darbiem
 • Četru ātrumu manuālā/automātiskā transmisija
 • Jaunākā Command Plus kabīnes konstrukcija teicamam operatora komfortam
 • Novatoriska hidraulika nodrošina efektīvu un jaudīgu veiktspēju
 • Dzinējs bez cietdaļiņu filtra ietaupa laiku un naudu
Pasūtāma prece
Nosūtīt pieprasījumu
×

Nosūtīt pieprasījumu

 • Tehniskā specifikācija
  • Nominālā jauda: 81.3 kW
  • Tehnikas svars: 8784 kg
  • Braukšanas ātrums: 50 km/h
  • Tapas augstums: 3569 mm
  • FTTL: 5091 kg
  Attēliem un video ir ilustratīvs raksturs.
  + Parādīt vairāk
 • http://www.jcb.com/
  Visi produkti
 • JCB riteņiekrāvējs ar lāpstu ir svarīga katra objekta daļa. Tādēļ JCB 411 pamatā ir kvalitāte un uzticamība. Tas ir arī radīts iespaidīgai produktivitātei un teicamai veiktspējai bez laika zudumiem, ko rada neērtais darbs ar cieto daļiņu filtru. Iespējams, būtiskākās izmaiņas, kas attiecas uz šo frontālo iekrāvēju, ir JCB jaunākā Command Plus kabīne ar labāko komfortu, redzamību, ergonomiku un skaņas izolāciju. Sagaidiet arī teicamu apkalpojamību un drošību.
 • A_WLS_411_15
   • APKALPOJAMĪBA
   • COMMAND PLUS
   • DROŠĪBA
   • EFEKTIVITĀTE
   • KVALITĀTE, UZTICAMĪBA UN IZTUR
   • PRODUKTIVITĀTE UN VEIKTSPĒJA
   • Jaunā JCB 411 frontālā iekrāvēja dzinējs ir viegli pieejams, pateicoties kompaktam, viendaļīgam motora pārsegam. Piekļuve dīzeļdegvielas un šķidruma dīzeļa izplūdē (DEF) tvertnēm ir tikpat vienkārša. Abas uzpildes vietas ir atdalītas, novēršot nepareizas uzpildes iespēju. Vējstikla šķidruma, dzinēja eļļas un dzeses šķidruma līmeni var pārbaudīt no kabīnes, bet ikdienas pārbaudes un smēreļļas maiņas veikt zemes līmenī. Šādi jūsu dzīve ir vienkāršāka un drošāka. Ciklona dzinēja ventilatora caurpūtes filtrs nodrošina četras reizes lielāku filtrēšanas jaudu nekā standarta gaisa filtri. Pateicoties mazākam komponentu skaitam un augstākam efektivitātes līmenim, sistēmas kalpošanas laiks ir ilgāks. Tas aizsargā riteņiekrāvēja ar lāpstu dzinēju no liekas nodilšanas. Lai pierādītu teicamo konstrukcijas kvalitāti, mūsu EcoMAX dzinējiem ir veiktas 110 000 stundu pārbaudes 70 dažādās mašīnās vissarežģītākajos darbos un vidēs. Lielā 116 litru degvielas tvertne nodrošina maksimālu darba laiku bez atkārtotām uzpildēm. Vairums Tier 4 Final/Stage IV dzinēju izmanto cietdaļiņu filtru (DPF), kas ir dārgs un tā nomaiņa aizņem daudz laika. EcoMAX dzinējam nav cietdaļiņu filtra (DPF), tas mazina servisa un ekspluatācijas izmaksas. CommandPlus kabīnē ir pieejama informācija par mašīnas tehnisko stāvokli un reāllaika brīdinājumi, uzlabojot gan mašīnas, gan operatora drošību. Intuitīvā palīdzības funkcija paskaidro mašīnas funkcijas jauniem vai nepieredzējušiem operatoriem, novēršot nepieciešamību skatīt operatora rokasgrāmatu.
   • 411 frontālajam iekrāvējam ir pārstrādāta ROPS konstrukcija. Statņi ir tādā pašā platumā kā kabīnes aizmugurē, nodrošinot plašu interjeru un panorāmas priekšējo vējstiklu. Slēdži un papildu vadības ierīces ir izvietotas pie labās rokas A statņa. Lai ērti pārvietotos pa izvēlnēm, ir pieejami divi krāsu LCD ekrāni, no kuriem vienu var izmantot kā atpakaļskata kameru. JCB vienkāršā un loģiskā izvēlņu saskarne ir vienkārši lietojama ar intuitīvo izvēles pagriežamo kontrolleru. JCB 411 riteņiekrāvēja ar lāpstu standarta aprīkojumā ir iekļauti apsildāmi ārējie spoguļi, kas ir elektroniski regulējami no kabīnes iekšpuses. Lai nodrošinātu labāko redzamības lauku, ir pieejami arī izliektie spoguļi. Pilnīgi jauna gaisa ventilācijas sistēma darbina deviņas atkausēšanas ventilācijas izvades un sešas operatora kabīnes ventilācijas izvades, nodrošinot labu redzamību un operatora komfortu jebkurā laikā. Turklāt tās darbojas ļoti klusi. Visas vadības ierīces ir uzstādītas uz sēdekļiem un pārvietojas kopā ar sēdekļa balstiekārtu. Varat izvēlēties operatoriem vispiemērotāko vadības sistēmu. Izvēlei ir pieejama ar vienu roku lietojama vadības svira vai vairāku vadības sviru konfigurācija. Tās visas izmanto elektrohidrauliku, nodrošinot maksimālu precizitāti. Pēc rūpīgas operatoru ergonomikas izpētes mēs piedāvājam Command Driving Position, kas nodrošina optimālu vadības ierīču izkārtojumu vadītājiem ar ļoti dažādām ķermeņa formām.
   • Jaunajam JCB 411 riteņu frontālajam iekrāvējam atpakaļskata spoguļi ir uzstādīti pirms A statņiem, nodrošinot uzlabotu redzamību. Iekšējie spoguļi, apsildāmi ārējie spoguļi un motora pārsega spoguļi nodrošina teicamu redzamību ap riteņu iekrāvēju ar lāpstu. Iekrāvēja pakāpieni ir vienmērīgi izvietoti. Tos papildina ērti satverami rokturi, nodrošinot trīspunktu atbalstu jebkurā brīdī. Neslīdošas virsmas celiņi un papildu rokturi uzlabo pārvietošanās drošību ap mašīnu. Pilnie riteņu pārsegi ir rūpīgi konstruēti, nodrošinot minimālas šļakatas ar jebkura veida riepām. Tas uzlabo drošību un mazina gružu uzkrāšanos uz riteņu iekrāvēja ar lāpstu. Kabīne ir uzstādīta uz izolatora. Tā nodrošina atbilstību ROPS/FOPS standartiem, kā arī aizsardzību pret putekļiem ar pozitīvu kabīnes spiedienu. Varat izvēlēties arī svaiga gaisa vai ogles filtrus. Akumulators un darbarīku kaste ir slēdzami papildu drošībai. Izvēles atpakaļskata kamera sniedz krāsu monitorā skaidru pārskatu par riteņu frontālā iekrāvēja aizmuguri. JCB izvēles LED apgaismojums nodrošina teicamu redzamību pat nepietiekama apgaismojuma apstākļos. Izvēles sarkanais un baltais pretsvara krāsojums uzlabo mašīnas redzamību citiem operatoriem un strādniekiem.
   • Tā kā dzinējam nav nepieciešams cietdaļiņu filtrs (DPF), tam nav nepieciešamas arī papildu degvielas caurules, kā arī novērstas ir potenciāli bīstami augstas temperatūras, kas ir raksturīgas reģenerācijas procesam. Degviela, kas citādi tiktu izmantota cietdaļiņu filtra vajadzībām, tagad ir pieejama produktīvam darbam. Bremzēm ir zemāka viskozā pretestība braukšanas un kraušanas darbu laikā, tas uzlabo degvielas ekonomiju par 1%. Riteņiekrāvēja ar lāpstu ventilators automātiski pielāgojas dzinēja ātrumam atkarībā no apkārtējās vides temperatūras, uzlabojot dzesēšanu, ietaupot degvielu un mazinot trokšņus. Četru ātrumu transmisijai ir pietiekami daudz pārnesumu ļoti dažādiem lietojumiem. Turklāt iekrāvēja operators ar vienu pieskārienu pogai var aktivēt manuālu vai automātisku pārnesumu pārslēgšanu.
   • JCB 411 frontālā iekrāvēja šarnīrsavienojumam ir lielas slodzes kārbas sekcija, lielas slodzes centra tapa un liels ieliktnis, kā arī divkārši konusveida veltņu gultņi uz apakšējās kārbas savienojumiem. Šāda konstrukcija nodrošina teicamu noturību pret vertikālajām un horizontālajām slodzēm. Ierobežota elementu analīze, kā arī plašas izturības pārbaudes un stendizmēģinājumi nodrošina teicamu strukturālo stiprumu un izturību. Akumulatora elementu pārbaudes lielā aukstumā garantē mašīnas iedarbināšanu pie -20°C. JCB precīzā mehāniskā apstrāde tapām un buksēm nodrošina lielas pielaides un precīzu novietojumu. Lai sasniegtu visaugstākos kvalitātes līmeņus, mēs izmantojam modernākos ražošanas procesus, piemēram, robotizētu mašīnapstrādi, precīzas montāžas un krāsošanas tehnoloģijas, kā arī novatoriskas montāžas metodes. Lietais aizmugurējais pretsvars aizsargā JCB 411 frontālā iekrāvēja aizmuguri, tostarp aizmugurējās gaismas un dzesēšanas bloku, no bojājumiem. Šļūtenes ir rūpīgi izvietotas un nostiprinātas pie šarnīra savienojuma, kā arī drošā attālumā no jebkādām smailām virsmām. Stūrēšanas hidrocilindri atrodas lielā augstumā un ir labi aizsargāti pret iespējamiem triecieniem un bojājumiem. Papildu aizsardzībai ir pieejami pret triecieniem noturīgi spārnu aizsargi un uzlikas. Šim frontālajam iekrāvējam ir iebūvētas tērauda šķidrumu tvertnes, kas nodrošina teicamu aizsardzību pret noplūdēm – daudz labāku salīdzinājumā ar dažu konkurentu izvēlētajām plastmasas tvertnēm.
   • JCB 411 frontālajam iekrāvējam ir 123 l/min. dubultā zobratsūkņa hidraulika, kas nodrošina ātrus cikla laikus un teicamu darbu daudzfunkcionālajā režīmā. Maināmas ģeometrijas turbokompresors paaugstina veiktspēju pie maza dzinēja apgriezienu skaita, paātrina darbu izpildi un uzlabo saķeres spēku. Iekrāvēja ar lāpstu JCB EcoMAX 4,4 litru dzinējs nodrošina maksimālo jaudu (80 kW/108 ZS) un griezes momentu (516 Nm) pie maza apgriezienu skaita. Jums vairs nav jāuztraucas par laika un naudas izniekošanu, nomainot cietdaļiņu filtrus (DPF). EcoMAX nodrošina atbilstību Tier 4 Final/Stage IV standartiem, izmantojot tikai izplūdes gāzu recirkulāciju (ECR) un selektīvo katalītisko reducēšanu. Tas palielina arī degvielas ekonomiju. Pateicoties plašam asu izvēles klāstam, veiktspēju var pielāgot jebkuram lietojumam.· Atvērta tipa diferenciāļi ir teicami piemēroti darbam uz stingrām pamatnēm.· Ierobežotas izslīdes diferenciāļa asis uzlabo saķeri un ir teicami piemērotas darbam uz mīkstām un dubļainām pamatnēm. Standarta aprīkojumā iekļautā liela griezes momenta iekrāvēja svira ļauj veikt paralēlās celšanas darbus, atbalsta dažādus papildpiederumus un nodrošina teicamu redzamību jebkurā augstumā. Transmisijas atvienošanas funkcija atslēdz sajūgu, nodrošinot efektīvu un produktīvu iekrāvēja vadību. Šī funkcija vada saķeres spēku caur transmisiju, novirzot maksimālo jaudu uz riteņiekrāvēja ar lāpstu hidrauliku un samazinot servisa bremžu nodilumu un degvielas patēriņu.

Jautā speciālistam

 
 
Stokker ir vadošais augstas kvalitātes instrumentu un tehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu uzņēmums Baltijā.
 
 • Klientu atbalsta serviss Pi-Pk 8.00-17.00
 
 
 
 
Piesakies jaunumu saņemšanai e-pastā un uzzini pirmais par īpašajiem piedāvājumiem. Ikmēneša ziņas, ieteikumi un atgādinājumi tavā e-pastā
 
 
Vai Jūs zinājāt, ka 92 no 100 Stokker klientiem mūs ieteiktu saviem draugiem vai kolēģiem?
Ära vajuta
Mans Stokker
E-pasts
Smart-ID
Facebook/Google
Mainīt vai atjaunot paroli?

Pieslēgties ar SmartID

Ja lietojat Smart-ID "Basic" kontu, reģistrācija StokkerPRO Bonuss programmai nebūs iespējama. Nepieciešams izveidot pilno Smart-ID kontu, izmantojot e-ID karti vai bankas filiālē, lai veiktu personas identitātes apliecināšanu.

 • Ja esat Stokker klients, bet e-veikalu izmantojat pirmo reizi
 • izveidojat paroli , lai ienāktu sistēmā.

Vēl neesi Stokker klients? Ieskaties šeit un reģistrējies →Reģistrējies StokkerPRO un pelni ar pirkumiem.
SIA Stokker izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums pielāgotu informāciju par precēm un pakalpojumiem, kā arī uzlabotu mūsu pakalpojumus un tīmekļa vietnes darbību. Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, nospiediet "Apstiprināt visas". Ja vēlaties mainīt savu izvēli, lūdzu, nospiediet “Pārvaldīt iestatījumus”.
Pārvaldīt iestatījumus
Apstiprināt visas