JAUNUMS!
Pievienojies!
Open MenuProduktu katalogs0Open CartOpen Search
search
Iestatījumi
Vietne (valsts)
Piegādes valsts
valoda
0
Jūsu pirkumu grozs ir tukšsPievienojiet grozam produktus vai
dodieties uz sākumlapu
Bezmaksas piegāde
interneta veikala pasūtījumiem uz pakomātiem no 49€
searchMeklēt
Frontālais iekrāvējs 409, JCB
Frontālais iekrāvējs 409, JCB 2.
Frontālais iekrāvējs 409, JCB 3.

Frontālais iekrāvējs 409, JCB

Produkta kods: 409&JCB   , C
 • Stage IIIB/Tier 4 atbilstošs JCB Diesel Kohler dzinējs
 • Hidrostatiska piedziņa vienkāršam darbam
 • Lielām slodzēm paredzēta šarnīrveida stūres iekārta ar sānu pārslēgiem
 • 55,4 kW jauda un 300 Nm griezes moments
 • Teicama redzamība visapkārt un teicams operators komforts
 • Viegla apkope un īpaši augsta darba drošība
Pasūtāma prece
Nosūtīt pieprasījumu
×

Nosūtīt pieprasījumu

 • Tehniskā specifikācija
  • Nominālā jauda: 54.5 kW
  • Tehnikas svars: 5926 kg
  • Braukšanas ātrums: 40 km/h
  • Tapas augstums: 3340 mm
  • FTTL: 3584 kg
  Svars: 5926 kg
  JCB Diesel by Kohler - KDI 2504 TCR - 4 cilindru dīzeļdzinējs
  Jauda: 74 zs @ 2200 apgr/min
  Griezes moments: 300 Nm @ 1500 apgr/min
  Rexroth A6VM - 2 ātrumu hidrostatiskā transmisija.
  MAX Braukšanas ātrums 20 km/h
  Piedziņa 4 x 4
  Reversa pārslēgšana uz iekrāvēja džoistika
  WHEELS & TYRES: 365/80 R20 SPT9 DUNLOP SPT9 riepas
  Paralēlās celšanas ģeometrija
  Ātrā sakabe (hidrauliska)
  Celšanas spēks: 53,8 kN
  Papildus hidraulikas izvadi uz strēles
  Zobratu sūknis
  Hidraulikas plūsma: 89 l/min
  Spiediens: 250 bar
  Ciklu laiki (s):
  o Kausa pacelšana - 4,9
  o Kausa izbēršana - 4,1
  o Kausa nolaišana - 3,0
  o Kopējais 1 cikla laiks - 12
  ROPS/ FOPS, slēgta, apsildāma ar salona filtru, tonētiem stikliem, ar īpaši labu redzamību atbilstoši ISO prasībām, ar priekšējā un aizmugurējā stikla tīrītājiem un apskalotājiem, elektroniska monitoringa sistēma ar brīdinājumu paneli, ārējie un interjera spoguļi.
  Regulējams krēsls, vienas sviras kausa vadība ar integrētu transmisijas pārslēdzēju (uz priekšu / neitrālais / atpakaļ), saulessargs, regulējama stūres kolonna, uzglabāšanas nodalījums.
  Elektroinstalācija atbilstoši IP69 mitruma aizsardzības standartiem, Oranža bākuguns, Darba apgaismojums 2 lukturi priekšā, 2 lukturis aizmugurē, Ceļa apgaismojums, avārijas signalizācija, reģistrācijas numura vieta ar apgaismojumu, Atpakaļgaitas brīdinājumu signālierīce, Masas slēdzis.
  Papildus hidraulika 3. funkcija
  Ātrā sakabe, hidrauliska
  Kauss 1 m3
  Dubļu sargi
  Radio
  Garantija 1 gads
  Instrumentu komplekts
  CE sertifikācija
  JCB Live link - mašīnas GPS monitoringa sistēma
  Attēliem un video ir ilustratīvs raksturs.
  + Parādīt vairāk
 • http://www.jcb.com/
  Visi produkti
 • 409 ir ļoti ražīgs frontālais iekrāvējs ar kompaktiem gabarītiem, iespaidīgu veiktspēju, dažādu lietojumu, manevrētspēju un bezkompromisa produktivitāti, ko sagaidāt no JCB. 55,4 kW dzinējs nodrošina 300 Nm griezes momentu, iekļauj divu ātrumu hidrostatisko transmisiju un kraušanas augstumu vairāk nekā 3189 mm. Iekrāvējam ar lāpstu ir augstākās kvalitātes komponenti, tostarp dažādi ērtai un ergonomiskai lietošanai paredzēti risinājumi, teicama konstrukcijas kvalitāte, stingri drošības standarti un vienkārša apkalpojamība. Īsumā tā ir teicama darbarīku transportēšanas mašīna gan saimniecībām, gan būvlaukumiem.
 • A_WLS_409_12
   • APKALPOJAMĪBA
   • DROŠĪBA
   • KOMFORTS, DROŠĪBA UN APKALPOJA
   • KVALITĀTE, UZTICAMĪBA UN IZTUR
   • PIEDZIŅAS LĪNIJAS DARBĪBA
   • PILNĪGA PRODUKTIVITĀTE
   • Vairums T4F dzinēju izmanto cietdaļiņu filtru (DPF) vai selektīvo katalītisko reducēšanu (SCR), kam ir nepieciešama dārga AdBlue līmeņa uzraudzīšana vai siltumnoturīgas eļļas. Jaunajam Kohler dzinējam, ko ir projektējis uzņēmums JCB, tas nav nepieciešams un tas mazina tehniskās apkopes un ekspluatācijas izmaksas. Pateicoties JCB LiveLink telemātikas sistēmai, JCB 409 riteņu iekrāvēja operatori un vadītāji ar vienu pieskārienu pogai kabīnes displejā var piekļūt svarīgai informācijai par, piemēram, mašīnas darba laiku un kļūdu ziņojumiem. JCB 409 ir ciklona sākotnējais filtrs, kas nodrošina maksimālu gaisa filtrāciju un būtiski paildzina filtra elementa servisa intervālus. Liels viengabala motora pārsegs nodrošina ātru un ērtu piekļuvi visām riteņu iekrāvēja ikdienas pārbaudes vietām, kā arī dzinēja nodalījumam un dzesēšanas blokam. Jūsu vietējais JCB izplatītājs var piegādāt visas 409 iekrāvēja ar lāpstu rezerves daļas, tostarp JCB Diesel Kohler dzinēja komponentus. Šim modelim ir arī tādas pašas detaļas kā citām JCB iekārtām, nodrošinot vēl vienkāršāku rezerves daļu pieejamību. Stilīgs un moderns centrālais displejs iekļauj analogos rādītājus un ciparu LCD ekrānu, kur ir pieejama informācija par mašīnas tehnisko stāvokli, servisa vajadzībām, darba informāciju un citiem komponentiem.
   • JCB 409 frontālais iekrāvējs ir aprīkots ar jaunu imobilaizera opciju, kas ļaus autoparku aizsargāt pret zādzībām. Piekļuves pakāpieni ir vienmērīgi izvietoti un papildināti ar pareizi izvietotiem rokturiem, tāpēc operatoriem ir pieejama trīspunktu saķere ikreiz, iekāpjot vai izkāpjot no JCB 409 kabīnes. Tā kā nav nepieciešama izplūdes gāzu pēcapstrāde, JCB Diesel Kohler dzinēji ir ļoti kompakti, nodrošinot vēl nebijušu redzamību. Slīpais aizmugurējais motora pārsegs nodrošina netraucētu skatu. Izplūdes klusinātājs un gaisa ieplūdes filtrs arī atrodas ārpus skata lauka. Lai novērstu nejaušu 409 iekrāvēja ar lāpstu papildpiederumu atbrīvošanu, kabīnē atrodas elektroniska divpakāpju ātrās sakabes izolācijas sistēma.
   • Jaunajam 409 frontālajam iekrāvējam ir īpaši zema trokšņu līmeņa operatora vide, kas mazina nogurumu, uzlabo komfortu un produktivitāti darba laikā. Pateicoties lieliem stikla paneļiem un šauriem kabīnes statņiem, redzamība ir īpaši laba. Iekrāvēja sviras paralēlā ģeometrija uzlabo redzamību vēl vairāk. Plašs durvju atvērums un labi izvietoti pakāpieni nozīmē ērtu un drošu iekļūšanu 409 frontālajā iekrāvējā, bet ergonomiskās vadības ierīces atrodas rokas stiepiena attālumā. Kompaktiekrāvēja apkalpojamība ir tikpat iespaidīga ar sagrupētām ikdienas pārbaudēm, kas ir veicamas no zemes līmeņa, plaši atveramu motora pārsegu un 500 h ilgiem dzinēja servisa intervāliem. Eļļas disku bremzēm praktiski nav nepieciešama apkope, un visas dzinēja apkopes vietas atrodas vienkopus ērtākam darbam.
   • 409 frontālajam iekrāvējam mēs izmantojam tikai augstākās kvalitātes dzinēja, piedziņas sistēmas un asu komponentus no tādiem piegādātājiem kā DANA un Bosch.Iekrāvējam ar lāpstu ir spēcīga ass un labākais svara sadalījums – tas nodrošina optimālu ārējo spēku absorbciju. Mēs apzināmies, cik sarežģīta var būt materiālu transportēšana, tāpēc lielas slodzes centrālā savienojuma svārstību diapazons ir ±40°. Precīzā mehāniskā apstrāde šo iekrāvēju ar lāpstu tapām un buksēm nodrošina lielas pielaides un precīzu novietojumu. Aizmugurējās gaismas ir iegremdētas izturīgā pretsvara korpusā, nodrošinot aizsardzību pret triecieniem. Hidrauliskās šļūtenes ir precīzi izvietotas, rūpīgi nostiprinātās un drošā attālumā no potenciālām bojājumu vietām. Mēs izmantojam modernas ražošanas metodes, veicam ierobežotas elementu analīzes un rūpīgus stendizmēģinājumus, lai sasniegtu visaugstāko kvalitātes līmeni. Auksto elementu pārbaudes garantē iedarbināšanu pie -20°C.
   • JCB un Kohler modelim 409 ir izstrādājuši optimālu kompakta frontālā iekrāvēja dzinēju. Tas atbilst Stage IIIB/Tier 4F standartiem un izmanto tikai DOC, bet liela jauda un griezes moments ar mazu apgriezienu skaitu nozīmē labu degvielas ekonomiju. Nelielie gabarīti nozīmē mazu pagriešanās rādiusu. Mainīga ātruma dzinēja kloķa vadīts dzesēšanas ventilators uztur optimālu ventilatoru darbības ātrumu, lieki netērējot dzinēja jaudu. Novatoriska šasija efektīvi pārnes jaudu uz zemi, nodrošinot harmonisku visu komponentu sadarbību. JCB 409 piedāvājam vairākas asu opcijas, tostarp atvērta tipa diferenciāļus darbam uz sarežģītām virsmām un pašbloķējoša tipa diferenciāļus darbam uz mīkstas un dubļainas virsmas. Mūsu 100% pārslēdzamā priekšējās ass diferenciāļa bloķējuma opcija nodrošina teicamu saķeri uz dubļainām virsmām un nerada bīdes spēkus, tas aizsargā pret virsmas bojājumiem dīkstāves laikā. Opciju var aktivēt arī pārvietošanās laikā un zem slodzes. Hidrostatiskā piedziņa ļauj 409 frontālo iekrāvēju ļoti viegli darbināt pat ar mazu pieredzi. Tas nozīmē arī zemāku mašīnas pārslodzes risku uz degvielas taupības rēķina.
   • JCB 409 kompaktais frontālais iekrāvējs ar lielas plūsmas opciju nodrošina par 30 litriem lielāku hidraulikas kapacitāti, tas nodrošina 120,8 l/min. plūsmas ātrumu. JCB šarnīrveida stūrei ir vienkārši lietojami iebūvētie sānu pārslēdzēji, kas ir teicami piemēroti darbam ar paliktņiem. JCB 409 ir ļoti dažādi izmantojams iekrāvējs ar lāpstu. Tas ir piemērots dažādiem darbiem un ir papildināms ar dažādām opcijām un papildpiederumiem jebkurām vajadzībām. Frontālajam iekrāvējam ir pieejama mūsu jaunā vilkšanas opcija, kas iekļauj sakabes stieni ar aizmugurējo elektroniku un hidrauliku, sniedzot iespēju uzstādīt piekabes līdz 3,5 tonnu kravām vai pārvietot aizmugurējos papildpiederumus, piemēram, sāls kaisītājus. Sadalot jaudu starp transmisiju un hidrauliku, lēna pārvietošanās ātruma pedālis nodrošina precīzu, efektīvu un vienmērīgu kravu pārvietošanu. Mūsu iekrāvēji ar lāpstu ir vēl dažādāk izmantojami, ja uzstādāt gan priekšējos, gan aizmugurējos papildpiederumus. Varat, piemēram, uzstādīt sniega lāpstu un aizmugurējo kaisītāju.

Jautā speciālistam

 
 
Stokker ir vadošais augstas kvalitātes instrumentu un tehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu uzņēmums Baltijā.
 
 • Klientu atbalsta serviss Pi-Pk 8.00-17.00
 
 
 
 
Piesakies jaunumu saņemšanai e-pastā un uzzini pirmais par īpašajiem piedāvājumiem. Ikmēneša ziņas, ieteikumi un atgādinājumi tavā e-pastā
 
 
Vai Jūs zinājāt, ka 92 no 100 Stokker klientiem mūs ieteiktu saviem draugiem vai kolēģiem?
Ära vajuta
Mans Stokker
E-pasts
Smart-ID
Facebook/Google
Mainīt vai atjaunot paroli?

Pieslēgties ar SmartID

Ja lietojat Smart-ID "Basic" kontu, reģistrācija StokkerPRO Bonuss programmai nebūs iespējama. Nepieciešams izveidot pilno Smart-ID kontu, izmantojot e-ID karti vai bankas filiālē, lai veiktu personas identitātes apliecināšanu.

 • Ja esat Stokker klients, bet e-veikalu izmantojat pirmo reizi
 • izveidojat paroli , lai ienāktu sistēmā.

Vēl neesi Stokker klients? Ieskaties šeit un reģistrējies →Reģistrējies StokkerPRO un pelni ar pirkumiem.
SIA Stokker izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums pielāgotu informāciju par precēm un pakalpojumiem, kā arī uzlabotu mūsu pakalpojumus un tīmekļa vietnes darbību. Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, nospiediet "Apstiprināt visas". Ja vēlaties mainīt savu izvēli, lūdzu, nospiediet “Pārvaldīt iestatījumus”.
Pārvaldīt iestatījumus
Apstiprināt visas