JAUNUMS!
Pievienojies!
Open MenuProduktu katalogs0Open CartOpen Search
search
Iestatījumi
Vietne (valsts)
Piegādes valsts
valoda
0
Jūsu pirkumu grozs ir tukšsPievienojiet grozam produktus vai
dodieties uz sākumlapu
Bezmaksas piegāde
interneta veikala pasūtījumiem uz pakomātiem no 49€
searchMeklēt
Autokrāvējs TLT35D, JCB
Autokrāvējs TLT35D, JCB 2.
Autokrāvējs TLT35D, JCB 3.

Autokrāvējs TLT35D, JCB

Produkta kods: TLT35&JCB   , O
 • 46 kW dīzeļdzinējs
 • 3500 kg celtspēja un 4,4 m celšanas augstums (4,35 m četrriteņu piedziņas modelim)
 • Viegli pieejami komponenti un servisa pārbaudes vietas
 • Četru riteņu versija uzlabotai saķerei uz slikta seguma
 • 2100 kg celtspēja pie priekšējās sasniedzamības (2400 kg četru riteņu piedziņas gadījumā)
 • 1450 mm celšanas augstums kā standarts
Pasūtāma prece
Nosūtīt pieprasījumu
×

Nosūtīt pieprasījumu

 • Tehniskā specifikācija
  • Nominālā jauda: 46 kW
  • Tehnikas svars: 5500 kg
  • Braukšanas ātrums: 20 km/h
  • Celšanas augstums: 4,4 m
  • Celtspēja: 3500 kg
  Attēliem un video ir ilustratīvs raksturs.
  + Parādīt vairāk
 • http://www.jcb.com/
  Visi produkti
 • TLT35 teleskopiskais autoiekrāvējs ir spēcīga un ļoti daudzveidīgi lietojama mašīna. Šie rūpnieciskie autoiekrāvēji ar svaru no 5100 līdz 5500 kg (atkarībā no tehniskās specifikācijas) ir pieejami ar standarta 2WD vai izvēles 4WD piedziņu. Katra autoiekrāvējam ir 46 kW dzinējs. Celtspēja ir 3500 kg, bet celšanas augstums – 4,4 m (4,35 m 4WD modelim). Mūsu teleskopiskajiem autoiekrāvējiem ir vairākas priekšrocības, tostarp tālā sasniedzamība ļauj strādāt tikai vienā kravas automobiļa pusē, bet tas samazina kraušanas laukumu par 50%, ļaujot strādāt šaurākās vietās. Šo iegūto telpu var izmantot, piemēram, gājēju zonām. Unikālā teleskopiskā strēle nodrošina arī nepārspējamu redzamību, bet 111o agregātu šasijas pagriešanas diapazons – daudz vieglāku un drošāku preču kraušanu.Visu riteņu piedziņa sniedz iespēju strādāt uz slikta seguma un virsmām, kas standarta autoiekrāvējiem nebūtu iespējams. Īsumā – TLT35 teleskopiskais autoiekrāvējs spēj pacelt vairāk nekā tikai kravas, tas paaugstina arī autoiekrāvēju standartus.
 • TLT_35D_18_A
   • APKALPOJAMĪBA
   • DROŠĪBA
   • KOMFORTS
   • MERCHANT MASTER
   • ZEMĀKAS IZMAKSAS
   • WASTEMASTER KLĀSTS
   • Autokrāvējiem ir raksturīga liela noslodze maksimālu laika periodu. Teletruk ir paredzēts tieši šādam lietojumiem ar ilgiem servisa intervāliem un kvalitatīviem komponentiem. Zemes līmeņa piekļuve visiem svarīgākajiem komponentiem un, pateicoties no sāniem atveramām durvīm un noliecamai kabīnei, servisa intervāla pārbaudes ir ātras un vienkāršas. Servisa sānu durtiņas nodrošina teicamu piekļuvi, tāpēc ikdienas pārbaužu izlaišanai vairs nav attaisnojumu. Teletruk akumulatoram var vienkārši piekļūt bez speciāliem darbarīkiem. Pilnībā slēgta hidrostatiskā piedziņas sistēma novērš atklātām piedziņas vārpstām un ārējām bremzēm raksturīgās problēmas. Papildu sirdsmieram JCB Teletruk standarta komplektācijā ir divu gadu, 3000 stundu JCB garantija.
   • Tā kā atšķirībā no standarta autoiekrāvējiem Teletruk nav masta, kas aizšķērsotu skata lauku, bet ir unikāla sānu strēle, operatoram ir nodrošināta teicama redzamība. Iespaidīgā priekšējā teleskopiskā sasniedzamība ļauj kravas automobiļus piekraut no vienas puses, novēršot nepieciešamību tos apbraukt, taupot laiku un aizsargājot tuvumā esošas personas. Ja piegādes kravas automobili var novietot tikai ceļa malā, Teletruk var veikt visus izkraušanas darbus no vietas puses. Saskaņā ar Eiropas Savienības Mehānismu direktīvu mūsu adaptīvā slodzes vadības sistēma kopā ar slodzes momenta indikatora (LMI) sistēmu nodrošina drošu slodzes vadību un mazina mašīnas pārslogošanas risku. Šļūtenes plīsuma pretvārsti novērš hidraulisko cilindru spiediena mazināšanos, noturot strēli pozīcijā, ja sistēmai ir radušās būtiskas problēmas. Kabīnes struktūra atbilst ROPS un FOPS prasībām, kā arī iekļauj papildu drošības funkcijas, tostarp priekšējo sieta aizsargu, izvēles augšējo aizsargu, gurnu drošības jostas un izvēles ātruma vadību. Iekāpšana un izkāpšana no JCB Teletruk ir droša un viegla, pateicoties platiem pakāpieniem un lieliem rokturiem.
   • Teletruk ergonomikas uzlabošanā ir ieguldīts īpašs darbs, nodrošinot teicamu operatora komfortu visu darbdienu, kā arī šīs unikālās un dažādi lietojamās mašīnas maksimālu produktivitāti. Vadības ierīces ir ergonomiski konstruētas un vienkārši aizsniedzamas, bet displejs ir skaidri saskatāms jebkurā apgaismojumā. JCB Teletruk ir arī daudzfunkcionāla vadības svira. Teletruk piedāvā vairākas kabīnes izvēles no vienkārša kupola līdz pilnībā stiklotai zema profila kabīnei, kas nodrošina komfortablus darba apstākļus jebkurā klimatā vai situācijā.
   • JCB Industrial piedāvā Teletruk autoiekrāvējus, kas ir īpaši paredzēti būvniecības nozarei. JCB ir tuvu sadarbojušies ar Builders Merchants Federation (BMF), lai izstrādātu četrus modeļus, kas iekļauj uzlabotas standarta aprīkojuma versijas. Šīs ir pirmās asociācijas biedra uzņēmuma mašīnas, uz kurām ir redzams BMF logotips. Četras Teletruk mašīnas iekļauj 30DTCR 2wd, 30D4x4, 35DTCR 2wd un 35D4x4. Mašīnām ir pilnībā slēgta hidrostatiskās piedziņas sistēma un divu vai četru riteņu piedziņa, kas šos kompaktos frontālos iekrāvējus padara teicami piemērotus ne tikai labas virsmas pagalmiem, bet arī grūti izbraucamām vietām, kas nebūtu pa spēkam standarta autoiekrāvējiem. JCB Teletruk mašīnas ir piemērotas vienkāršiem un efektīviem lielu maisu kraušanas darbiem, izmantojot tikai viena operatora darbaspēku.
   • Teleskopiskā strēle sniedz JCB TLT35 īpaši augstu produktivitāti. Teletruk nodrošina līdz 30% darbu izmaksu ietaupījumus salīdzinājumā ar masta autoiekrāvēju. Tas ir rezultāts laika, telpas un degvielas ietaupījumiem, ko sniedz iekraušana no vienas puses. Šādi varat ietaupīt līdz 50% kraušanas darbiem nepieciešamās vietas. Pārējo vietu var izmantot citiem darbiem, nav arī jāvelta papildu laiks transportlīdzekļu pozīcijas maiņai. Izmantojot liela tilpuma lāpstu, ir iespējams transportēt materiālus pēc vajadzības, ietaupot safasētu materiālu kraušanai nepieciešamo laiku un vietu. Teletruk nereti var aizstāt līdz piecām darba mašīnām – standarta masta autoiekrāvēju, kompaktiekrāvēju, teleskopisko kompaktiekrāvēju, paaugstinātas caurgājības autoiekrāvēju un kompaktu frontālo iekrāvēju. Šādi varat samazināt autoparka lielumu un ekspluatācijas izmaksas. Pretsvara autoiekrāvēju raksturo ātra un vienkārša papildpiederumu maiņas sistēma. Papildpiederumu maiņu ir iespējams veikt mazāk nekā 30 sekundēs, nepametot kabīni. JCB Changezee taupa laiku un mazina ekspluatācijas izmaksas.
   • Wastemaster Teletruk iekrāvējs ir īpaši konstruēts, ņemot vērā nozares specifiku. Pateicoties izturīgai konstrukcijai, kvalitatīviem ražošanas procesiem un augstai veiktspējai, JCB Teletruk ir teicama izvēle atkritumu pārstrādes un apstrādes darbiem. Lai mašīnām, kas strādā smagās un putekļainās vidēs, nodrošinātu maksimālu aizsardzību, JCB ir dažādas Wastemaster komplektācijas opcijas specifiskiem lietojumiem. Tostarp lielas slodzes agregātu šasija, aizsargi, jaudīgas gaisa ieplūdes, lielas serdes radiators, pretsvara krāsojums, ugunsdzēšanas aparāts, panorāmas spogulis un kabīnē iebūvējams dzeses šķidruma temperatūras rādītājs. 2015. gadā tika atklāts Wastemaster Plus modelis, kas iekļauj tādas papildu funkcijas kā bloķējamu drošības jostu. Šis risinājums nozīmē, ka operators nevar iedarbināt mašīnu, kamēr nav uzlikta drošības josta. Apkārtnes LED darba gaismas un divas papildu zemu uzstādītas LED gaismas uzlabo operatora redzamību un drošību. Gaisa ieplūdes aizsargs un vārstu bloka aizsargs nepieļauj atlūzu iekļūšanu gaisa ieplūdē vai dzinēja nodalījumā. Papildu augstas redzamības pretsvara krāsojums un unikālais Wastemaster zīmols uzlabo mašīnas redzamību. Wastemaster modeļi ir pieejami ar TLT 30D 4x4, TLT 30D TCR, TLT 30G TCR, TLT 35D 4x4 TLT 35D TCR.

Jautā speciālistam

 
 
Stokker ir vadošais augstas kvalitātes instrumentu un tehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu uzņēmums Baltijā.
 
 • Klientu atbalsta serviss Pi-Pk 8.00-17.00
 
 
 
 
Piesakies jaunumu saņemšanai e-pastā un uzzini pirmais par īpašajiem piedāvājumiem. Ikmēneša ziņas, ieteikumi un atgādinājumi tavā e-pastā
 
 
Vai Jūs zinājāt, ka 92 no 100 Stokker klientiem mūs ieteiktu saviem draugiem vai kolēģiem?
Ära vajuta
Mans Stokker
E-pasts
Smart-ID
Facebook/Google
Mainīt vai atjaunot paroli?

Pieslēgties ar SmartID

Ja lietojat Smart-ID "Basic" kontu, reģistrācija StokkerPRO Bonuss programmai nebūs iespējama. Nepieciešams izveidot pilno Smart-ID kontu, izmantojot e-ID karti vai bankas filiālē, lai veiktu personas identitātes apliecināšanu.

 • Ja esat Stokker klients, bet e-veikalu izmantojat pirmo reizi
 • izveidojat paroli , lai ienāktu sistēmā.

Vēl neesi Stokker klients? Ieskaties šeit un reģistrējies →Reģistrējies StokkerPRO un pelni ar pirkumiem.
SIA Stokker izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums pielāgotu informāciju par precēm un pakalpojumiem, kā arī uzlabotu mūsu pakalpojumus un tīmekļa vietnes darbību. Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, nospiediet "Apstiprināt visas". Ja vēlaties mainīt savu izvēli, lūdzu, nospiediet “Pārvaldīt iestatījumus”.
Pārvaldīt iestatījumus
Apstiprināt visas