JAUNUMS!
Pievienojies!
No 01.04. darbu 6dienās atsāk Stokker centri Rīgā, Krasta ielā, Jelgavā, Liepājā un Valmierā.
Open MenuProduktu katalogs0Open CartOpen Search
search
Iestatījumi
Vietne (valsts)
Piegādes valsts
valoda
0
Jūsu pirkumu grozs ir tukšsPievienojiet grozam produktus vai
dodieties uz sākumlapu
Bezmaksas piegāde
interneta veikala pasūtījumiem uz pakomātiem no 49€
Mans Stokker
Kļūt par klientu
searchMeklēt
search
Šajā sadaļā uzzini jaunumus un saņem vērtīgus padomus par tehnikas lietošanu un uzturēšanu labā darba kārtībā!

Metināšanas dūmu filtrācijas sistēmas, mūsdienu standarts veselībai un drošībai

11.01 2023 23:11

Metināšanas dūmi ražošanas telpās, kurās tiek veikta regulāra metināšana, ir ne tikai nepatīkami un traucējoši, bet arī bīstami cilvēka veselībai. Šobrīd likumā noteiktās maksimāli pieļaujamās dūmu koncentrācijas ir pārāk augstas, lai pasargātu darbiniekus no kaitējuma, bet reālais piesārņojums var būt pat augstāks par pieļaujamo. Tādēļ mūsdienās daudzi uzņēmumi apzinoties šī jautājuma svarīgumu, aprīko savas ražošanas telpas ar dūmu filtrācijas sistēmām, kas nodrošina nepārtrauktu gaisa attīrīšanu no metināšanas dūmiem un tā cirkulāciju.

Kopš 2005. gada Stokker Latvija nodrošina saviem klientiem pilnu klāstu Nīderlandes ražotāja Plymovent metināšanas dūmu filtrācijas sistēmas. Tās var būt individuālas, vairākām darba vietām, piemēram mācību iestādēs, vai arī jau lielākām ražošanas telpām paredzētas. Viens no risinājumiem induistriālām telpām ar intensīviem metināšanas darbiem ir EDS Diluter iekārta, kas apvieno gan ventilatoru, gan gaisa filtru. Iekārtai ir paredzēta automātiskā filtra attīrīšana ar saspiesto gaisu un ventilatora ātruma kontrole ar frekvenču pārveidotāju. EDS Diluter dūmu uztvērējs atrodas augstumā, kas nodrošina optimālu piesārņotā gaisa iesūkšanu. EDS Diluter celulozes šķiedras M klases filtra platība ir 150m2 , un tas nodrošina ilgu lietošanas laiku līdz tā atkārtotai nomaiņai. EDS Diluter, kā arī citas Plymovent industriālās iekārtas, ir aprīkotas ar vadības paneli, kas dod klientam pilnu kontroli pār iekārtu -  ieslēgšanas/izslēgšanas taimeris, kalendārs, sistēmas spiediena, filtra stāvokļa kontrole u.c. funkcijas. Pēc klienta pieprasījuma iekārta var tikt pieslēgta interneta savienojumam, nodrošinot attalinātu kontroli un diagnostiku.

Stokker Latvija rīcībā ir gan pieredze, gan profesionāls personāls, kas veic šādu iekārtu uzstādīšanu un apkalpošanu visā Baltijā, no sākotnējiem aprēķiniem, līdz iekārtas palaišanai darbībā. Arī 2022.gadā Stokker vairākiem saviem klientiem piegādāja un uzstādīja metināšanas dūmu filtrācijas sistēmas. Kā atzīst Talsu puses uzņēmuma SIA Voka ražošanas vadītājs Kaspars Kleinbergs, kas aprīkoja sava uzņēmuma ražošanas telpas ar EDS Diluter iekārtu, uzstādīto iekārtu vērtējam ļoti atzinīgi, jo tā nodrošina mūsu darbiniekiem daudz drošākus un atbilstošākus darba apstākļus. Kā vēl vienu būtisku ieguvumu no EDS Diluter iekārtas lietošanas Kaspars piemin, to ka vairs nav nepieciešams regulāri turēt ražošanas ceha durvis atvērtas telpu vedināšanai, kas savukārt augsto siltumenerģijas izmaksu laikā uzņēmumam ir liels ietaupījums. Tā pat Kaspars atzīmē, ka Stokker komanda par sistēmas ieviešanu parūpējās pilnībā, veicot aprēķinus, sagatavošanās darbus, kā arī montāžas darbus un iekārtas palaišanu. Mums atlika tikai atbrīvot vietu iekārtai un norādīt tuvāko elektrības rozeti iekārtas pieslēgšanai, norāda Kaspars.

Apkopojot informāciju par Plymovent dūmu nosūkšanas un filtrācijas iekārtām, jāatzīmē, ka klientu ieguvums ir droša darba vide, kas pēc jaunāko pētījumu datiem būtiski var palielināt darba ražīgumu, pat līdz 30%, ievērojami mazākas telpu apkures izmaksas,  kā arī vienkāršāka telpu uzkopšana.

    

 

Jaunumi

visi Jaunumi
 
 
Stokker ir vadošais augstas kvalitātes instrumentu un tehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu uzņēmums Baltijā.
 
  • Klientu atbalsta serviss Pi-Pk 8.00-17.00
 
 
 
 
Piesakies jaunumu saņemšanai e-pastā un uzzini pirmais par īpašajiem piedāvājumiem. Ikmēneša ziņas, ieteikumi un atgādinājumi tavā e-pastā
 
 
Vai Jūs zinājāt, ka 92 no 100 Stokker klientiem mūs ieteiktu saviem draugiem vai kolēģiem?
Ära vajuta
Mans Stokker
E-pasts
SmartID
Facebook/Google
Mainīt vai atjaunot paroli?

Pieslēgties ar SmartID

Ja lietojat Smart-ID "Basic" kontu, reģistrācija StokkerPRO Bonuss programmai nebūs iespējama. Nepieciešams izveidot pilno Smart-ID kontu, izmantojot e-ID karti vai bankas filiālē, lai veiktu personas identitātes apliecināšanu.

  • Ja esat Stokker klients, bet e-veikalu izmantojat pirmo reizi
  • izveidojat paroli , lai ienāktu sistēmā.

Vēl neesi Stokker klients? Ieskaties šeit un reģistrējies →Reģistrējies StokkerPRO un pelni ar pirkumiem.
SIA Stokker, izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums pielāgotu informāciju par precēm un pakalpojumiem, kā arī uzlabotu mūsu pakalpojumus un tīmekļa vietnes darbību. Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, nospiediet "Apstiprināt visas". Ja vēlaties mainīt savu izvēli, lūdzu, nospiediet “Pārvaldīt iestatījumus”.
Pārvaldīt iestatījumus
Apstiprināt visas