JAUNUMS!
Pievienojies!
Stokker e-veikalā , iegādājoties preces virs 49€, piegāde - bez maksas.
Open MenuProduktu katalogsOpen CartOpen SearchOpen Account
search
E-veikals: (+371) 25 484 474
Latviešu
Valsts
Piegādes valsts
Valoda
OUTLETPakalpojumiJaunsAkcijasStokker Finance nomaksaKontakti
Jūsu pirkumu grozs ir tukšsPievienojiet grozam produktus vai
dodieties uz sākumlapu
Bezmaksas piegāde
interneta veikala pasūtījumiem no 49€
Mans Stokker
Ienākt/reģistrēties
searchMeklēt

Jaunumi

search
Šajā sadaļā uzzini jaunumus un saņem vērtīgus padomus par tehnikas lietošanu un uzturēšanu labā darba kārtībā!

Izvēlies piemērotāko augstspiediena mazgātāju

16.07 2015 10:58

Augstspiediena mazgātājs ir viena no jaudīgākajām tīrīšanas un uzkopšanas ierīcēm, kas gūst arvien lielāku popularitāti arī mājsaimniecībās. Ar to viegli un ātri var nomazgāt netīras terases, ēku fasādes, iebraucamos ceļus, automašīnas, motociklus un daudz ko citu. Ierīce darbojas ar krāna ūdeni, palielinot tā spiedienu vairākus desmitus reižu. Tīrot ar šādu ierīci, ietaupās ne tikai laiks, bet arī ūdens.

Ir pieejami vairāki augstspiediena mazgātāju veidi, tāpēc pirms tā iegādes ir svarīgi saprast, kādam nolūkam tas ir nepieciešams. Vai plānojat tikai reizēm nomazgāt automašīnu un notīrīt gājēju celiņus, vai arī iekārtai būtu jāspēj vairāk?

Augstspiediena mazgātājus var iedalīt trīs klasēs:

  • nelieli – piemēroti nelieliem mazgāšanas darbiem, dārza mēbeļu un instrumentu mazgāšanai;
  • vidēji – piemēroti automašīnu un gājēju celiņu tīrīšanai;
  • rūpnieciski – piemēroti nopietnu darbu veikšanai, iebrauktuvju mazgāšanai, lūpošas krāsas atdalīšanai no dārza mēbelēm, u.c.

Spiediena mazgātāja jauda

Izvēloties spiediena mazgātāju, svarīgi pievērst uzmanību, lai tā jauda atbilstu jūsu vēlmēm un vajadzībām. Nav vērts iegādāties lētāku un izmēra ziņā mazāku ierīci, ja pēc pirmās mazgāšanas reizes sapratīsiet, ka tās spiediens ir nepietiekams, un nevarat izdarīt to, ko vēlaties. Izvēloties elektrisko mazgātāju, pievērsiet uzmanību arī motora jaudai. Te spēkā ir vienkārša loģika: jo vairāk vatu (W) ir mazgātājam, jo jaudīgāks ir mazgātāja dzinējs. Daudzi ražotāji norāda arī maksimālā ūdens spiediena parametrus, kas patiesībā nav īpaši precīzi, jo tie parasti norāda mazgātāja momentāno maksimālo jaudu. Realitātē šādu jaudu nav iespējams sasniegt. Drīzāk pievērsiet uzmanību darba spiedienam, ja tas ir norādīts. Tieši šis parametrs ir īpaši svarīgs.

Nākamais svarīgais aspekts ir darba ražība jeb maksimālais ūdens patēriņš stundā. Mazgātājs pie simts bāru spiediena vidēji patērē 400 l ūdens stundā. Strādājot ar spiediena mazgātāju, ūdens patēriņš ir ievērojami mazāks nekā, piemēram, parastās dārza šļūtenes gadījumā pie četru bāru spiediena. Šādā gadījumā patēriņš sasniegtu 3500 l/h. Ieguvums no augstspiediena mazgātāja ir acīm redzams.

Izvēloties spiediena mazgātāju, pievērsiet uzmanību arī tam, cik kompakti tas ir uzbūvēts. Mājās bieži vien ir maz brīvas vietas, tāpēc, jo kompaktāks būs mazgātājs, jo vienkāršāka būs tā uzglabāšana. Mazgātāja izmēru nosaka tehniski ierobežojumi, jo, piemēram, rūpniecisku mazgātāju nevar uzbūvēt ļoti kompaktu. Ja nepieciešams lielāka izmēra mazgātājs, vēlams izvēlēties modeli ar riteņiem – tos var viegli pārvietot no vienas vietas uz otru.

Ļoti svarīgs aspekts ir drošība. 100–200 bāru ir milzīgs spiediens, un, neuzmanīgi rīkojoties ar ierīci, var nodarīt lielus bojājumus gan priekšmetiem, gan cilvēkiem un dzīvniekiem. Noteikti izmantojiet aizsargbrilles! Tāpat ieteicams uzvilkt arī izturīgus apavus, jo, strādājot čībās un nejauši pārlaižot spēcīgo ūdens strūklu pār kājas īkšķi, var nākties doties uz traumpunktu.

Iegādājoties mazgātāju, pārbaudiet arī ražotāja piedāvātās papildu aprīkojuma iespējas. Ieteicams būtu iegādāties ierīci ar plašu papildu aprīkojuma klāstu, lai vēlāk, mainoties vēlmēm un vajadzībām, nav jāpērk uzreiz jauns mazgātājs. 

Jaunumi

visi Jaunumi
 

Vēlies saņemt īpašos piedāvājumus pirmais? Piesakies jaunumu saņemšanai!

Ikmēneša jaunumi, noderīgi padomi un izdevīgi piedāvājumi tieši tavā e-pastā.
Paldies, ka pieteicies jaunumu saņemšanai e-pastā!
 
Stokker ir vadošais augstas kvalitātes instrumentu un tehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu uzņēmums Baltijā.
 
 
 
 
 
Vai Jūs zinājāt, ka 92 no 100 Stokker klientiem mūs ieteiktu saviem draugiem vai kolēģiem?
Ära vajuta
Mans Stokker
E-pasts
Sociālie tīkli
Izveidot vai atjaunot paroli?
Vēl neesi Stokker klients? Uzzini vairāk.Reģistrējies StokkerPRO.