JAUNUMS!
Pievienojies!
Informējam, ka Melnās piektdienas izpārdošanas laikā veikto pasūtījumu apstrāde tiks uzsākta 29.11.2021.!
Open MenuProduktu katalogs0Open CartOpen Search
search
E-veikals: 25 484 474 P.-P. 8:00-20:00Veikals: 25 747 464Serviss: 27 354 354
Iestatījumi
Vietne (valsts)
Piegādes valsts
valoda
0
Jūsu pirkumu grozs ir tukšsPievienojiet grozam produktus vai
dodieties uz sākumlapu
Bezmaksas piegāde
interneta veikala pasūtījumiem no 49€
Ienākt
Kļūt par klientu
searchMeklēt
search
Šajā sadaļā uzzini jaunumus un saņem vērtīgus padomus par tehnikas lietošanu un uzturēšanu labā darba kārtībā!

Izvēlies piemērotāko augstspiediena mazgātāju

16.07 2015 10:58

Augstspiediena mazgātājs ir viena no jaudīgākajām tīrīšanas un uzkopšanas ierīcēm, kas gūst arvien lielāku popularitāti arī mājsaimniecībās. Ar to viegli un ātri var nomazgāt netīras terases, ēku fasādes, iebraucamos ceļus, automašīnas, motociklus un daudz ko citu. Ierīce darbojas ar krāna ūdeni, palielinot tā spiedienu vairākus desmitus reižu. Tīrot ar šādu ierīci, ietaupās ne tikai laiks, bet arī ūdens.

Ir pieejami vairāki augstspiediena mazgātāju veidi, tāpēc pirms tā iegādes ir svarīgi saprast, kādam nolūkam tas ir nepieciešams. Vai plānojat tikai reizēm nomazgāt automašīnu un notīrīt gājēju celiņus, vai arī iekārtai būtu jāspēj vairāk?

Augstspiediena mazgātājus var iedalīt trīs klasēs:

  • nelieli – piemēroti nelieliem mazgāšanas darbiem, dārza mēbeļu un instrumentu mazgāšanai;
  • vidēji – piemēroti automašīnu un gājēju celiņu tīrīšanai;
  • rūpnieciski – piemēroti nopietnu darbu veikšanai, iebrauktuvju mazgāšanai, lūpošas krāsas atdalīšanai no dārza mēbelēm, u.c.

Spiediena mazgātāja jauda

Izvēloties spiediena mazgātāju, svarīgi pievērst uzmanību, lai tā jauda atbilstu jūsu vēlmēm un vajadzībām. Nav vērts iegādāties lētāku un izmēra ziņā mazāku ierīci, ja pēc pirmās mazgāšanas reizes sapratīsiet, ka tās spiediens ir nepietiekams, un nevarat izdarīt to, ko vēlaties. Izvēloties elektrisko mazgātāju, pievērsiet uzmanību arī motora jaudai. Te spēkā ir vienkārša loģika: jo vairāk vatu (W) ir mazgātājam, jo jaudīgāks ir mazgātāja dzinējs. Daudzi ražotāji norāda arī maksimālā ūdens spiediena parametrus, kas patiesībā nav īpaši precīzi, jo tie parasti norāda mazgātāja momentāno maksimālo jaudu. Realitātē šādu jaudu nav iespējams sasniegt. Drīzāk pievērsiet uzmanību darba spiedienam, ja tas ir norādīts. Tieši šis parametrs ir īpaši svarīgs.

Nākamais svarīgais aspekts ir darba ražība jeb maksimālais ūdens patēriņš stundā. Mazgātājs pie simts bāru spiediena vidēji patērē 400 l ūdens stundā. Strādājot ar spiediena mazgātāju, ūdens patēriņš ir ievērojami mazāks nekā, piemēram, parastās dārza šļūtenes gadījumā pie četru bāru spiediena. Šādā gadījumā patēriņš sasniegtu 3500 l/h. Ieguvums no augstspiediena mazgātāja ir acīm redzams.

Izvēloties spiediena mazgātāju, pievērsiet uzmanību arī tam, cik kompakti tas ir uzbūvēts. Mājās bieži vien ir maz brīvas vietas, tāpēc, jo kompaktāks būs mazgātājs, jo vienkāršāka būs tā uzglabāšana. Mazgātāja izmēru nosaka tehniski ierobežojumi, jo, piemēram, rūpniecisku mazgātāju nevar uzbūvēt ļoti kompaktu. Ja nepieciešams lielāka izmēra mazgātājs, vēlams izvēlēties modeli ar riteņiem – tos var viegli pārvietot no vienas vietas uz otru.

Ļoti svarīgs aspekts ir drošība. 100–200 bāru ir milzīgs spiediens, un, neuzmanīgi rīkojoties ar ierīci, var nodarīt lielus bojājumus gan priekšmetiem, gan cilvēkiem un dzīvniekiem. Noteikti izmantojiet aizsargbrilles! Tāpat ieteicams uzvilkt arī izturīgus apavus, jo, strādājot čībās un nejauši pārlaižot spēcīgo ūdens strūklu pār kājas īkšķi, var nākties doties uz traumpunktu.

Iegādājoties mazgātāju, pārbaudiet arī ražotāja piedāvātās papildu aprīkojuma iespējas. Ieteicams būtu iegādāties ierīci ar plašu papildu aprīkojuma klāstu, lai vēlāk, mainoties vēlmēm un vajadzībām, nav jāpērk uzreiz jauns mazgātājs. 

Augstspiediena mazgātājs K 2 *EU, Kärcher

Augstspiediena mazgātājs K 2 *EU, Kärcher

109 €
Jautāt par piegādes laiku
K 2.01 KÄRCHER bērniem, Kärcher

K 2.01 KÄRCHER bērniem, Kärcher

30 €
Jautāt par piegādes laiku

Jaunumi

visi Jaunumi
 
 
Stokker ir vadošais augstas kvalitātes instrumentu un tehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu uzņēmums Baltijā.
 
  • Klientu atbalsta serviss Pi-Pk 8.00-17.00
 
 
 
 
Piesakies jaunumu saņemšanai e-pastā un uzzini pirmais par īpašajiem piedāvājumiem. Ikmēneša ziņas, ieteikumi un atgādinājumi tavā e-pastā
 
 
Vai Jūs zinājāt, ka 92 no 100 Stokker klientiem mūs ieteiktu saviem draugiem vai kolēģiem?
Ära vajuta
Ienākt
E-pasts
SmartID
Facebook/Google
Mainīt vai atjaunot paroli?

Ienākt ar SmartID
  • Ja esat Stokker klients, bet e-veikalu izmantojat pirmo reizi
  • izveidojat paroli vai ienāciet sistēmā.

Vēl neesi Stokker klients? Uzzini vairāk. vai reģistrēties →Kļūsti par klientu .