JAUNUMS!
Pievienojies!
Open MenuProduktu katalogs0Open CartOpen Search
search
Iestatījumi
Vietne (valsts)
Piegādes valsts
valoda
0
Jūsu pirkumu grozs ir tukšsPievienojiet grozam produktus vai
dodieties uz sākumlapu
Bezmaksas piegāde
interneta veikala pasūtījumiem no 49€
Ienākt
Kļūt par klientu
searchMeklēt
search
Šajā sadaļā uzzini jaunumus un saņem vērtīgus padomus par tehnikas lietošanu un uzturēšanu labā darba kārtībā!

Alternatīva lāpstai - sniega frēze

29.01 2016 15:33

Lai ātri un kvalitatīvi notīrītu sniegu lielās platībās, ērtāks un arvien populārāks risinājums darbam ar tik ierasto lāpstu ir sniega frēze jeb sniega pūtējs. Iekārtas ir piemērotas gan darbam privātmājā un lauku sētā, gan arī komunālās saimniecības uzņēmumos. Atliek vien izvēlēties iekārtu ar tīrāmajai platībai atbilstošu jaudu un tehniskajām iespējām. Kam jāpievērš uzmanība, ja apsverat iespēju iegādāties sniega pūtēju?

Dažādas iekārtas dažādām prasībām

Tirdzniecības vietās ir pieejamas gan atsevišķas tehnikas vienības, gan arī tādas frēzes, ko var uzmontēt uz mauriņa traktora. Izvēloties uzmontējamu sniega frēzi, vispirms jāpārliecinās, vai konkrētajam traktoram vispār var pievienot papildu elementus. Jāņem arī vērā, ka mauriņa traktoram nepieciešami arī citi ziemas sezonas aksesuāri, piemēram, riteņu ķēdes, lai nodrošinātu labāku saķeri ar tīrāmo virsmu.

Frēžu modeļi, kas pieejami kā atsevišķas tehnikas vienības, aprīkoti ar vienpakāpes, divpakāpju vai trīspakāpju sniega izmešanas sistēmām. Vienpakāpes sniega frēzes ir vismazākās un ar tām var notīrīt lielākoties tikai vieglu, tikko uzsnigušu sniegu.

Lai sniega frēzi varētu izmantot dažādos apstākļos un tīrīt arī dziļu, sablīvētu sniega kārtu, labāk būtu izvēlēties iekārtu ar divpakāpju vai trīspakāpju izmešanas sistēmu. Tām ir vairāk frēzēšanas nažu, līdz ar to sniega izmešana ir kvalitatīvāka. Trīspakāpju sistēmas unikālā konstrukcija nodrošina ātrāku sniega tīrīšanu un efektīvi strādā sarežģītos darba apstākļos, piemēram, ja sniegs ir sablīvēts kopā ar ledu.

Lielākoties visām sniega frēzēm ir regulējams darba augstums, lai varētu notīrīt dažāda biezuma sniega kārtas. Lai nesaskrāpētu tīrāmo virsmu un frēze vieglāk slīdētu, ieteicams izvēlēties iekārtu, kuras apakšējā daļa aprīkota ar plastmasas plāksnēm. Projekta “Dārza tehnikas eksperti” pārstāvis Mārtiņš Jaudzems atgādina, ka svarīgi atcerēties - izmantojot tehniku ziemā, noteikti jālieto ziemas sezonai paredzēta dzinēja eļļa (5W30 vai 5W40)!

Papildu iespējas vēl ērtākam darbam

Modernākie un jaudīgākie sniega frēžu modeļi ir aprīkoti ar kāpurķēžu mehānismu, kas nodrošina stabilitāti un labāku manevrēšanas spēju, strādājot uz slīpām vai apledojušām virsmām. Daudzas iekārtas aprīkotas ar elektrisko startu vieglākai iedarbināšanai. Lai darbs būtu patīkams arī zemās temperatūrās, var izvēlēties iekārtu ar apsildāmiem rokturiem. Savukārt sniega frēzes, kas aprīkotas ar apgaismes lukturiem, ir ērti izmantojamas arī diennakts tumšajā laikā. 

Jaunumi

visi Jaunumi
 
 
Stokker ir vadošais augstas kvalitātes instrumentu un tehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu uzņēmums Baltijā.
 
  • Klientu atbalsta serviss Pi-Pk 8.00-17.00
 
 
 
 
 
 
Piesakies jaunumu saņemšanai e-pastā un uzzini pirmais par īpašajiem piedāvājumiem. Ikmēneša ziņas, ieteikumi un atgādinājumi tavā e-pastā
 
 
Vai Jūs zinājāt, ka 92 no 100 Stokker klientiem mūs ieteiktu saviem draugiem vai kolēģiem?
Ära vajuta
Ienākt
E-pasts
SmartID
Facebook/Google
Mainīt vai atjaunot paroli?

Ienākt ar SmartID
  • Ja esat Stokker klients, bet e-veikalu izmantojat pirmo reizi
  • izveidojat paroli , lai ienāktu sistēmā.

Vēl neesi Stokker klients? Ieskaties šeit un reģistrējies →Kļūsti par klientu .