Open Menuproduktu katalogsOpen SearchOpen CartOpen Account
X
Amats / Uzņēmums Darba vieta Vakances numurs / Ievietošanas datums  
TULKS MĀRKETINGA NODAĻĀ

STOLLER SIA

RĪGA
Skatījumi: 335

CVO-3241360-LV

Konkursa beigu termiņš 2017.01.31.
Publicēts 2017.01.18.

LIELĀS TEHNIKAS MEHĀNIĶIS

STOLLER SIA

Rīga
Skatījumi: 327

CVO-3233350-LV

Konkursa beigu termiņš 2017.01.20.
Publicēts 2017.01.09.

STOKKER ir tirdzniecības centru zīmols, kura īpašnieks ir Igaunijas uzņēmumu grupa AS Mecro. Grupa dibināta 1991. gada pavasarī un šo gadu laikā atvērusi jau 29 tirdzniecības centrus lielākajās Baltijas valstu pilsētās. Tirdzniecības centru tīkls STOKKER Latvijā oficiāli pārstāv pasaulē labi pazīstamus celtniecības, lauksaimniecības, rūpniecības, automašīnu industrijas, mežsaimniecības, uzkopšanas un komunālās tehnikas zīmolus – JCB, AMMANN, NEW HOLLAND AGRICULTURE, PÖTTINGER, TECNOMA, KÄRCHER, METABO, ECHO, VALVOLINE, MULTIONE u.c. Piedāvājam arī tehnikas servisa pakalpojumus un plašu rezerves daļu klāstu.

Mūsu uzņēmuma lielākā vērtība ir tās darbinieki – zinoši un pieredzējuši savas jomas profesionāļi. Mūs vieno spēja strādāt komandā un būt atbildīgiem par savu darbu gan klientu, gan arī savu kolēģu priekšā. Pat vismodernākā un pārdomātākā pieeja biznesam spēj nodrošināt rezultātus tikai tad, ja tajā strādā īsti sava amata lietpratēji. Esam sev izvirzījuši ambiciozus mērķus, un to sasniegšanai mums nepieciešama vislabākā komanda.

Ja Tevi interesē darbs mūsu uzņēmumā, sazinies ar mums pa tālruni +371 27897248 vai dod ziņu e-pastā personals@stoller.lv

 

 

 
Ienākt ar lietotājvārdu
lietotājs
parole


Ja esi Stokker klients, bet neesi līdz šim izmantojis internetveikalu vai aizmirsi paroli, pieprasi paroli šeit. Aizmirsi paroli?
Ienākt ar ID karti
ID-kaart
Ienākt ar ID karti >
ID-kaart
Ienākt ar ID karti >
Izveidot jaunu kontu