JAUNUMS!
Pievienojies!
Stokker e-veikalā , iegādājoties preces virs 49€, piegāde - bez maksas.
Open MenuProduktu katalogsOpen CartOpen SearchOpen Account
search
(+371) 25 484 474Instrumentu serviss: (+371) 27 354 354
Latviešu
Valsts
Piegādes valsts
Valoda
OUTLETPakalpojumiJaunsAkcijasStokker Finance nomaksaKontakti
Jūsu pirkumu grozs ir tukšsPievienojiet grozam produktus vai
dodieties uz sākumlapu
Bezmaksas piegāde
interneta veikala pasūtījumiem no 49€
Mans Stokker
Ienākt/reģistrēties
searchMeklēt
1_1T High Tip
1T Front Tip
1T High Swivel

Pašizgāzējs 1T, JCB

1T&JCB , C
 • Izturīgs trīscilindru 0,9 litru Kubota D905 dzinējs
 • Lielisks pašizgāzējs būvobjektiem
 • Izvēlei pieejami divi konteineru veidi
 • Vienkārši lietojama hidrostatiskā transmisija
 • Teicama konstrukcija un klasē labākā konteinera izturība
 • Ļoti ergonomiska un droša darbināšana
Nosūtīt pieprasījumu
×

Nosūtīt pieprasījumu

 • Tehniskā specifikācija
  • Nominālā jauda: 15,5 kW
  • Tehnikas svars: 1350 kg
  • Braukšanas ātrums: 7 km/h
  • Kravas kastes tilpums: 450 L
  • Ieteicamais kravas svars: 1000 kg
  Attēliem ir ilustratīva nozīme.
  + Parādīt vairāk
 • http://www.jcb.com/
  Visi produkti
 • Ražotu atbilstoši nomas tirgus augstajām prasībām, veiklo un mazo JCB 1T pašizgāzēju raksturo izturīgi komponenti un vispusīgs ražošanas process. Tas ir savā klasē mazākais pašizgāzējs, ko mēs piedāvājam, bet vienlaikus tas ir ļoti ražīgs, ar divām konteinera uzstādīšanas opcijām, lai nodrošinātu pielāgojamību ļoti daudzveidīgiem darbiem. Lai uzlabotu produktivitāti vēl vairāk, JCB pašizgāzēji ir ļoti ērti un intuitīvi lietojami, ļaujot operatoriem koncentrēties veicamajam darbam. Tie ir arī ļoti droši un vienkārši apkalpojami.
 • 1T Front Tip
   • DIVAS SASVĒRŠANĀS OPCIJAS
   • DROŠĪBA
   • KONSTRUKCIJAS KVALITĀTE UN DRO
   • TEICAMA PRODUKTIVITĀTE
   • VIENKĀRŠA DARBINĀŠANA
   • Pateicoties pret pašizgāzēju vērstam priekšgalam, augstu kravu novietošana ir viegla un ērta. Lai arī kādu konfigurāciju jūs izvēlētos, varat paļauties uz mūsu teicamo izlādes augstumu vismaz 1,5 m. Turklāt stingrā šasija un konteinera konstrukcija nodrošina JCB pašizgāzēja stabilitāti jebkuru iekraušanas un izkraušanas darbu laikā.
   • Lai nodrošinātu atbilstību Eiropas Savienības tiesību aktiem, JCB 1T pašizgāzējiem ROPS rāmis ir iekļauts standarta komplektācijā. Šļūtenes un hidrauliskie komponenti ir gudri izvietoti maksimālai aizsardzībai pret bojājumiem objektā, vienlaikus saglabājot vienkārši piekļuvi un servisu. Liela darba augstuma pašizgāzējs ir pieejams šauras konstrukcijas versijā, kas nodrošina uzlabo piekļuves, manevrēšanas un transporta iespējas. ROPS aizsardzība nozīmē, ka varat būt pārliecināti par operatoru drošību. Turklāt noliecamās konstrukcijas dēļ 1T pašizgāzējs ir daudz vienkāršāk transportējams.
   • JCB pašizgāzēju jaunā klāsta izstrādē ir ieguldīts daudz zināšanu un jauninājumu. Tie ir ļoti izturīgi un ilgi kalpo – radīti jebkuram nomas tirgus darbam. Lai sasniegtu visaugstākos kvalitātes līmeņus, mēs izmantojam modernākos ražošanas procesus, piemēram, robotizētu mašīnapstrādi, precīzas montāžas un krāsošanas tehnoloģijas, kā arī novatoriskas montāžas metodes. 1T pašizgāzēja tapu un ieliktņu lielās pielaides un precīzo izvietojumu garantē precīzās mašīnbūves metodes. Jaunajiem JCB pašizgāzējiem ir veikta galīgā elementu analīze un stingri stendizmēģinājumi, nodrošinot teicamu strukturālo stiprību un izturību. Pilnīgam sirdsmieram akumulatora elementu pārbaudes lielā aukstumā garantē mašīnas iedarbināšanu -15°C temperatūrā. Lielas slodzes pret bojājumiem noturīgā ass un kauss ļauj mašīnai izturēt pat vislielākās slodzes. Turklāt centrālo kustību, kā arī izturīgās un uzticamās konstrukcijas dēļ mašīnas ir piemērotas pat vissarežģītākajiem darba apstākļiem. JCB 1T pašizgāzējiem ir klasē labākā konteinera izturība, pateicoties biezām tērauda sānu sienām un lielas slodzes priekšējām tērauda un pamatnes plāksnēm.
   • JCB 1T pašizgāzējs, kas ir teicams risinājums darbam šaurās vietās, piemēram, būvobjektos vai ainavu veidošanas vietās, ir piemērots kraušanai standarta būvgružu konteineros. 1THT var aprīkot ar šauriem riteņiem un riepām, ļaujot izbraukt caur standarta 1 m platām durvīm. Tā kā visiem JCB pašizgāzējiem ir ļoti ietilpīgi konteineri, neliels pagriešanās rādiuss, efektīvas vadības ierīces un transmisijas, varat pārvietot maksimālu daudzumu materiālu. Kubota D905 dzinējs ir izturīgs ūdensdzeses izstrādājums, kas maksimālai jaudai, griezes momentam un degvielas ekonomijai ir aprīkots ar modernām funkcijām. Teicama jaudas vadība ļauj uzturēt augstus produktivitātes un rentabilitātes līmeņus. Neņemot vērā augsto klīrensu, kas ir nepieciešams teicamam darbam bezceļos un jebkurā vidē, 1T pašizgāzējam ir arī zems smaguma centrs, kas nodrošina teicamu stabilitāti. Pateicoties lieliem svārstību leņķiem, pašizgāzējam ir nodrošināts maksimāls riteņa un zemes kontakts. Rezultāts ir teicama saķere, kas uzlabo darbus bezceļos un vēl vairāk palielina produktivitāti.
   • JCB 1T pašizgāzējiem ir vienkāršas un skaidras automobiļiem līdzīgas vadības ierīces. Pašizgāzēja mērinstrumentu panelis ir vienkārši pārskatāms, kā arī nav ātrumu pārslēga vai sajūga pedāļa. Galarezultāts ir labāka piekļuve un vienkāršāka lietošana, nemaz nerunājot par ātrākām mācībām jaunajiem operatoriem. Hidrostatiskā transmisija nodrošina vienmērīgu un pastāvīgu jaudas pievadi, lielu braukšanas ātrumu, teicamu paaugstināto caurgājību, lielisku saķeri un drošu darbu. Aktīvā hidrostatiskās bremzēšanas tehnoloģija ir būtiska priekšrocība, ja pašizgāzēju izmantojat nogāzēs. Vienkāršas un ātras servisa apkopes ir svarīgas jebkurai nomas mašīnai, tāpēc 1T JCB pašizgāzējam ir vienkārša servisa piekļuve no zemes līmeņa ar šasiju un dzinēja pārsegu, kas nodrošina maksimālu piekļuvi visām vietām. Motora pārsegs ir uzstādīts uz lielas slodzes eņģēm un ir noslēdzams ar specifisku slēgmehānismu papildu drošībai. Pašizgāzēja servisa durvis ir ļoti platas, nodrošinot klasē labāko servisa piekļuvi.

Jautā speciālistam

Līdzīgi produkti

Pašizgāzējs 1T, JCBPašizgāzējs 2T, JCBPašizgāzējs 3T, JCBPašizgāzējs 10T, JCBPašizgāzējs 6T, JCBPašizgāzējs 9T, JCB
ModelisPašizgāzējs 1T, JCBPašizgāzējs 2T, JCBPašizgāzējs 3T, JCBPašizgāzējs 10T, JCBPašizgāzējs 6T, JCBPašizgāzējs 9T, JCB
Produkta kods1T&JCB2T&JCB3T&JCB10T&JCB6T&JCB9T&JCB
Nominālā jauda15,5 kW24,5 kW32,4 kW55 kW55 kW55 kW
Tehnikas svars1350 kg2320 kg2340 kg04480 kg5260 kg
Braukšanas ātrums7 km/h10 km/h11,8 km/h14,7 km/h16,3 km/h14,7 km/h
Kravas kastes tilpums450 L1000 L1600 L4128 L2750 L3899 L
Ieteicamais kravas svars1000 kg2000 kg3000 kg10000 kg6000 kg9000 kg
 
 
Stokker ir vadošais augstas kvalitātes instrumentu un tehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu uzņēmums Baltijā.
 
 
 
 
 
Vai Jūs zinājāt, ka 92 no 100 Stokker klientiem mūs ieteiktu saviem draugiem vai kolēģiem?
Ära vajuta
Mans Stokker
E-pasts
Sociālie tīkli
Izveidot vai atjaunot paroli?
Vēl neesi Stokker klients? Uzzini vairāk.Reģistrējies StokkerPRO.