JAUNUMS!
Pievienojies!
Open MenuProduktu katalogs0Open CartOpen Search
search
Iestatījumi
Vietne (valsts)
Piegādes valsts
valoda
0
Jūsu pirkumu grozs ir tukšsPievienojiet grozam produktus vai
dodieties uz sākumlapu
Bezmaksas piegāde
interneta veikala pasūtījumiem uz pakomātiem no 49€
searchMeklēt
Mini ekskavators 85Z-2, JCB
Mini ekskavators 85Z-2, JCB 2.
Mini ekskavators 85Z-2, JCB 3.
Mini Excavator (85Z-2) Track Tightening Tutorial

Mini ekskavators 85Z-2, JCB

Produkta kods: 85Z&JCB   , B
 • Klasē labākais komforts
 • Teicama redzamība
 • 100% tērauda korpuss
 • Teicama apkalpojamība
 • 500 stundu smēreļļas maiņas intervāli
 • Tier 5 JCB Diesel Kohler dzinējs
Pasūtāma prece
Nosūtīt pieprasījumu
×

Nosūtīt pieprasījumu

 • Tehniskā specifikācija
  • Nominālā jauda: 48 kW
  • Tehnikas svars: 8350 kg
  • Izkraušanas augstums: 5023 mm
  • Rakšanas dziļums: 3899 mm
  Dzinējs
  Kohler Stage V
  Tilpums - 2500 cm3
  Maksimālā jauda - 48 kW
  Griezes moments - 305 Nm
  Ūdens dzesēšana
  Var strādāt līdz 30° leņķī (sagāzums)

  Kāpurķēžu bāze (undercarriage)
  Atbalsta ruļļi - 5 (katrā pusē)
  Garenbāze - 2950 mm
  Šķērsbāze - 2300 mm
  Ķēdes platums - 450 mm
  Spiediens uz augsni - 0,4 kg/cm2
  Klīrenss - 350 mm
  Vilces spēks - 61 kN

  Hidrauliskā sistēma
  Slodzi jūtoša sistēma ar plunžera tipa sūkni
  Max plūsma - 158 ltr./min
  Spiediens - 300 bar
  Papildus divpusējas darbības hidraulikas izvadi
  Zemas plūsmas izvadi - 40 ltr./min; 190 bar
  Augstas plūsmas izvadi - 100 ltr./min; 190 bar

  Darba parametri
  Kausa strēle - 2100 mm
  Maksimālā sniedzamība - 7029 mm
  Maksimālais rakšanas dziļums - 3715 mm
  Maksimālais izbēršanas augstums - 5023 mm
  Strēles pagriešana prom no centra ass - 60° (pa labi); 55° (pa kreisi)

  Transporta gabarīti
  (g/p/a) 5833 / 2300 / 2706 mm
  Transporta svars - 8100 kg

  Komplektācija
  Paceļama kabīne
  A/C - gaisa kondicionieris
  Pilnībā stiklota ROPS & TOPS sertificēta kabīne ar laminētiem stikliem
  Darba gaismas uz jumta, darba gaisma uz pamat strēles
  Operatora sēdeklis ar amortizāciju, 2-daļīgs kabīnes grīdas paklājs
  Buldozera lāpsta
  LED bākuguns
  Radio komplektācija
  Smērpistole
  Pogu imobilaizers
  Degvielas uzpildes sūknis
  Garantija: 1 gads Attēliem un video ir ilustratīvs raksturs.
  + Parādīt vairāk
 • http://www.jcb.com/
  Visi produkti
 • JCB ražo kāpurķēžu ekskavatorus jau vairāk nekā 48 gadus. Mūsu jaunāko 85Z un 86C minieksavatoru izstrādē ir ņemta vērā visa šī pieredze un zināšanas, tas ir ļāvis izstrādāt izturīgas, spēcīgas un ilgi kalpojošas mašīnas. JCB 85Z un 86C ir jaudīgi un efektīvi miniekskavatori. Efektīvu darbu garantē maksimāla jauda un griezes moments ar mazu dzinēja apgriezienu skaitu, kā arī daudzas modernas funkcijas, kas ļauj izmantot katru degvielas pilienu. Mēs vienmēr esam uzskatījuši, ka svarīgs augsta produktivitātes nosacījums ir ērta un ergonomiska darba vide. Tāpēc 86Z vai 86C kabīnes un vadības ierīces ir patīkami lietot pat ilgās darbdienās. Katram īpašniekam ir svarīgs ne tikai drošs būvobjekts, bet arī vienkārši un ātri apkalpojamas iekārtas. 85Z un 86C aizsargā citas iekārtas, operatorus un tuvumā esošas personas, kā arī nodrošina vienkāršas tehniskās apkopes un minimālas dīkstāves. Mūsu kāpurķēžu ekskavatori ir projektēti ne tikai teicamai veiktspējai, bet arī ilgam kalpošanas laikam. Tādas mašīnas kā 85Z un 86C ir arī ļoti rentablas gan ekspluatācijai būvobjektos, gan ārpus tiem.
 • 2_MIDI_85Z-1_03_A
   • APKALPOJAMĪBA
   • DROŠĪBA
   • KOMFORTS
   • PRODUKTIVITĀTE
   • STRUKTURĀLĀ IZTURĪBA
   • ZEMAS EKSPLUATĀCIJAS IZMAKSAS
   • JCB miniekskavatoram ir tirgū labākais SAE servisa vērtējums. To nodrošina, piemēram, iespēja veikt rutīnas pārbaudes bez īpašiem darbarīkiem un kabīne, kas ar gāzes statņiem ir noliecama par 30?. Kausa un lāpstas eļļošanas intervāli ir labākie klasē (500 stundas), to nodrošina grafīta impregnēti bronzas ieliktņi. Tas viss taupa laiku un naudu. Pateicoties platam tērauda motora pārsegam, JCB miniekskavatora degvielas tvertnes uzpildīšana ir vienkārša pat no zemes līmeņa. Papildu ērtības nodrošina arī ārējs dīzeļdegvielas indikators. Izvēles degvielas uzpildes sūknim ir automātiskās aptures funkcijas, tas mazina degvielas noplūdes un uzlabo drošību. Noblīvētais spriegojuma bloks nepieļauj augsnes uzkrāšanos, bet buldozera šļūtenes beidzas tehniskās apkopes nodalījumā, tas atvieglo maiņu. Divdaļīgais grīdas paklājs ir vienkārši noņemams tīrīšanai, bet neslīdošās virsmas grīdas plāksnes padara drošāku iekļūšanu un izkļūšanu no kabīnes, kā arī aizsargā virsbūves krāsojumu. Mūsu 450/600 mm tērauda kāpurķēdēm ir urbumi, kas atvieglo gumijas uzliku nostiprināšanu ar skrūvēm. Pieejami arī īpašas uzlikas, kas ir paredzētas braukšanai pa lielceļiem (GeoGrip) un iekļauj atsevišķus maināmus elementus.
   • Izvēles priekšējais sieta aizsargs nodrošina papildu aizsardzību operatoram, bet strēles un izvēles kabīnes darba apgaismojums aizsargā citus objektus, strādājot paaugstināta riska vidē. Pateicoties lielam mašīnas platumam un zemam smaguma centram, abas mašīnas raksturo klasē labākā stabilitāte. Hidraulisko sistēmu var darbināt tikai droša bloķējuma pozīcijā – JCB unikālajā 2GO sistēmā operatoram jāapstiprina gatavība darbu sākšanai. JCB 86c un 85z ir teicama priekšējā redzamība, to nodrošina 70/30 priekšējā loga dalījums. Turklāt labās puses kāpurķēde ir labi pārredzama, tas atvieglo tranšeju rakšanu un uzlabo manevrētspēju. Kopumā redzamība ir uzlabota par 11%. Pateicoties nulles pārkarei, 86z mazina sadursmju risku, strādājot šaurās vietās. Izvēles strēles, buldozera un kausa šļūtenes bojājumu pretvārsti padara celšanas darbus vēl drošākus.
   • Kabīne ir neticami plaša, bet lielās durvis nodrošina vienkāršu un drošu piekļuvi. Kabīnē ir par 6% vairāk telpas nekā iepriekš, daudz vietas glabāšanai, tālruņa novietne, glabāšanas tīkliņi un krūzītes turētājs. Radio, 12 V tālruņa uzlādes ierīce, jaudīgs sildītājs ar logu atkausētāju un lielas jaudas gaisa kondicionēšanas sistēma ar deviņām ventilācijas atverēm. Lai operators justos ērti visu dienu, sēdekļa balstiekārta ir pilnībā regulējama, kā arī ir pieejama apsildāma pneimatiskā balstiekārta ar neatkarīgām regulēšanas pozīcijām. Slēdži ir ergonomiski izvietoti ap skaidri saskatāmu un informējošu krāsu LCD displeju ar izvēles atpakaļskata kameru. Standarta elektriski proporcionālajai plūsmas ātruma līnijai ir desmit plūsmas ātruma iestatīšanas opcijas, nodrošinot saderību ar ļoti dažādiem papildpiederumiem. Slēdzis kabīnē nodrošina ērtu vienkāršas vai divkāršas darbības papildplūsmas vadību. Hidrauliskais vārsta bloks ir izolēts no šasijas ar gumijas stiprinājumiem, tas mazina trokšņus un vibrācijas. Tas ir arī vienkārši pieejams zem sānos atveramā motora pārsega. Elektrohidrauliskās buldozera vadības ierīces ir iekļautas standarta aprīkojumā, tāpēc operatoriem ir pieejama vienmērīga un precīza augsnes pārvietošana.
   • Jaunajiem 8T modeļiem ir JCB Diesel Kohler augstspiediena (Common Rail) dzinējs, kas atbilst standartam Stage IIIB/Tier 5. Tas uzlabo DOC darbību, turbopūti un starpdzesētāja darbību. Jau ar 2200 apgr./min. jums ir pieejama 48 kW jauda un 300 Nm griezes moments. Dzinējam nav nepieciešams cietdaļiņu filtrs (DPF), tas mazina nepieciešamību pēc apkopēm, paildzina darbspējas laiku un palielina degvielas ekonomiju. Teicamā saķere un 5 km/h pārvietošanās ātrums ir labākie šajā klasē, nodrošinot efektīvu buldozera darbību un ātrāku darbu izpildi. Lai palielinātu produktivitāti, mūsu automātiskās pārnesumu pazemināšanas motori automātiski pielāgojas reljefa izmaiņām, uzlabojot operatora komfortu un mazinot nogurumu. ZTS vai CTS? Produktivitāti uzlabo abas opcijas – CTS ir uzlabota stabilitāte, celtspēja un lielāks rakšanas gals, bet ZTS ļauj operatoram vieglāk pārskatīt apkārtni, tas uzlabo darba ātrumu, jo īpaši šaurās vietās. JCB piedāvā klientiem abas opcijas. Augstākās kvalitātes slēgts centrālais sūknis un vārsts nodrošina labāku plūsmas sadali, uzlabojot darbu vairākuzdevumu režīmā. Dažāda lietojamība ir standarta īpašība: mūsu divkāršās papildu līnijas ģenerē augstu un zemu hidraulikas plūsmu ļoti dažādiem papildpiederumiem. Jaunais buldozera lāpstas profils un slīpums nodrošina augstu veiktspēju ar zemu augsnes aizturēšanu vienkāršai tīrīšanai. Kombinācijā ar koniskiem celšanas punktiem, kas atrodas aiz lāpstas malām, tiek nodrošināta teicama aizsardzība. Mēs piedāvājam buldozera lāpstas peldošo opciju, kas uzlabo zemes līdzināšanu un būvobjektu uzkopšanas darbus. Buldozera lāpstas leņķa iestatījums atvieglo tranšeju aizbēršanas darbus.
   • Mūsu pilnībā robotizēti metinātā strēle un četru plākšņu kausa konstrukcija ir izgatavota no augstas stiepes izturības tērauda un nostiprināta ar iekšējām deflektora plāksnēm, kad uzlabo strukturālo izturību un nodrošina ilgāku kalpošanas laiku. Mini ekskavatoru korpuss ir izgatavots tikai no presēta tērauda un neiekļauj plastmasas komponentus, tāpēc tas ir stiprāks un vienkārši remontējams. Jaunākās astoņu tonnu mašīnas iekļauj lielas slodzes kravas mastu, kam ir izturīgi nomaināmu ieliktņu šarnīri ar optimālu servisa laiku. Tas nodrošina arī drošu ekskavatora šļūteņu izvietojumu. Mēs esam izmantojuši tikai pārbaudītu un uzticamu ražotāju komponentus, piemēram, Kohler dzinēju, Nachi and Bosch-Rexroth hidraulikas komponentus un Bridgestone kāpurķēdes. Augstas kvalitātes 450 mm gumijas kāpurķēdes ar savstarpēji saistītiem posmiem nodrošina teicamu efektivitāti pat īpaši sarežģītos apstākļos. Lielas slodzes strēles cilindra aizsargs nodrošina teicamu aizsardzību, bet darbam īpaši nelabvēlīgos apstākļos ir pieejami izvēles kausa un hidrocilindra aizsargi.
   • JCB astoņu tonnu slodzei jutīgā hidraulika patērē enerģiju tikai tad, kad tas ir nepieciešams, un šādi taupa degvielu. Patentētais gandrīz nulles spiediena atplūdes līnijas kontūrs uzlabo degvielas ekonomiju, jo sūknim pirms darba nav jāpārvar augsts pretspiediens. Dzinēja apgriezienu skaits automātiski kļūst mazāks nekā brīvgaitas apgriezienu skaits, ja paceļ operatora rokas balstu. Šī ir unikāla funkcija, kas mazina degvielas patēriņu un trokšņus. Automātisko brīvgaitu var ieprogrammēt, lai tā sāktos pēc divām līdz 30 sekundēm kopš vadības ierīču lietošanas pārtraukšanas, uzlabojot degvielas ekonomiju. Pateicoties diviem rakšanas režīmiem (ECO – maksimālai efektivitātei, Heavy – maksimālai produktivitātei), varat pielāgot mašīnas darbu jebkuram lietojumam. Pateicoties identiskai kausa tapas ģeometrijai kā pasaulē vadošajam JCB 3CX ekskavatoram iekrāvējam, šo abu modeļu papildpiederumi ir pilnībā maināmi. Tā kā būvobjektā dažreiz atgadās bojājumi, mēs izmantojam plakanus stikla logus, kas mazina remontdarbu izmaksas.

Jautā speciālistam

 
 
Stokker ir vadošais augstas kvalitātes instrumentu un tehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu uzņēmums Baltijā.
 
 • Klientu atbalsta serviss Pi-Pk 8.00-17.00
 
 
 
 
Piesakies jaunumu saņemšanai e-pastā un uzzini pirmais par īpašajiem piedāvājumiem. Ikmēneša ziņas, ieteikumi un atgādinājumi tavā e-pastā
 
 
Vai Jūs zinājāt, ka 92 no 100 Stokker klientiem mūs ieteiktu saviem draugiem vai kolēģiem?
Ära vajuta
Mans Stokker
E-pasts
Smart-ID
Facebook/Google
Mainīt vai atjaunot paroli?

Pieslēgties ar SmartID

Ja lietojat Smart-ID "Basic" kontu, reģistrācija StokkerPRO Bonuss programmai nebūs iespējama. Nepieciešams izveidot pilno Smart-ID kontu, izmantojot e-ID karti vai bankas filiālē, lai veiktu personas identitātes apliecināšanu.

 • Ja esat Stokker klients, bet e-veikalu izmantojat pirmo reizi
 • izveidojat paroli , lai ienāktu sistēmā.

Vēl neesi Stokker klients? Ieskaties šeit un reģistrējies →Reģistrējies StokkerPRO un pelni ar pirkumiem.
SIA Stokker izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums pielāgotu informāciju par precēm un pakalpojumiem, kā arī uzlabotu mūsu pakalpojumus un tīmekļa vietnes darbību. Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, nospiediet "Apstiprināt visas". Ja vēlaties mainīt savu izvēli, lūdzu, nospiediet “Pārvaldīt iestatījumus”.
Pārvaldīt iestatījumus
Apstiprināt visas