JAUNUMS!
Pievienojies!
Open MenuProduktu katalogs0Open CartOpen Search
search
E-veikals: 25 484 474 P.-P. 8:00-20:00Veikals: 25 747 464Serviss: 27 354 354
Iestatījumi
Vietne (valsts)
Piegādes valsts
valoda
0
Jūsu pirkumu grozs ir tukšsPievienojiet grozam produktus vai
dodieties uz sākumlapu
Bezmaksas piegāde
interneta veikala pasūtījumiem no 49€
Ienākt
Kļūt par klientu
searchMeklēt

Vēsture

10.09 2015 09:48

STOKKER ir tirdzniecības centru zīmols, kura īpašnieks ir Igaunijas uzņēmumu grupa AS Mecro. Grupa dibināts 1991. gada pavasarī un šo gadu laikā atvērusi jau 31 tirdzniecības centru lielākajās Baltijas valstu pilsētās. Jau daudzus gadus AS Mecro tiek minēts starp 100 veiksmīgākajiem Igaunijas uzņēmumiem, 2007. gadā sasniedzot rekordaugsto 8. vietu topā. Pašlaik visos AS Mecro uzņēmumos ir nodarbināti vairāk kā 500 cilvēki, taču to skaits pastāvīgi mainās saistībā ar uzņēmuma paplašināšanos. Lielākā daļa - aptuveni 90 procentu - uzņēmuma darbinieku ir vīrieši. Tas saistīts ar tehniskajām nozarēm, kas ir uzņēmuma pamatdarbības virzieni. Darbinieku mainība ir salīdzinoši neliela, jo lielākā daļa darbinieku uzņēmumā strādā vairāk kā 5 gadus.

AS Mecro Latvijā pārstāv uzņēmums SIA Stoller, kas arī pārvalda visus 11 Latvijā esošos STOKKER tirdzniecības un servisa centrus. Nozīmīgākie gada skaitļi SIA Stoller vēsturē:

1994 - nodibināts Igaunijas uzņēmuma AS Mecro meitas uzņēmums Latvijā ar nosaukumu SIA Stoller

2000 - atvērts pirmais profesionālo instrumentu, tehnikas un iekārtu centrs STOKKER Rīgā, Krasta ielā. STOKKER piedāvā celtniecības un noliktavu tehniku, lauksaimniecības un meža tehniku, elektroinstrumentus, instrumentus un aprīkojumu autoservisiem, uzkopšanas iekārtas, dārza tehniku, eļļas un citas preces.

2004 - Liepājā atvērts otrais STOKKER profesionālo instrumentu veikals, tādejādi apgūstot arī Kurzemes reģionu. 
Igaunijas uzņēmums AS Mecro iegādājas 100% SIA Agribalt Latvia akciju. Līdz ar to SIA Stoller kļūst par tādu pasaulē plaši pazīstamu zīmolu kā John Deere, Junkkari, Kesla, Patu un citas produkcijas izplatītāju Latvijā. Zīmīgi, ka šis notikums sakrīt ar SIA Stoller 10 gadu jubileju.
AS Mecro nolemj nopietni pievērsties lauksaimniecības tehnikas tirdzniecībai.

2005 - Daugavpilī atvērts trešais STOKKER veikals Stadiona ielā 3g, Nelss tirdzniecības centra telpās. 
Jelgavā, Paula Lejiņa ielā 2, bijušā SIA Agribalt Latvija veikala telpās tiek iekārtots un atvērts ceturtais STOKKER veikals.

2007 - STOKKER veikalu tīklu papildina Jēkabpils tirdzniecības centrs.
Atvērts Tirdzniecības un servisa centrs Valmierā, E. Lācera ielā 2 un Liepājā, Brīvības ielā 144a.

2009 - attīstoties darbam lauksaimniecības nozarē, AS Mecro Latvijā dibina uzņēmumu SIA Agritech, kura galvenais darbības virziens ir lauksaimniecības tehnikas tirdzniecība un pēcpārdošanas servisa nodrošināšana.

2010 - paplašināts STOKKER tirdzniecības centru tīkls ar veikalu Rēzeknē.

2012 - atvērts otrs STOKKER tirdzniecības centrs Rīgā un tirdzniecības ofiss Ventspilī. Darbu sāk JCB servisa centrs Saldū. Pabeigta jaunā JCB Rīgas servisa centra būvniecība, tādējādi tas kļūst par lielāko un modernāko JCB servisa centru Baltijā. Uzsākta STOKKER tirdzniecības centra būvniecība Jēkabpilī.

2013 - atvērts STOKKER tirdzniecības serviss un lauksaimniecības tehnikas serviss Jēkabpilī.

2014 - STOKKER tirdzniecības centrs Rēzeknē pārceļas uz jaunām - lielākām telpām. Uzsāk darbu arī Lauksaimniecības un celtniecības tehnikas servisa centrs.

2015 - STOKKER AGRITECH kļūst par jauno oficiālo New Holland lauksaimniecības tehnikas pārstāvi Latvijā. Tiek atvērts STOKKER tirdzniecības centrs Rīgā, Kalnciema ielā 87, kā arī tiek paplašināts tirdzniecības ofiss Ventspilī.

 
 
Stokker ir vadošais augstas kvalitātes instrumentu un tehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu uzņēmums Baltijā.
 
  • Klientu atbalsta serviss Pi-Pk 8.00-17.00
 
 
 
 
Piesakies jaunumu saņemšanai e-pastā un uzzini pirmais par īpašajiem piedāvājumiem. Ikmēneša ziņas, ieteikumi un atgādinājumi tavā e-pastā
 
 
Vai Jūs zinājāt, ka 92 no 100 Stokker klientiem mūs ieteiktu saviem draugiem vai kolēģiem?
Ära vajuta
Ienākt
E-pasts
SmartID
Facebook/Google
Mainīt vai atjaunot paroli?

Ienākt ar SmartID
  • Ja esat Stokker klients, bet e-veikalu izmantojat pirmo reizi
  • izveidojat paroli vai ienāciet sistēmā.

Vēl neesi Stokker klients? Uzzini vairāk. vai reģistrēties →Kļūsti par klientu .