STOKKER Saldus tirdzniecības centram jauna adrese, turpmāk brauc ciemos uz Apvedceļš 6B, Saldus, tieši pie lielā apļa!
Open Menuproduktu katalogsOpen SearchOpen CartOpen Account
X

MISIJA

10.09 2015 09:33

AS Mecro Latvijā pārstāv uzņēmums SIA Stoller, kas arī pārvalda visus 10 Latvijā esošos STOKKER tirdzniecības centrus. Tāpat uzņēmumā strādā arī tirdzniecības pārstāvji, kas piedāvāto produktu klāstu padara pieejamu arī vietās, kur pašlaik vēl nav STOKKER tirdzniecības centru. Mūsu pamatuzdevums ir profesionālas konsultācijas uzņēmumiem un amata meistariem, kā arī individuāla apkalpošana, nodrošinot plašu kvalitatīvu instrumentu, aprīkojuma un piederumu klāstu. Ikviens klients var būt pārliecināts, ka pie mums viņš saņems profesionālu konsultāciju kā arī labu darba rīku, kas noderēs gan ikdienas darbā, gan mājas un dārza sakopšanā.

Visi kopā mēs esam laba un spēcīga komanda, kuras prioritāte ir pašaizliedzīgs darbs klienta labā. Mūsu darba pamatprincipi ir nostiprinājušies un pierādījuši sevi nu jau vairāk kā 15 gadu laikā. Mūs tagad vieno arī kopīgs komandas nosaukums STOKKER Team.

   

  Pievienojies vairāk nekā 25 000 profesionāļiem un mājsaimniecībām

  Saņem jaunumus un izdevīgus piedāvājumus savā e-pastā!
  Paldies, ka pieteicies jaunumu saņemšanai e-pastā!
   
  Stokker ir viens no lielākajiem instrumentu tirdzniecības un servisa centru tīkliem Baltijā. Tie ir 32 veikali ar kopējo tirdzniecības platību 20 000 m2 Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.
  Piedāvājumā vairāk kā 250 000 produktu no pasaulē atzītiem zīmoliem.
   
   
   
   
   
  PIEVIENOTIES
  Aizmirsi paroli?


  Izveidot jaunu kontu
  Ienākt ar ID karti
  ID-kaart
  Ienākt ar ID karti >
  ID-kaart
  Ienākt ar ID karti >
  Ienākt ar Facebook kontuIenākt ar GOOGLE kontu
  Jaunas+adreses